Výsledky atletů Moravské Slavie v roce 2020 stav k 19.1.

MUŽI

60 m

7,55 5 B Martin Schmöger 03.05.95 – 04.01. – Ostrava

150 m

16,85 1 C Filip Zeman 23.08.99 – 04.01. – Ostrava

17,85 3 D Martin Schmöger 03.05.95 – 04.01. – Ostrava

200 m

22,47 1 B Filip Zeman 23.08.99 – 11.01. – Ostrava

300 m

35,83 1 B Filip Zeman 23.08.99 – 04.01. – Ostrava

400 m

51,19 1 C Filip Zeman 23.08.99 – 11.01. – Ostrava

800 m

2:04,01 6 Tomáš Dvořák 11.06.00 – 11.01. – Ostrava

Půlmaratón

1:22:23 7 Juraj Plekanec 11.05.74 – 01.01. – Brno

1:29:35 16 Tomáš Hrdina 10.10.79 – 01.01. – Brno

2:04:25 96 Ivoš Kupský 23.09.72 – 01.01. – Brno

2:05:40 99 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 01.01. – Brno

2:15:37 105 Ivo Zejda 23.07.56 – 01.01. – Brno

60 m překážek

8,56 1 Martin Schmöger 03.05.95 – 04.01. – Ostrava

1 000 m chůze – dráha (hala)

4:40,1 1 Tomáš Hlavenka 08.02.77 – 03.01. – Brno

4:47,9 2 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 03.01. – Brno

3 000 m chůze – dráha (hala)

15:15,5 3 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 12.01. – Praha

5 000 m chůze – dráha (hala)

25:54,45 2 Tomáš Vojtíšek 24.11.73 – 19.01. – Ostrava

JUNIOŘI /18-19 let/

60 m

7,18 4 Matěj Beneš 27.02.01 – 04.01. – Ostrava

7,41 6 A David Zeman 20.01.01 – 04.01. – Ostrava

7,51 2 C Petr Gaszczyk 06.11.01 – 04.01. – Ostrava

7,63 4 C František Křivánek 01.07.02 – 04.01. – Ostrava

150 m

18,30 4 D David Zeman 20.01.01 – 04.01. – Ostrava

18,43 3 C František Křivánek 01.07.02 – 04.01. – Ostrava

18,44 4 B Petr Gaszczyk 06.11.01 – 04.01. – Ostrava

18,92 5 B Michal Tešnar 18.07.01 – 04.01. – Ostrava

200 m

24,42 5 A Petr Gaszczyk 06.11.01 – 11.01. – Ostrava

24,51 6 A František Křivánek 01.07.02 – 11.01. – Ostrava

24,91 5 C Martin Pohanka 29.10.02 – 11.01. – Ostrava

300 m

38,67 5 A Petr Gaszczyk 06.11.01 – 04.01. – Ostrava

39,44 5 C František Křivánek 01.07.02 – 04.01. – Ostrava

39,78 5 B Michal Tešnar 18.07.01 – 04.01. – Ostrava

400 m

51,73          1 C    Jakub Stibal                     29.01.01   – 14.01.  –    Ostrava

54,30 4 C Petr Gaszczyk 06.11.01 – 11.01. – Ostrava

55,08 4 D Michal Tešnar 18.07.01 – 11.01. – Ostrava

55,85 4 B František Křivánek 01.07.02 – 11.01. – Ostrava

600 m

1:29,36 2 Michal Tešnar 18.07.01 – 04.01. – Ostrava

800 m

2:03,08 4 Michal Tešnar 18.07.01 – 11.01. – Ostrava

1 000 m

2:34,89 2 Radim Kligl 24.03.01 – 04.01. – Ostrava-klubovní rekord

2:47,72 6 Ondřej Němec 24.12.02 – 04.01. – Ostrava

2:49,09 7 Martin Pohanka 29.10.02 – 04.01. – Ostrava

1 500 m

4:19,20 5 Ondřej Němec 24.12.02 – 11.01. – Ostrava

4:26,16 6 Martin Pohanka 29.10.02 – 11.01. – Ostrava

2 000 m

5:50,24 1 Radim Kligl 24.03.01 – 04.01. – Ostrava-klubovní rekord

6:05,20 4 Martin Pohanka 29.10.02 – 04.01. – Ostrava

6:12,45 5 Ondřej Němec 24.12.02 – 04.01. – Ostrava

3 000 m

9:18,71            4          Jakub Stibal    29.01.01          –           14.01.  –           Ostrava

60 m překážek

8,42 2 Matěj Beneš 27.02.01 – 04.01. – Ostrava

Dálka

591 13 František Křivánek 01.07.02 – 11.01. – Ostrava

577 13 Libor Škobránek 27.11.02 – 18.01. – Ostrava

Výška

194 2 Libor Škobránek 27.11.02 – 11.01. – Ostrava

Koule 6 kg

8,92 9 Libor Škobránek 27.11.02 – 18.01. – Ostrava

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 6 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

Libor Škobránek 27.11.02 – 18.01. – Ostrava

/8,05-577-8,92-183

DOROSTENCI /16-17 let/

60 m

7,36 1 A Rudolf Žižka 07.04.04 – 18.01. – Ostrava-klubovní rekord

7,40 3 A Marek Čermák 07.04.03 – 04.01. – Ostrava

7,44 4 Jonáš Konečný 21.01.03 – 04.01. – Ostrava

7,59 2 B Luděk Čumpelík 24.04.03 – 18.01. – Ostrava

7,67 2 B Tomáš Vrbacký 10.04.04 – 03.01. – Brno

150 m

17,40 1 B Rudolf Žižka 07.04.04 – 04.01. – Ostrava

17,48 2 A Tomáš Vrbacký 10.04.04 – 04.01. – Ostrava

17,84 2 B Jonáš Konečný 21.01.03 – 04.01. – Ostrava

200 m

22,81 1 E Rudolf Žižka 07.04.04 – 11.01. – Ostrava-klubovní rekord

23,74 4 A Jonáš Konečný 21.01.03 – 11.01. – Ostrava

24,43 4 E Marek Čermák 07.04.03 – 11.01. – Ostrava

24,46 5 D Jakub Hartmann 22.03.03 – 11.01. – Ostrava

25,87 5 G Jakub Košťál 04.07.03 – 11.01. – Ostrava

300 m

36,56 1 A Rudolf Žižka 07.04.04 – 04.01. – Ostrava

37,54 2 B Tomáš Vrbacký 10.04.04 – 04.01. – Ostrava

38,70 2 E Jonáš Konečný 21.01.03 – 04.01. – Ostrava

39,83 4 A Marek Čermák 07.04.03 – 04.01. – Ostrava

40,14 4 C Michal Novotný 16.09.03 – 04.01. – Ostrava

40,86 5 E Jakub Košťál 04.07.03 – 04.01. – Ostrava

400 m

55,27 4 A Jonáš Konečný 21.01.03 – 11.01. – Ostrava

800 m

2:10,42 4 B Jakub Hartmann 22.03.03 – 11.01. – Ostrava

2:11,49 6 B Jakub Košťál 04.07.03 – 11.01. – Ostrava

1 000 m

2:48,59 1 Rudolf Žižka 07.04.04 – 19.01. – Ostrava

2:58,41 5 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.01. – Ostrava

60 m překážek

8,45 1 A Luděk Čumpelík 24.04.03 – 14.01. – Ostrava

8,57 4 Vladimír Pokora 01.08.04 – 11.01. – Ostrava

9,46 2 B Rudolf Žižka 07.04.04 – 19.01. – Ostrava

Dálka

608 1 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 18.01. – Ostrava

599 8 Jonáš Konečný 21.01.03 – 11.01. – Ostrava

590 4 Rudolf Žižka 07.04.04 – 18.01. – Ostrava

565 1 Tomáš Vrbacký 10.04.04 – 03.01. – Brno

531 8 Michal Novotný 16.09.03 – 04.01. – Ostrava

Výška

177 2 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 18.01. – Ostrava

159 5 Rudolf Žižka 07.04.04 – 18.01. – Ostrava

Tyč

280 5 Rudolf Žižka 07.04.04 – 19.01. – Ostrava

280 6 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.01. – Ostrava

Koule 5 kg

12,81 1 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 18.01. – Ostrava-klubovní rekord

8,47 11 Rudolf Žižka 07.04.04 – 18.01. – Ostrava

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 4 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

4 378 Luděk Čumpelík 24.04.03 – 19.01. – Ostrava

/7,59-608-12,81-177-8,57-280-2:58,41/

3 912 Rudolf Žižka 07.04.04 – 19.01. – Ostrava

/7,36-590- 8,47-159-9,46-280-2:48,59/

5 000 m chůze – dráha (hala)

23:53,71 2 Jaromír Morávek 22.03.03 – 11.01. – Jablonec-klubovní rekord

ŽÁCI /do 15 let/

(včetně žákyň atletických kroužků ZŠ Svážná, Kamínky, Tuháčkova, Kotlářská a Hudcova)

60 m

7,44 2 Martin Martečík 11.01.05 – 17.01. – Ostrava-klubovní rekord

7,90 2 Adam Neugebauer 22.05.05 – 03.01. – Brno

8,35 3 Martin Sedlecký 03.03.06 – 03.01. – Brno

8,40 4 B Jáchym Tachovský 04.11.05 – 17.01. – Ostrava

8,58 1 Tomáš Horák 05.03.08 – 10.01. – Brno,

8,59 5 D Zdeněk Dub 13.01.05 – 17.01. – Ostrava

8,59 2 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 17.01. – Ostrava

8,60 2 Michal Kunovský 21.05.07 – 10.01. – Brno

8,64 3 Martin Zeman 27.03.08 – 17.01. – Ostrava

8,75 2 A Vít Holík 05.05.06 – 03.01. – Brno

8,99 1 F Václav Kreidl 16.04.09 – 17.01. – Ostrava

9,06 3 D Filip Popela 30.04.07 – 17.01. – Ostrava

9,28 2 D Vítězslav Siegel 20.12.06 – 03.01. – Brno

9,37 1 C Jan Slavík 25.11.08 – 10.01. – Brno

9,39 5 E František Fadrný 09.02.08 – 17.01. – Ostrava

9,57 2 C Vojtěch Fic 16.12.05 – 03.01. – Brno

9,84 2 D Filip Zatloukal 28.06.08 – 10.01. – Brno

9,92 2 F Josef Sedlák 06.11.07 – 10.01. – Brno

9,94 2 H Šimon Francl 02.03.08 – 10.01. – Brno

10,03 1 I Daniel Adámek 22.01.09 – 10.01. – Brno

9,96 1 Jan Vrbka 25.02.11 – 17.01. – Brno

10,25 2 Teodor Dvořák 25.06.11 – 17.01. – Brno

10,40 3 Václav Zbořil 06.08.11 – 17.01. – Brno

10,45 Matěj Hájek 01.06.11 – 17.01. – Brno

10,45 Václav Zbořil 06.08.11 – 17.01. – Brno

10,60 Filip Durna 18.01.12 – 17.01. – Brno

10,74 Nikos Šrámek 14.07.11 – 17.01. – Brno

10,82 Ondřej Sargánek 25.07.11 – 17.01. – Brno

10,88 2 G Matyáš Sapák 17.06.10 – 10.01. – Brno

10,94 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 17.01. – Brno

10,96 Ondřej Starý 11.01.12 – 17.01. – Brno

11,08 2 F Jakub Kareš 07.05.10 – 10.01. – Brno

11,18 Tomáš Takáč 16.08.11 – 17.01. – Brno

11,28 Dominik Durna 18.01.12 – 17.01. – Brno

11,38 Aleš Horák 26.07.11 – 17.01. – Brno

11,42 Robert Lipovský 08.04.13 – 17.01. – Brno

11,45 Jan Tuček 14.08.12 – 17.01. – Brno

11,58 Jan Kreidl 12.03.12 – 17.01. – Brno

11,69 Robert Lipovský 08.04.13 – 17.01. – Brno

12,08 Šimon Dufek 29.12.13 – 17.01. – Brno

12,21 Jakub Sargánek 28.07.13 – 17.01. – Brno

12,27 Jan Kozáček 24.07.4 – 17.01. – Brno

12,83 Pavel Cásek 19.08.12 – 17.01. – Brno

13,08 Štěpán Kaňa 22.12.11 – 17.01. – Brno

15,23 Patrik Homola 17.07.14 – 17.01. – Brno

17,69 Ondřej Okurka 15.06.12 – 17.01. – Brno

150 m

18,77 6 B Štěpán Hanek 28.01.05 – 04.01. – Ostrava

18,85 5 C Adam Neugebauer 22.05.05 – 04.01. – Ostrava

200 m

44,0 3 Robert Lipovský 08.04.13 – 17.01. – Brno

44,6 4 Jakub Sargánek 28.07.13 – 17.01. – Brno

44,8 5 Jan Kozáček 24.07.4 – 17.01. – Brno

57,2 12 Patrik Homola 17.07.14 – 17.01. – Brno

300 m

39,47 2 A Štěpán Hanek 28.01.05 – 17.01. – Ostrava

40,37 3 A Adam Neugebauer 22.05.05 – 17.01. – Ostrava

42,62 4 A Martin Sedlecký 03.03.06 – 17.01. – Ostrava

45,93 1 A Tomáš Horák 05.03.08 – 17.01. – Ostrava

49,06 3 A Martin Zeman 27.03.08 – 17.01. – Ostrava

52,31 2 B Václav Kreidl 16.04.09 – 17.01. – Ostrava

400 m

1:28,8 2 Ondřej Starý 11.01.12 – 17.01. – Brno

1:30,1 3 Jan Vrbka 25.02.11 – 17.01. – Brno

1:31,5 5 Filip Durna 18.01.12 – 17.01. – Brno

1:33,7 7 Tomáš Takáč 16.08.11 – 17.01. – Brno

1:34,9 8 Teodor Dvořák 25.06.11 – 17.01. – Brno

1:35,5 9 Václav Zbořil 06.08.11 – 17.01. – Brno

1:36,3 10 Matěj Hájek 01.06.11 – 17.01. – Brno

1:36,7 11 Jan Tuček 14.08.12 – 17.01. – Brno

1:37,1 12 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 17.01. – Brno

1:37,8 13 Nikos Šrámek 14.07.11 – 17.01. – Brno

1:38,5 14 Dominik Durna 18.01.12 – 17.01. – Brno

1:43,2 16 Ondřej Sargánek 25.07.11 – 17.01. – Brno

1:46,2 17 Aleš Horák 26.07.11 – 17.01. – Brno

1:55,5 20 Pavel Cásek 19.08.12 – 17.01. – Brno

600 m

1:54,5 1 A Michal Kunovský 21.05.07 – 10.01. – Brno

1:55,0 2 A Tomáš Horák 05.03.08 – 10.01. – Brno

2:04,0 1 B Jan Slavík 25.11.08 – 10.01. – Brno

2:06,8 3 B Filip Zatloukal 28.06.08 – 10.01. – Brno

2:20,3 3 A Václav Kreidl 16.04.09 – 10.01. – Brno

2:20,7 4 A Daniel Adámek 22.01.09 – 10.01. – Brno

2:21,5 4 B Jakub Kandrnál 08.06.08 – 10.01. – Brno

2:23,8 5 A Filip Popela 30.04.07 – 10.01. – Brno

2:24,2 6 A David Novák 03.11.10 – 10.01. – Brno

2:27,0 4 B Jakub Kareš 07.05.10 – 10.01. – Brno

2:40,2 5 B Matyáš Sapák 17.06.10 – 10.01. – Brno

800 m

2:13,37 2 A Kryštof Hanek 28.01.05 – 17.01. – Ostrava

2:30,01 1 Michal Kunovský 21.05.07 – 17.01. – Ostrava

2:38,1 2 Vít Holík 05.05.06 – 03.01. – Brno

2:41,9 3 Martin Sedlecký 03.03.06 – 03.01. – Brno

2:42,3 4 Vojtěch Fic 16.12.05 – 03.01. – Brno

2:44,60 3 B Matěj Křivánek 09.11.05 – 17.01. – Ostrava

2:49,43 8 František Fadrný 09.02.08 – 17.01. – Ostrava

2:58,65 6 B Matouš Šenkyřík 19.10.06 – 17.01. – Ostrava

1 500 m

5:17,95 3 Dominik Šenkýř 25.04.08 – 17.01. – Ostrava

60 m překážek

8,66 2 A Štěpán Hanek 28.01.05 – 17.01. – Ostrava

60 m překážek

11,20 3 A Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 17.01. – Ostrava

12,15 4 A František Fadrný 09.02.08 – 17.01. – Ostrava

Dálka

582 1 Adam Neugebauer 22.05.05 – 17.01. – Ostrava

514 2 Martin Martečík 11.01.05 – 03.01. – Brno

510 1 Tomáš Horák 05.03.08 – 17.01. – Ostrava

508 15 Štěpán Hanek 28.01.05 – 04.01. – Ostrava

504 5 Martin Sedlecký 03.03.06 – 17.01. – Ostrava

452 13 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 17.01. – Ostrava

438 4 Zdeněk Dub 13.01.05 – 03.01. – Brno

437 3 Dominik Šenkýř 25.04.08 – 17.01. – Ostrava

420 5 Vítězslav Siegel 20.12.06 – 03.01. – Brno

419 6 Vít Holík 05.05.06 – 03.01. – Brno

413 7 Vojtěch Fic 16.12.05 – 03.01. – Brno

412 3 Václav Kreidl 16.04.09 – 10.01. – Brno

412 9 Martin Zeman 27.03.08 – 17.01. – Ostrava

406 5 Jan Slavík 25.11.08 – 10.01. – Brno

394 7 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 10.01. – Brno

387 15 Filip Popela 30.04.07 – 17.01. – Ostrava

372 10 Michal Kunovský 21.05.07 – 10.01. – Brno

366 13 Filip Zatloukal 28.06.08 – 10.01. – Brno

365 8 Daniel Adámek 22.01.09 – 10.01. – Brno

357 7 Josef Sedlák 06.11.07 – 17.01. – Ostrava

342 15 Jakub Kandrnál 08.06.08 – 10.01. – Brno

338 11 Matyáš Sapák 17.06.10 – 10.01. – Brno

328 1 Jan Vrbka 25.02.11 – 17.01. – Brno

322 16 Šimon Francl 02.03.08 – 10.01. – Brno

321 3 Václav Zbořil 06.08.11 – 17.01. – Brno

314 18 Matěj Dujka 27.04.08 – 17.01. – Ostrava

308 4 Teodor Dvořák 25.06.11 – 17.01. – Brno

306 5 Matěj Hájek 01.06.11 – 17.01. – Brno

305 7 Samuel Pavlíček 22.05.11 – 17.01. – Brno

304 8 Tomáš Takáč 16.08.11 – 17.01. – Brno

300 17 Jakub Kareš 07.05.10 – 10.01. – Brno

290 9 Ondřej Starý 11.01.12 – 17.01. – Brno

284 10 Filip Durna 18.01.12 – 17.01. – Brno

280 12 Jan Kreidl 12.03.12 – 17.01. – Brno

275 14 Dominik Durna 18.01.12 – 17.01. – Brno

268 15 Nikos Šrámek 14.07.11 – 17.01. – Brno

267 3 Robert Lipovský 08.04.13 – 17.01. – Brno

263 17 Ondřej Sargánek 25.07.11 – 17.01. – Brno

253 20 Pavel Cásek 19.08.12 – 17.01. – Brno

247 21 Aleš Horák 26.07.11 – 17.01. – Brno

207 7 Jakub Sargánek 28.07.13 – 17.01. – Brno

204 8 Šimon Dufek 29.12.13 – 17.01. – Brno

201 22 Štěpán Kaňa 22.12.11 – 17.01. – Brno

185 23 Jan Tuček 14.08.12 – 17.01. – Brno

178 10 Jan Kozáček 24.07.4 – 17.01. – Brno

167 11 Patrik Homola 17.07.14 – 17.01. – Brno

142 24 Ondřej Okurka 15.06.12 – 17.01. – Brno

Výška

155 3 Zdeněk Dub 13.01.05 – 17.01. – Ostrava

150 10 Jáchym Tachovský 04.11.05 – 17.01. – Ostrava

Koule 3 kg

8,85 4 Lukáš Čumpelík 22.01.08 – 17.01. – Ostrava

7,77 7 Josef Sedlák 06.11.07 – 17.01. – Ostrava

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card