110 závodníků ze 14 oddílů startovalo

na halových klubovních přeborech atletických přípravek, které se

konaly v pátek dne 17. ledna

Halové klubovní přebory v atletice přípravek        
17. ledna 2014, Běžecký tunel, Oblá 51c, Brno        
pořadatel: AC Moravská Slavia Brno        
                 
60 m přípravky nejmladší dívky (2007 a mladší)          
  Jméno RN Oddíl Běh Čas rozběh  Čas finále Pořadí  
1. Dobešová Pavlína 2007 AC Moravská Slavia Brno A 10,8 10,9 1  
2. Babušková Natálie 2008 TJ Sokol Přísnotice A 11,7 12,0 2  
3. Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice B 12,0 11,8 1  
4. Zádrapová Žaneta 2007 AC Moravská Slavia Brno B 12,8 12,7 2  
5. Jechová Kistýna 2006 Bač line sport   13,2      
6. Sedláčková Soňa 2008 TJ Sokol Přísnotice   13,5      
7. Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno   13,7      
8. Topinková Denisa 2010 Brno   18,1      
9. Holešinská Nela 2007 ŠAK Židlochovice   20,0      
200 m přípravka nejmladší dívky (2007 a mladší)          
1. Dobešová Pavlína 2007 AC Moravská Slavia Brno     42,8    
2. Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice     44,2    
3. Zádrapová Žaneta 2007 AC Moravská Slavia Brno     45,5    
4. Babušková Natálie 2008 TJ Sokol Přísnotice     47,3    
5. Sedláčková Soňa 2008 TJ Sokol Přísnotice     51,3    
6. Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno     54,0    
7. Topinková Barbora 2007 Brno     54,5    
8. Holešinská Nela 2007 ŠAK Židlochovice     55,5    
9. Topinková Denisa 2010 Brno      1:10,1    
Dálka přípravka nejmladší dívky (2007 a mladší)          
          1. pokus 2. pokus 3. pokus Nejlepší pokus
1. Dobešová Pavlína 2007 AC Moravská Slavia Brno   232 261 254 261
2. Babušková Natálie 2008 TJ Sokol Přísnotice   242 246 256 256
3. Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice   229 221 234 234
4. Holešinská Nela 2007 ŠAK Židlochovice   202 195 223 223
5. Zádrapová Žaneta 2007 AC Moravská Slavia Brno   184 206 214 214
6. Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno   204 184 166 204
7. Sedláčková Soňa 2008 TJ Sokol Přísnotice   182 200 138 200
60 m přípravka nejmladší hoši (2007 a mladší)          
        Běh Čas rozběh  Čas finále Pořadí  
1. Svoboda Tadeáš 2007 Bač line sport A 11,0 10,7 1  
2. Svoboda Jan 2007 Bač line sport A 11,4 11,3 2  
3. Holcman Vojtěch 2007 AC Moravská Slavia Brno B 11,5 11,2 1  
4. Vondra Jakub 2007 Bač line sport B 12,1 11,7 2  
5. Červinka Jan 2007 Slavkov u Brna   13,0      
6. Bouzek Jan 2007 AC Moravská Slavia Brno   13,2      
7. Merta Lukáš 2007 AC Moravská Slavia Brno   13,4      
8. Novák Ondřej 2007 Brno   14,0      
9. Hladký Tadeáš 2008 Brno Nový Lískovec   14,2      
200 m přípravka nejmladší hoši (2007 a mladší)          
1. Svoboda Tadeáš 2007 Bač line sport     41,0    
2. Holcman Vojtěch 2007 AC Moravská Slavia Brno     41,9    
3. Svoboda Jan 2007 Bač line sport     46,5    
4. Červinka Jan 2007 Slavkov u Brna     47,0    
5. Vondra Jakub 2007 Bač line sport     48,7    
6. Bouzek Jan 2007 AC Moravská Slavia Brno     50,7    
7. Hladký Tadeáš 2008 Brno Nový Lískovec     52,1    
8. Merta Lukáš 2007 AC Moravská Slavia Brno     DNF    
Dálka přípravka nejmladší hoši (2007 a mladší)          
          1. pokus 2. pokus 3. pokus Nejlepší pokus
1. Svoboda Tadeáš 2007 Bač line sport   266 261 243 266
2. Holcman Vojtěch 2007 AC Moravská Slavia Brno   217 208 262 262
3. Svoboda Jan 2007 Bač line sport   215 247 222 247
4. Bouzek Jan 2007 AC Moravská Slavia Brno   216 207 216 216
5. Vondra Jakub 2007 Bač line sport   213 184 215 215
6. Červinka Jan 2007 Slavkov u Brna   206 204 206 206
7. Hladký Tadeáš 2008 Brno Nový Lískovec   188 158 186 188
8. Merta Lukáš 2007 AC Moravská Slavia Brno   182 182 168 182
9. Novák Ondřej 2007 Brno   154 165 173 173
60 m přípravka mladš dívky (2005-2006)          
          Běh Čas rozběh  Čas finále Pořadí
1. Konečná Eliška 2005 AK Kuřim   A 10,3 10,0 1
2. Sigmundová Adéla 2005 AC Moravská Slavia Brno   A 10,5 10,4 2
3. Červinková Adéla 2005 Atletika Slavkov u Brna   B 10,5 10,1 1
4. Janoušková Tereza 2005 Bač line sport   B 10,5 10,4 2
5. Matějíčková Anežka 2005 Bač line sport     10,7    
6. Myšková Tereza 2005 Bač line sport     10,8    
7. Mazálková Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno     10,9    
8. Ondráčková Sofia 2005 ŠAK Židlochovice     10,9    
9. Bělohoubková Lea 2005 AC Moravská Slavia Brno     10,9    
10. Hudečková Lucie 2006 AC Moravská Slavia Brno     11,0    
11. Hornová Karolína 2005 Atletika Slavkov u Brna     11,1    
12. Kachlířová Julie 2006 Atletika Slavkov u Brna     11,1    
13. Čížková Šárka 2005 AC Moravská Slavia Brno     11,2    
14. Obrdlíková Alžběta 2005 AC Moravská Slavia Brno     11,3    
15. Šinkyříková Eliška 2006 Atletika Slavkov u Brna     11,3    
16. Špačková Šarlotte 2006 Bač line sport     11,3    
17. Žižková Anna 2006 AC Moravská Slavia Brno     11,4    
18. Andělová Agáta 2006 Bač line sport     11,5    
19. Demlová Eva 2005 AC Moravská Slavia Brno     12,0    
20. Hartová Terezie 2006 Bač line sport     12,1    
21. Mazálková Libuše 2006 AC Moravská Slavia Brno     12,1    
22. Kožená Natálie 2005 AC Moravská Slavia Brno     12,3    
23. Miková Julie 2006 JAC Brno     12,5    
24. Dospíšilová Nikol 2006 AC Moravská Slavia Brno     12,6    
25. Buchtová Karolína 2006 Bač line sport     12,8    
26. Tomanová Justina 2006 ŠAK Židlochovice     12,9    
27. Souralová Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno     13,4    
Běženo mimo soutěž 10.1.2014          
  Kuncová Jůlie 2006 ZŠ Kotlářská     11,1    
  Hradecká Beata 2006 ZŠ Kotlářská     11,3    
400 m přípravka mladší dívky (2005-2006)          
1. Sigmundová Adéla 2005 ŠAK Židlochovice     01:30,0 1  
2. Červinková Adéla 2005 Atletika Slavkov u Brna     01:31,0 2  
3. Matějíčková Anežka 2005 Bač line sport     01:34,0 3  
4. Konečná Eliška 2005 AK Kuřim     01:35,0 4  
5. Hudečková Lucie 2006 AC Moravská Slavia Brno     01:36,0 5  
6. Čížková Šárka 2005 AC Moravská Slavia Brno     01:36,0 6  
7. Mazálková Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno     01:37,0 7  
8. Ondráčková Sofia 2005 ŠAK Židlochovice     01:37,0 8  
9. Kachlířová Julie 2006 Atletika Slavkov u Brna     01:38,0 9  
10. Šinkyříková Eliška 2006 Atletika Slavkov u Brna     01:39,0 10  
11. Obrdlíková Alžběta 2005 AC Moravská Slavia Brno     01:40,0 11  
12. Bělohoubková Lea 2005 AC Moravská Slavia Brno     01:41,0 12  
13. Žižková Anna 2006 AC Moravská Slavia Brno     01:42,0 13  
14. Mazálková Libuše 2006 AC Moravská Slavia Brno     01:45,0 14  
15. Souralová Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno     01:49,0 15  
16. Dospíšilová Nikol 2006 AC Moravská Slavia Brno     01:50,0 16  
17. Miková Julie 2006 JAC Brno     01:51,0 17  
18. Kožená Natálie 2005 AC Moravská Slavia Brno     01:53,0 18  
19. Tomanová Justina 2006 ŠAK Židlochovice     01:54,0 19  
20. Demlová Eva 2005 AC Moravská Slavia Brno     01:56,0 20  
Dálka přípravka mladší dívky (2005-2006)          
          1. pokus 2. pokus 3. pokus Nejlepší pokus
1. Červinková Adéla 2005 Atletika Slavkov u Brna   314 303 331 331
2. Konečná Eliška 2005 AK Kuřim   304 303 319 319
3. Hornová Karolína 2005 Atletika Slavkov u Brna   310 295 301 310
4. Janoušková Tereza 2005 Bač line sport   300 310 298 310
5. Kachlířová Julie 2006 Atletika Slavkov u Brna   284 298 302 302
6. Sigmundová Adéla 2005 ŠAK Židlochovice   291 283 281 291
7. Hudečková Lucie 2006 AC Moravská Slavia Brno   267 250 281 281
8. Myšková Tereza 2005 Bač line sport   280 269 273 280
9. Ondráčková Sofia 2005 ŠAK Židlochovice   264 270 275 275
10. Mazálková Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno   266 248 246 266
11. Šinkyříková Eliška 2006 Atletika Slavkov u Brna   261 234 266 266
12. Bělohoubková Lea 2005 AC Moravská Slavia Brno   235 264 251 264
13. Špačková Šarlotte 2006 Bač line sport   254 246 238 254
14. Žižková Anna 2006 AC Moravská Slavia Brno   252 210 227 252
15. Demlová Eva 2005 AC Moravská Slavia Brno   222 245 223 245
16. Čížková Šárka 2005 AC Moravská Slavia Brno   230 227 240 240
17. Obrdlíková Alžběta 2005 AC Moravská Slavia Brno   231 236 223 236
18. Matějíčková Anežka 2005 Bač line sport   226 218 218 226
19. Jechová Kristýna 2006 Bač line sport   172 218 223 223
20. Dospíšilová Nikol 2006 AC Moravská Slavia Brno   204 222 207 222
21. Mazálková Libuše 2006 AC Moravská Slavia Brno   220 222 204 222
22. Souralová Klára 2005 AC Moravská Slavia Brno   155 195 222 222
23. Andělová Agáta 2006 Bač line sport   218 195 198 218
24. Miková Julie 2006 JAC Brno   179 178 211 211
25. Kožená Natálie 2005 AC Moravská Slavia Brno   204 193 197 204
26. Tomanová Justina 2006 ŠAK Židlochovice   176 159 184 184
Mimo soutěž 10.1.2014          
  Hradecká Beata 2006 ZŠ Kotlářská   240 247 236 247
  Kuncová Jůlie 2006 ZŠ Kotlářská   227 194 241 241
60 m přípravka mladší hoši (2005-2006)          
        Běh Čas rozběh  Čas finále Pořadí Celkové pořadí
1. Hrubý Marek 2005 Atletika Slavkov u Brna A 10,0 9,8 1 1
2. Koudelka Petr 2005 VSK UNI Brno / ŠAK Židlochovice A 10,0 10,1 2 2
3. Martečík Martin 2005 Bač line sport B 10,2 10,0 1 3
4. Šinkyřík Lubomír 2005 Atletika Slavkov u Brna B 10,1 10,1 2 4
5. Fiala Jan 2006 Atletika Slavkov u Brna     10,4    
6. Hanek Kryštof 2005 ŠAK Židlochovice     10,4    
7. Nippert Lukáš 2005 ŠAK Židlochovice     10,4    
8. Staněk Jiří 2005 Bač line sport     10,4    
9. Erbes Šimon 2005 AC Moravská Slavia Brno     10,5    
10. Hanek Štěpán 2005 ŠAK Židlochovice     10,6    
11. Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno     10,6    
12. Bazala Vojtěch 2006 Bač line sport     10,7    
13. Ondráček Tadeáš 2005 ŠAK Židlochovice     10,7    
14. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice     10,8    
15. Zahálka Lukáš 2006 Blansko     10,8    
16. Prudík Tomáš 2006 AC Moravská Slavia Brno     11,1    
17. Kostelecký Jakub 2005 AC Moravská Slavia Brno     11,4    
18. Švestka Jan 2005 AC Moravská Slavia Brno     12,3    
19. Beneš David 2005 AC Moravská Slavia Brno     12,5    
400 m přípravka mladší hoši (2005-2006)          
1. Ondráček Tadeáš 2005 ŠAK Židlochovice     01:29,0    
2. Nippert Lukáš 2005 ŠAK Židlochovice     01:31,0    
3. Hanek Kryštof 2005 ŠAK Židlochovice     01:31,0    
4. Bazala Vojtěch 2006 Bač line sport     01:32,0    
5. Martečík Martin 2005 Bač line sport     01:33,0    
6. Hanek Štěpán 2005 ŠAK Židlochovice     01:34,0    
7. Fiala Jan 2006 Atletika Slavkov u Brna     01:35,0    
8. Zahálka Lukáš 2006 Blansko     01:35,0    
9. Švestka Jan 2005 AC Moravská Slavia Brno     01:36,0    
10. Koudelka Petr 2005 VSK UNI Brno / ŠAK Židlochovice     01:36,0    
11. Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno     01:37,0    
12. Šinkyřík Lubomír 2005 Atletika Slavkov u Brna     01:38,0    
13. Erbes Šimon 2005 AC Moravská Slavia Brno     01:39,0    
14. Prudík Tomáš 2006 AC Moravská Slavia Brno     01:42,0    
15. Hrubý Marek 2005 Atletika Slavkov u Brna     01:43,0    
16. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice     01:47,0    
17. Beneš David 2005 AC Moravská Slavia Brno     01:49,0    
18. Kostelecký Jakub 2005 AC Moravská Slavia Brno     DNF    
Dálka přípravka mladší hoši (2005-2006)          
          1. pokus 2. pokus 3. pokus Nejlepší pokus
1. Hrubý Marek 2005 Atletika Slavkov u Brna   325 350 346 350
2. Martečík Martin 2005 Bač line sport   319 307 346 346
3. Erbes Šimon 2005 AC Moravská Slavia Brno   320 322 317 322
4. Koudelka Petr 2005 VSK UNI Brno / ŠAK Židlochovice   315 288 293 315
5. Tachovský Jáchym 2005 AC Moravská Slavia Brno   295 278 306 306
6. Hanek Kryštof 2005 ŠAK Židlochovice   285 274 299 299
7. Nippert Lukáš 2005 ŠAK Židlochovice   291 283 269 291
8. Hanek Štěpán 2005 ŠAK Židlochovice   272 290 276 290
9. Hamšík Václav 2005 ŠAK Židlochovice   281 272 287 287
10. Šinkyřík Lubomír 2005 Atletika Slavkov u Brna   279 227 282 282
11. Fiala Jan 2006 Atletika Slavkov u Brna   264 260 280 280
12. Staněk Jiří 2005 Bač line sport   270 274 279 279
13. Ondráček Tadeáš 2005 ŠAK Židlochovice   246 242 275 275
14. Bazala Vojtěch 2006 Bač line sport   252 261 270 270
15. Kostelecký Jakub 2005 AC Moravská Slavia Brno   264 248 266 266
16. Švestka Jan 2005 AC Moravská Slavia Brno   246 253 234 253
17. Prudík Tomáš 2006 AC Moravská Slavia Brno   227 244 246 249
18. Beneš David 2005 AC Moravská Slavia Brno   221 223 220 223
60m přípravka starší dívky (2003-2004)          
          Běh Čas rozběh  Čas finále Pořadí
1. Hudečková Barbora 2003 AC Moravská Slavia Brno   A 9,1 9,0 1
2. Štoudková Pavla 2003 ASK Blansko   A 9,2 9,1 2
3. Furchová Natálie 2003 TJ Sokol Přísnotice   B 9,4 9,4 1
4. Zádrapová Zuzana 2003 AC Moravská Slavia Brno   B 10,0 9,5 2
5. Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno     10,1    
6. Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno     10,2    
7. Jedounková Rebeka 2003 AC Moravská Slavia Brno     10,2    
8. Svobodová Barbora 2004 VSK Univerzita Brno     10,2    
9. Holešinská Iveta 2003 ŠAK Židlochovice     10,3    
10. Pavlíková Patricie 2004 Atletika Slavkov u Brna     10,3    
11. Štůsková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno     10,3    
12. Dospíšilová Nella 2004 AC Moravská Slavia Brno     10,5    
13. Stehlíková Tereza 2004 Atletika Slavkov u Brna     10,5    
14. Šujanová Barbora 2003 Atletika Slavkov u Brna     10,5    
15. Dohnalová Natálie 2004 Atletika Slavkov u Brna     10,6    
16. Klímová Daniela 2003 Atletika Slavkov u Brna     10,6    
17. Vinklerová Sarah 2004 Atletika Slavkov u Brna     10,6    
18. Navrátilová Nela 2004 Atletika Slavkov u Brna     10,7    
19. Miškovičová Adriana 2004 AC Moravská Slavia Brno     10,8    
20. Svobodová Kateřina 2004 Bač line sport     10,8    
21. Peloušková Anna 2003 Bač line sport     10,9    
22. Slaná Alžběta 2004 AC Moravská Slavia Brno     11,0    
23. Lacinová Dominika 2004 Atletika Slavkov u Brna     11,1    
24. Kašpárková Julie 2004 Atletika Slavkov u Brna     11,3    
25. Špalková Hana 2004 AC Moravská Slavia Brno     11,3    
600 m přípravka starší dívky (2003-2004)          
1. Hudečková Barbora 2003 AC Moravská Slavia Brno     02:04,0    
2. Štoudková Pavla 2003 ASK Blansko     02:04,0    
3. Zádrapová Zuzana 2003 AC Moravská Slavia Brno     02:09,0    
4. Svobodová Barbora 2004 VSK Univerzita Brno     02:13,0    
5. Holešinská Iveta 2003 ŠAK Židlochovice     02:24,0    
6. Štůsková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno     02:26,0    
7. Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno     02:27,0    
8. Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno     02:32,0    
9. Klímová Daniela 2003 Atletika Slavkov u Brna     02:32,0    
10. Svobodová Kateřina 2004 Bač line sport     02:33,0    
11. Miškovičová Adriana 2004 AC Moravská Slavia Brno     02:37,0    
12. Slaná Alžběta 2004 AC Moravská Slavia Brno     02:37,0    
13. Stehlíková Tereza 2004 Atletika Slavkov u Brna     02:38,0    
14. Pavlíková Patricie 2004 Atletika Slavkov u Brna     02:40,0    
15. Špalková Hana 2004 AC Moravská Slavia Brno     02:42,0    
16. Lacinová Dominika 2004 Atletika Slavkov u Brna     02:49,0    
17. Šujanová Barbora 2003 Atletika Slavkov u Brna     02:53,0    
18. Kašpárková Julie 2004 Atletika Slavkov u Brna     02:58,0    
19. Dospíšilová Nella 2004 AC Moravská Slavia Brno     DNF    
Dálka přípravka starší dívky (2003-2004)          
          1. pokus 2. pokus 3. pokus Nejlepší pokus
1. Hudečková Barbora 2003 AC Moravská Slavia Brno   355 356 336 356
2. Štoudková Pavla 2003 ASK Blansko   x 340 347 347
3. Furchová Natálie 2003 TJ Sokol Přísnotice   311 x 318 318
4. Šujanová Barbora 2003 Atletika Slavkov u Brna   293 296 313 313
5. Holešinská Iveta 2003 ŠAK Židlochovice   300 310 304 310
6. Svobodová Barbora 2004 VSK Univerzita Brno   292 307 309 309
7. Pavlíková Patricie 2004 Atletika Slavkov u Brna   x 293 309 309
8. Gorani Anita 2004 AC Moravská Slavia Brno   248 307 277 307
9. Klímová Daniela 2003 Atletika Slavkov u Brna   280 259 286 286
10. Kučerová Radka 2004 AC Moravská Slavia Brno   x 282 x 282
11. Navrátilová Nela 2004 Atletika Slavkov u Brna   278 249 270 278
12. Stehlíková Tereza 2004 Atletika Slavkov u Brna   251 278 273 278
13. Zádrapová Zuzana 2003 AC Moravská Slavia Brno   275 273 272 275
14. Peloušková Anna 2003 Bač line sport   247 244 273 273
15. Slaná Alžběta 2004 AC Moravská Slavia Brno   x 267 267 267
16. Jedounková Rebeka 2003 AC Moravská Slavia Brno   248 231 263 263
17. Dospíšilová Nella 2004 AC Moravská Slavia Brno   234 260 218 260
18. Špalková Hana 2004 AC Moravská Slavia Brno   219 213 248 248
19. Svobodová Kateřina 2004 Bač line sport   247 244 217 247
20. Dohnalová Natálie 2004 Atletika Slavkov u Brna   226 247 x 247
21. Lacinová Dominika 2004 Atletika Slavkov u Brna   206 245 227 245
22. Miškovičová Adriana 2004 AC Moravská Slavia Brno   221 194 171 221
23. Vinklerová Sarah 2004 Atletika Slavkov u Brna   208 218 200 218
24. Kašpárková Julie 2004 Atletika Slavkov u Brna   207 214 212 214
25. Štůsková Lucie 2003 AC Moravská Slavia Brno   x x x x
60 m přípravka starší hoši (2003-2004)          
        Běh Čas rozběh  Čas finále Pořadí  
1. Konečný Jonáš 2003 AK Kuřim A 9,2 9,2 1  
2. Žižka Rudolf 2004 AC Moravská Slavia Brno A 9,7 9,5 2  
3. Máša Matěj 2004 Bač line sport B 10,0 9,4 1  
4. Stodůlka Jakub  2003 TJ Sokol Přísnotice B 9,7 9,4 2  
5. Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno     10,0    
6. Gorani Adam 2004 AC Moravská Slavia Brno     10,2    
7. Kubiš Jan 2004 AC Moravská Slavia Brno     10,2    
8. Palát Tomáš 2003 AC Moravská Slavia Brno     10,4    
9. Holoubek Radim 2004 Atletika Slavkov u Brna     10,6    
10. Chlubna Daniel 2003 Bač line sport     10,7    
11. Provazník Samuel 2003 AC Moravská Slavia Brno     10,7    
12. Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno     10,8    
13. Hrazdíra Samuel 2004 AC Moravská Slavia Brno     11,0    
14. Dvořák Marcel 2003 AC Moravská Slavia Brno     11,4    
15. Novák Zdeněk 2004 Brno     11,6    
16. Štěrbák Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno     11,9    
17. Štěrbák Eda 2004 AC Moravská Slavia Brno     12,3    
600 m přípravka starší hoši (2003-2004)          
1. Žižka Rudolf 2004 AC Moravská Slavia     02:15,00    
2. Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia     02:15,00    
3. Holoubek Radim 2004 Atletika Slavkov u Brna     02:25,00    
4. Chlubna Daniel 2003 Bač line sport     02:30,00    
5. Máša  Matěj 2004 Bač line sport     02:30,1    
6. Palát Tomáš 2003 AC Moravská Slavia Brno     02:33,1    
7. Gorani Adam 2004 AC Moravská Slavia Brno     02:36,00    
8. Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno     02:38,00    
9. Dvořák Marcel 2003 AC Moravská Slavia Brno     02:40,00    
10. Štěrbák Eda 2004 AC Moravská Slavia Brno     02:44,1    
11. Provazník Samuel 2003 AC Moravská Slavia Brno     02:59,00    
12. Štěrbák Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno     DNF    
Dálka přípravka starší hoši (2003-2004)          
          1. pokus 2. pokus 3. pokus Nejlepší pokus
1. Konečný Jonáš 2003 AK Kuřim   328 x 350 350
2. Racek Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno   295 319 325 325
3. Stodůlka Jakub  2003 TJ Sokol Přísnotice   308 318 324 324
4. Žižka Rudolf 2004 AC Moravská Slavia Brno   282 322 255 322
5. Palát Tomáš 2003 AC Moravská Slavia Brno   296 321 x 321
6. Máša Matěj 2004 Bač line sport   297 300 314 314
7. Provazník Samuel   2003 AC Moravská Slavia Brno   292 272 289 292
8. Holoubek Radim 2004 Atletika Slavkov u Brna   261 292 268 292
9. Gorani Adam 2004 AC Moravská Slavia Brno   x 291 280 291
10. Marčík Jiří 2004 AC Moravská Slavia Brno   259 275 291 291
11. Chlubna Daniel 2003 Bač line sport   281 284 250 284
12. Hrazdíra Samuel 2004 AC Moravská Slavia Brno   241 261 279 279
13. Štěrbák Josef 2004 AC Moravská Slavia Brno   x 269 x 269
14. Kubiš Jan  2004 AC Moravská Slavia Brno   260 239 255 260
15. Dvořák Marcel 2003 AC Moravská Slavia Brno   255 231 243 255
16. Novák Zdeněk 2004 Brno   224 227 244 244
17. Štěrbák Eda 2004 AC Moravská Slavia Brno   182 207 184 207
                 
  Ing. Jiří Proch v.r.   Lubomír Křivánek v.r.          
  ředitel závodů   hlavní rozhodčí          
Počty startujících závodníků
AC Moravská Slavia Brno 45
Atletika Slavkov u Brna 19
Bač line sport 18
ŠAK Židlochovice 10
Brno 4
TJ Sokol Přísnotice 4
AK Kuřim 2
ZŠ Kotlářská 2
ASK Blansko 1
Blansko 1
Brno Nový Lískovec 1
JAC Brno 1
VSK Univerzita Brno 1
VSK UNI Brno / ŠAK Židlochovice 1
CELKEM 110

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card