Výsledky atletek Moravské Slavie Brno v roce 2020 stav k 27.7.

ŽENY

60 m

8,39 -3,3    5 D   Anna Freibergerová         19.11.96   – 13.07   –    Brno

8,87            3 G   Lenka Marčíková            26.10.99   – 07.02.  –    Ostrava

100 m

12,99 +1,3  2 A   Karolína Fuksová            01.10.98   – 27.07.  –    Brno

150 m

22,43          5 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 04.01.  –    Ostrava

100 m

12,80 +0,7   3 B    Anna Freibergerová         19.11.96   – 04.07.  –    Olomouc          

14,28 +1,5   6 A   Lenka Marčíková            26.10.99   – 04.07.  –    Olomouc

14,23 +3,0  3       Lenka Marčíková             26.10.99   – 01.06.  –    Brno

200 m

26,09 +1,4  4 B    Anna Freibergerová         19.11.96   – 04.07.  –    Olomouc

26,50 +1,5  5 B    Karolína Fuksová            01.10.98   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

29,15 +0,0  2 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 12.06.  –    Ostrava

400 m

58,09          2 A   Karolína Fuksová            01.10.98   – 02.02.  –    Ostrava

57,50          3 A   Anna Freibergerová         19.11.96   – 04.07.  –    Olomouc

1:00,98       2 B    Eliška Freibergerová        23.07.99   – 04.07.  –    Olomouc

1:05,98       1 F    Alena Matějáková           03.10.00   – 07.02.  –    Ostrava

800 m

2:15,95       4b7   Eliška Freibergerová        23.07.99   – 19.02.  –    Londýn

2:23,76       1 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 01.06.  –    Brno

2:26,46       2 B    Dominika Matysková      28.05.94   – 01.06.  –    Brno

2:33,97       1 B    Marcela Gorecká             14.07.88   – 19.01.  –    Ostrava

2:38,41       1 A   Markéta Mrůzková          12.03.97   – 01.06.  –    Brno

3:05,63       4       Alena Krcháková            10.12.57   – 07.03.  –    Jablonec

3:08,76       6       Lenka Slabáková             12.08.66   – 07.03.  –    Jablonec

1 000 m

3:08,98       2       Alena Matějáková           03.10.00   – 04.01.  –    Ostrava

1 500 m

4:50,46       4 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 26.01.  –    Bratislava

6:10,36       5       Alena Krcháková            10.12.57  – 07.03.  –    Jablonec

1 míle – 1 609,34 m

5:20,62       1       Adéla Indráková             26.02.91   – 20.07.  –    Brno

5:50,04       5       Hana Burešová                25.03.86   – 20.07.  –    Brno

2 000 m

6:53,09       1       Alena Matějáková           03.10.00   – 04.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

3 000 m

10:18,34     10     Alena Matějáková           03.10.00   – 22.02.  –    Ostrava

11:35,59     7       Kristýna Havelková        26.06.00   – 02.02.  –    Ostrava

12:53,77     3       Alena Krcháková            10.12.57   – 07.03.  –    Jablonec

13:08,29     4       Markéta Mrůzková          12.03.97   – 28.06.  –    Znojmo

13:52,06     5       Lenka Slabáková             12.08.66   – 07.03.  –    Jablonec

5 000 m

18:06,45     1       Tereza Jagošová              19.02.93   – 04.07.  –    Olomouc

19:59          mix   Lucie Vaculová               30.09.82   – 01.07.  –    Brno

21:54          mix   Eva Zemánková              18.09.91   – 01.07.  –    Brno

23:11,22     6       Markéta Mrůzková          12.03.97   – 04.07.  –    Olomouc

25:33          mix   Iva Hrstková                   24.05.76   – 01.07.  –    Brno

28:27          mix   Dagmar Dvořáčková       16.10.50   – 01.07.  –    Brno

29:13          mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 01.07.  –    Brno

10 000 m

38:39,05     5       Tereza Jagošová              19.02.93   – 27.06.  –    Slavkov

300 m překážek

57,55                   Lenka Marčíková            26.10.99   – 13.07.  –    Brno

400 m překážek

1:23,97       1       Lenka Marčíková            26.10.99   – 28.06.  –    Znojmo

3 000 m překážek

11:10,81     2       Alena Matějáková           03.10.00   – 12.06.  –    Ostrava

Dálka

465 +0,8     10     Dominika Matysková      28.05.94   – 27.07.  –    Brno

430 +0,1     10     Anna Freibergerová         19.11.96   – 13.07   –    Brno

426 -0,2      14     Lenka Marčíková            26.10.99   – 13.07   –    Brno

Koule 3 kg

9,69            2       Eva Hammacher              11.05.70   – 17.06.  –    Brno

Koule 4 kg

7,68            12     Eva Hammacher              11.05.70   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

7,30            3       Dominika Matysková      28.05.94   – 27.07.  –    Brno

6,52            5       Alena Matějáková           03.10.00   – 27.07.  –    Brno

Disk 1 kg

29,25          3       Eva Hammacher              11.05.70   – 03.06.  –    Brno

Kladivo 3 kg

44,19          2       Eva Hammacher              11.05.70   – 24.06.  –    Brno

Kladivo 4 kg

36,83          7       Eva Hammacher              11.05.70   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

1 000 m chůze – dráha (hala)

5:32,2         4       Lenka Slabáková             12.08.66   – 03.01.  –    Brno-klubovní rekord

3 000 m chůze – dráha (hala)

17:00,61     2       Lenka Slabáková             12.08.66   – 19.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

5 000 m chůze – dráha (hala)

29:36,3       3       Lenka Slabáková             12.08.66   – 16.05.  –    Rumburk

10 000 m chůze – dráha

1:01:55,8    4       Lenka Slabáková             12.08.66   – 23.05.  –    Turnov-klubovní rekord

3 km chůze – okruh

17:31          2       Lenka Slabáková             12.08.66   – 27.06.  –    B. Bystrica-klubovní rekord

10 km chůze – okruh

58:43          11     Lenka Slabáková             12.08.66   – 20.06.  –    Milovice-klubovní rekord

Štafeta 4 x 100 m

53,73          1       Fuksová-Marčíková-Kleiblová-Hladíková     –    28.06.    –           Znojmo

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+AK Slávia UK Bratislava/

49,52          1 A   Freibergerová-Baňovičová-Fuksová-Hladíková      –    04.07.    –           Olomouc

50,33          4       BaňovičováKubaščíková-Hladíková-Fuksová   – 18.07.  –           Uh. Hradiště

53,12          3 B    Freibergerová-Kubaščíková-Marčíková-Dobrovolná      – 04.07.  –           Olomouc

Štafeta 4 x 200 m

1:52,85       2       Fuksová-Marčíková-Hladíková-Matějáková   –    02.02.    –           Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

4:36,84       1       Fuksová-Marčíková-Kleiblová-Hladíková      –    28.06.    –           Znojmo

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+AK Slávia UK Bratislava/

4:00,88       1 A   Hladíková-Fuksová-Hudečková-Kubaščíková    – 18.07.  –           Uh. Hradiště

4:10,12       5 A    Frebergerová-Freibergerová-Fuksová-Kubaščíková  –    04.07.    –           Olomouc

Štafeta 4 x 800 m

10:12,11     1       Hladíková-Matysková-Názlerová-Navrátilová    – 27.07.  –           Brno

10:22,73     2       Kouřilová-Marčíková-Matějáková-Dobrovolná   – 27.07.  –           Brno

JUNIORKY /18-19 let/

60 m

8,25 -3,3     3 D   Monica Hladíková           05.10.01   – 13.07.  –    Brno

100 m

12,75 +3,4   3 B    Monica Hladíková           05.10.01   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

150 m

19,41  -0,6    1 A    Monica Hladíková           05.10.01   – 20.07.  –    Brno

200 m

26,31 +0,5  1       Monica Hladíková           05.10.01   – 28.06.  –    Znojmo

28,69          3 F    Soňa Kouřilová               08.12.01   – 07.02.  –    Ostrava

300 m

41,50          2 A   Monica Hladíková           05.10.01   – 20.07.  –    Brno

46,51          4 B    Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 04.01.  –    Ostrava

50,65          6 B    Karolína Kleiblová          27.09.02   – 04.01.  –    Ostrava

400 m

59,13          4 A   Monica Hladíková           05.10.01   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

1:00,87       3 A   Soňa Kouřilová               08.12.01   – 07.02.  –    Ostrava

1:03,96       5 C    Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 04.07.  –    Olomouc

1:09,16       4       Karolína Kleiblová          27.09.02   – 28.06.  –    Znojmo

500 m

1:18,08       1 A   Monica Hladíková           05.10.01   – 13.07.  –    Brno-klubovní rekord

1:28,54       2 B    Barbora Názlerová          31.08.02   – 13.07.  –    Brno

600 m

1:40,54       3       Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 04.01.  –    Ostrava

1:40,83       4       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 04.01.  –    Ostrava

1:52,18       7       Karolína Kleiblová          27.09.02   – 04.01.  –    Ostrava

800 m

2:18,49       6       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 02.02.  –    Ostrava

2:19,41       5       Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 21.01.  –    Ostrava

2:30,91       7       Karolína Kleiblová          27.09.02   – 11.01.  –    Ostrava

1 000 m

3:07,23       1       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 04.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

1 500 m

4:37,52       2       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 16.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

5:19,06       6 B    Karolína Kleiblová          27.09.02   – 26.01.  –    Bratislava

1 míle – 1 609,34 m

5:40,83       3       Barbora Názlerová          31.08.02   – 20.07.  –    Brno

3 000 m

9:59,66       2       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 15.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

5 000 m

19:20,29     2       Barbora Názlerová          31.08.02   – 04.07.  –    Olomouc

3 000 m překážek

11:08,46     1       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 12.06.  –    Ostrava

Dálka

551 +1,4     5       Monica Hladíková           05.10.01   – 04.07.  –    Olomouc

454 -0,7        13     Soňa Kouřilová               08.12.01   – 27.07.  –    Brno

Koule 4 kg

6,78            4       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 27.07.  –    Brno

6,48            6       Monica Hladíková           05.10.01   – 27.07.  –    Brno

5,71            7       Barbora Názlerová          31.08.02   – 27.07.  –    Brno

Štafeta 4 x 200 m

1:54,75       1       Kouřilová-Navrátilová-Alexová-Kleiblová     –    02.02.    –           Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

4:14,01       1       Hladíková-Navrátilová-Hudečková-Havlíčková  – 04.07.  –           Olomouc

DOROSTENKY /16-17 let/

60 m

8,64            6 E    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 07.02.  –    Ostrava

9,09 -0,3     4 G   Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 13.07.  –    Brno

9,79 -0,9     5 H   Tereza Schořová              17.06.04   – 13.07.  –    Brno

100 m

13,84 +1,1  3 C    Barbora Alexová             26.07.04   – 27.07.  –    Brno

13,89 +0,0  2 D   Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 27.07.  –    Brno

14,81 +0,0  6 D   Kristýna Skopalová         13.09.03   – 27.07.  –    Brno

150 m

21,25          4 B    Barbora Alexová             26.07.04   – 04.01.  –    Ostrava

21,25  -1,6   2 E    Nela Havlíčková              02.11.04   – 20.07.  –    Brno

22,81          3 H   Tereza Schořová              17.06.04   – 04.01.  –    Ostrava

200 m

27,30  +0,6  3 B    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 28.06.  –    Znojmo

27,87          1 G   Barbora Alexová             26.07.04   – 11.01.  –    Ostrava

28,86 +0,6  6 B    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 28.06.  –    Znojmo

300 m

45,29          3 B    Nela Havlíčková              02.11.04   – 20.07.  –    Brno

46,30          4 C    Barbora Alexová             26.07.04   – 04.01.  –    Ostrava

400 m

59,82          3       Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 28.06.  –    Znojmo

1:03,72       6       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 28.06.  –    Znojmo

500 m

1:21,06       4 A   Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 13.07.  –    Brno

1:24,93       6 A   Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 13.07.  –    Brno

600 m

2:02,50       10     Katharina Schmid           03.07.03   – 04.01.  –    Ostrava

800 m

2:19,10       2 C    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 01.06.  –    Brno

2:25,11       5 B    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 04.07.  –    Olomouc

2:29,42       3      Nela Havlíčková              02.11.04   – 28.06.  –    Znojmo

2:57,22       3 A   Alice Szabová                 30.05.04   – 01.06.  –    Brno

1 500 m

5:09,37       8       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

5:13,24       1       Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 11.07.  –    Vyškov

6:10,26       12     Alice Szabová                 30.05.04   – 04.07.  –    Olomouc

1 míle – 1 609,34 m

5:39,95       2       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 20.07.  –    Brno

3 000 m

14:37,45     2       Alice Szabová                 30.05.04   – 28.06.  –    Znojmo

60 m překážek

10,65          4 D   Nela Havlíčková              02.11.04   – 02.02.  –    Ostrava

11,48          6 C    Tereza Schořová              17.06.04   – 04.01.  –    Ostrava

300 m překážek

51,45          2 B    Nela Havlíčková              02.11.04   – 11.07.  –    Vyškov

57,44          6 A   Alice Szabová                 30.05.04   – 28.06.  –    Znojmo

400 m překážek – ženy (0,76)

1:10,79       2 B    Nela Havlíčková              02.11.04   – 04.07.  –    Olomouc

Výška

155             1       Barbora Alexová             26.07.04   – 01.06.  –    Brno

145             15     Nela Havlíčková              02.11.04   – 18.01.  –    Ostrava

Dálka

436             18     Nela Havlíčková              02.11.04   – 18.01.  –    Ostrava

400 +0,9     16     Sára Plucnarová               13.06.03   – 11.07.  –    Vyškov

397 -0,1      27     Kristýna Skopalová         13.09.03   – 27.07.  –    Brno

Koule 3 kg

7,03            5       Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 13.07.  –    Brno

6,94            22    Nela Havlíčková              02.11.04   – 18.01.  –    Ostrava

6,89            8       Barbora Alexová             26.07.04   – 27.07.  –    Brno

6,50            6       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 13.07.  –    Brno

Oštěp 500 g

20,27          2       Nela Havlíčková             02.11.04   – 20.07.  –    Brno

Kladivo 3 kg

23,05          8       Sára Plucnarová               13.06.03   – 11.07.  –    Vyškov

Kladivo 4 kg

13,86          7       Sára Plucnarová               13.06.03   – 17.06.  –    Kolín

Pětiboj (60 m přek. -dálka-koule 3 kg-výška-800 m)

2 419        18    Nela Havlíčková              02.11.04   – 18.01.  –    Ostrava

/10,79-436- 6,94-145-2:41,26/

Štafeta 4 x 100 m

54,26           1        Navrátilová-Smejkalová-Havlíčková-Alexová –    28.06.         –   Znojmo

Štafeta 4 x 400 m                         

4:25,20        1        Navrátilová-Smejkalová-Havlíčková-Alexová       –    28.06.    –   Znojmo

STARŠÍ ŽÁKYNĚ /14-15 let/

60 m

8,01 -0,1     2       Andrea Němcová            25.03.05   – 06.06.  –    Znojmo

8,93            5 B    Anna Emmert                  26.02.06   – 08.02.  –    Ostrava

8,74 -2,4     1 F    Lucie Hudečková            30.04.06   – 13.07.  –    Brno

9,07            5 D   Klára Matyášová             23.03.06   – 08.02.  –    Ostrava

9,20 +1,1    2       Nikola Tešnarová            23.09.06   – 01.06.  –    Brno

9,28            4 F    Martina Leberová            16.05.06   – 08.02.  –    Ostrava

9,30            5 H   Barbora Vedralová          04.04.05   – 17.01.  –    Ostrava

9,32            5 H   Anna Kavalcová              23.05.06   – 08.02.  –    Ostrava

9,33 -1,0    6 CH Martina Leberová           16.05.06   – 06.06.  –    Znojmo

9,45 -0,3     6 H   Klára Dvořáková             24.02.06   – 06.06.  –    Znojmo

9,52            2 B    Vendula Trojanová          12.12.05   – 03.01.  –    Brno

9,73            2 A   Karolína Šanderová         12.06.06   – 03.01.  –    Brno

9,86            7 CH Anna Kalin                      12.05.05   – 17.01.  –    Ostrava

9,93            6 I     Jana Fialová                     03.04.06   – 08.02.  –    Ostrava

10,16          7 E    Natálie Bartošová            14.04.06   – 08.02.  –    Ostrava

100 m

12,80 +1,3  1 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 27.07.  –    Brno

150 m

18,89 -0,1   1 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 27.06.  –    Břeclav

20,27 -0,1   6 A   Lucie Hudečková            30.04.06   – 27.06.  –    Břeclav

21,41 +0,4  4 C    Eliška Konečná               07.08.05   – 20.07.  –    Brno

22,61 -1,1   2 E    Nikola Tešnarová            23.09.06   – 13.06.  –    Vyškov

23,26          4 D   Barbora Vedralová          04.04.05   – 17.01.  –    Ostrava

23,34 -0,4   5 D   Klára Matyášová             23.03.06   – 13.06.  –    Vyškov

23,88 -1,1   7 E   Klára Dvořáková             24.02.06  – 13.06.  –    Vyškov

25,16          3 E   Anna Kalin                      12.05.05   – 17.01.  –    Ostrava

25,37 -2,7   2 F    Jana Fialová                     03.04.06   – 06.06.  –    Znojmo

200 m

25,90 +1,0  2 G   Andrea Němcová            25.03.05   – 18.07.  –    Uherské Hradiště

300 m

40,84          1 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 13.06.  –    Vyškov

42,82          1 C    Lucie Hudečková            30.04.06   – 20.02.  –    Ostrava

48,05          4 C    Eliška Konečná               07.08.05   – 20.07.  –    Brno

49,73          3 C    Klára Matyášová             23.03.06   – 06.06.  –    Znojmo

50,19          5 C    Nikola Tešnarová            23.09.06   – 06.06.  –    Znojmo

400 m

1:01,04       1 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 27.07.  –    Brno-klubovní rekord

500 m

1:18,31       2 A   Lucie Hudečková            30.04.06   – 13.07.  –    Brno-klubovní rekord

1:19,94       3 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 13.07.  –    Brno

600 m

1:37,67       2       Lucie Hudečková            30.04.06   – 04.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

800 m

2:15,27       1 A   Lucie Hudečková            30.04.06   – 01.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

2:45,81       4 C    Vendula Trojanová          12.12.05   – 01.02.  –    Ostrava

2:56,20       9       Klára Dvořáková             24.02.06  – 26.06.  –    Břeclav

2:58,40       7 C   Jana Fialová                     03.04.06   – 01.02.  –    Ostrava

3:09,58       5 A   Natálie Bartošová            14.04.06   – 01.06.  –    Brno

60 m překážek

11,35          5 D   Vendula Trojanová          12.12.05   – 18.01.  –    Ostrava

Dálka

553 +0,5     1       Andrea Němcová            25.03.05   – 13.06.  –    Vyškov-klubovní rekord

466 +0,7     3       Lucie Hudečková            30.04.06   – 01.06.  –    Brno

430 +1,8     4       Martina Leberová            16.05.06   – 01.06.  –    Brno

424 +1,5     18     Klára Matyášová             23.03.06   – 06.06.  –    Znojmo

421             4       Vendula Trojanová          12.12.05   – 17.01.  –    Ostrava

365             9       Karolína Šanderová         12.06.06   – 03.01.  –    Brno

338 +0,6     25     Anna Kavalcová              23.05.06   – 13.06.  –    Vyškov

321             12     Jana Fialová                     03.04.06   – 17.01.  –    Ostrava

Výška

145             4       Nikola Tešnarová            23.09.06   – 06.06.  –    Znojmo

140             3       Martina Leberová            16.05.06   – 01.06.  –    Brno

135             9       Anna Kavalcová              23.05.06   – 08.02.  –    Ostrava

123             14     Vendula Trojanová          12.12.05   – 18.01.  –    Ostrava

115             8       Klára Dvořáková             24.02.06   – 01.06.  –    Brno

Koule 3 kg

7,90            4       Eliška Konečná               07.08.05   – 13.07.  –    Brno

7,39            11     Vendula Trojanová          12.12.05   – 18.01.  –    Ostrava

Pětiboj (60 m přek. -dálka-koule 3 kg-výška-800 m)

1 899          29     Vendula Trojanová          12.12.05   – 18.01.  –    Ostrava

/11,35-377- 7,39-123-2:50,16/

Štafeta 4 x 200 m – mix

1:43,18         1 A    Hanek-Hanek-Hudečková-Němcová  –           01.02.        –           Ostrava

1:44,18       1 A   Hanek-Hanek                                   – 17.01.  –    Ostrava

1:53,15       3 B    Dub-Kavalcová-Trojanová-Holík    – 01.02.  –    Ostrava

1:54,48       1 A   Kunovský-Kreidlová-Dobešová-Horák  – 31.01.  –    Ostrava

1:58,08       1 B    Topinková-Dobešová                       – 17.01.  –    Ostrava

2:03,75       3 B    Popela-Zeman-Jedličková-Jakubcová –           31.01.        –           Ostrava

2:05,37       1 C    Jedličková-Brožová                         – 17.01.  –    Ostrava

2:05,52       3 A   Čechová-Navrátilová                       – 17.01.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 300 m – /Moravská Slavia+Elite sport Boskovice/

3:34,02       5 A   Dvořáková-Bartošová-Horáková-Matyášová- 06.06. –             Znojmo

Štafeta 4 x 60 m – /Moravská Slavia+TJ Oslavany/

33,71          3       Horáková-Hudečková-Matyášová-Tešnarová    – 13.06.  –    Vyškov

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ /12-13 let/

60 m

8,89            6       Barbora Brožová             14.07.08   – 08.03.  –    Ostrava

8,92            1 E    Veronika Kreidlová         22.10.07   – 31.01.  –    Ostrava

9,14            3 J     Ema Fialová                    11.02.08   – 08.02.  –    Ostrava

9,22            3 D   Kristýna Jedličková         03.12.07   – 17.01.  –    Ostrava

9,38            4 CH Barbora Topinková          29.09.07   – 08.02.  –    Ostrava

9,46            3 H   Johana Čechová              18.09.08   – 17.01.  –    Ostrava

9,50            4 CH Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 17.01.  –    Ostrava

9,51            6 D   Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 17.01.  –    Ostrava

9,51 -0,7     6 B    Karolína Křešťáková       22.05.08   – 10.06.  –    Brno

9,59 -1,1     2 C    Barbora Topinková          29.09.07   – 10.06.  –    Brno

9,50 -0,4     3 D   Alena Střelická                21.10.07   – 10.06.  –    Brno

9,68            6 E    Jana Šikulová                  26.10.07   – 08.02.  –    Ostrava

10,26          8 I     Tereza Tichá                    12.05.08   – 08.02.  –    Ostrava

10,40          8 E    Martina Nováková          17.09.08   – 17.01.  –    Ostrava

100 m

15,02 +1,0  3 E    Barbora Topinková          29.09.07   – 27.07.  –    Brno

150 m

22,12 +0,3   1 H   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 10.06.  –    Brno

22,15          4 F    Veronika Kreidlová         22.10.07   – 31.01.  –    Ostrava

22,42          1 C    Barbora Topinková          29.09.07   – 17.01.  –    Ostrava

22,67 -1,0   1 B   Barbora Brožová             14.07.08   – 10.06.  –    Brno

22,81          2 B    Kristýna Jedličková         03.12.07   – 17.01.  –    Ostrava

22,83 +0,0  1 M   Ema Fialová                    11.02.08   – 10.06.  –    Brno

23,12 -1,2   1 CH Michaela Osobová           18.04.07   – 10.06.  –    Brno

23,17          3 B    Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 17.01.  –    Ostrava

23,53          2 D   Lucie Havelková             13.04.07   – 17.01.  –    Ostrava

23,69 -0,7   3 C    Simona Stecklová            30.04.07   – 10.06.  –    Brno

23,80 +0,1 1 L    Valerie Jakubcová           19.11.08   – 10.06.  –    Brno

23,90 -0,7   4 C    Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 10.06.  –    Brno

25,24 -0,4   3 F    Martina Nováková          17.09.08   – 10.06.  –    Brno

25,75 -1,2   3 I     Petra Dobešová               18.07.08   – 10.06.  –    Brno

300 m

48,52          2 D   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 20.07.  –    Brno

50,27          2 B    Barbora Topinková          29.09.07   – 17.01.  –    Ostrava

51,27          3 B    Ema Fialová                    11.02.08   – 17.01.  –    Ostrava

51,30          4 A   Johana Čechová              18.09.08   – 17.01.  –    Ostrava

51,64          3 B    Barbora Topinková          29.09.07   – 01.06.  –    Brno

58,21          4 D   Martina Nováková          17.09.08   – 17.01.  –    Ostrava

1:00,47       5 D   Eva Zelníčková               24.12.08   – 17.01.  –    Ostrava

400 m

1:21,72       2 E    Martina Nováková          17.09.08   – 27.07.  –    Brno

500 m

1:29,89       4 B    Eliška Strážnická             14.04.07   – 13.07.  –    Brno

600 m

2:06,9         3 A   Johana Čechová              18.09.08   – 10.01.  –    Brno

2:14,1         1 B    Martina Nováková          17.09.08   – 10.01.  –    Brno

2:14,9         2 B    Ema Fialová                    11.02.08   – 10.01.  –    Brno

2:18,6         3 B    Barbora Topinková          29.09.07   – 10.01.  –    Brno

800 m

2:42,60       5 A   Eliška Strážnická             14.04.07   – 10.06.  –    Brno

2:49,90       10 A Martina Nováková          17.09.08   – 10.06.  –    Brno

2:52,13       3 C    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 08.02.  –    Ostrava

2:59,58       6       Valerie Jakubcová           19.11.08   – 17.01.  –    Ostrava

3:02,84       11 B  Kristýna Jedličková         03.12.07   – 31.01.  –    Ostrava

3:02,94       7       Lucie Havelková             13.04.07   – 17.01.  –    Ostrava

3:08,48       8       Simona Stecklová            30.04.07   – 17.01.  –    Ostrava

1 500 m

5:57,98       2 B    Martina Nováková          17.09.08   – 31.01.  –    Ostrava

1 míle – 1 609,34 m

6:19,55       7       Eliška Strážnická             14.04.07   – 20.07.  –    Brno

6:38,53       10     Martina Nováková          17.09.08   – 20.07.  –    Brno

2 000 m

8:23,42       2       Eliška Strážnická             14.04.07   – 27.07.  –    Brno-klubovní rekord

60 m překážek

11,99 -1,1   1 B    Johana Čechová              18.09.08   – 10.06.  –    Brno

12,12          6 B    Jana Šikulová                  26.10.07   – 08.02.  –    Ostrava

14,53 -0,8  4 C    Vendula Cvrkalová         11.12.07   – 10.06.  –    Brno

Dálka

430 +0,5     2       Johana Čechová              18.09.08   – 10.06.  –    Brno

409 -0,2      5       Veronika Kreidlová         22.10.07   – 10.06.  –    Brno

408 +0,0     6       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 10.06.  –    Brno

393             10     Ema Fialová                    11.02.08   – 17.01.  –    Ostrava

389 -0,3      9       Kristýna Jedličková         03.12.07   – 10.06.  –    Brno

389 +0,3     10     Karolína Křešťáková       22.05.08   – 10.06.  –    Brno

378 -0,6      14     Michaela Osobová           18.04.07   – 10.06.  –    Brno

366             18     Barbora Brožová             14.07.08   – 17.01.  –    Ostrava

365             8       Alena Střelická                21.10.07   – 10.01.  –    Brno

363 +0,3     19     Simona Stecklová            30.04.07   – 10.06.  –    Brno

341             29     Jana Šikulová                  26.10.07   – 08.02.  –    Ostrava

326             32     Tereza Tichá                    12.05.08   – 08.02.  –    Ostrava

324             20     Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 17.01.  –    Ostrava

313 +0,3     40     Petra Dobešová               18.07.08   – 10.06.  –    Brno

312             21     Eva Zelníčková               24.12.08   – 17.01.  –    Ostrava

311             15     Barbora Topinková          29.09.07   – 10.01.  –    Brno

310             36     Martina Nováková          17.09.08   – 08.02.  –    Ostrava

Výška

135             1       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 17.01.  –    Ostrava

3       Barbora Brožová             14.07.08   – 10.06.  –    Brno

120             7       Jana Šikulová                  26.10.07   – 01.06.  –    Brno

Koule 2 kg

9,74            1       Valerie Jakubcová           19.11.08   – 10.06.  –    Brno

Štafeta 4 x 60 m

35,54          1 A   Fialová-Kreidlová-Čechová-Topinková  – 10.06.  –    Brno

37,47          4 B    Jedličková-Jakubcová-Tichá-Nováková – 10.06.  –    Brno

37,71          1 D   Křešťáková-Osobová-Stecklová-Dobešová –           10.06.        –           Brno

NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ /do 11 let/

60 m

9,24            3       Stela Navrátilová             30.06.09   – 10.01.  –    Brno

9,2              3       Zuzana Růžičková           22.11.09   – 11.06.  –    Brno

/9,50 +0,8  1 E                                                             – 17.06.  –    Brno/

9,44 +1,4    2 B    Sarah Kubová                  06.01.09   – 21.06.  –    Brno

9,49 -1,1     1 H   Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 17.06.  –    Brno

9,3              5       Monika Holá                   17.12.09   – 11.06.  –    Brno

/9,70 -1,1    2 H                                                            – 17.06.  –    Brno/

9,81            3 O   Leontýna Eliášová           05.02.09.  – 08.02.  –    Ostrava

9,6              10     Pavlína Lísková               21.02.09   – 11.06.  –    Brno

/9,94 -0,6    2 I                                                              – 17.06.  –    Brno/

9,85   +0,5   ms     Michaela Pinková            26.12.09   – 17.06.  –    Brno

9,85   +2,0   1 G   Ema Zatloukalová           05.03.10   – 17.06.  –    Brno

10,15          5 P    Andrea Leberová            09             – 08.02.  –    Ostrava

9,95   +1,8    4 C    Nina Šuplerová                27.12.09   – 21.06.  –    Brno

10,33          7 B    Klára Žižková                  13.06.09   – 08.02.  –    Ostrava

10,34 +2,0  4 C    Elen Řehůřková               11             – 17.06.  –    Brno

10,37          4 E    Anežka Hanková             23.08.09   – 08.02.  –    Ostrava

/10,0           26                                                              – 11.06.  –    Brno/

10,42 -0,8   ms     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 17.06.  –    Brno

10,46          3       Veronika Dobešová         09.06.11   – 17.01.  –    Brno

10,47 -2,0   4 G   Ema Burešová                 02.10.09   – 17.06.  –    Brno

10,47 +2,0  3 CH Anna Sýkorová               08.06.11   – 17.06.  –    Brno

10,51          1       Nella Marešová               03.05.11   – 17.01.  –    Brno

10,57 -0,8   ms     Ani Varosjan                   29.01.10   – 17.06.  –    Brno

/10,2                                                                             – 11.06.  –    Brno/

10,59          1 H   Aneta Zavřelová              20.06.10   – 10.01.  –    Brno

/9,9             19                                                              – 11.06.  –    Brno/

10,59          2       Tea Válková                    10.07.12   – 17.01.  –    Brno

10,67          2 F    Petra Dobešová               18.07.08   – 10.01.  –    Brno

10,79          7 R    Tatiana Hejčová              29.10.09   – 08.02.  –    Ostrava

11,01          1       Anna Pudelková              19.01.13   – 17.01.  –    Brno

10,8            43     Klára Vykoupilová          10             – 11.06.  –    Brno

/11,20 -0,4  5 F                                                             – 17.06.  –    Brno/

10,9            45     Emma Antlová                10             – 11.06.  –    Brno

11,53 +1,8  5 C    Denisa Topinková           19.03.10   – 21.06.  –    Brno

11,58                   Anna Jílková                   03.02.12   – 17.01.  –    Brno

11,68                   Stella Grossmannová       11             – 17.01.  –    Brno

11,77          2 F    Nela Sedláčková             14.12.10   – 10.01.  –    Brno

11,85                   Denisa Macáková            29.06.12   – 17.01.  –    Brno

11,72          4       Sára Zatloukalová           12.02.13   – 17.01.  –    Brno

14,67                   Barbora Provalilová         08.11.13   – 17.01.  –    Brno

17,29                   Anežka Nováčková         15.07.15   – 17.01.  –    Brno

100 m

18,72 +0,1  6 G   Denisa Topinková           19.03.10   – 27.07.  –    Brno

150 m

24,55          6 E    Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 17.01.  –    Ostrava

25,55 -0,2   4 F    Petra Dobešová               18.07.08   – 20.07.  –    Brno

28,37 -1,1    2 G   Veronika Dobešová         09.06.11   – 20.07.  –    Brno

29,22 -1,1    3 G   Denisa Topinková           19.03.10   – 20.07.  –    Brno

200 m

40,3            1       Anna Pudelková              19.01.13   – 17.01.  –    Brno

42,6            2       Sára Zatloukalová           12.02.13   – 17.01.  –    Brno

49,3            8       Silvie Grossmannová      13             – 17.01.  –    Brno

1:13,6         10     Anežka Nováčková         15.07.15   – 17.01.  –    Brno

300 m

49,99          3       Stela Navrátilová             30.06.09   – 17.01.  –    Ostrava

52,83          1 E    Sarah Kubová                  06.01.09   – 17.06.  –    Brno

52,92          2 E    Ema Burešová                 02.10.09   – 17.06.  –    Brno

53,13          3 E    Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 17.06.  –    Brno

53,66          1 G   Pavlína Lísková               21.02.09   – 17.06.  –    Brno

53,81          1 F    Monika Holá                   17.12.09   – 17.06.  –    Brno

54,60          2 F    Zuzana Růžičková           22.11.09   – 17.06.  –    Brno

56,58          1 CH Ema Zatloukalová           05.03.10   – 17.06.  –    Brno

57,63          3 F    Anežka Hanková             23.08.09   – 17.06.  –    Brno

58,42          2 D   Andrea Leberová            09             – 17.06.  –    Brno

58,53          3 F    Petra Dobešová               18.07.08   – 20.07.  –    Brno

1:01,46       1 H   Veronika Dobešová         09.06.11   – 17.06.  –    Brno

1:02,2         22     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 11.06.  –    Brno

1:02,20       2 CH Elen Řehůřková               11             – 17.06.  –    Brno

1:02,31       4 G   Anna Sýkorová               08.06.11   – 17.06.  –    Brno

1:02,6         26     Michaela Pinková            26.12.09   – 11.06.  –    Brno

1:03,85       3 CH Klára Vykoupilová          10             – 17.06.  –    Brno

1:05,80       4 D   Klára Žižková                  13.06.09   – 17.06.  –    Brno

1:06,3         39     Emma Antlová                10             – 11.06.  –    Brno

1:12,2         ms     Nikol Hanáková              15.03.11   – 11.06.  –    Brno

400 m

1:16,25       7 A   Stela Navrátilová             30.06.09   – 21.06.  –    Brno

1:17,08       8 A   Sarah Kubová                  06.01.09   – 21.06.  –    Brno

1:22,99       5 B    Michaela Pinková            26.12.09   – 21.06.  –    Brno

1:23,65       7 B    Ema Zatloukalová           05.03.10   – 21.06.  –    Brno

1:24,87       8 B    Nina Šuplerová                27.12.09   – 21.06.  –    Brno

1:31,0         1       Tea Válková                    10.07.12   – 17.01.  –    Brno

1:32,3         2       Nella Marešová               03.05.11   – 17.01.  –    Brno

1:30,45       9 B    Veronika Dobešová         09.06.11   – 21.06.  –    Brno

1:34,7         7       Beáta Ryglová                 17.08.11   – 17.01.  –    Brno

1:35,50       10 B  Denisa Topinková           19.03.10   – 21.06.  –    Brno

1:48,1         18     Stella Grossmannová       11             – 17.01.  –    Brno

1:54,6         19     Jasmína Marešová           23.06.12   – 17.01.  –    Brno

600 m

2:04,88       9 A   Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 08.02.  –    Ostrava

2:09,33       2 C    Leontýna Eliášová           05.02.09.  – 08.02.  –    Ostrava

2:13,4         1 A   Stela Navrátilová             30.06.09   – 10.01.  –    Brno

2:14,55       16 A Ema Burešová                 02.10.09   – 08.02.  –    Ostrava

2:23,67       11 C  Tatiana Hejčová              29.10.09   – 08.02.  –    Ostrava

2:25,05       12 C  Andrea Leberová            09             – 08.02.  –    Ostrava

2:25,9         3 A   Ema Zatloukalová           05.03.10   – 10.01.  –    Brno

2:27,4         6 B    Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 10.01.  –    Brno

2:27,9         5 A   Petra Dobešová               18.07.08   – 10.01.  –    Brno

2:30,9         4 B    Nina Šuplerová                27.12.09   – 10.01.  –    Brno

2:32,82       16 C  Klára Žižková                  13.06.09   – 08.02.  –    Ostrava

2:51,5         6 C    Nela Sedláčková             14.12.10   – 10.01.  –    Brno

2:52,8         7 C    Denisa Topinková           19.03.10   – 10.01.  –    Brno

Dálka

417             2       Stela Navrátilová             30.06.09   – 10.01.  –    Brno

401             4       Sarah Kubová                  06.01.09   – 11.06.  –    Brno

389             2       Monika Holá                   17.12.09   – 17.06.  –    Brno

3       Anežka Hanková             23.08.09.  – 17.06.  –    Brno

385             4       Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 17.06.  –    Brno

370             9       Ema Zatloukalová           05.03.10   – 11.06.  –    Brno

6       Zuzana Růžičková           22.11.09   – 17.06.  –    Brno

362             12     Michaela Pinková            26.12.09   – 21.06.  –    Brno

357             7       Leontýna Eliášová           05.02.09.  – 08.02.  –    Ostrava

356             14     Andrea Leberová            09             – 17.06.  –    Brno

344             21     Pavlína Lísková               21.02.09   – 17.06.  –    Brno

342             16     Nina Šuplerová                27.12.09   – 21.06.  –    Brno

328             14     Klára Žižková                  13.06.09   – 10.01.  –    Brno

320             17     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 10.01.  –    Brno

312             26     Elen Řehůřková               11             – 17.06.  –    Brno

310             29     Ema Burešová                 02.10.09   – 17.06.  –    Brno

307             ms     Ani Varosjan                   29.01.10   – 17.06.  –    Brno

31     Emma Antlová                10             – 17.06.  –    Brno

295             24     Nina Šuplerová                27.12.09   – 10.01.  –    Brno

292             5       Nella Marešová               03.05.11   – 17.01.  –    Brno

290             ms     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 17.06.  –    Brno

287             1       Anna Pudelková              19.01.13   – 17.01.  –    Brno

285             17     Petra Dobešová               18.07.08   – 10.01.  –    Brno

280             20     Denisa Topinková           19.03.10   – 21.06.  –    Brno

277             7       Tea Válková                    10.07.12   – 17.01.  –    Brno

270             9       Beáta Ryglová                 17.08.11   – 17.01.  –    Brno

266             54     Tatiana Hejčová              29.10.09   – 08.02.  –    Ostrava

21     Veronika Dobešová         09.06.11   – 21.06.  –    Brno

260             13     Stella Grossmannová       11             – 17.01.  –    Brno

248             4       Sára Zatloukalová           12.02.13   – 17.01.  –    Brno

238             20     Denisa Macáková            29.06.12   – 17.01.  –    Brno

233             31     Nela Sedláčková             14.12.10   – 10.01.  –    Brno

220             22     Jasmína Marešová           23.06.12   – 17.01.  –    Brno

6       Silvie Grossmannová      13             – 17.01.  –    Brno

192             24     Anna Jílková                   03.02.12   – 17.01.  –    Brno

86               9       Anežka Nováčková         15.07.15   – 17.01.  –    Brno

Výška

120             9       Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 17.01.  –    Ostrava

Koule 2 kg

6,88            1       Anežka Hanková             23.08.09   – 11.06.  –    Brno

6,41            5       Sarah Kubová                  06.01.09   – 21.06.  –    Brno

6,06            6       Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 11.06.  –    Brno

5,79            8       Andrea Leberová            09             – 11.06.  –    Brno

5,47            12     Ema Zatloukalová           05.03.10   – 21.06.  –    Brno

5,43            13     Stela Navrátilová             30.06.09   – 21.06.  –    Brno

5,11            13     Zuzana Růžičková           22.11.09   – 11.06.  –    Brno

4,90            16     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 11.06.  –    Brno

4,78            18     Ani Varosjan                   29.01.10   – 11.06.  –    Brno

4,58            20     Elen Řehůřková               11             – 11.06.  –    Brno

4,53            21     Pavlína Lísková               21.02.09   – 11.06.  –    Brno

4,47            16     Michaela Pinková            26.12.09   – 21.06.  –    Brno

4,46            22     Monika Holá                   17.12.09   – 11.06.  –    Brno

4,34            17     Nina Šuplerová                27.12.09   – 21.06.  –    Brno

3,90            20     Denisa Topinková           19.03.10   – 21.06.  –    Brno

3,82            29     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 11.06.  –    Brno

3,30            34     Emma Antlová                10             – 11.06.  –    Brno

34     Nikol Hanáková              15.03.11   – 11.06.  –    Brno

3,10            21     Veronika Dobešová         09.06.11   – 21.06.  –    Brno

Kriketový míček

29,42          ms    Barbora Dostalíková       27.10.09   – 17.06.  –    Brno

26,70          4       Pavlína Lísková               21.02.09   – 17.06.  –    Brno

24,88          5       Monika Holá                   17.12.09   – 17.06.  –    Brno

23,84          6       Sarah Kubová                  06.01.09   – 17.06.  –    Brno

23,55          7       Zuzana Růžičková           22.11.09   – 17.06.  –    Brno

21,27          12     Anežka Hanková             23.08.09.  – 17.06.  –    Brno

21,23          13     Elen Řehůřková               11             – 17.06.  –    Brno

20,33          16     Ema Burešová                 02.10.09   – 17.06.  –    Brno

18,89          17     Klára Žižková                  13.06.09   – 17.06.  –    Brno

18,84          18     Andrea Leberová            09             – 17.06.  –    Brno

18,82          ms     Michaela Pinková            26.12.09   – 17.06.  –    Brno

17,68          22     Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 17.06.  –    Brno

17,35          24     Ema Zatloukalová           05.03.10   – 17.06.  –    Brno

17,19          ms     Ani Varosjan                   29.01.10   – 17.06.  –    Brno

16,10          28     Veronika Dobešová         09.06.11   – 17.06.  –    Brno

15,68          31     Emma Antlová                10             – 17.06.  –    Brno

14,88          35     Anna Sýkorová               08.06.11   – 17.06.  –    Brno

14,78          ms     Aneta Zavřelová              20.06.10   – 17.06.  –    Brno

11,57          45     Denisa Topinková           19.03.10   – 17.06.  –    Brno

Výkony hostujících závodnic a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno, spolek, žen, juniorek, dorostenek, starších a mladších žákyň

ŽENY

100 m

12,44 +1,5  2 A   Monika Baňovičová        28.08.95   – 04.07.  –    Olomouc-AK Slávia UK Bratislava

200 m

25,89 +1,5   2 B    Monika Baňovičová        28.08.95   – 04.07.  –    Olomouc-AK Slávia UK Bratislava

400 m

1:00,54       1 B     Alžběta Kubaščíková      19.11.00 –  04.07.  –    Olomouc-AK Slávia UK Bratislava

400 m překážek

1:07,94       2 B    Alžběta Kubaščíková      19.11.00 –  04.07.  –    Olomouc-AK Slávia UK Bratislava

JUNIORKY /18-19 let/

100 m

13,28 -1,9   3 A   Michaela Tichá                02.08.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

13,70 -3,2   3 B    Věra Lenská                    01.08.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

13,85 -3,2   5 B    Marie Jedličková             18.09.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

13,96 -3,2   6 B    Blanka Vrbasová             19.03.02   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

200 m

26,86 -0,4   1 B    Michaela Tichá                02.08.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

27,84 -0,4    6 B     Marie Jedličková             18.09.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

28,22 -0,4   2 C    Blanka Vrbasová             19.03.02   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

28,44 -0,4   3 C    Věra Lenská                    01.08.01   – 11.07.  –    Vyškov-SK Speed Brno

STARŠÍ ŽÁKYNĚ /14 – 15 let/

60 m

8,21 -0,3     3 A   Viktorie Křížová             03.03.06   – 16.06.  –    Vyškov-Elite sport Boskovice

8,43 -0,9     1 B    Magdaléna Pavlíková       14.11.06   – 09.05.  –    Znojmo-TJ Oslavany

150 m

19,64 -0,9   5 A   Viktorie Křížová             03.03.06   – 16.06.  –    Vyškov-Elite sport Boskovice

20,84 +0,1  2 H   Magdaléna Pavlíková       14.11.06   – 09.05.  –    Znojmo-TJ Oslavany

22,40 -1,0   3 E    Natálie Horáková            09.08.05   – 09.05.  –    Znojmo-Elite sport Boskovice

300 m

41,29          2 A   Viktorie Křížová             03.03.06   – 16.06.  –    Vyškov-Elite sport Boskovice

 

100 m překážek

18,78 +0,3  4 B    Natálie Horáková            09.08.05   – 16.06.  –    Vyškov-Elite sport Boskovice

200 m překážek

35,73 -0,3   5 A   Natálie Horáková            09.08.05   – 16.06.  –    Vyškov-Elite sport Boskovice

Dálka

444 +0,9     10     Magdaléna Pavlíková       14.11.06   – 16.06.  –    Vyškov-TJ Oslavany

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card