Překonané klubovní rekordy v roce 2020 stav k 28.7.

MUŽI

10 000 m chůze – dráha       45:35,0    Tomáš Hlavenka                       11.07.       Nové Město nad Metují

JUNIOŘI

800 m                – hala          1:54,22    Jakub Stibal                               16.02.       Ostrava

1 000 m             – hala          2:34,89    Radim Kligl                               04.01.       Ostrava

2 000 m             – hala          5:50,24    Radim Kligl                               04.01.       Ostrava

4 x 200 m          – hala          1:32,95    Konečný-Hartmann

Čermák-Žižka                           16.02.       Ostrava

5 000 m chůze   – hala          23:53,71  Jaromír Morávek                       11.01.       Jablonec

                                             23:33,78  Jaromír Morávek                    09.02.       Praha

DOROSTENCI

60 m                  – hala          7,30         Martin Martečík                         29.02.       Praha

200 m                – hala          22,81       Rudolf Žižka                             11.01.       Ostrava

400 m                – hala          50,65       Rudolf Žižka                             02.02.       Ostrava

50,03       Rudolf Žižka                            15.02.       Ostrava

koule 5 kg         – hala          12,81       Luděk Čumpelík                       18.01.       Ostrava

12,98       Luděk Čumpelík                     08.02.       Praha

sedmiboj            – hala          4 534       Luděk Čumpelík                       09.02.       Praha

(60 m-dálka-koule 4 kg-výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)            /7,75-617-12,98-177-8,49-350-3:00,05/

4 x 200 m          – hala          1:32,95    Konečný-Hartmann

Čermák-Žižka                           16.02.       Ostrava

5 000 m chůze   – hala          23:53,71  Jaromír Morávek                       11.01.       Jablonec

                                    23:33,78  Jaromír Morávek                    09.02.       Praha

Desetiboj           – dráha        6 510       Luděk Čumpelík                       28.06.       Třinec

/100-dálka-koule-výška-400-110 př-disk-tyč-oštěp-1 500/ (11,99-647-12,86-182-53,46-15,23-35,76-360-57,79-4:55,50)

                                    6 510       Luděk Čumpelík                     25.07.       Praha

/11,88-637-13,01-189-52,81-14,88-35,33-370-59,05-4:49,60/

STARŠÍ ŽÁCI /14-15 let/

60 m                  – hala          7,44         Martin Martečík                         17.01.       Ostrava

7,42         Martin Martečík                         08.02.       Ostrava

7,41         Martin Martečík                         20.02.       Ostrava

7,36         Martin Martečík                         29.02.       Praha

7,30         Martin Martečík                      29.02.       Praha

60 m                  – dráha        7,30         Martin Martečík                      27.056.     Břeclav

dálka                  – hala          586          Adam Neugebauer                    01.02.       Ostrava

dálka                  – dráha        614          Štěpán Hanek                            06.06.       Znojmo

4 x 200 m          – hala          1:36,47    Pavlíček.Hanek Š.

                                                             Neugebauer-Martečík                01.03.       Praha

ŽENY

600 m                – hala          1:37,67    Lucie Hudečková                      04.01.       Ostrava

800 m                – hala          2:16,39    Eliška Freibergerová                 18.01.       Londýn

2:15,27    Lucie Hudečková                    01.02.       Ostrava

1 000 m             – hala          3:07,23    Soňa Kouřilová                         04.01.       Ostrava

1 500 m             – hala          4:44,36    Soňa Kouřilová                         26.01.       Bratislava

4:37,52    Soňa Kouřilová                        16.02.       Ostrava

3 000 m             – hala          10:18,79  Soňa Kouřilová                         21.01.       Ostrava

9:59,66    Soňa Kouřilová                        15.02.       Ostrava

dálka                  – hala          547          Monica Hladíková                     02.02.       Ostrava

1 000 m chůze   – hala          5:32,2      Lenka Slabáková                       03.01.       Brno

3 000 m chůze   – hala          17:22,87  Lenka Slabáková                       12.01.       Praha

                                    17:13,74  Lenka Slabáková                       19.01.       Ostrava

                                    17:00,61  Lenka Slabáková                    07.03.       Jablonec

10 000 m chůze- dráha         1:01:55,8 Lenka Slabáková                   23.05.       Turnov

3 km chůze        – okruh        17:31       Lenka Slabáková                    27.06.       Banská Bystrica

10 km chůze      – okruh        58:43       Lenka Slabáková                    20.06.       Milovice

500 m                – dráha        1:18,08    Monica Hladíková                   13.07.       Brno

JUNIORKY

600 m                – hala          1:37,67    Lucie Hudečková                      04.01.       Ostrava

800 m                – hala          2:15,27    Lucie Hudečková                      01.02.       Ostrava

1 000 m             – hala          3:07,23    Soňa Kouřilová                         04.01.       Ostrava

1 500 m             – hala          4:44,36    Soňa Kouřilová                         26.01.       Bratislava

4:37,52    Soňa Kouřilová                        16.02.       Ostrava

3 000 m             – hala          10:18,79  Soňa Kouřilová                         21.01.       Ostrava

9:59,66    Soňa Kouřilová                        15.02.       Ostrava

dálka                  – hala          547          Monica Hladíková                     02.02.       Ostrava

dálka                  – dráha        553          Andrea Němcová                    13.06.       Vyškov

500 m                – dráha        1:18,08    Monica Hladíková                   13.07.       Brno

5 000 m             – dráha        19:20,29  Barbora Názlerová                 04.07.       Olomouc

DOROSTENKY

600 m                – hala          1:37,67    Lucie Hudečková                      04.01.       Ostrava

800 m                – hala          2:19,13    Lucie Hudečková                      17.01.       Ostrava

                                    2:15,27    Lucie Hudečková                    01.02.       Ostrava

Dálka                 – dráha        524          Andrea Němcová                      01.06.       Brno

539          Andrea Němcová                      01.06.       Znojmo

                                    553          Andrea Němcová                    13.06.       Vyškov

500 m                – dráha        1:18,31    Lucie Hudečková                      13.07.       Brno

STARŠÍ ŽÁKYNĚ /14-15 let/

300 m                – hala          42,51       Andrea Němcová                      17.01.       Ostrava

41,44       Andrea Němcová                    01.02.       Ostrava

600 m                – hala          1:37,67    Lucie Hudečková                      04.01.       Ostrava

800 m                – hala          2:19,13    Lucie Hudečková                      17.01.       Ostrava

2:15,27    Lucie Hudečková                    01.02.       Ostrava

Dálka                 – dráha        524          Andrea Němcová                      01.06.       Brno

539          Andrea Němcová                      01.06.       Znojmo

                                    553          Andrea Němcová                    13.06.       Vyškov

400 m                – dráha        1:01,04    Andrea Němcová                    27.07.       Brno

500 m                – dráha        1:18,31    Lucie Hudečková                    13.07.       Brno

MLADŚÍ ŽÁKYNĚ  /12-13 let/

2 000 m             – dráha        8:23,42    Eliška Strážnická                    27.07.       Brno

NOVĚ UTVOŘENÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2020

ŽENY

Disciplína                             Výkon                    Závodník                  Datum     Místo

2 000 m             – hala          6:53,09    Alena Matějáková                     04.01.       Ostrava

5 000 m chůze   – hala          29:53,91  Lenka Slabáková                       23.02.       Jablonec

Štafeta 4 x 800 m-                dráha       10:12,11                                    Hladíková-Matysková

Názlerová-Navrátilová              27.07.       Brno

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ  /12-13 let/

1 míle                – dráha        6:19,55    Eliška Strážnická                       20.07.       Brno

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card