Překonané klubovní rekordy v roce 2018 stav k 6.10.2018

PŘEKONANÉ REKORDY BRNA ZÁVODNÍKY

AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO V ROCE 2018

MUŽI

1 000 m chůze   – hala          3:54,07   Tomáš Hlavenka                    27.01.     Olomouc

5 000 m chůze   – hala          21:58,88  Tomáš Hlavenka                     27.01.       Bratislava

1 000 m chůze   – dráha        3:49,1      Tomáš Hlavenka                     02.09.       Vyškov

ŽÁCI

1 000 m chůze   – hala       4:46,07    Jaromír Morávek                    27.01.     Olomouc

 

 

NOVĚ UTVOŘENÉ REKORDY BRNA ZÁVODNÍKY

AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO V ROCE 2018

ŽÁCI

1 000 m chůze   – hala          4:58,19    Jaromír Morávek                    13.01.     Olomouc

4 x 200 m          – hala          1:40,27    Konečný-Kadeřábek

                                                             Žižka-Sekerka                         02.02.       Ostrava

10 km chůze      – silnice       1:01:52    Jaromír Morávek                    14.04.       Milovice

 

PŘEKONANÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2018

 

MUŽI

1 000 m chůze – hala          3:54,07   Tomáš Hlavenka                     27.01.      Olomouc

3 000 m chůze – hala          13:02,17 Tomáš Hlavenka                     13.01.       Olomouc

2 000 m chůze   – dráha        8:34,0      Tomáš Hlavenka                     11.07.       Břeclav

1 000 m chůze   – dráha        3:49,1      Tomáš Hlavenka                      02.09.       Vyškov

3 000 m chůze   – dráha        12:48,92  Tomáš Hlavenka                     11.07.       Břeclav

5 km chůze silnice                22:45       Tomáš Hlavenka                      26.08.       Třebíč

15 km chůze      – silnice       1:11:43    Tomáš Hlavenka                     07.04.       Poděbrady

25 km chůze      – silnice       2:05:01    Tomáš Hlavenka                      06.10.       Wien

30 km chůze      – silnice       2:30:38    Tomáš Hlavenka                      06.10.       Wien

JUNIOŘI

150 m                – hala          17,39       Lukáš Habr                               06.01.       Ostrava

800 m                – hala          1:58,01    Jakub Stibal                             13.02.       Ostrava

1 500 m             – hala          4:05,41    Jakub Stibal                               20.01.       Ostrava

4:02,41    Jakub Stibal                             20.01.       Bratislava

3 000 m             – hala          8:58,96    Jakub Stibal                               03.02.       Ostrava

8:57,86    Jakub Stibal                             03.02.       Ostrava

1 000 m chůze   – hala          4:58,19    Jaromír Morávek                       13.01.     Olomouc

                                             4:46,07    Jaromír Morávek                    27.01.     Olomouc

Chůze 1 km       – silnice       5:00         Jaromír Morávek                    26.05.       Borský Mikuláš

Chůze 2 km       – silnice       10:24       Jaromír Morávek                    26.05.       Borský Mikuláš

Chůze 3 km       – silnice       16:05,0    Jaromír Morávek                       30.03.       Olomouc

16:04,0    Antonín Sekerka                       14.04.       Milovice

15:38,0    Jaromír Morávek                    26.05.       Borský Mikuláš

Chůze 10 km   – silnice         58:16       Jaromír Morávek                    04.08.       Přerov

1 500 m             – dráha        4:02,79    Jakub Stibal                             13.06.       Ostrava

3:59,12    Jakub Stibal                             23.06.       Praha

3 000 m chůze   – dráha        15:38,16  Jaromír Morávek                       21.04.       Brno

15:32,21  Jaromír Morávek                    11.07.       Břeclav

3 000 m chůze   – dráha        27:37,2    Jaromír Morávek                    01.05.       Vyškov

DOROSTENCI

800 m                – hala          2:01,15    Jakub Stibal                               09.01.       Jablonec

1:58,01    Jakub Stibal                             13.02.       Ostrava

1 500 m             – hala          4:05,41    Jakub Stibal                               20.01.       Ostrava

4:02,41    Jakub Stibal                             20.01.       Bratislava

3 000 m             – hala          8:58,96    Jakub Stibal                               03.02.       Ostrava

8:57,86    Jakub Stibal                             03.02.       Ostrava

1 000 m chůze   – hala          4:58,19    Jaromír Morávek                       13.01.     Olomouc

                                    4:46,07    Jaromír Morávek                    27.01.     Olomouc

Chůze 1 km       – silnice       5:00         Jaromír Morávek                    26.05.       Borský Mikuláš

Chůze 2 km       – silnice       10:24       Jaromír Morávek                    26.05.       Borský Mikuláš

Chůze 3 km       – silnice       16:05,0    Jaromír Morávek                       30.03.       Olomouc

16:04,0    Antonín Sekerka                       14.04.       Milovice

15:38,0    Jaromír Morávek                    26.05.       Borský Mikuláš

Chůze 10 km   – silnice         58:16       Jaromír Morávek                    04.08.       Přerov

1 500 m             – dráha        4:02,79    Jakub Stibal                             13.06.       Ostrava

3:59,12    Jakub Stibal                             23.06.       Praha

2 000 m přek.    – dráha        5:58,02    Jakub Stibal                               13.05.       Pliezhausen

5:57,81    Jakub Stibal                             06.07.       Györ

3 000 m chůze   – dráha        15:38,16  Jaromír Morávek                       21.04.       Brno

15:32,21  Jaromír Morávek                    11.07.       Břeclav

5 000 m chůze   – dráha        27:37,2    Jaromír Morávek                    01.05.       Vyškov

ŽÁCI

1 000 m chůze   – hala          4:58,19    Jaromír Morávek                       13.01.     Olomouc

                                             4:46,07    Jaromír Morávek                    27.01.     Olomouc

3 000 m             – hala          10:14,22  Jaromír Morávek                    04.03.       Ostrava

Štafeta 4×200 m – hala          1:40,27    Konečný-Kadeřábek

Žižka-Sekerka                           03.02.       Ostrava

                                    1:39,31    Kadeřábek-Žižka-

                                                             Hartmann-Konečný                04.03.       Ostrava

Chůze 1 km       – silnice       5:00         Jaromír Morávek                    26.05.       Borský Mikuláš

Chůze 2 km       – silnice       10:24       Jaromír Morávek                    26.05.       Borský Mikuláš

Chůze 3 km       – silnice       16:05,0    Jaromír Morávek                       30.03.       Olomouc

16:04,0    Antonín Sekerka                       14.04.       Milovice

15:38,0    Jaromír Morávek                    26.05.       Borský Mikuláš

Chůze 10 km     – silnice       58:16       Jaromír Morávek                    04.08.       Přerov

60 m                  – dráha        7,35         Michal Kadeřábek                  22.09.       Jablonec

100 m                – dráha        12,30       Jakub Hartmann                        08.05.       Olomouc

12,27       Michal Kadeřábek                     08.05.       Olomouc

11,97       Michal Kadeřábek                  30.07.       Brno

150 m                – dráha        17,40       Michal Kadeřábek                  22.09.       Jablonec

100 m přek.       – dráha        14,19       Vladimír Pokora                     03.06.       Brno

Dálka                – dráha        608          Jonáš Konečný                        03.06.       Brno

Koule 4 kg        – dráha        12,73       Luděk Čumpelík                       13.05.       Vyškov

13,17       Luděk Čumpelík                       27.05.       Břeclav

13,29       Luděk Čumpelík                     11.09.       Brno

Oštěp 600 g       – dráha        53,71       Luděk Čumpelík                       13.05.       Vyškov

53,77       Luděk Čumpelík                       27.05.       Břeclav

54,75       Luděk Čumpelík                       03.06.       Brno

57,88       Luděk Čumpelík                       17.06.       Jihlava

61,18       Luděk Čumpelík                     11.09.       Brno

Oštěp 400 g       – dráha        18,13       Šimon Melichar                       20.06.       Brno

3 000 m chůze   – dráha        15:38,16  Jaromír Morávek                       21.04.       Brno

15:32,21  Jaromír Morávek                    11.07.       Břeclav

3 000 m chůze   – dráha        27:37,2    Jaromír Morávek                    01.05.       Vyškov

Štafeta 4×60 m  – dráha        27,91       Čermák-Hartmann

Kadeřábek-Pokora                    03.06.       Brno

27,78       Čermák-Žižka

                                                             Konečný Kadeřábek               22.09.       Jablonec

Štafeta 4 x 300 m                 2:41,38    Čermák-Hartmann

Kadeřábek-Žižka                       10.06.       Břeclav

2:33,32    Žižka-Sekerka

                                                             Kadeřábek-Hartmann            23.09.       Jablonec

ŽENY

400 m                – hala          57,50       Dominika Bochníčková            24.02.       Ostrava

56,97       Dominika Bochníčková          25.02.       Ostrava

600 m                – hala          1:39,40    Alena Matějáková                   06.01.       Ostrava

800 m                – hala          2:19,72    Alena Matějáková                     20.01.       Ostrava

                                    2:19,52    Dominika Coufalová                 03.02.       Ostrava 

                                             2:18,64    Eliška Freibergerová              24.02.       Ostrava

4 x 200 m          – hala          1:48,29    Hladíková-Freibergerová E.

                                                             Jeřábková-Bochníčková         25.02.       Ostrava

2 000 m             – dráha        6:56,61    Adéla Indráková                     16.07.       Brno

100 m přek.       – dráha        15,07       Tereza Čaladi                           09.06.       Třinec

400 m přek.       – dráha        1:04,97    Tereza Čaladi                            09.06.       Třinec

1:03,75    Tereza Čaladi                           19.06.       Brno

300 m přek.       – dráha        47,18       Tereza Čaladi                           29.04.       Blansko

Oštěp 600 g       – dráha        37,66       Marie Doležalová                      06.06.       Brno

38,78       Marie Doležalová                    09.06.       Třinec

JUNIORKY

400 m                – hala          59,05       Dominika Bochníčková            20.01.       Ostrava

57,99       Dominika Bochníčková            03.02.       Ostrava

57,50       Dominika Bochníčková            24.02.       Ostrava

56,97       Dominika Bochníčková          25.02.       Ostrava

600 m                – hala          1:39,40    Alena Matějáková                   06.01.       Ostrava

800 m                – hala          2:19,72    Alena Matějáková                     06.01.       Ostrava

2:18,64    Eliška Freibergerová              24.02.       Ostrava

1 500 m             – hala          4:52,81    Soňa Kouřilová                         03.02.       Ostrava

4:52,71    Soňa Kouřilová                        25.02.       Ostrava

1 míle 1 609,34 – dráha        5:28,12    Alena Matějáková                   08.09.       Vyškov

Dálka                – hala          522          Monica Hladíková                   03.02.       Ostrava

Štafeta 4x200m-  hala          1:49,06    Jeřábková-Bochníčková

Hladíková-Freibergerová          03.02.       Ostrava

1:48,29    Hladíková-Freibergerová E.

                                                             Jeřábková-Bochníčková         25.02.       Ostrava

500 m                – dráha        1:21,06    Eliška Freibergerová              29.04.       Blansko

800 m                – dráha        2:17,03    Alena Matějáková                   17.06.       Ostrava

2 000 m přek.    – dráha        7:18,82    Soňa Kouřilová                        05.05.       Olomouc

Disk 1 kg          – dráha        31,65       Marie Doležalová                      26.05.       Břeclav

                                             32,10       Marie Doležalová                      06.06.       Brno

33,57       Marie Doležalová                    23.06.       Praha

Oštěp 600 g       – dráha        37,66       Marie Doležalová                      06.06.       Brno

38,78       Marie Doležalová                    09.06.       Třinec

DOROSTENKY

1 500 m             – hala          4:52,81    Soňa Kouřilová                         03.02.       Ostrava

4:52,71    Soňa Kouřilová                        25.02.       Ostrava

Dálka                – hala          522          Monica Hladíková                   03.02.       Ostrava

500 m                – dráha        1:33,68    Petra Táborská                          29.04.       Blansko

1:27,32    Zuzana Navrátilová                16.07.       Brno

1 500 m přek.    – dráha        5:18,29    Soňa Kouřilová                         17.06.       Ostrava

5:14,46    Soňa Kouřilová                        23.06.       Praha

2 000 m přek.    – dráha        7:18,82    Soňa Kouřilová                        05.05.       Olomouc

Disk 1 kg          – dráha        31,65       Marie Doležalová                      26.05.       Břeclav

32,10       Marie Doležalová                      06.06.       Brno

33,57       Marie Doležalová                    23.06.       Praha

Oštěp 500 g       – dráha        37,73       Marie Doležalová                    06.06.       Brno

Oštěp 600 g       – dráha        37,66       Marie Doležalová                      06.06.       Brno

38,78       Marie Doležalová                    09.06.       Třinec

ŽÁKYNĚ

Koule 2 kg        – hala          7,58         Anna Žižková                          02.02.       Ostrava

500 m                – dráha        1:27,32    Zuzana Navrátilová                16.07.       Brno

 

 

VYROVNANÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2018

ŽÁCI

60 m                  – hala          7,45         Michal Kadeřábek                  03.03.     Ostrava

 

NOVĚ UTVOŘENÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2018

 

Disciplína                             Výkon                    Závodník                  Datum     Místo

MUŽI

1 000 m chůze   – hala          4:04,9     Tomáš Hlavenka                    05.01.       Brno

5 000 m chůze   – hala          21:58,88  Tomáš Hlavenka                     27.01.       Bratislava

JUNIOŘI

1 000 m chůze   – hala          5:06,3      Jaromír Morávek                    05.01.       Brno

2 000 m chůze   – hala          9:53,14    Jaromír Morávek                    16.07.       Brno

3 000 m chůze   – hala          16:29,48  Jaromír Morávek                    14.01.       Ostrava

Chůze 1 km       – silnice       5:24         Jaromír Morávek                    07.04.       Poděbrady

Chůze 2 km       – silnice       11:01       Jaromír Morávek                    07.04.       Poděbrady

Chůze 4 km       – silnice       22:26       Jaromír Morávek                    07.04.       Poděbrady

Chůze 5 km       – silnice       27:44       Jaromír Morávek                    07.04.       Poděbrady

10 km chůze      – silnice       1:01:52    Jaromír Morávek                    14.04.       Milovice

DOROSTENCI

1 000 m chůze   – hala          5:06,3      Jaromír Morávek                    05.01.     Brno

2 000 m chůze   – hala          9:53,14    Jaromír Morávek                    16.07.       Brno

3 000 m chůze   – hala          16:29,48  Jaromír Morávek                    14.01.       Ostrava

Chůze 1 km       – silnice       5:24         Jaromír Morávek                    07.04.       Poděbrady

Chůze 2 km       – silnice       11:01       Jaromír Morávek                    07.04.       Poděbrady

Chůze 4 km       – silnice       22:26       Jaromír Morávek                    07.04.       Poděbrady

Chůze 5 km       – silnice       27:44       Jaromír Morávek                   07.04.       Poděbrady

10 km chůze      – silnice       1:01:52    Jaromír Morávek                    14.04.       Milovice

štafeta 4x200m  – hala          1:44,25    Tešnar-Kučera-

                                                             Křivánek-Gaszcyk                   03.02.       Ostrava

ŽÁCI

Půlmaraton                           1:47:38    Antonín Sekerka                     22.04.       Brno

1 000 m chůze   – hala          5:06,3      Jaromír Morávek                    05.01.     Brno

2 000 m chůze   – hala          9:53,14    Jaromír Morávek                    16.07.       Brno

3 000 m chůze   – hala          16:29,48  Jaromír Morávek                    14.01.       Ostrava

Chůze 1 km       – silnice       5:24         Jaromír Morávek                    07.04.       Poděbrady

Chůze 2 km       – silnice       11:01       Jaromír Morávek                    07.04.       Poděbrady

Chůze 4 km       – silnice       22:26       Jaromír Morávek                    07.04.       Poděbrady

Chůze 5 km       – silnice       27:44       Jaromír Morávek                    07.04.       Poděbrady

10 km chůze      – silnice       1:01:52    Jaromír Morávek                    14.04.       Milovice

ŽÁKYNĚ

Chůze 1 km       – silnice       6:49,0      Valerie Vojtíšková                   30.03.       Olomouc

Hodinovka        – dráha        9 129       Valerie Vojtíšková                   29.09.       Ivančice

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card