Výsledky atletů Moravské Slavie v roce 2018 stav k 17.6.2018

MUŽI

60 m

7,35            15     David Klézl                     05.09.94   – 08.01.  –    Praha

7,51            5 B    Martin Schmöger             03.05.95   – 03.02.  –    Ostrava

7,52            4       Luboš Dlouhý                 18.10.95   – 05.01.  –    Brno

200 m

26,85          3       Vlastimil Chadim            13.10.76   – 10.03.  –    Praha

27,97          4 A   Libor Tuček                     04.08.65   – 29.04.  –    Blansko

300 m

45,94          5 I     Libor Tuček                     04.08.65   – 16.01.  –    Praha

400 m

52,66          1 B    Dominik Klaška              06.02.98   – 09.06.  –    Třinec

54,57          6       David Klézl                     05.09.94   – 08.01.  –    Praha

57,67          3 C    Vlastimil Chadim            13.10.76   – 19.05.  –    Jihlava

1:00,55       3 D   Libor Tuček                     04.08.65   – 10.06.  –    Znojmo

500 m

1:12,59       4 A   Jan Dvořák                      02.01.77   – 29.04.  –    Blansko

1:25,31       5 A   Libor Tuček                     04.08.65   – 29.04.  –    Blansko

800 m

1:57,11       3 A   Dominik Klaška              06.02.98   – 17.06.  –    Ostrava

2:09,64       10     Vlastimil Chadim            13.10.76   – 10.06.  –    Znojmo

2:22,10       8 B    Michal Hozák                  08.12.81   – 19.05.  –    Jihlava

2:29,02       5       Libor Tuček                     04.08.65   – 10.03.  –    Praha

1 500 m

4:10,20       5       Filip Záveský                   05.08.93   – 09.06.  –    Třinec

4:21,31       9       František Mahovský        22.12.83   – 09.06.  –    Třinec

4:23,48       6       Dominik Klaška              06.02.98   – 17.06.  –    Ostrava

4:34,87       8       Vlastimil Chadim            13.10.76   – 19.05.  –    Jihlava

5:10,66       13     Michal Hozák                  08.12.81   – 19.05.  –    Jihlava

5:45,70       11     Zdeněk Vrága                 07.01.58   – 10.06.  –    Znojmo

3 000 m

8:45,56       2       Filip Záveský                   05.08.93   – 13.06.  –    Ústí nad Orlicí

9:47,39       6 B    Petr Buček                       07.07.94   – 03.02.  –    Ostrava

10:28,83     ms     Vlastimil Chadim            13.10.76   – 06.05.  –    Uherské Hradiště

5 000 m

17:06          5       Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 25.04.  –    Brno

17:28          10     Petr Buček                       07.07.94   – 25.04.  –    Brno

19:54          63     Michal Hozák                  08.12.81   – 25.04.  –    Brno

20:29,90     16     Zdeněk Vrága                 07.01.58   – 10.06.  –    Znojmo

21:27                   Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 21.04.  –    Blansko

22:13          165   Pavel Hověžák                21.01.75   – 25.04.  –    Brno

22:16          167   Albín Hanák                    12.03.51   – 25.04.  –    Brno

23:14          202   Miroslav Nosek               22.07.55   – 25.04.  –    Brno

23:24          212   Karel Veselý                    01.09.70   – 25.04.  –    Brno

24:53          269   Přemysl Divácký             06.09.49   – 25.04.  –    Brno

27:47          331   Rostislav Stříbrný            05.10.52   – 25.04.  –    Brno

30:20          351   Karel Fuksa                     30.07.46   – 25.04.  –    Brno

31:07          354   Pavel Sedláček                21.02.53   – 25.04.  –    Brno

32:09          361   Josef Holý                       28.06.41   – 25.04.  –    Brno

10 000 m

32:15,37     2       Filip Záveský                   05.08.93   – 19.05.  –    Opava

34:17,55     8       Daniel Orálek                  29.03.70   – 19.05.  –    Opava

34:20,29     9       František Mahovský        22.12.83   – 19.05.  –    Opava

35:40,0       5       Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 13.06.  –    Brno

35:46,0       6       Karel Zadák                    26.02.78   – 13.06.  –    Brno

36:19,0       8       David Pospíšil                 18.12.85   – 13.06.  –    Brno

36:40,0       10     Petr Buček                       07.07.94   – 13.06.  –    Brno

36:53,0       13     Pavel Musil                      30.03.75   – 13.06.  –    Brno

38:17,0       26     Zbyněk Tkadlčík             28.01.74   – 13.06.  –    Brno

38:47,0       36     Petr Svoboda                   15.10.68   – 13.06.  –    Brno

43:28,95     9       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 19.05.  –    Jihlava

43:44,0       123   Pavel Hověžák                21.01.75   – 13.06.  –    Brno

45:25,0       155   Albín Hanák                    12.03.51   – 13.06.  –    Brno

51:36,0       238   Ivo Zejda                         23.07.56   – 13.06.  –    Brno

59:13,0       283   Pavel Sedláček                21.02.53   – 13.06.  –    Brno

1:02:07,0    290   Karel Fuksa                     30.07.46   – 13.06.  –    Brno

1:03,31,0    292   Josef Holý                       28.06.41   – 13.06.  –    Brno

Hodinovka na dráze

11 535                 Ivo Zejda                         23.07.56   – 01.05.  –    Uherské Hradiště

Půlmaratón

1:17:38       2       František Mahovský        22.12.83   – 01.01.  –    Brno

1:18:45       3       Daniel Orálek                  29.03.70   – 01.01.  –    Brno

1:21:03       31     Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 14.04.  –    Pardubice

1:22:46       240   Jiří Rerych                      25.02.62   – 07.04.  –    Praha

1:26:40       47     Zbyněk Tkadlčík             28.01.74   – 14.04.  –    Pardubice

1:30:29                Pavel Tešnar                    22.07.79   – 14.04.  –    Pardubice

1:33:57       84     František Slatina              25.01.66   – 22.04.  –    Brno

1:45:03       90     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 22.04.  –    Kolín

1:46:04       61     Miroslav Nosek               22.07.55   – 01.01.  –    Brno

1:48:20       284   Tomáš Bůbela                  01.04.71   – 22.04.  –    Brno

1:58:13       141   Ivo Zejda                         23.07.56   – 22.04.  –    Kolín

2:08:03       92     Ivoš Kupský                    23.09.72   – 01.01.  –    Brno

2:08:24                František Hlavsa              19.06.47   – 08.04.  –    Bratislava

2:11:16                Ivan Kopeček                  03.03.49   – 08.04.  –    Bratislava

2:13:05       676   Ivoš Kupský                    23.09.72   – 22.04.  –    Brno

2:23:14       745   Karel Fuksa                     30.07.46   – 22.04.  –    Brno

Maratón

2:43,32                Daniel Orálek                  29.03.70   – 06.05.  –    Praha

2:54:43       2       Michal Glier                    10.03.82   – 17.02.  –    Moravské Budějovice

4:49:10       39     Ivo Zejda                         23.07.56   – 17.03.  –    Unhošť

100 km – silnice

7:45:00       4       Daniel Orálek                  29.03.70   – 24.03.  –    Plzeň

60 m překážek

8,60            5 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 17.02.  –    Praha

 

110 m překážek

15,58 +0,0  4 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 09.06.  –    Třinec

16,65 +1,9  3 A   Jan Dvořák                      02.01.77   – 19.05.  –    Opava

300 m překážek

42,51          4 A   Jan Dvořák                      02.01.77   – 29.04.  –    Blansko

400 m překážek

57,96          7 A   Martin Schmöger             03.05.95   – 09.06.  –    Třinec

59,03          4 C    Jan Dvořák                      02.01.77   – 19.05.  –    Opava

1:13,88       3 C    Michal Hozák                  08.12.81   – 19.05.  –    Jihlava

1:25,16       4 C    Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 19.05.  –    Jihlava

3 000 m překážek

9:45,44       4       Filip Záveský                   05.08.93   – 09.06.  –    Třinec

10:17,99     7       František Mahovský        22.12.83   – 09.06.  –    Třinec

13:33,50     11     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 09.06.  –    Třinec

Výška

180             3-4    Dalibor Hon                    02.08.78   – 10.03.  –    Valašské Meziříčí

Koule 7,26 kg

16,48          1       Martin Kollár                   18.09.90   – 30.05.  –    Brno

12,12          2       Ondřej Petr                      22.03.84   – 30.05.  –    Brno

Disk 2 kg

43,10          2       Ondřej Petr                      22.03.84   – 09.06.  –    Třinec

Kladivo 7,26 kg

50,38          2       Ondřej Petr                      22.03.84   – 09.06.  –    Třinec

1 000 m chůze – dráha (hala)

3:54,07       1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 27.01.  –    Olomouc-rekord Brna

5:07,8         2       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 05.01.  –    Brno

5:08,5         3       Michal Dušík                   14.01.75   – 05.01.  –    Brno

2 000 m chůze – dráha (hala)

8:42,47       m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 28.01.  –    Bratislava

10:50,29     m      Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 28.01.  –    Bratislava

3 000 m chůze – dráha (hala)

13:02,17     1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 13.01.  –    Olomouc

16:27,59     4       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 28.01.  –    Bratislava

17:09,47     5       Michal Dušík                   14.01.75   – 13.01.  –    Olomouc

5 000 m chůze – dráha (hala)

21:58,88     8       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 28.01.  –    Bratislava-rekord Brna

29:17,0      3      Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 01.05.  –    Vyškov

1 km chůze – silnice

4:19,0         m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 26.05.  –    Borský Mikuláš

5:38            m      Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 07.04.  –    Poděbrady

2 km chůze – silnice

8:53,0         m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 26.05.  –    Borský Mikuláš

11:29          m      Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 07.04.  –    Poděbrady

3 km chůze – silnice

13:32          m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 26.05.  –    Borský Mikuláš

17:20          m      Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 07.04.  –    Poděbrady

4 km chůze – silnice

18:15          m      Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 26.05.  –    Borský Mikuláš

23:16          m      Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 07.04.  –    Poděbrady

5 km chůze – silnice

22:47          1       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 26.05.  –    Borský Mikuláš

29:09          13     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 07.04.  –    Poděbrady

10 km chůze – silnice

45:46,0       6       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 30.03.  –    Olomouc

1:00:50       11     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 26.04.  –    Praha

15 km chůze – silnice

1:11:43       3       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 07.04.  –    Poděbrady

20 km chůze – silnice

1:36:19       3       Tomáš Hlavenka              08.02.77   – 07.04.  –    Poděbrady

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+

43,89          1 A   Baluch-Hvasta- Schmöger-Lučanský  –           09.06.        –           Třinec

44,08          5 A   Lučanský-Hvasta-Baluch-Dvořák T.   –           19.05.        –           Opava

Štafeta 4 x 400 m

3:31:59       4 A   Dvořák-Klaška-Hvasta-Pazourek    – 17.06.  –    Ostrava

3:32,24       4 A   Záveský-Klaška-Dvořák J-Dvořák T  –           19.05.        –           Opava

3:43,71       3 B    Záveský-Dvořák T.-Dvořák J.-Pazourek   – 09.06.  –    Třinec

4:24,92       4 B    Němec-Vrága-Vrátný-Žemla           – 10.06.  –    Znojmo

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+

3:28,10       3       Schmöger-Hvasta-Baluch-Lučanský – 09.06.  –    Třinec

JUNIOŘI /18-19 let/

60 m

7,41            1 C    Lukáš Kristek                  18.02.99   – 20.01.  –    Ostrava

8,56            6 E    Jakub Vrátný                   09.04.00   – 20.01.  –    Ostrava

100 m

12,68 +2,3 3 F    Lukáš Spevák                   06.01.00   – 05.05.  –    Olomouc

13,35 +1,6   7 D   Jakub Vrátný                   09.04.00   – 05.05.  –    Olomouc

150 m

17,39          1 D   Lukáš Habr                      14.09.00   – 06.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

20,71          4 D   Jakub Vrátný                   09.04.00   – 06.01.  –    Ostrava

200 m

23,26          1 C    Lukáš Habr                      14.09.00   – 17.06.  –    Ostrava

23,60 -1,2    4 D   Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 26.05.  –    Břeclav

24,07          3 C    Tomáš Dvořák                 11.06.00  – 17.06.  –    Ostrava

24,09          5 B    Lukáš Kristek                  18.02.99   – 20.01.  –    Ostrava

27,43 -1,4    7 C    Jakub Vrátný                   09.04.00   – 05.05.  –    Olomouc

300 m

39,18          5 C    Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 06.01.  –    Ostrava

44,83          5 A   Jakub Vrátný                   09.04.00   – 06.01.  –    Ostrava

400 m

53,50          3 C    Petr Pazourek                  06.05.00   – 05.05.  –    Olomouc

53,78          2 D   Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 20.01.  –    Ostrava

1:03,21       4 D   Jakub Vrátný                   09.04.00   – 10.06.  –    Znojmo

500 m

1:09,7         2 A   Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 29.04.  –    Blansko

1:10,57       3 A   Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 29.04.  –    Blansko

1:11,17       2       Petr Pazourek                  06.05.00   – 27.01.  –    Bratislava

600 m

1:30,36       9 A   Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 06.01.  –    Ostrava

800 m

2:02,47       3 B    Petr Pazourek                  06.05.00   – 19.05.  –    Jihlava

2:08,76       5       Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 20.01.  –    Ostrava

1 500 m

4:16,45       5       Petr Pazourek                  06.05.00   – 17.06.  –    Ostrava

300 m překážek

41,02          2 A   Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 29.04.  –    Blansko

42,41          3 A   Tomáš Dvořák                 11.06.00   – 29.04.  –    Blansko

400 m překážek

57,52          4 A   Lukáš Hvasta                  25.06.99   – 26.05.  –    Břeclav

58,34          2 B    Tomáš Dvořák                 11.06.00  – 09.06.  –    Třinec

3 000 m překážek

10:33,49     9       Petr Pazourek                  06.05.00   – 09.06.  –    Třinec

Dálka

602             9       Lukáš Kristek                  18.02.99   – 20.01.  –    Ostrava

533 -0,8      15     Lukáš Spevák                  06.01.00   – 05.05.  –    Olomouc

437             19     Jakub Vrátný                   09.04.00   – 20.01.  –    Ostrava

Koule 6 kg

11,19          13     Ondřej Ševčík                 01.07.00   – 05.05.  –    Olomouc

Disk 1,75 kg

31,28          12     Ondřej Ševčík                 01.07.00   – 05.05.  –    Olomouc

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+                             /

45,70          3       Spevák-Hvasta-Dvořák T.-Balúch   – 05.05.  –    Olomouc

Štafeta 4 x 100 m

51,67          5 B    Vrátný-Hozák-Chadim-Doležal      – 19.05.  –    Jihlava

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+                             /

3:28,64       2 A   Pazourek-Balúch-Dvořák-Hvasta    – 26.05.  –    Břeclav

DOROSTENCI /16-17 let/

60 m

7,58 +2,8    3       Matouš Pospíšil               11.04.02   – 17.04.  –    Opava   

7,61           3 B    František Křivánek          01.07.02   – 06.01.  –    Ostrava

7,69            3 D   Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 03.02.  –    Ostrava

7,70            4 D   Ivan Charbaka                 22.06.01   – 03.02.  –    Ostrava

7,6              3       Michal Kadlec                 20.09.02   – 03.05.  –    Brno

8,00 +2,8    5       Rudolf Wittek                 20.04.01   – 17.04.  –    Opava

8,06            11     Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 05.01.  –    Brno

8,15            6 G   Marek Žemla                   12.07.01   – 20.01.  –    Ostrava

8,17            13     Martin Pohanka               29.10.02   – 05.01.  –    Brno

8,19            14     Lukáš Zounek                 10.02.02   – 05.01.  –    Brno

8,46            15     Vojtěch Hyánek             29.01.02   – 05.01.  –    Brno

8,46            7 G   Ondřej Němec                 24.12.02   – 20.01.  –    Ostrava

100 m

11,87 -0,2   3 B    František Křivánek          01.07.02   – 26.05.  –    Břeclav

/11,80 +5,2  3 B                                                             – 05.05.  –    Olomouc/

11,93 +1,7  3 D   Ivan Charbaka                 22.06.01   – 05.05.  –    Olomouc

12,34         8 A   Michal Kadlec                 20.09.02   – 17.06.  –    Ostrava

12,78 -1,2   2 A   Matouš Pospíšil               11.04.02   – 17.04.  –    Opava

12,88 +2,8 6 B    Ondřej Němec                 24.12.02   – 08.05.  –    Olomouc

13,21 -0,4  5 D   Michal Tešnar                 18.07.01   – 26.05.  –    Břeclav

150 m

18,34          2 C    František Křivánek          01.07.02   – 06.01.  –    Ostrava

18,67          3 A   Michal Kadlec                 20.09.02   – 06.01.  –    Ostrava

19,44          4 A   Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 06.01.  –    Ostrava

200 m

24,32 +1,7  6 B    František Křivánek          01.07.02   – 05.05.  –    Olomouc

24,44 +0,4  3 D   Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 10.06.  –    Znojmo

25,31          4 D   Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 17.06.  –    Ostrava

26,00          3 H   Michal Kadlec                 20.09.02   – 20.01.  –    Ostrava

27,13          6 A   Michal Tešnar                  18.07.01   – 20.01.  –    Ostrava

28,37 +1,2 6 E      Tomáš Marek                   02.09.02   – 05.05.  –    Olomouc

300 m

40,12          4 C    Michal Kadlec                 20.09.02   – 06.01.  –    Ostrava

41,22          4 F    Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 06.01.  –    Ostrava

400 m

52,13          3 A   Jakub Stibal                     29.01.01   – 05.05.  –    Olomouc

54,87          1 C    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 10.06.  –    Znojmo

57,17          3 D   Michal Kadlec                 20.09.02   – 20.01.  –    Ostrava

57,56          4 B    František Křivánek          01.07.02   – 10.06.  –    Znojmo

57,61          5 B    Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 05.05.  –    Olomouc

58,39          5 C    Michal Tešnar                  18.07.01   – 26.05.  –    Břeclav

59,78          5 C    Martin Pohanka               29.10.02   – 10.06.  –    Znojmo

1:01,70       5 C    Ondřej Němec                 24.12.02   – 05.05.  –    Olomouc

800 m

1:57,49       3 A   Jakub Stibal                     29.01.01   – 05.05.  –    Olomouc

2:14,95       11     Michal Tešnar                  18.07.01   – 10.06.  –    Znojmo

2:17,02       12     Martin Pohanka               29.10.02   – 10.06.  –    Znojmo

2:39,9         1       Ondřej Němec                 24.12.02   – 05.01.  –    Brno

1 000 m

3:10,25       8       Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 14.01.  –    Ostrava

1 500 m

4:02,41       4       Jakub Stibal                     29.01.01   – 28.01.  –    Bratislava-klubovní rekord

4:23,80       2       Radim Kligl                     24.03.01   – 27.01.  –    Bratislava

4:40,39       4 B    Michal Bauchner             28.02.02   – 20.01.  –    Ostrava

4:50,53       9 B    Ondřej Němec                 24.12.02   – 10.06.  –    Znojmo

3 000 m

8:57,86       3       Jakub Stibal                     29.01.01   – 24.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

10:07,08     5       Martin Pohanka               29.10.02   – 05.05.  –    Olomouc

60 m překážek

11,32                   Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 14.01.  –    Ostrava

400 m překážek – mužské

1:05,75       5 A   Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 10.06.  –    Znojmo

 

2 000 m překážek

5:58,02       6       Jakub Stibal                     29.01.01   – 13.05.  –    Pliezhausen

7:10,41       2       Martin Pohanka               29.10.02   – 26.05.  –    Břeclav

7:44,86       6       Ondřej Němec                 24.12.02   – 26.05.  –    Břeclav

Výška

172             7       Libor Skovránek              27.11.02   – 07.01.  –    Ostrava

9       Ivan Charbaka                 22.06.01   – 10.06.  –    Znojmo

171             3       Rudolf Wittek                 20.04.01   – 05.05.  –    Olomouc

170             5       Marek Žemla                   12.07.01   – 09.01.  –    Jablonec

163             1       Matouš Pospíšil               11.04.02   – 21.04.  –    Opava

160                      Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 04.05.  –    Brno

147          13     Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 13.01.  –    Ostrava

Dálka

605   +0,1    1       Matouš Pospíšil               11.04.02   – 05.06.  –    Opava

556             1       František Křivánek          01.07.02   – 04.05.  –    Brno

543             4       Michal Kadlec                 20.09.02   – 05.01.  –    Brno

540             8       Ivan Charbaka                 22.06.01   – 20.01.  –    Ostrava

537             5       Rudolf Wittek                 20.04.01   – 17.04.  –    Opava

522             6       Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 05.01.  –    Brno

507 +2,5     22     Libor Skovránek             27.11.02   – 05.05.  –    Olomouc

505             9       Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 05.01.  –    Brno

469             15     Marek Žemla                   12.07.01   – 20.01.  –    Ostrava

462             16     Michal Tešnar                  18.07.01   – 20.01.  –    Ostrava

455             10     Martin Pohanka               29.10.02   – 05.01.  –    Brno

440 +1,2     29     Tomáš Marek                   0209.02    – 05.05.  –    Olomouc

Trojskok

12,37 +0,0  1       Matouš Pospíšil               11.04.02   – 05.06.  –    Opava

11,39          2       Rudolf Wittek                 20.04.01   – 17.04.  –    Opava

10,93 +1,2   8       Libor Skovránek              27.11.02   – 05.05.  –    Olomouc

Tyč

345             6       Jan Sebastian Pučera       20.11.02   – 10.06.  –    Znojmo

315             9       Ivan Charbaka                 22.06.01   – 10.06.  –    Znojmo

240             11     Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 10.06.  –    Znojmo

Koule 5 kg

10,06          11     Petr David                       21.05.02   – 26.05.  –    Břeclav

8,30            12     Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 13.01.  –    Ostrava

Disk 1,5 kg

6,87            9       Petr David                       21.05.02   – 26.05.  –    Břeclav

Oštěp 600 g

27,42          11     Petr David                       21.05.02   – 26.05.  –    Břeclav

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 5 kg-Výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

2 686       11    Petr Gaszczyk                 06.11.01   – 14.01.  –    Ostrava

/7,73-514-8,30-147-11,32-000-3:10,25/

Štafeta 4 x 100 m

46,95          4 A   Gaszczyk-Křivánek-Charbaka-Pučera            –    19.05.    –   Jihlava

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+ SK Speed Brno/

46,71          2       Veleba-Křivánek-Pučera-Gaszczyk – 05.05.  –    Olomouc

 

Štafeta 4 x 200 m

1:44,25       4       Tešnar-Kučera-Křivánek-Gaszcyk –   03.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

4:01,46       6 A   Pohanka-Charbaka-Kadlec-Tešnar  – 10.06.  –    Znojmo

4:04,59       4       Pohanka-Křivánek-Pučera-Tešnar   – 26.05.  –    Břeclav

ŽÁCI /do 15 let/

(včetně žákyň atletických kroužků ZŠ Svážná, Kamínky, Tuháčkova, Kotlářská a Hudcova)

60 m

7,45            2 C    Michal Kadeřábek           02.05.03   – 03.03.  –    Ostrava-vyrovnán halový KR

/7,38 +2,2  4                                                                – 03.06.  –    Brno/     

7,53 +0,9    5 A   Marek Čermák                 07.04.03   – 03.06.  –    Brno

/7,48 +2,2  7                                                                – 03.06.  –    Brno/

7,56           1       Jonáš Konečný                21.01.03   – 10.06.  –    Břeclav

7,66 -0,1     4       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 12.05.  –    Vyškov

7,67 -0,1     2 C    Vladimír Pokora              01.08.04   – 27.05.  –    Břeclav

7,67 +0,2    1 B    Jakub Hartmann              22.03.03   – 27.05.  –    Břeclav

7,82 -0,0    2 D   Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 10.06.  –    Břeclav

8,02 +0,5     4 A   Adrian Munteanu            29.09.04   – 21.04.  –    Brno

8,03            4       Antonín Sekerka             04.05.03   – 05.01.  –    Brno

8,04 +1,4    1 A   Marek Pavlíček                11.08.05   – 14.06.  –    Brno

8,31            3 B    Jakub Doležal                  20.05.03   – 13.01.  –    Ostrava

8,31 +0,5    10     Matyáš Galvas                 11.02.04   – 21.04.  –    Brno

8,35            5       Tomáš Maner                   03.10.04   – 09.04.  –    Brno

8,37 +0,0    4 E    Tomáš Názler                  15.07.04   – 27.05.  –    Břeclav

8,2              1       Dominik Havlíček           04             – 26.05.  –    Brno

8,48 +1,5    4 E    Vít Holík                         05.05.06   – 03.06.  –    Brno

8,66 -0,0     6 C    Jiří Marčík                       19.02.04   – 12.05.  –    Vyškov

8,67 +0,0     1 C    Adam Neugebauer          22.05.05   – 27.05.  –    Břeclav

8,80            8       Jakub Košťál                   04.07.03   – 09.04.  –    Brno

9,01 -0,2     3 B    Jáchym Tachovský          04.11.05   – 27.05.  –    Břeclav

9,06 +1,0   1 A   Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 21.04.  –    Brno

9,07 -1,2     1 C    Tomáš Horák                   05.03.08   – 21.04.  –    Brno

9,13 +0,0    3 A   Martin Sedlecký              03.03.06   – 21.04.  –    Brno

9,21 +1,4    5 A   Adam Vrábel                   12.12.06   – 14.06.  –    Brno

9,32 +1,5    3 D   Radovan Španěl              05             – 14.06.  –    Brno

9,2              2       Dominik Šenkýř              25.04.08   – 26.05.  –    Brno

9,49            5       Lukáš Navrátil                 24.08.05   – 09.04.  –    Brno

9,52            10     Jakub Švejnoha               27.04.03   – 09.04.  –    Brno

9,3              2       Václav Kreidl                  16.04.09   – 12.06.  –    Brno

9,56            17     Josef Racek                     16.04.04   – 05.01.  –    Brno

9,67 +3,6    5 C    Jakub Cibulka                 11.01.06   – 14.06.  –    Brno

9,5              5       Filip Zatloukal                 28.06.08   – 12.06.  –    Brno

9,85   +1,2   3 F    Jan Slavík                        25.11.08   – 21.04.  –    Brno

9,87   +1,4   4 B    Vojtěch Nešpor               09.05.05   – 10.05.  –    Blansko

9,94            4       Michal Kunovský            21.05.07   – 12.01.  –    Brno

9,96            1 C    Adam Lacho                   19.11.07   – 15.05.  –    Brno

10,02          ms     Václav Kreidl                  16.04.09   – 12.01.  –    Brno

10,05 +1,2  5 C    Jan Sladkovský               02.05.06   – 21.04.  –    Brno

9,9              2       Kristyán Honek               05.11.07   – 11.04.  –    Brno

8       Jan Bouzek                      30.01.07   – 12.06.  –    Brno

8       Štěpán Křehlík                26.08.08   – 12.06.  –    Brno

10,22 +0,6  6 B    Matěj Křivánek               09.11.05   – 21.04.  –    Brno

10,22 +0,3  2 C    Daniel Adámek               22.01.09   – 21.04.  –    Brno

10,1            3       Adam Lásko                    17.03.05   – 11.04.  –    Brno

10,35          6       Vojtěch Otakar Binder    30.07.05   – 09.04.  –    Brno

10,40          2        Sebastien Čtvrtník           09.09.08   – 15.05.  –    Brno

10,3            5       Matouš Šenkyřík             19.10.06   – 11.04.  –    Brno

10,3            3       Matyáš Hanus                 26.04.07   – 11.04.  –    Brno

10,59          12     Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 12.01.  –    Brno

10,4            1       Jan Vrbka                        11             – 26.05.  –    Brno

12     Tomáš Vala                     28.07.07   – 12.06.  –    Brno

10,76 -2,3  1 E    Robin Jandek                  25.01.10   – 21.04.  –    Brno

10,82 -1,6   1 H   Matyáš Růžička               25.05.09   – 21.04.  –    Brno

10,87          11     Nicolas Vicente               24.12.04   – 09.04.  –    Brno

10,87 -0,9  4 B    Frederik Friedmann         08.06.08   – 21.04.  –    Brno

10,88 -0,9   5 B    Matěj Dujka                    27.04.08   – 21.04.  –    Brno

10,92          2       Matyáš Sapák                  17.06.10   – 12.04.  –    Brno

10,95 -0,3   2 G   Mikuláš Lang                  20.11.09   – 21.04.  –    Brno

10,9            1       Jan Procházka                  26.04.09   – 05.04.  –    Brno

11,19          20     Ondřej Novotný              31.03.08   – 12.01.  –    Brno

11,28          8       Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 19.01.  –    Brno

11,1            5       Denis Katčenko               24.06.08   – 11.04.  –    Brno

11,37 -0,5   2 D   Robin Friedmann            22.02.11   – 21.04.  –    Brno

11,47          2       Jakub Vytisk                   08             – 12.04.  –    Brno

11,3            2       Jakub Kroupa                  23.03.09   – 05.04.  –    Brno

3       Jan Kroupa                      23.03.09   – 05.04.  –    Brno

11,56          1       Daniel Gregor                  09.05.11   – 19.01.  –    Brno

11,60          11     Matyáš Malý                   25.10.09   – 19.01.  –    Brno

11,62          12     Matyáš Pávek                  07.07.10   – 19.01.  –    Brno

11,63 +0,3  4 C    Tomáš Sova                     09             – 21.04.  –    Brno

11,93          4 C    Tomáš Kraváček              08.08.08.  – 15.05.  –    Brno

11,7            4       Matyáš Toman                 26.11.09   – 05.04.  –    Brno

6       David Krejsta                  12.06.05   – 11.04.  –    Brno

3       Tomáš Ondráček             24.01.11   – 26.05.  –    Brno

11,97          5       Radek Lichka                  10             – 12.04.  –    Brno

11,8            5       Alexandr Žoch                11.10.10   – 05.04.  –    Brno

6       Olover Wiedner               09.03.10   – 05.04.  –    Brno

12,11          6       Matěj Hájek                     01.06.11   – 12.04.  –    Brno

11,9            7       David Esender                12.09.10   – 05.04.  –    Brno

12,16          7       Mikuláš Bernat                19.01.11   – 12.04.  –    Brno

12,19          8       Tomáš Tillhon                  28.05.10   – 12.04.  –    Brno

12,0            6       Jan Bernat                       26.07.08   – 11.04.  –    Brno

12,48          9       Pavel Slavík                     13.05.11   – 12.04.  –    Brno

12,55          16     Michal Sedlář                  18.03.09   – 19.01.  –    Brno

12,55 -2,3  4 E    Jakub Kocourek              03.05.10   – 21.04.  –    Brno

12,56          17     Vít Drastich                     06.07.09   – 19.01.  –    Brno

12,75          18     Adam Páč                        09.05.10   – 19.01.  –    Brno

12,77          19     Lukáš Pávek                    07.07.10   – 19.01.  –    Brno

12,6            8       Radim Šrůtek                  23.07.11   – 05.04.  –    Brno

12,94 -1,3   6 F    Štěpán Kudera                22.06.13   – 21.04.  –    Brno

13,72          20     David Novák                   03.11.10   – 19.01.  –    Brno

13,5            11     Marian Honek                 13.02.12   – 26.05.  –    Brno

13,86 -2,3   6 F    Adam Janech                   19.04.12   – 21.04.  –    Brno

13,99          8       David Samuel Blažek      17.05.11   – 19.01.  –    Brno

14,16          10     Tomáš Smejkal                03.07.10   – 12.04.  –    Brno

14,30 -0,9   5 CH Štěpán Svoboda              26.07.12   – 21.04.  –    Brno

14,68          21     Richard Koláček             11.06.10   – 19.01.  –    Brno

14,1            7       David Kalvoda                15.01.08   – 11.04.  –    Brno

14,2            12     Šimon Dufek                   29.12.13   – 26.05.  –    Brno

15,67          3 A   Jonáš Topinka                  22.02.13   – 29.05.  –    Brno

19,2            9       Tomáš Frank                    01.03.10   – 05.04.  –    Brno

100 m

12,27 -0,5   7       Michal Kadeřábek           02.05.03   – 08.05.  –    Olomouc-klubovní rekord

/12,19 +2,8  5 B                                                             – 08.05.  –    Olomouc/

12,30 +1,1  5 A   Jakub Hartmann              22.03.03   – 08.05.  –    Olomouc

12,49          2 A   Jonáš Konečný                21.01.03   – 29.04.  –    Blansko

17,36          2 D   Robin Friedmann            22.02.11   – 29.05.  –    Brno

17,36          3 A   Jan Vrbka                        11             – 07.06.  –    Brno

19,16          1 B    Viktor Krejčí                   09.10.11   – 29.05.  –    Brno

19,05          2 D   Daniel Gregor                  09.05.11   – 07.06.  –    Brno

19,96          1 E    Tomáš Ondráček             24.01.11   – 29.05.  –    Brno

21,88          4 D   Štěpán Dujka                   31.07.12   – 29.05.  –    Brno

23,32          6 A   Šimon Kulhánek              02.08.12   – 29.05.  –    Brno

23,72          6 F    Marian Honek                 13.02.12   – 29.05.  –    Brno

150 m

17,67 +2,0  2 B    Jakub Hartmann              22.03.03   – 03.06.  –    Brno

17,79 +0,0  2 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 10.06.  –    Břeclav

17,82 +0,0  2 A   Michal Kadeřábek           02.05.03   – 10.06.  –    Břeclav

/17,53 +2,7  5 A                                                             – 03.06.  –    Brno/

17,85 +0,0  3 A   Jonáš Konečný                21.01.03   – 10.06.  –    Břeclav

/17,84 +2,7  7 A                                                             – 03.06.  –    Brno/

17,88 +2,0 4 A   Marek Čermák                 07.04.03   – 03.06.  –    Brno

18,06 +1,5  1 D   Vladimír Pokora              01.08.04   – 03.06.  –    Brno

18,23 +0,0  3 B    Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 10.06.  –    Břeclav

19,83 -1,2   2 A   Matyáš Galvas                 11.02.04   – 12.05.  –    Vyškov

20,08          2 C    Vít Holík                         05.05.06   – 02.02.  –    Ostrava

20,43 -1,2  5 A   Jiří Marčík                       19.02.04   – 12.05.  –    Vyškov

20,49          1       Marek Pavlíček                11.08.05   – 09.04.  –    Brno

20,62          1 D   Tomáš Názler                  15.07.04   – 27.05.  –    Břeclav

20,91 -1,1   1 B    Adam Neugebauer          22.05.05   – 27.05.  –    Břeclav

21,13          4       Tomáš Manner                 03.10.04   – 09.04.  –    Brno

21,29          3 B    Martin Sedlecký              03.03.06   – 02.02.  –    Ostrava

21,71          5 J     Jakub Košťál                   04.07.03   – 21.01.  –    Ostrava

22,38 +3,2  2 D   Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 14.06.  –    Brno

22,88 -0,7    5 A   Jáchym Tachovský          04.11.05   – 10.05.  –    Blansko

23,38 +3,2  3 D   Radovan Španěl              05             – 14.06.  –    Brno     

23,74          5       Lukáš Navrátil                 24.08.05   – 09.04.  –    Brno

23,75 +1,5  2 B    Vojtěch Nešpor               09.05.05   – 14.06.  –    Brno

24,30 +0,9  3 C    Jakub Cibulka                  11.01.06   – 14.06.  –    Brno

24,58 -0,3   ms     Matouš Šenkyřík             19.10.06   – 10.05.  –    Blansko

24,9            1       Adam Vrábel                   12.12.06   – 11.04.  –    Brno

25,1            1       Filip Zatloukal                 28.06.08   – 11.04.  –    Brno

25,4            2       Jan Sladkovský               02.05.06   – 11.04.  –    Brno

26,2            3       Matěj Křivánek               09.11.05   – 11.04.  –    Brno

2       Kristyán Honek               05.11.07   – 11.04.  –    Brno

26,75          6       Vojtěch Otakar Binder    30.07.05   – 09.04.  –    Brno

26,9            3       Matyáš Hanus                 26.04.07   – 11.04.  –    Brno

27,90          8       Nicolas Vicente               24.12.04   – 09.04.  –    Brno

27,7            4       Tomáš Vala                     28.07.07   – 11.04.  –    Brno

27,97          1       Daniel Adámek               22.01.09   – 12.04.  –    Brno

29,36          2       Matyáš Sapák                  17.06.10   – 12.04.  –    Brno

29,3            5       Denis Katčenko               24.06.08   – 11.04.  –    Brno

29,77          3       Robin Jandek                  25.01.10   – 12.04.  –    Brno

29,90          1       Jakub Vytisk                   08             – 12.04.  –    Brno

30,0            4       David Krejsta                  12.06.05   – 11.04.  –    Brno

30,4            6       Jan Bernat                       26.07.08   – 11.04.  –    Brno

31,07          4       Radek Lichka                  10             – 12.04.  –    Brno

31,64          5       Mikuláš Lang                  20.11.09   – 12.04.  –    Brno

31,7            7       David Kalvoda                15.01.08   – 11.04.  –    Brno

200 m

24,86          2 B    Jonáš Konečný                21.01.03   – 29.04.  –    Blansko

34,86          3 C    Matyáš Růžička               25.05.09   – 07.06.  –    Brno

38,38          4 A   Matyáš Sapák                  17.06.10   – 29.05.  –    Brno

38,58          4 C    Adam Páč                        09.05.10   – 29.05.  –    Brno

38,89          5 A   Mikuláš Lang                  20.11.09   – 29.05.  –    Brno

41,05          6 B    Radek Lichka                  10             – 29.05.  –    Brno

41,79          7 A   David Esender                12.09.10   – 29.05.  –    Brno

45,5            3       Matěj Hájek                     01.06.11   – 19.01.  –    Brno

46,5            4       Tomáš Ondráček             24.01.11   – 19.01.  –    Brno

52,4            7       David Samuel Blažek      17.05.11   – 19.01.  –    Brno

53,4            8       Štěpán Kudera                22.06.13   – 19.01.  –    Brno

300 m

37,04          3 B   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 17.06.  –    Jihlava

37,93          6 A   Jakub Hartmann              22.03.03   – 03.06.  –    Brno

39,77          1 B    Marek Čermák                 07.04.03   – 21.04.  –    Brno

40,14          3 A   Jonáš Konečný                21.01.03   – 29.04.  –    Blansko

42,81          2 C    Adrian Munteanu            30.09.04   – 21.04.  –    Brno

43,69          1 C    Jakub Košťál                   04.07.03   – 27.05.  –    Břeclav

43,70          3       Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 09.04.  –    Brno

44,60          4       Matyáš Galvas                 11.02.04   – 09.04.  –    Brno

46,03          4 B    Tomáš Názler                  15.07.04   – 21.04.  –    Brno

46,60          1 E    Martin Sedlecký              03.03.06   – 21.01.  –    Ostrava

47,34          1 A   Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 07.06.  –    Brno

47,40          1       Adam Neugebauer          22.05.05   – 09.04.  –    Brno

47,48          3 B    Jiří Marčík                       19.02.04   – 21.04.  –    Brno

47,69          2 A   Dominik Šenkýř              25.04.08   – 07.06.  –    Brno

47,79          2 A   Martin Sedlecký              03.03.06   – 21.04.  –    Brno

47,95          3 B    Vít Holík                         05.05.06   – 21.01.  –    Ostrava

47,9            1       Marek Pavlíček                11.08.05   – 13.04.  –    Brno

50,52          1 B    Michal Kunovský            21.05.07   – 07.06.  –    Brno

51,22          3 B    Jan Slavík                        25.11.08   – 29.05.  –    Brno

54,27          5 B    Filip Zatloukal                 28.06.08   – 29.05.  –    Brno

55,13          6 B    Adam Lacho                   19.11.07   – 29.05.  –    Brno

55,43          3 A   Václav Kreidl                  16.04.09   – 15.05.  –    Brno

56,2            6       Matěj Dujka                    27.04.08   – 12.06.  –    Brno

58,5            8       Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 12.06.  –    Brno

59,80          2       Adam Vrábel                   12.12.06   – 09.04.  –    Brno

1:00,55       6 A   Jan Bouzek                      30.01.07   – 15.05.  –    Brno

1:00,76       6 B    Štěpán Křehlík                26.08.08   – 15.05.  –    Brno

1:00,90       3       Matěj Křivánek               09.11.05   – 09.04.  –    Brno

1:01,9         10     Tomáš Vala                     28.07.07   – 12.06.  –    Brno

1:04,70       4       Jan Sladkovský               02.05.06   – 09.04.  –    Brno

1:07,64       8 A   Denis Katcenko               24.06.08   – 29.05.  –    Brno

400 m

1:10,7         1       Tomáš Horák                   05.03.08   – 26.05.  –    Brno

1:13,0         2       Dominik Šenkýř              25.04.08   – 26.05.  –    Brno

1:13,6         3       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 26.05.  –    Brno

1:21,2         7       Filip Zatloukal                 28.06.08   – 26.05.  –    Brno

1:22,6         9       Kristyán Honek               05.11.07   – 26.05.  –    Brno

1:27,5         1       Václav Kreidl                  16.04.09   – 19.01.  –    Brno

1:28,0         2       Matyáš Růžička               25.05.09   – 26.05.  –    Brno

1:35,7         6       Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 19.01.  –    Brno

1:38,9         9       Michal Sedlář                  18.03.09   – 19.01.  –    Brno

1:39,8         10     Matyáš Malý                   25.10.09   – 19.01.  –    Brno

1:43,3         11     Adam Páč                        09.05.10   – 19.01.  –    Brno

1:43,7         12     David Novák                   03.11.10   – 19.01.  –    Brno

1:48,8         13     Matyáš Pávek                  07.07.10   – 19.01.  –    Brno

2:02,6         16     Lukáš Pávek                    07.07.10   – 19.01.  –    Brno

600 m

1:58,80       1 A   Tomáš Horák                   05.03.08   – 21.04.  –    Brno

2:01,42       2 A   Jan Slavík                        25.11.08   – 21.04.  –    Brno

2:01,7         1       Martin Sedlecký              03.03.06   – 12.01.  –    Brno

2:08,6         3       Vít Holík                         05.05.06   – 12.01.  –    Brno

2:10,06       6       Matěj Dujka                    27.04.08   – 21.04.  –    Brno

2:10,3         1       Dominik Šenkýř              25.04.08   – 12.01.  –    Brno

2:12,5         2       Michal Kunovský            21.05.07   – 12.01.  –    Brno

2:13,44       2 A   Matyáš Růžička               25.05.09   – 21.04.  –    Brno

2:15,11       5 B    Filip Zatloukal                 28.06.08   – 21.04.  –    Brno

2:21,7         ms     Václav Kreidl                  16.04.09   – 12.01.  –    Brno

2:23,3         9       Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 12.01.  –    Brno

2:23,4         10     Matyáš Hanus                 26.04.07   – 12.01.  –    Brno

2:24,48       4 A   Matyáš Toman                 26.11.09   – 21.04.  –    Brno

2:25,3         12     Kristyán Honek               05.11.07   – 12.01.  –    Brno

2:25,67       6       Mikuláš Lang                  20.11.09   – 21.04.  –    Brno

2:27,2         13     Štěpán Křehlík                26.08.08   – 12.01.  –    Brno

2:30,65       6 A   Matyáš Sapák                  17.06.10   – 21.04.  –    Brno

2:33,03       7 A   Tomáš Sova                     09             – 21.04.  –    Brno

2:40,0         17     Ondřej Novotný              31.03.08   – 12.01.  –    Brno

2:48,30       11     Tomáš Ondráček             24.01.11   – 21.04.  –    Brno

2:49,26       10 B  Daniel Gregor                  09.05.11   – 21.04.  –    Brno

800 m

2:06,49       3 A   Antonín Sekerka             04.05.03   – 03.06.  –    Brno

2:14,37       4 A   Jakub Hartmann              22.03.03   – 21.01.  –    Ostrava

2:22,81       5 B    Jakub Košťál                   04.07.03   – 03.06.  –    Brno

2:35,10       2       Adam Neugebauer          22.05.05   – 21.04.  –    Brno

2:38,84       10     Josef Racek                     16.04.04   – 27.05.  –    Břeclav

2:44,04       9 A   Jakub Švejnoha               27.04.03   – 12.05.  –    Vyškov

2:44,25       10 A Martin Sedlecký              03.03.06   – 21.01.  –    Ostrava

2:54,72       12 B  Matěj Křivánek               09.11.05   – 20.02.  –    Ostrava

1 000 m

3:05,86       1       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 14.01.  –    Ostrava

3:23,87       9       Jakub Doležal                  20.05.03   – 14.01.  –    Ostrava

3:57,2         8       Matěj Křivánek               09.11.05   – 03.05.  –    Brno

1 500 m

4:38,33       3       Jaromír Morávek             22.03.03   – 27.05.  –    Břeclav

4:56,05       3       Josef Racek                     16.04.04   – 10.06.  –    Břeclav

5:40,05       7       Jakub Švejnoha               27.04.03   – 10.06.  –    Břeclav

5:53,33       6       Matěj Křivánek               09.11.05   – 14.06.  –    Brno

3 000 m

10:14,22     5       Jaromír Morávek             22.03.03   – 04.03.  –    Ostrava-klubovní record

10:51,95     5       Josef Racek                     16.04.04   – 03.06.  –    Brno

Půlmaratón

1:47:38                Antonín Sekerka             04.05.03   – 22.04.  –    Brno

60 m překážek

8,91            1 D   Luděk Čumpelík             24.04.03   – 21.01.  –    Ostrava

9,16            6 C    Jakub Doležal                  20.05.03   – 03.03.  –    Ostrava

11,87                  Rudolf Žižka                   07.04.04   – 14.01.  –    Ostrava

60 m překážek

13,33 -0,3    2 C    Vojtěch Nešpor               09.05.05   – 27.05.  –    Břeclav

/13,13 +2,8  2 B                                                             – 14.06.  –    Brno/

13,51 +0,3  2 C    Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 14.06.  –    Brno

100 m překážek

14,19 -1,0   3 A   Vladimír Pokora              01.08.04   – 03.06.  –    Brno-klubovní record

15,20 -0,7   3 A   Jakub Doležal                  20.05.03   – 12.05.  –    Vyškov

200 m překážek

28,78 -0,5   1 B    Jakub Doležal                  20.05.03   – 03.06.  –    Brno

1 500 m překážek

4:51,86       3       Jaromír Morávek             22.03.03   – 03.06.  –    Brno

5:01,66       3       Antonín Sekerka             04.05.03   – 12.05.  –    Vyškov

Dálka

608 +1,6     5       Jonáš Konečný                21.01.03   – 03.06.  –    Brno-klubovní rekord

589 +0,3     1       Jakub Doležal                  20.05.03   – 27.05.  –    Břeclav

548 +0,1     5       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 27.05.  –    Břeclav

536             2       Tomáš Vrbacký               10.04.04   – 04.05.  –    Brno

516             5       Matyáš Galvas                 11.02.04   – 12.05.  –    Vyškov

495             6       Adrian Munteanu            30.09.04   – 21.04.  –    Brno

8       Antonín Sekerka             04.05.03   – 12.05.  –    Vyškov

465             1       Dominik Havlíček           04             – 26.05.  –    Brno

462             1       Marek Pavlíček                11.08.05   – 09.04.  –    Brno

447             3       Adam Neugebauer          22.05.05   – 21.04.  –    Brno

440             1      Tomáš Horák                   05.03.08   – 26.05.  –    Brno

438             1       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 21.04.  –    Brno

435             4       Tomáš Manner                 03.10.04   – 09.04.  –    Brno

433             2       Vít Holík                         05.05.06   – 09.04.  –    Brno

426             17     Martin Sedlecký              03.03.06   – 02.02.  –    Ostrava

424             1       Dominik Šenkýř              25.04.08   – 12.06.  –    Brno

421             6       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 10.05.  –    Blansko

410   +0,1    10     Adam Neugebauer          22.05.05   – 27.05.  –    Břeclav

389             2       Václav Kreidl                  16.04.09   – 12.06.  –    Brno

376             5       Tomáš Názler                  15.07.04   – 09.04.  –    Brno

370             3       Jan Slavík                        25.11.08   – 12.06.  –    Brno

368             5       Lukáš Navrátil                 24.08.05   – 09.04.  –    Brno

4       Filip Zatloukal                 28.06.08   – 12.06.  –    Brno

358             12     Vojtěch Nešpor               09.05.05   – 10.05.  –    Blansko

357             4       Adam Langer                  11.09.07   – 15.05.  –    Brno

356             6       Jiří Marčík                       19.02.04   – 09.04.  –    Brno

350             7       Nicolas Vicente               24.12.04   – 09.04.  –    Brno

13     Adam Vrábel                   12.12.06   – 14.06.  –    Brno

343             8       Jan Bouzek                      30.01.07   – 12.06.  –    Brno

342             15     Matěj Křivánek               09.11.05   – 10.05.  –    Blansko

340             5       Adam Lacho                   19.11.07   – 26.05.  –    Brno

330             6       Michal Kunovský            21.05.07   – 12.01.  –    Brno

325             ms     Matouš Šenkyřík             19.10.06   – 10.05.  –    Blansko

324             13     Tomáš Vala                     28.07.07   – 15.05.  –    Brno

10     Štěpán Křehlík                26.08.08   – 12.06.  –    Brno

322             8       Daniel Adámek               22.01.09   – 21.04.  –    Brno

1       Adam Lásko                    17.03.05   – 11.04.  –    Brno

2       Kristyán Honek               05.11.07   – 11.04.  –    Brno

319             10     Matyáš Růžička               25.05.09   – 21.04.  –    Brno

314             3       Jan Sladkovský               02.05.06   – 11.04.  –    Brno

308             19     Jakub Cibulka                  11.01.06   – 10.05.  –    Blansko

306             16     Matyáš Sapák                  17.06.10   – 21.04.  –    Brno

305             37     Matěj Dujka                    27.04.08   – 21.04.  –    Brno

4       Matyáš Hanus                 26.04.07   – 11.04.  –    Brno

300             8       Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 19.01.  –    Brno

295             19     Matyáš Toman                 26.11.09   – 21.04.  –    Brno

292             42     Frederik Friedmann         08.06.08   – 21.04.  –    Brno

291             6       Vojtěch Otakar Binder    30.07.05   – 09.04.  –    Brno

290             5       Jan Bernat                       26.07.08   – 11.04.  –    Brno

20     Robin Jandek                  25.01.10   – 21.04.  –    Brno

288             22     Mikuláš Lang                  20.11.09   – 21.04.  –    Brno

286             19     Abraham Hrazdira           27.07.07   – 15.05.  –    Brno

281             12     Adam Páč                        09.05.10   – 19.01.  –    Brno

280             13     Matyáš Malý                   25.10.09   – 19.01.  –    Brno

277             27     Tomáš Sova                     09             – 21.04.  –    Brno

273             1       Pavel Slavík                     13.05.11   – 12.04.  –    Brno

272             18     Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 12.01.  –    Brno

272             14     Michal Sedlář                  18.03.09   – 19.01.  –    Brno

270             3       Matěj Hájek                     01.06.11   – 19.01.  –    Brno

6       Denis Katčenko               24.06.08   – 11.04.  –    Brno

265             2       Tomáš Tillhon                  28.05.10   – 12.04.  –    Brno

33     Daniel Gregor                  09.05.11   – 21.04.  –    Brno

31     Jakub Kocourek              03.05.10   – 21.04.  –    Brno

263             5       Viktor Krejčí                   09.10.11   – 19.01.  –    Brno

257             6       Tomáš Ondráček             24.01.11   – 19.01.  –    Brno

254             36     Richard Půža                   10             – 21.04.  –    Brno

253             37     Jakub Kroupa                  23.03.09   – 21.04.  –    Brno

243             38     Jan Kroupa                      23.03.09   – 21.04.  –    Brno

240             17     David Novák                   03.11.10   – 19.01.  –    Brno

239             3       Mikuláš Bernat                19.01.11   – 12.04.  –    Brno

234             18     Vít Drastich                     06.07.09   – 19.01.  –    Brno

230             40     Robin Friedmann            22.02.11   – 21.04.  –    Brno

229             4       Matěj Hájek                     01.06.11   – 12.04.  –    Brno

224             19     Lukáš Pávek                    07.07.10   – 19.01.  –    Brno

215             6       David Krejsta                  12.06.05   – 11.04.  –    Brno

212             20     Matyáš Pávek                  07.07.10   – 19.01.  –    Brno

211             5       Max Fusek                       10             – 23.03.  –    Brno

180             49     Adam Janech                   19.04.12   – 21.04.  –    Brno

170             50     Štěpán Svoboda              26.07.12   – 21.04.  –    Brno

165             12     Marian Honek                 13.02.12   – 26.05.  –    Brno

156             51     Štěpán Kudera                22.06.13   – 21.04.  –    Brno

149             6       Tomáš Smejkal                03.07.10   – 12.04.  –    Brno

148             52     Šimon Dufek                   29.12.13   – 21.04.  –    Brno

110             7       David Kalvoda                15.01.08   – 11.04.  –    Brno

Výška

179             1       Jakub Doležal                  20.05.03   – 21.04.  –    Brno

157             9       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 21.01.  –    Ostrava

150             8       Josef Racek                     16.04.04   – 10.06.  –    Břeclav

141             14     Rudolf Žižka                   07.04.04   – 13.01.  –    Ostrava

135             3       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 27.05.  –    Břeclav

132             1       Tomáš Horák                   05.03.08   – 07.02.  –    Brno

108             1       Robin Jandek                  25.01.10   – 26.05.  –    Brno

100             2       Matyáš Růžička               25.05.09   – 26.05.  –    Brno

Tyč

289             2       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 10.06.  –    Břeclav

235             5       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 14.01.  –    Ostrava

215             8       Jakub Doležal                  20.05.03   – 14.01.  –    Ostrava

Koule 2 kg

8,28            2       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 21.04.  –    Brno

Koule 3 kg

10,06          2       Marek Pavlíček                11.08.05   – 21.04.  –    Brno

8,53            6       Vít Holík                         05.05.06   – 21.04.  –    Brno

8,48            5       Adam Neugebauer          22.05.05   – 14.06.  –    Brno

7,26            3       Jáchym Tachovský          04.11.05   – 10.05.  –    Blansko

Koule 4 kg

13,17          2       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 27.05.  –    Břeclav-klubovní rekord

11,79          2       Jonáš Konečný                21.01.03   – 21.04.  –    Brno

10,94          12     Antonín Sekerka             04.05.03   – 27.05.  –    Břeclav

9,20            6       Jakub Doležal                  20.05.03   – 13.01.  –    Ostrava

8,61            16     Jaromír Morávek             22.03.03   – 04.05.  –    Brno

8,44            18     Marek Pavlíček                11.08.05   – 03.06.  –    Brno

8,21            2       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 13.01.  –    Ostrava

Disk 1 kg

40,50          2       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 03.06.  –    Brno

Oštěp 600 g

57,88         1       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 17.06.  –    Jihlava-klubovní rekord

31,54          8       Rudolf Žižka                   07.04.04   – 12.05.  –    Vyškov

25,01          14     Josef Racek                     16.04.04   – 10.06.  –    Břeclav

Kriketový míček

37,74          16     Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 14.06.  –    Brno

35,40          7       Matěj Křivánek               09.11.05   – 03.05.  –    Brno

30,90          7       Adam Lacho                   19.11.07   – 26.05.  –    Brno

30,85          4       Jan Bouzek                      30.01.07   – 12.06.  –    Brno

29,43          5       Kristyán Honek               05.11.07   – 12.06.  –    Brno

27,20          6       Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 12.06.  –    Brno

26,77          10     Adam Langer                  11.09.07   – 15.05.  –    Brno

25,35          3       Robin Jandek                  25.01.10   – 26.05.  –    Brno

24,24          14     Filip Zatloukal                 28.06.08   – 15.05.  –    Brno

23,10          7       Štěpán Křehlík                26.08.08   – 12.06.  –    Brno

20,30          6       Daniel Adámek               22.01.09   – 26.05.  –    Brno

11,65          2       Tomáš Ondráček             24.01.11   – 26.05.  –    Brno

11,30          5       Marian Honek                 13.02.12   – 26.05.  –    Brno

6,20            13     Šimon Dufek                   29.12.13   – 26.05.  –    Brno

Plný míč – 1 kg

6,71            3       Daniel Adámek               22.01.09   – 21.04.  –    Brno

5,94            5       Robin Jandek                  25.01.10   – 21.04.  –    Brno

5,12            8       Matyáš Toman                 26.11.09   – 21.04.  –    Brno

4,49            12     Jakub Kocourek              03.05.10   – 21.04.  –    Brno

3,24            24     Robin Friedmann            22.02.11   – 21.04.  –    Brno

2,49            28     Štěpán Svoboda              26.07.12   – 21.04.  –    Brno

1,92            29     Šimon Dufek                   29.12.13   – 21.04.  –    Brno

1 000 m chůze – dráha (hala)

4:46,47       1       Jaromír Morávek            22.03.03   – 13.01.  –    Olomouc-rekord Brna

5:47,28       2       Antonín Sekerka            04.05.03   – 13.01.  –    Olomouc

7:58,2         4       Michal Kadeřábek          02.05.03   – 05.01.  –    Brno

3 000 m chůze – dráha (hala)

16:03,71     2       Jaromír Morávek             22.03.03   – 14.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

15:38,16     2       Jaromír Morávek             22.03.03   – 21.04.  –    Brno

16:06,74     2       Antonín Sekerka             04.05.03   – 03.06.  –    Brno

5 000 m chůze – dráha

27:37,2       1       Jaromír Morávek             22.03.03   – 01.05.  –    Vyškov-klubovní rekord

1 km chůze – silnice

5:00,0         m      Jaromír Morávek             22.03.03   – 26.05.  –    Borský Mikuláš

5:38,0         m      Antonín Sekerka             04.05.03   – 07.04.  –    Poděbrady

 

2 km chůze – silnice

10:24          m      Jaromír Morávek             22.03.03   – 26.05.  –    Borský Mikuláš

11:29          m      Antonín Sekerka             04.05.03   – 07.04.  –    Poděbrady

3 km chůze – silnice

15:38,0       2       Jaromír Morávek             22.03.03   – 26.05.  –    Borský Mikulášklub. rek.

16:04,0                Antonín Sekerka             04.05.03   – 14.04.  –    Milovice

4 km chůze – silnice

22:26          m      Jaromír Morávek             22.03.03   – 07.04.  –    Poděbrady

22:54          m      Antonín Sekerka             04.05.03   – 07.04.  –    Poděbrady

5 km chůze – silnice

27:44                   Jaromír Morávek             22.03.03   – 07.04.  –    Poděbrady-klubovní rekord

28:24                   Antonín Sekerka             04.05.03   – 07.04.  –    Poděbrady

10 km chůze – silnice

1:01:52                Jaromír Morávek             22.03.03   – 14.04.  –    Milovice-rekord Brna

Sedmiboj (60 m-dálka-koule 4 kg-Výška-60 m přek.-tyč-1 000 m)

3 015          7       Jakub Doležal                  20.05.03   – 14.01.  –    Ostrava

/8,31-497-9,20-162-9,55-215-3:23,87/

2 880          10     Rudolf Žižka                   07.04.04   – 14.01.  –    Ostrava

                   /7,72-546-8,21-141-11,87-235-3:05,85/

Štafeta 4 x 60 m

27,91          3       Čermák-Hartmann-Kadeřábek-Pokora            –    03.06.    –   Brno

28,73          1 A   Čermák-Hartmann-Kadeřábek-Žižka  –           27.05.         –   Břeclav

28,87          1 A   Vrbacký-Čermák-Kadeřábek-Hartmann  – 12.05.  –    Vyškov

31,22          1 B    Galvas-Marčík-Pokora-Košťál         – 12.05.  –    Vyškov

31,57          1 B    Marčík-Názler-Pokora-Sekerka       – 27.05.  –    Břeclav

33,18          1 A   Holík-Neugebauer-Pavlíček-Sedlecký –           14.06.         –   Brno

34,69          2 A   Neugebauer-Sedlecký-Křivánek-Holík     – 10.05.  –    Blansko

37,83          1 B    Šenkyřík-Vrábel-Cibulka-Kunovský   –           10.05.         –   Blansko

Štafeta 4 x 60 m – MIX (hoši a dívky)

38,83          1 A   Chovan-Zatloukal-Horák-Prokopová  –           15.05.         –   Brno

41,19          1 B    Honek-Dobešová-Hrazdira-Střelická  –           15.05.         –   Brno

41,31          2 B    Bílková-Brožová-Vala-Bouzek       – 15.05.  –    Brno

42,79          3 B    Lacho-Křehlík-Skorkovská-Malichárková   –           15.05.         –   Brno

Štafeta 4 x 200 m

1:39,31       1 B    Kadeřábek-Žižka-Hartmann-Konečný            –    04.03.    –           Ostrava-klubovní rekord

1:40,27       3       Konečný-Kadeřábek-Žižka-Sekerka – 02.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

2:41,38       1       Čermák-Hartmann -Kadeřábek-Žižka –           10.06.        –           Břeclav

3:05,23       5       Koštál-Marčík-Morávek-Švejnoha  – 10.06.  –    Břeclav

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno, spolek, mužů, žen, juniorek, dorostenců, staršího a mladšího žactva

MUŽI

100 m

11,03 +0,7   2       Petr Lučanský                  08.10.96   – 09.06.  –    Třinec -ŠŠK J.A.Komenského Bardejov

11,09 -0,4   ms     Jakub Fendek                                   – 09.06.  –    Třinec

1 500 m

4:03,51       ms     David Mazúch                 31.07.96   – 19.05.  –    Opava-ŠK ŠOG Nitra

400 m překážek

54,74          4 A   Petr Lučanský                  08.10.96   – 09.06.  –    Třinec -ŠŠK J.A.Komenského Bardejov

Tyč

500             1       Tomáš Krajňák                30.09.89   – 10.06.  –    Znojmo-Akademik TU Košice

JUNIOŘI /18-19 let/

100 m

11,72 -0,1   2 D   Jan Kacer                        01.10.00   – 19.05.  –    Jihlava-SK Speed Brno

200 m

23,00 -0,5   3 B    Jan Kacer                        01.10.00   – 10.06.  –    Znojmo-SK Speed Brno

400 m

50,65          1 B    Jan Kacer                        01.10.00   – 10.06.  –    Znojmo-SK Speed Brno

53,01          4 B    Andrej Pauliny               01.04.01   – 26.05.  –    Břeclav-Atletický klub ZTS Martin

800 m

1:54,70       2       Andrej Pauliny                01.04.01   – 26.05.  –    Břeclav-Atletický klub ZTS Martin

1 500 m

4:00,75       ms     Andrej Pauliny                01.04.01   – 19.05. –    Opava-Atletický klub ZTS Martin

110 m překážek

15,01 -0,3   1       Matej Baluch                   16.10.00   – 26.05.  –    BřeclavAŠK Slávia Spiššká Nová Ves

14,81 +4,3  2       Matej Baluch                   16.10.00   – 05.05.  –    OlomoucAŠK Slávia Spiššká Nová Ves

110 m překážek – mužské

15,47 +2,0   1 B     Matej Baluch                   16.10.00   – 19.05. –    Opava-AŠK Slávia Spiššká Nová Ves

400 m překážek

55,25          5 A   Matej Baluch                   16.10.00   – 09.06.  –    Třinec -AŠK Slávia Spiššká Nová Ves

DOROSTENCI /16-17 let/

100 m

11,36 -1,1   2 B    Viktor Veleba                  04.11.01   – 10.06.  –    Znojmo-SK Speed Brno

200 m

23,29 -0,8   1 C    Viktor Veleba                  04.11.01   – 10.06.  –    Znojmo-SK Speed Brno

Oštěp 700 g

51,90          2        Sebastian Wilk                05.06.01   – 26.05.  –    Břeclav-BYAC Brno

ŽÁCI

60 m

9,22            7 A    Martin Stach                    11.06.04   – 12.05.  –    Vyškov- SK Speed Brno

800 m

2:41,09       8 B    Martin Stach                    11.06.04   – 12.05.  –    Vyškov- SK Speed Brno

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card