Výsledky atletů Moravské Slavie v roce 2020 stav k 27.7.

MUŽI

60 m

7,55            5 B    Martin Schmöger             03.05.95   – 04.01.  –    Ostrava

100 m

11,49 +0,8  2 B    Filip Zeman                     23.08.99   – 27.07.  –    Brno

13,35 +1,3  4       Libor Tuček                     04.08.65   – 27.07.  –    Brno

150 m

16,85          1 C    Filip Zeman                     23.08.99   – 04.01.  –    Ostrava

17,85          3 D   Martin Schmöger             03.05.95   – 04.01.  –    Ostrava

20,44 +0,2  4 A   Libor Tuček                     04.08.65   – 20.07.  –    Brno

200 m

22,47          1 B    Filip Zeman                     23.08.99   – 11.01.  –    Ostrava

27,78          5 C   Libor Tuček                     04.08.65   – 02.02.  –    Ostrava

300 m

35,83          1 B    Filip Zeman                     23.08.99   – 04.01.  –    Ostrava

41,11          3 A   Jindřich Martinec            07.02.85   – 20.07.  –    Brno

44,10          4 A   Libor Tuček                     04.08.65   – 20.07.  –    Brno

400 m

50,32          1 D   Filip Zeman                     23.08.99   – 02.02.  –    Ostrava

51,57          1 A   Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 27.07.  –    Brno

58,91          2 B    Vlastimil Chadim            13.10.76   – 27.07.  –    Brno

1:02,08       4 B    Michal Hozák                  08.12.81   – 27.07.  –    Brno

1:03,20       4 C    Libor Tuček                     04.08.65   – 01.06.  –    Brno

500 m

1:07,75       1 A   Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 13.07.  –    Brno

1:08,10       2 A   Filip Zeman                     23.08.99   – 13.07.  –    Brno

1:14,37       5 B    Jindřich Martinec            07.02.85   – 13.07.  –    Brno

800 m

1:59,44       2 B    Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 07.02.  –    Ostrava

2:05,32       3 C    Jindřich Martinec            07.02.85   – 02.02.  –    Ostrava

2:07,52       8       Martin Klvaňa                 18.05.81   – 22.07.  –    Pardubice

2:15,58       1 B    Vlastimil Chadim            13.10.76   – 07.03.  –    Jablonec

1 500 m

4:18,86       6       František Mahovský        22.12.83   – 04.07.  –    Olomouc

4:25,06       17    Petr Buček                       07.07.94   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

4:27,30       2 B    Jindřich Martinec            07.02.85   – 02.02.  –    Ostrava

1 míle – 1 609,34 m

4:46,67       3 A   Jindřich Martinec            07.02.85   – 20.07.  –    Brno

5:02,07       9 A   Vlastimil Chadim            13.10.76   – 20.07.  –    Brno

5:24,02       10 A Michal Hozák                  08.12.81   – 20.07.  –    Brno

5:59,15       4 B    Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 20.07.  –    Brno

2 000 m

6:18,36       2       Petr Buček                       07.07.94   – 27.07.  –    Brno

3 000 m

9:14,9         3       Jabub Ambros                 28.05.87 – 27.05. –   Frýdek Místek

5 000 m

16:03,2       6       František Mahovský        22.12.83   – 04.07.  –    Olomouc

16:08,04     7       Jabub Ambros                 28.05.87 – 04.07.  –    Olomouc

16:28,19     8       Petr Buček                       07.07.94   – 04.07.  –    Olomouc

17:12,0       7 C    Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 01.07.  –    Brno

17:32,0       10 C  Pavel Musil                      30.03.75   – 01.07.  –    Brno

17:35,72     2       Jindřich Martinec            07.02.85   – 28.06.  –    Znojmo

18:05,0       18 C  Vlastimil Chadim            13.10.76   – 01.07.  –    Brno

19:23,0       35 C  Petr Svoboda                   15.10.68   – 01.07.  –    Brno

19:27,0       38 C  Zdeněk Mazal                 22.09.81   – 01.07.  –    Brno

19:51,0       40 C Michal Hozák                  08.12.81   – 01.07.  –    Brno

21:18,51     4       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 28.06.  –    Znojmo

24:14,0       22 A Albín Hanák                    12.03.51   – 01.07.  –    Brno

24:51,0       111 B Přemysl Divácký             06.09.49   – 01.07.  –    Brno

28:14,0       47 A Ivo Zejda                         23.07.56   – 01.07.  –    Brno

30:59,0       142 B Pavel Sedláček                21.02.53   – 01.07.  –    Brno

34:26,0       64 A Karel Fuksa                     30.07.46   – 01.07.  –    Brno

37:02,0       144 B Josef Holý                       28.06.41   – 01.07.  –    Brno

Půlmaratón

1:22:23       7       Juraj Plekanec                  11.05.74   – 01.01.  –    Brno

1:29:35       16     Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 01.01.  –    Brno

2:04:25       96     Ivoš Kupský                    23.09.72   – 01.01.  –    Brno

2:05:40       99     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 01.01.  –    Brno

2:09:32                Ivo Zejda                         23.07.56   – 01.03.  –    Zlín

Maratón

3:00:00       6       Zbyněk Tkadlčík          28.01.74 – 25.01. –   České Budějovice

5:15:34,22         8v                                    Ivo Zejda 23.07.56 –    22.02.    –   Moravské Budějovice

60 m překážek

8,56            1       Martin Schmöger             03.05.95   – 04.01.  –    Ostrava

110 m překážek

15,45 +1,8  3 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

200 m překážek

25,63 -1,4    2 A   Filip Zeman                     23.08.99   – 27.07.  –    Brno

300 m překážek

39,88          1       Filip Zeman                     23.08.99   – 13.07.  –    Brno

400 m překážek

56,48          4 A   Filip Zeman                     23.08.99   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

58,45          6 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 04.07.  –    Olomouc

3 000 m překážek

10:13,19     3       František Mahovský        22.12.83   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

10:36,69     6       Jindřich Martinec            07.02.85   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

Koule 7,26 kg

15,54          4       Martin Kollár                   18.09.90   – 03.06.  –    Brno

Disk 2 kg

39,98          9       Ondřej Petr                      22.03.84   – 04.07.  –    Olomouc

Kladivo 7,26 kg

47,23          2       Ondřej Petr                      22.03.84   – 10.06.  –    Brno

 

1 000 m chůze – dráha (hala)

4:40,1         1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 03.01.  –    Brno

4:47,9         2       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 03.01.  –    Brno

3 000 m chůze – dráha (hala)

12:48,17     1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 18.07.  –    Brno-klubovní rekord

15:14,08     ms     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 25.01.  –    Olomouc

5 000 m chůze – dráha (hala)

25:54,45     2       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 19.01.  –    Ostrava

10 000 m chůze – dráha

45:35,0       4       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 11.07.  –    Nové Město nad Metují-klub.rek.

56:47,8       3       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 23.05.  –    Turnov

10 km chůze – okruh

54:19          11     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 20.06.  –    Milovice

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AŠK Slávia Spiššká Nová Ves/

44,02          5 A   Baluch-Pokora-Křivánek-Zeman     – 18.07.  –    Uherské Hradiště

44,73          6 A   Baluch-Zeman-Beneš-Stibal            – 04.07.  –    Olomouc

Štafeta 4 x 200 m

1:36,75       4     Schmöger-Zeman-Dvořák-Stibal   – 02.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:33,69       4       Zeman-Stibal-Konečný-Vrbacký     – 04.07.  –    Olomouc

3:52,45       3 B    Tešnar-Koš’tál-Němec-Buček          – 04.07.  –    Olomouc

Štafeta 4 x 400 m /ACMS+SK Speed Brno/

3:28,46       4 A   Stibal-Zeman-Veleba-Munteanu     – 18.07.  –    Uherské Hradiště

JUNIOŘI /18-19 let/

60 m

7,18            4       Matěj Beneš                    27.02.01   – 04.01.  –    Ostrava

7,41            6 A   David Zeman                  20.01.01   – 04.01.  –    Ostrava

7,51            2 C    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 04.01.  –    Ostrava

7,53            2 G   František Křivánek          01.07.02   – 26.01.  –    Bratislava

8,05            8 A   Libor Škobránek              27.11.02   – 18.01.  –    Ostrava

100 m

11,04 +0,0 1 A   Matěj Beneš                   27.02.01   – 11.07.  –    Vyškov

/11,03 +2,5   2 C                                                            – 04.07.  –    Olomouc/

12,03 -0,5  3 C   František Křivánek      01.07.02   – 27.07.  –    Brno

/11,88 +3,2   7 C                                                                    – 18.07.  –    Uherské Hradiště/       

150 m

11,79 -0,2   2 A   František Křivánek       01.07.02   – 01.06.  –    Brno

150 m

17,76  +0,6  3 B    František Křivánek          01.07.02   – 20.07.  –    Brno

18,30          4 D   David Zeman                  20.01.01   – 04.01.  –    Ostrava

18,44          4 B    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 04.01.  –    Ostrava

18,92          5 B    Michal Tešnar                  18.07.01   – 04.01.  –    Ostrava

200 m

23,01 +0,3  5 A   Matěj Beneš                   27.02.01   – 11.07.  –    Vyškov

23,92 -0,4   3 C   Jakub Stibal                   29.01.01   – 11.07.  –    Vyškov

24,13  +0,1  3 B    František Křivánek          01.07.02   – 12.06.  –    Ostrava

24,42          5 A   Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 11.01.  –    Ostrava

24,91          5 C    Martin Pohanka               29.10.02   – 11.01.  –    Ostrava

25,02          1 L    Michal Tešnar                  18.07.01   – 07.02.  –    Ostrava

300 m

38,67          5 A   Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 04.01.  –    Ostrava

39,44          5 C    František Křivánek          01.07.02   – 04.01.  –    Ostrava

39,76          3 C    Michal Tešnar                  18.07.01   – 20.07.  –    Brno

400 m

50,43          1 B    Jakub Stibal                     29.01.01   – 11.07.  –    Vyškov

54,15          4 B    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 02.02.  –    Ostrava

54,21          5 A   Michal Tešnar                  18.07.01   – 07.02.  –    Ostrava

55,37          3 F    František Křivánek          01.07.02   – 21.01.  –    Ostrava

56,96          1 B    Ondřej Němec                 24.12.02   – 27.07.  –    Brno

59,47          3 B    Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 27.07.  –    Brno

500 m

1:11,48       4 A   Michal Tešnar                  18.07.01   – 13.07.  –    Brno

1:12,85       7 A   Ondřej Němec                 24.12.02   – 13.07.  –    Brno

600 m

1:29,36       2       Michal Tešnar                  18.07.01   – 04.01.  –    Ostrava

800 m

1:54,22       2       Jakub Stibal                     29.01.01   – 16.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

2:00,63       4 B    Michal Tešnar                  18.07.01   – 02.02.  –    Ostrava

2:06,35       1 D   Ondřej Němec                 24.12.02   – 07.02.  –    Ostrava

2:10,99       7       Martin Pohanka               29.10.02   – 01.06.  –    Brno

1 000 m

2:34,89       2       Radim Kligl                     24.03.01   – 04.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

2:47,72       6       Ondřej Němec                 24.12.02   – 04.01.  –    Ostrava

2:49,09       7       Martin Pohanka               29.10.02   – 04.01.  –    Ostrava

1 500 m

4:05,42       8 B    Jakub Stibal                     29.01.01   – 01.02.  –    Vídeň

4:16,47       9       Ondřej Němec                 24.12.02   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

4:19,13       8 B    Martin Pohanka               29.10.02   – 07.02.  –    Ostrava

4:21,62       5       Michal Tešnar                  18.07.01   – 02.02.  –    Ostrava

1 míle – 1 609,34 m

4:44,25       2 A   Ondřej Němec                 24.12.02   – 20.07.  –    Brno

4:52,26       4 A   Michal Tešnar                  18.07.01   – 20.07.  –    Brno

6:07,23       11 A Jiří Veselý                        02             – 20.07.  –    Brno

2 000 m

5:50,24       1       Radim Kligl                     24.03.01   – 04.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

6:05,20       4       Martin Pohanka               29.10.02   – 04.01.  –    Ostrava

6:12,45       5       Ondřej Němec                 24.12.02   – 04.01.  –    Ostrava

3 000 m

9:18,71       4       Jakub Stibal                     29.01.01   – 14.01.  –    Ostrava

9:29,75       2       Martin Pohanka               29.10.02   – 21.01.  –    Ostrava

9:30,79       3       Ondřej Němec                 24.12.02   – 21.01.  –    Ostrava

5 000 m

16:48,37     1       Ondřej Němec                 24.12.02   – 28.06.  –    Znojmo

60 m překážek

8,42            2       Matěj Beneš                    27.02.01   – 04.01.  –    Ostrava

110 m překážek

15,11 -1,5   2       Matěj Beneš                    27.02.01   – 27.06.  –    Olomouc

110 m překážek – mužské (1,06)

15,75 -0,4   1 B    Matěj Beneš                    27.02.01   – 04.07.  –    Olomouc

400 m překážek

59,51          2 B    Jakub Stibal                     29.01.01   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

3 000 m překážek

11:17,37     8       Michal Tešnar                  18.07.01   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

Dálka

594             8       František Křivánek          01.07.02   – 02.02.  –    Ostrava

577             13    Libor Škobránek           27.11.02   – 18.01.  –    Ostrava

526 -0,4      7       Michal Tešnar                18.07.01   – 27.07.  –    Brno

491   -0,1      13     Petr Gaszczyk                06.11.01   – 11.07.  –    Vyškov

/553 +2,9     ms                                                             – 18.07.  –    Uherské Hradiště/

444 -1,3      12     Ondřej Němec                24.12.02   – 13.07.  –    Brno

Výška

197             7       Libor Škobránek              27.11.02   – 08.02.  –    Hustopeče

Koule 6 kg

9,17            1       František Křivánek          01.07.02   – 13.07.  –    Brno

8,92            9       Libor Škobránek              27.11.02   – 18.01.  –    Ostrava

6,63            3       Ondřej Němec                24.12.02   – 13.07.  –    Brno

Oštěp 800 g

55,02          ms     Sebastian Wilk                05.06.01   – 13.06.  –    Jihlava

35,72          2        František Křivánek          01.07.02   – 20.07.  –    Brno

23,71          3        Ondřej Němec                24.12.02   – 20.07.  –    Brno

11,05          4        Jiří Veselý                       02             – 20.07.  –    Brno

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 6 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

2 156                   Libor Škobránek              27.11.02   – 18.01.  –    Ostrava

                            /8,05-577-8,92-183do druhého dne nenastoupil/

Štafeta 4 x 100 m

49,99          1       Němec-Marčík-Košťál-Názler         – 28.06.  –    Znojmo

Štafeta 4 x 200 m

1:36,51       1       Hartmann-Křivánek-Pohanka-Gaszczyk – 02.02.  –    Ostrava

1:42,66       2       Němec-Tešnar-Názler-Košťál         – 02.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:50,94       1       Němec-Novotný-Košťál-Tešnar    – 28.06. –   Znojmo

Štafeta 4 x 800 m

9:33,60       2       Tešnar-Němec-Veselý-Pučera          – 27.07.  –    Brno

9:44,04       3       Konečný-Křivánek-Marčík-Čermák – 27.07.  –    Brno

DOROSTENCI /16-17 let/

60 m

7,35            8 A   Marek Čermák                 07.04.03   – 15.02.  –    Ostrava

7,36            1 A   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 18.01.  –    Ostrava

7,44            4       Jonáš Konečný                21.01.03   – 04.01.  –    Ostrava

7,57            5 F    Jakub Hartmann              22.03.03   – 26.01.  –    Bratislava

7,59            2 B    Luděk Čumpelík             24.04.03   – 18.01.  –    Ostrava

7,67            2 B    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 03.01.  –    Brno

8,04            4 G   Tomáš Názler                  15.07.04   – 02.02.  –    Ostrava

100 m

11,45 +1,6  4 B    Vladimír Pokora              01.08.04   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

11,67 -0,2   1 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 01.06.  –    Brno

11,74  +0,5  5       Jonáš Konečný                21.01.03   – 28.06.  –    Znojmo

11,78 +1,3  2 B    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 01.06.  –    Brno

11,82  -0,2   3 A   Marek Čermák                 07.04.03   – 01.06.  –    Brno

/11,66 +2,5  6 B                                                                                  –  18.07.    –     Uherské Hradiště/

11,85 +1,3  3 B    Luděk Čumpelík             24.04.03   – 01.06.  –    Brno

12,29 +1,3   4 B    Adrian Munteanu            30.09.04   – 01.06.  –    Brno

12,69 -1,0   5 B    Jiří Marčík                       19.02.04   – 11.07.  –    Vyškov

150 m

17,40          1 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 04.01.  –    Ostrava

17,48             2 A   Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 04.01.  –    Ostrava

17,72 +0,2  3 A   Jonáš Konečný                21.01.03   – 20.07.  –    Brno

17,73  +0,6  2 B    Marek Čermák                 07.04.03   – 20.07.  –    Brno

18,25 +0,6  4 B    Michal Novotný              16.09.03   – 20.07.  –    Brno

18,91 +0,8  2 C    Adrian Munteanu            30.09.04   – 20.07.  –    Brno

200 m

22,81          1 E    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 11.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

23,10 +1,4   1 C    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

23,22 +1,0  1 C    Vladimír Pokora              01.08.04   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

23,60          3 E    Jonáš Konečný                21.01.03   – 07.02.  –    Ostrava

23,67 +2,0  4 D   Marek Čermák                 07.04.03   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

24,46          5 D   Jakub Hartmann              22.03.03   – 11.01.  –    Ostrava

24,52 -1,1     1 C    Adrian Munteanu            30.09.04   – 11.07.  –    Vyškov

24,80 -1,1    4 B    Michal Novotný              16.09.03   – 11.07.  –    Vyškov

/24,62 +2,6  ms                                                              – 18.07.  –    Uherské Hradiště/

25,73 -1,2   2 D   Jiří Marčík                       19.02.04   – 11.07.  –    Vyškov

25,87          5 G   Jakub Košťál                   04.07.03   – 11.01.  –    Ostrava

25,99  -1,2   5 C    Tomáš Názler                  15.07.04   – 28.06.  –    Znojmo

300 m

36,56          1 A   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 04.01.  –    Ostrava

36,57          1 C    Vladimír Pokora              01.08.04   – 20.07.  –    Brno

37,54          2 B    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 04.01.  –    Ostrava

38,54          2 C    Adrian Munteanu            30.09.04   – 20.07.  –    Brno

38,70          2 E    Jonáš Konečný                21.01.03   – 04.01.  –    Ostrava

39,83          4 A     Marek Čermák                 07.04.03   – 04.01.  –    Ostrava

40,14          4 C    Michal Novotný              16.09.03   – 04.01.  –    Ostrava

40,20          4 C    Jiří Marčík                       19.02.04   – 20.07.  –    Brno

40,86          5 E    Jakub Košťál                   04.07.03   – 04.01.  –    Ostrava

400 m

49,27          3       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 16.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

52,81          D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 24.07   –    Praha

53,82          3 B    Adrian Munteanu            30.09.04   – 11.07.  –    Vyškov

53,96          1 C    Marek Čermák                 07.04.03   – 01.06.  –    Brno

54,31          3 E    Jonáš Konečný                21.01.03   – 02.02.  –    Ostrava

54,63          1 B    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 01.06.  –    Brno

54,73          2 B    Matyáš Galvas                 11.02.04   – 01.06.  –    Brno

55,78          ms     Michal Novotný              16.09.03   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

56,68          4 C    Jakub Košťál                   04.07.03   – 11.07.  –    Vyškov

59,86          5 D   Jiří Marčík                       19.02.04   – 11.07.  –    Vyškov

500 m

1:11,49       1 B    Marek Čermák                 07.04.03   – 13.07.  –    Brno

1:11,76       5 A   Jakub Košťál                   04.07.03   – 13.07.  –    Brno

1:13,76       4 B    Michal Novotný              16.09.03   – 13.07.  –    Brno

600 m

1:31,87       6       Jakub Košťál                   04.07.03   – 04.01.  –    Ostrava

800 m

2:03,78       7 A   Jakub Hartmann              22.03.03   – 15.02.  –    Ostrava

2:08,16       6 A   Jakub Košťál                   04.07.03   – 11.07.  –    Vyškov

1 000 m

2:48,59       1       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 19.01.  –    Ostrava

2:58,41       5       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 19.01.  –    Ostrava

1 500 m

4:36,88       7 B    Jakub Košťál                   04.07.03   – 27.06.  –    Olomouc

4:49,60       D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 25.07.  –    Praha

2 000 m

7:49,87       10     Marek Čermák                 07.04.03   – 27.07.  –    Brno

60 m překážek

8,35            3       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 02.02.  –    Ostrava

8,55            ms     Vladimír Pokora              01.08.04   – 25.01.  –    Praha

9,46            2 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 19.01.  –    Ostrava

110 m překážek

14,88 -0,9   D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 25.07.  –    Praha

15,33 -0,4   2       Vladimír Pokora              01.08.04   – 20.07.  –    Brno

200 m překážek

26,77  -1,4   3 A   Vladimír Pokora              01.08.04   – 27.07.  –    Brno

300 m překážek

46,11                   Jonáš Konečný                21.01.03   – 13.07.  –    Brno

Dálka

647 +1,5     D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 27.06.  –    Třinec

624             6       Jonáš Konečný                21.01.03   – 02.02.  –    Ostrava

612 -1,0      1       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 01.06.  –    Brno

581 +0,8     3       Michal Novotný              16.09.03   – 28.06.  –    Znojmo

578 -0,4      3       Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 13.07.  –    Brno

551 +0,9     20     Adrian Munteanu            30.09.04   – 04.07.  –    Olomouc

546 +1,1       8       Matyáš Galvas                 11.02.04   – 01.06.  –    Brno

480 -0,2      10     Jakub Košťál                   04.07.03   – 13.07.  –    Brno

Výška

190             1       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 20.07.  –    Brno

179             5       Jakub Doležal                  20.05.03   – 15.02.  –    Brno

160             3       Jonáš Konečný                21.01.03   – 20.07.  –    Brno

159             5       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 18.01.  –    Ostrava

Tyč

370             D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 25.07.  –    Praha

280                 5        Rudolf Žižka                   07.04.04   – 19.01.  –    Ostrava

Koule 5 kg

13,01          D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 24.07.  –    Praha

10,23          2       Michal Novotný              16.09.03   – 13.07.  –    Brno

8,47            11     Rudolf Žižka                   07.04.04   – 18.01.  –    Ostrava

8,28            4       Marek Čermák                 07.04.03   – 13.07.  –    Brno

8,05            2       Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 27.07.  –    Brno

Disk 1,5 kg

35,76          D      Luděk Čumpelík             24.04.03   – 28.06.  –    Třinec

Oštěp 700 g

59,05          D       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 25.07.  –    Praha

36,82          2        Jan Mayer                        16.04.04   – 16.06.  –    Opava

34,88          2        Michal Novotný              16.09.03   – 20.07.  –    Brno

23,48          4        Marek Čermák                 07.04.03   – 20.07.  –    Brno

23,00          5        Jonáš Konečný                21.01.03   – 20.07.  –    Brno

Kladivo 5 kg

16,14          15      Jan Mayer                        16.04.04   – 11.07.  –    Vyškov

5 000 m chůze – dráha (hala)

23:33,78     1       Jaromír Morávek             22.03.03   – 09.02.  –    Praha-klubovní rekord

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 4 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

4 534          6       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 09.02.  –    Praha-klubovní rekord

/7,75-617-12,98-177-8,49-350-3:00,05/

3 912          5       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 19.01.  –    Ostrava

                            /7,36-590- 8,47-159-9,46-280-2:48,59/

Desetiboj /100 m-dálka-koule-výška-400 m-110 m přek.-disk-tyč-oštěp-1 500 m/

6 720        2       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 25.07.  –    Praha-klubovní rekord

                       /11,88-637-13,01-189-52,81-14,88-35,33-370-59,05-4:49,60/

Štafeta 4 x 100 m

45,10          1       Pokora-Novoný-Vrbacký-Žižka                    –    11.07.    –           Vyškov

45,24          1       Vrbacký-Konečný-Pokora-Novotný              –    28.06.    –           Znojmo

Štafeta 4 x 200 m

1:32,95       3       Konečný-Hartmann-Čermák-Žižka-  16.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

STARŠÍ ŽÁCI /14 – 15 let/

60 m

7,30            2      Martin Martečík              11.01.05   – 29.02.  –    Praha-klubovní rekord

7,30  -0,2       2      Martin Martečík              11.01.05   – 27.06.  –    Břeclav-klubovní rekord

7,39            3 C    Marek Pavlíček                11.08.05   – 29.02.  –    Praha

7,90            2       Adam Neugebauer          22.05.05   – 03.01.  –    Brno

7,90 -0,9     2 A   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 01.06.  –    Brno

7,91            1 D   Adam Vrábel                   12.12.06   – 01.02.  –    Ostrava

8,17            2 B    Vít Holík                         05.05.06   – 08.02.  –    Ostrava

8,34 -2,1     5 A   Martin Sedlecký              03.03.06   – 13.07.  –    Brno

8,37            6 D   Jáchym Tachovský          04.11.05   – 08.02.  –    Ostrava

8,48            4 B    Zdeněk Dub                    13.01.05   – 08.02.  –    Ostrava

9,28            2 D   Vítězslav Siegel               20.12.06   – 03.01.  –    Brno

9,57            2 C    Vojtěch Fic                      16.12.05   – 03.01.  –    Brno

9,49 -0,8     7 C    Kryštof Rybnikář            23.03.06   – 27.06.  –    Břeclav

100 m

12,86 +0,7  4 F    Martin Sedlecký              03.03.06   – 27.07.  –    Brno

150 m

17,35 -0,8   3 A   Martin Martečík              11.01.05   – 13.06.  –    Vyškov

17,64 -0,8   4 A   Marek Pavlíček                11.08.05   – 13.06.  –    Vyškov

18,69          3 C    Adam Neugebauer          22.05.05   – 01.02.  –    Ostrava

18,77          6 B    Štěpán Hanek                  28.01.05   – 04.01.  –    Ostrava

19,12 +0,5  3 B   Martin Sedlecký              03.03.06   – 13.06.  –    Vyškov

19,24          4 A   Kryštof Hanek                28.01.05   – 17.01.  –    Ostrava

19,58          3 F    Adam Vrábel                   12.12.06   – 01.02.  –    Ostrava

19,85 +0,5  7 B    Vít Holík                         05.05.06   – 13.06.  –    Vyškov

20,73 -0,8   5 D   Zdeněk Dub                    13.01.05   – 06.06.  –    Znojmo

20,91          1 E    Vítězslav Siegel               20.12.06   – 17.01.  –    Ostrava

21,01 -1,2   5 E    Jáchym Tachovský          04.11.05   – 06.06.  –    Znojmo

21,30 -0,7   3 D   Ondřej Osvald                 26.07.06   – 27.06.  –    Břeclav

23,73          4 G   Matouš Šenkyřík             19.10.06   – 17.01.  –    Ostrava

200 m

25,02          4 J     Štěpán Hanek                  28.01.05   – 07.02.  –    Ostrava

300 m

37,96          1 A   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 13.06.  –    Vyškov

40,18          2       Adam Neugebauer          22.05.05   – 01.06.  –    Brno

40,26          4       Martin Sedlecký              03.03.06   – 01.06.  –    Brno

40,85          4       Kryštof Hanek                28.01.05   – 20.02.  –    Ostrava

500 m

1:12,31       6 A   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 13.07.  –    Brno

800 m

2:10,50      2 A   Kryštof Hanek                28.01.05   – 06.06.  –    Znojmo

2:22,22       9 A   Vít Holík                         05.05.06   – 03.01.  –    Brno

2:27,45       5 A   Vojtěch Fic                      16.12.05   – 06.06.  –    Znojmo

2:41,17       6       Matěj Křivánek               09.11.05   – 01.06.  –    Brno

2:41,9         3       Martin Sedlecký              03.03.06   – 01.02.  –    Ostrava

2:55,32       8       Kryštof Rybnikář            23.03.06   – 27.06.  –    Břeclav

2:58,65       6 B    Matouš Šenkyřík             19.10.06   – 17.01.  –    Ostrava

1 500 m

5:13,82       5       Vojtěch Fic                      16.12.05   – 27.06.  –    Břeclav

60 m překážek

8,45            2 B    Štěpán Hanek                  28.01.05   – 29.02.  –    Praha

100 m překážek

14,58 +0,3  1 B    Štěpán Hanek                  28.01.05   – 13.06.  –    Vyškov

200 m překážek

28,03 -0,5   1 A   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 13.06.  –    Vyškov

300 m překážek

43,72          1       Štěpán Hanek                  28.01.05   – 13.07.  –    Brno

Dálka

614 +0,7       1       Štěpán Hanek                  28.01.05   – 06.06.  –    Znojmo-klubovní rekord

586             5       Adam Neugebauer          22.05.05   – 01.02.  –    Ostrava-klubovní rekord hala

557 -1,8      6       Štěpán Hanek                  28.01.05   – 01.06.  –    Brno

542 +1,1     5       Martin Sedlecký              03.03.06   – 27.07.  –    Brno

529 -0,8      4       Martin Martečík              11.01.05   – 13.06.  –    Vyškov

485 +1,3     8      Jáchym Tachovský          04.11.05   – 13.06.  –    Vyškov

477 +0,2     13     Ondřej Osvald                 26.07.06   – 27.06.  –    Břeclav

457             14     Adam Vrábel                   12.12.06   – 08.02.  –    Ostrava

438             4       Zdeněk Dub                    13.01.05   – 03.01.  –    Brno

420             5       Vítězslav Siegel               20.12.06   – 03.01.  –    Brno

419             6       Vít Holík                         05.05.06   – 03.01.  –    Brno

413             7       Vojtěch Fic                      16.12.05   – 03.01.  –    Brno

288 +1,9     17     Kryštof Rybnikář            23.03.06   – 06.06.  –    Znojmo

Výška

163             7       Zdeněk Dub                    13.01.05   – 06.06.  –    Znojmo

161             5       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 13.06.  –    Vyškov

Koule 4 kg

11,94          1       Marek Pavlíček                11.08.05   – 13.06.  –    Vyškov

9,15            5       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 06.06.  –    Znojmo

8,24            15     Zdeněk Dub                    13.01.05   – 01.02.  –    Ostrava

Disk 1 kg

24,86          5       Vít Holík                         05.05.06   – 27.06.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 60 m

30,71          3       Holík-Sedlecký-Fic-Hanek              – 13.06.  –    Vyškov

Štafeta 4 x 200 m

1:36,47       1 C    Pavlíček-Hanek Š.-Neugebauer-Martečík – 01.03.  –    Praha-klubovní rekord

1:44,12       1 B    Martečík-Vrábel-Sedlecký-Neugebauer  – 01.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

2:50,93       3       Fic-Holík-Sedlecký Hanek              – 06.06.  –    Znojmo

MLADŠÍ ŽÁCI /12-13 let/

60 m

8,42            1 F    Michal Kunovský            21.05.07   – 08.02.  –    Ostrava

8,58            1       Tomáš Horák                   05.03.08   – 10.01.  –    Brno

8,59            2       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 17.01.  –    Ostrava

8,64            3       Martin Zeman                  27.03.08   – 17.01.  –    Ostrava

8,83 -0,3     1 B    Filip Popela                     30.04.07   – 10.06.  –    Brno

8,85 -0,2    1 F    Albert Škrob                    21.06.08   – 10.06.  –    Brno

9,25            3 D   František Fadrný             09.02.08   – 08.02.  –    Ostrava

9,37            1 C    Jan Slavík                        25.11.08   – 10.01.  –    Brno

9,49 -0,3     2 E    Matyáš Hanus                 26.04.07   – 10.06.  –    Brno

9,72 -0,4    2 G   Oskar Telecký                 14.04.08   – 10.06.  –    Brno

9,84            2 D   Filip Zatloukal                 28.06.08   – 10.01.  –    Brno

9,92            2 F    Josef Sedlák                    06.11.07   – 10.01.  –    Brno

9,94            2 H   Šimon Francl                   02.03.08   – 10.01.  –    Brno

100 m

13,57 +0,8  2 E    Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 27.07.  –    Brno

150 m

20,07          3 C    Tomáš Horák                   05.03.08   – 08.03.  –    Ostrava

21,21          1 B    Filip Popela                     30.04.07   – 08.03.  –    Ostrava

21,25 +0,3  1 E    Martin Zeman                  27.03.08   – 10.06.  –    Brno

23,12 +0,4   2 D   Filip Zatloukal                 28.06.08   – 10.06.  –    Brno

23,13 +0,3  2 E    Oskar Telecký                 14.04.08   – 10.06.  –    Brno

23,55 +0,3  3 E    František Fadrný             09.02.08   – 10.06.  –    Brno

23,56 +0,3  4 E    Matyáš Hanus                 26.04.07   – 10.06.  –    Brno

300 m

42,75          2 C    Michal Kunovský            21.05.07   – 03.08.  –    Ostrava

44,69          2 D   Martin Zeman                  27.03.08   – 03.08.  –    Ostrava

45,93          1 A   Tomáš Horák                   05.03.08   – 17.01.  –    Ostrava

600 m

1:54,5         1 A   Michal Kunovský            21.05.07   – 10.01.  –    Brno

1:55,0       2 A   Tomáš Horák                   05.03.08   – 10.01.  –    Brno

2:04,0         1 B    Jan Slavík                        25.11.08   – 10.01.  –    Brno

2:06,8         3 B    Filip Zatloukal                 28.06.08   – 10.01.  –    Brno

2:21,5         4 B    Jakub Kandrnál               08.06.08   – 10.01.  –    Brno

2:23,8         5 A   Filip Popela                     30.04.07   – 10.01.  –    Brno

800 m

2:18,95       1 A   Michal Kunovský            21.05.07   – 08.02.  –    Ostrava

2:34,25       5       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 01.06.  –    Brno

2:36,90       2 B    Jan Slavík                        25.11.08   – 10.06.  –    Brno

2:38,71       3 B    Dominik Šenkýř              25.04.08   – 10.06.  –    Brno

2:40,99       5 B    Filip Zatloukal                 28.06.08   – 10.06.  –    Brno

2:45,95       1 B    Martin Zeman                  27.03.08   – 08.02.  –    Ostrava

2:49,43       8       František Fadrný             09.02.08   – 17.01.  –    Ostrava

2:58,82       9 B    Matěj Dujka                    27.04.08   – 10.06.  –    Brno

3:00,25       10 A Kristian Honek                05.11.07   – 10.06.  –    Brno

1 500 m

5:17,95       3       Dominik Šenkýř              25.04.08   – 17.01.  –    Ostrava

1 míle – 1 609,34 m

5:32,31       2 B    Michal Kunovský            21.05.07   – 20.07.  –    Brno

60 m překážek

11,20          3 A   Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 17.01.  –    Ostrava

11,82 +2,0  4 A   Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 10.06.  –    Brno

11,83          6       František Fadrný             09.02.08   – 08.02.  –    Ostrava

12,69 -0,3   4 B    Dominik Šenkýř              25.04.08   – 10.06.  –    Brno

Dálka

510             1       Tomáš Horák                   05.03.08   – 17.01.  –    Ostrava

456             7       Dominik Šenkýř              25.04.08   – 31.01.  –    Ostrava

488 +0,9     10     Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 27.07.  –    Brno

433 +0,3     4       Jan Slavík                        25.11.08   – 10.06.  –    Brno

427 -0,5      6       Albert Škrob                    21.06.08   – 10.06.  –    Brno

412             9       Martin Zeman                  27.03.08   – 17.01.  –    Ostrava

387             15     Filip Popela                     30.04.07   – 17.01.  –    Ostrava

372             10     Michal Kunovský            21.05.07   – 10.01.  –    Brno

366             13     Filip Zatloukal                 28.06.08   – 10.01.  –    Brno

357             7       Josef Sedlák                    06.11.07   – 17.01.  –    Ostrava

342             15     Jakub Kandrnál               08.06.08   – 10.01.  –    Brno

322             16     Šimon Francl                   02.03.08   – 10.01.  –    Brno

316 -0,4      23     Matěj Dujka                    27.04.08   – 10.06.  –    Brno

Výška

144             4       Tomáš Horák                   05.03.08   – 14.02.  –    Brno

120             4       Martin Zeman                  27.03.08   – 01.06.  –    Brno

Koule 3 kg

9,21            1       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 27.07.  –    Brno

7,77            7       Josef Sedlák                    06.11.07   – 17.01.  –    Ostrava

Oštěp 500 g

13,50          5       Michal Kunovský            21.05.07   – 20.07.  –    Brno

Kriketový míček

41,30          11     Jan Slavík                        25.11.08   – 10.06.  –    Brno

40,53          15     Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 10.06.  –    Brno

39,90          16     Kristian Honek                05.11.07   – 10.06.  –    Brno

35,25          23     Oskar Telecký                 14.04.08   – 10.06.  –    Brno

29,64          32     Filip Zatloukal                 28.06.08   – 10.06.  –    Brno

Štafeta 4 x 60 m

34,76          1 A   Kunovský-Fadrný-Popela-Zeman   – 10.06.  –    Brno

37,00          2 B    Dujka-Hanus-Škrob-Honek             – 10.06.  –    Brno

NEJMLADŠÍ ŽÁCI /do 11 let/

60 m

8,76            2       Václav Kreidl                  16.04.09   – 08.02.  –    Ostrava

9,5              6       Kryštof Šmýd                 09             – 11.06.  –    Brno

/9,91 -0,4    1 F                                                             – 17.06.  –    Brno/

9,76  -1,0    1 C    Jan Vrbka                        25.02.11   – 17.06.  –    Brno

9,79 +1,7    2 CH Daniel Adámek               22.01.09   – 17.06.  –    Brno

/9,4             5                                                                – 11.06.  –    Brno/

9,80 +1,3    4 B    Mikuláš Lang                  20.11.09   – 21.06.  –    Brno

10,09 +0,1  2 G   Matěj Hájek                     01.06.11   – 17.06.  –    Brno

9,9              14     Ondřej Máca                   10             – 11.06.  –    Brno

/10,19 -0,4  2 F                                                             – 17.06.  –    Brno/

10,25          2       Teodor Dvořák                25.06.11   – 17.01.  –    Brno

10,37 +1,3  6 B    Nikos Šrámek                  14.07.11   – 21.06.  –    Brno

10,40          3       Václav Zbořil                  06.08.11   – 17.01.  –    Brno

10,45                   Václav Zbořil                  06.08.11   – 17.01.  –    Brno

10,60                   Filip Durna                      18.01.12   – 17.01.  –    Brno

10,82                   Ondřej Sargánek             25.07.11   – 17.01.  –    Brno

10,85 -0,1   6 E    Matyáš Malý                   09             – 17.06.  –    Brno

10,88          2 G   Matyáš Sapák                  17.06.10   – 10.01.  –    Brno

10,94                   Samuel Pavlíček              22.05.11   – 17.01.  –    Brno

10,96                   Ondřej Starý                    11.01.12   – 17.01.  –    Brno

11,08          2 F    Jakub Kareš                     07.05.10   – 10.01.  –    Brno

11,18                   Tomáš Takáč                   16.08.11   – 17.01.  –    Brno

11,28                   Dominik Durna               18.01.12   – 17.01.  –    Brno

11,38                   Aleš Horák                      26.07.11   – 17.01.  –    Brno

11,42                   Robert Lipovský             08.04.13   – 17.01.  –    Brno

11,45                   Jan Tuček                        14.08.12   – 17.01.  –    Brno

11,3            46     Tomáš Melichar               18.06.10   – 11.06.  –    Brno

11,58                   Jan Kreidl                        12.03.12   – 17.01.  –    Brno

11,69                   Robert Lipovský             08.04.13   – 17.01.  –    Brno

12,08                   Šimon Dufek                   29.12.13   – 17.01.  –    Brno

12,21                   Jakub Sargánek               28.07.13   – 17.01.  –    Brno

12,27                   Jan Kozáček                    24.07.14   – 17.01.  –    Brno

12,83                   Pavel Cásek                     19.08.12   – 17.01.  –    Brno

13,08                   Štěpán Kaňa                    22.12.11   – 17.01.  –    Brno

15,23                   Patrik Homola                 17.07.14   – 17.01.  –    Brno

17,69                   Ondřej Okurka                15.06.12   – 17.01.  –    Brno

100 m

15,60 +0,7  3 G   Jan Vrbka                        25.02.11   – 27.07.  –    Brno

200 m

44,0            3       Robert Lipovský             08.04.13   – 17.01.  –    Brno

44,6            4       Jakub Sargánek               28.07.13   – 17.01.  –    Brno

44,8            5       Jan Kozáček                    24.07.14   – 17.01.  –    Brno

57,2            12     Patrik Homola                 17.07.14   – 17.01.  –    Brno

300 m

52,31          2 B    Václav Kreidl                  16.04.09   – 17.01.  –    Ostrava

58,0            11     Matěj Hájek                     01.06.11   – 11.06.  –    Brno

58,18          2 F    Jan Vrbka                        25.02.11   – 17.06.  –    Brno

58,38          2 E    Mikuláš Lang                  20.11.09   – 17.06.  –    Brno

59,45          2 C    Matyáš Malý                   09             – 17.06.  –    Brno

1:00,5         20     Ondřej Máca                   10             – 11.06.  –    Brno

1:02,2         25     Tomáš Melichar               18.06.10   – 11.06.  –    Brno

1:01,21       1 G   David Novák                   03.11.10   – 17.06.  –    Brno

400 m

1:12,72       3       Václav Kreidl                  16.04.09   – 21.06.  –    Brno

1:24,66       10     Mikuláš Lang                  20.11.09   – 21.06.  –    Brno

1:25,95       3 G   Jan Vrbka                        25.02.11   – 27.07.  –    Brno

1:28,8         2       Ondřej Starý                    11.01.12   – 17.01.  –    Brno

1:29,58       11     Nikos Šrámek                  14.07.11   – 21.06.  –    Brno

1:31,5         5       Filip Durna                      18.01.12   – 17.01.  –    Brno

1:33,7         7       Tomáš Takáč                   16.08.11   – 17.01.  –    Brno

1:34,9         8       Teodor Dvořák                25.06.11   – 17.01.  –    Brno

1:35,5         9       Václav Zbořil                  06.08.11   – 17.01.  –    Brno

1:36,3         10     Matěj Hájek                     01.06.11   – 17.01.  –    Brno

1:36,7         11     Jan Tuček                        14.08.12   – 17.01.  –    Brno

1:37,1         12     Samuel Pavlíček              22.05.11   – 17.01.  –    Brno

1:38,5         14     Dominik Durna               18.01.12   – 17.01.  –    Brno

1:43,2         16     Ondřej Sargánek             25.07.11   – 17.01.  –    Brno

1:46,2         17     Aleš Horák                      26.07.11   – 17.01.  –    Brno

1:55,5         20     Pavel Cásek                     19.08.12   – 17.01.  –    Brno

600 m

2:18,76       9 B    David Novák                   03.11.10   – 08.02.  –    Ostrava

2:20,3         3 A   Václav Kreidl                  16.04.09   – 10.01.  –    Brno

2:20,7         4 A   Daniel Adámek               22.01.09   – 10.01.  –    Brno

2:27,0         4 B    Jakub Kareš                     07.05.10   – 10.01.  –    Brno

2:40,2         5 B    Matyáš Sapák                  17.06.10   – 10.01.  –    Brno

Dálka

422             1       Václav Kreidl                  16.04.09   – 11.06.  –    Brno

391             5       Jan Vrbka                        25.02.11   – 17.06.  –    Brno

365             8       Daniel Adámek               22.01.09   – 10.01.  –    Brno

357             10     Ondřej Máca                   10             – 17.06.  –    Brno

349             11     Mikuláš Lang                  20.11.09   – 17.06.  –    Brno

338             11     Matyáš Sapák                  17.06.10   – 10.01.  –    Brno

329             20     Matěj Hájek                     01.06.11   – 17.06.  –    Brno

321             3       Václav Zbořil                  06.08.11   – 17.01.  –    Brno

308             4       Teodor Dvořák                25.06.11   – 17.01.  –    Brno

305             7       Samuel Pavlíček              22.05.11   – 17.01.  –    Brno

27     Matyáš Malý                   09             – 17.06.  –    Brno

304             8       Tomáš Takáč                   16.08.11   – 17.01.  –    Brno

300             17     Jakub Kareš                     07.05.10   – 10.01.  –    Brno

292             12     Nikos Šrámek                  14.07.11   – 21.06.  –    Brno

290             9       Ondřej Starý                    11.01.12   – 17.01.  –    Brno

285             34     David Novák                   03.11.10   – 17.06.  –    Brno

284             10     Filip Durna                      18.01.12   – 17.01.  –    Brno

280             12     Jan Kreidl                        12.03.12   – 17.01.  –    Brno

275             14     Dominik Durna               18.01.12   – 17.01.  –    Brno

268             15     Nikos Šrámek                  14.07.11   – 17.01.  –    Brno

267             3       Robert Lipovský             08.04.13   – 17.01.  –    Brno

263             17     Ondřej Sargánek             25.07.11   – 17.01.  –    Brno

253             20     Pavel Cásek                     19.08.12   – 17.01.  –    Brno

247             21     Aleš Horák                      26.07.11   – 17.01.  –    Brno

207             7       Jakub Sargánek               28.07.13   – 17.01.  –    Brno

204             8       Šimon Dufek                   29.12.13   – 17.01.  –    Brno

201             22     Štěpán Kaňa                    22.12.11   – 17.01.  –    Brno

185             23     Jan Tuček                        14.08.12   – 17.01.  –    Brno

178             10     Jan Kozáček                    24.07.14   – 17.01.  –    Brno

167             11     Patrik Homola                 17.07.14   – 17.01.  –    Brno

142             24     Ondřej Okurka                15.06.12   – 17.01.  –    Brno

Koule 2 kg

7,48            3       Václav Kreidl                  16.04.09   – 21.06.  –    Brno

6,90            2       Daniel Adámek               22.01.09   – 11.06.  –    Brno

6,20            6       Matyáš Malý                   09             – 11.06.  –    Brno

5,92            7       Ondřej Máca                   10             – 11.06.  –    Brno

5,61            11     Kryštof Šmýd                 09             – 11.06.  –    Brno

5,53            14     Matěj Hájek                     01.06.11   – 11.06.  –    Brno

5,38            18     Mikuláš Lang                  20.11.09   – 11.06.  –    Brno

4,93            10     Jan Vrbka                        25.02.11   – 21.06.  –    Brno

4,85            25     Tomáš Melichar               18.06.10   – 11.06.  –    Brno

4,67            29     David Novák                   03.11.10   – 11.06.  –    Brno

2,60            12     Nikos Šrámek                  14.07.11   – 17.01.  –    Brno

Kriketový míček

39,13          4       Václav Kreidl                  16.04.09   – 17.06.  –    Brno

27,28          16     Daniel Adámek               22.01.09   – 17.06.  –    Brno

26,20          20     Kryštof Šmýd                 09             – 17.06.  –    Brno

26,31          19     Mikuláš Lang                  20.11.09   – 17.06.  –    Brno

23,23          22     Matyáš Malý                   09             – 17.06.  –    Brno

22,85          23     Ondřej Máca                   10             – 17.06.  –    Brno

13,39          40     David Novák                   03.11.10   – 17.06.  –    Brno

Štafeta 4 x 60 m- mix

37,26          2 A   Kreidl-Lang-Kubová-Bollon-Mierná – 17.06.  –    Brno

39,97          1 C    Hájek-Šmýd-Dobešová-Zatloukalová –           17.06.        –           Brno

40,50          2 C    Vrbka-Máca-Lísková-Topinková     – 17.06.  –    Brno

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno, spolek, mužů, juniorů, dorostenců, staršího a mladšího žactva

MUŽI

100 m

10,51 +2,0  1       Matej Baluch                   16.10.00   – 04.07.  –    Olomouc- AŠK Slávia Spišská Nová Ves

12,75  +2,5  2 B    Jakub Kacer                     01.10.00   – 14.09.  –    Olomouc-SK Speed Brno

110 m překážek

14,64 -0,9    1 A   Matej Baluch                   16.10.00   – 04.07.  –    Olomouc- AŠK Slávia Spišská Nová Ves

400 m překážek

52,33          1 A   Matej Baluch                   16.10.00   – 04.07.  –    Olomouc-AŠK Slávia Spišská Nová Ves

Dáka

641 +0,0    6       Denis Hlaváč                   23.10.00   – 04.07.  –    Olomouc-Akademik TU Košice

Trojskok

14,20 -0,2   1       Denis Hlaváč                   23.10.00   – 04.07.  –    Olomouc-Akademik TU Košice

Tyč

455             ms     Tomáš Krajňák         30.09.89         –  04.07.  –    Olomouc-AC Stavbár Nitra

JUNIOŘI /18-19 let/

100 m

11,37 -0,2   3 B    Viktor Veleba                  04.11.01   – 04.07.  –    Olomouc-SK Speed Brno

200 m

23,35 +1,7  3 B    Viktor Veleba                  04.11.01   – 04.07.  –    Olomouc-SK Speed Brno

400 m

50,47          6 A   Viktor Veleba                  04.11.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card