Výsledky atletek Moravské Slavie v roce 2018 stav k 17.6.2018

ŽENY

60 m

8,29            6 A   Karolína Coufalová         15.09.95   – 20.01.  –    Ostrava

8,55            3 B    Anna Freibergerová         19.11.96   – 20.01.  –    Ostrava

200 m

26,53 +0,6  2 D   Anna Freibergerová         19.11.96   – 19.05.  –    Opava

27,88          3 B    Karolína Coufalová         15.09.95   – 20.01.  –    Ostrava

28,53 -1,7   2 A   Martina Papežová            11.07.95   – 29.04.  –    Blansko

300 m

43,40          5 A   Tereza Čaladi                  13.08.96   – 06.01.  –    Ostrava

400 m

58,37          2 C    Anna Freibergerová         19.11.96   – 19.05.  –    Opava

59,38          1 C    Marcela Gorecká             14.07.88   – 10.06.  –    Znojmo

1:01,06       4       Dominika Coufalová       28.05.94   – 03.02.  –    Ostrava

1:01,71       3       Tereza Čaladi                  13.08.96   – 20.01.  –    Ostrava

500 m

1:21,54       2 A   Tereza Čaladi                  13.08.96   – 29.04.  –    Blansko

1:23,12       4 A   Martina Papežová            11.07.95   – 29.04.  –    Blansko

800 m

2:15,91       1       Marcela Gorecká             14.07.88   – 17.06.  –    Ostrava

2:19,52       5       Dominika Coufalová       28.05.94   – 03.02.  –    Ostrava-klubovní record

1 500 m

5:22,23       5       Kateřina Staňková           27.06.88   – 10.06.  –    Znojmo

5:30,52       7       Lucie Johaníková            15.05.86   – 10.06.  –    Znojmo

3 000 m

11:15,81     1       Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 10.06.  –    Znojmo

11:23,78     2       Kateřina Staňková           27.06.88   – 10.06.  –    Znojmo

11:25,12     3       Lucie Johaníková            15.05.86   – 10.06.  –    Znojmo

11:56,61     7       Eva Zemánková              18.09.91   – 10.06.  –    Znojmo

5 000 m

19:26,48     2       Tereza Jagošová              19.02.93   – 19.05.  –    Opava

19:36,08     1       Lucie Johaníková            15.05.86   – 19.05.  –    Jihlava

20:06          mix   Kateřina Staňková           27.06.88   – 25.04.  –    Brno

20:21,93     3       Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 19.05.  –    Jihlava

20:36,46     4       Lenka Topinková            20.10.76   – 19.05.  –    Jihlava

21:33          mix   Eva Zemánková              18.09.91   – 25.04.  –    Brno

23:19          mix   Martina Matulová            08.10.72   – 25.04.  –    Brno

29:08          mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 25.04.  –    Brno

35:51          mix   Věra Jirásková                 28.01.55   – 25.04.  –    Brno

10 000 m

40:25,0       mix   Tereza Jagošová              19.02.93   – 13.06.  –    Brno

41:04,0       mix   Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 13.06.  –    Brno

41:21,0       mix   Lucie Johaníková            15.05.86   – 13.06.  –    Brno

41:59,0       mix   Kateřina Staňková           27.06.88   – 13.06.  –    Brno

43:06,0       mix   Eva Zemánková              18.09.91   – 13.06.  –    Brno

43:45,0       mix   Lenka Topinková            20.10.76   – 13.06.  –    Brno

44:00,0       mix   Alena Krcháková            10.12.57   – 13.06.  –    Brno

47:52,0       mix   Martina Matulová            08.10.72   – 13.06.  –    Brno

58:28,0       mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 13.06.  –    Brno

1:05:10       mix   Miluše Jurošková             06.04.58   – 13.06.  –    Brno

1:12:30       mix   Věra Jirásková                 28.01.55   – 13.06.  –    Brno

Půlmaratón

1:30:12       8       Dorota Anderlová           27.12.78   – 14.04.  –    Pardubice

1:35:50       3       Lucie Vaculová               30.09.82   – 01.01.  –    Brno

1:35:28                Alena Krcháková            10.12.57   – 02.06.  –    České Budějovice

1:39:46                Ivana Martincová            22.03.63   – 22.04.  –    Brno

2:01:13       3v     Dagmar Dvořáčková       16.10.50   – 08.04.  –    Bratislava

2:01:32                Hana Budínská                05.10.60   – 08.04.  –    Bratislava

2:24:28                Vilma Podmelová            02.07.62   – 22.04.  –    Brno

2:54:58       18v   Věra Jirásková                 28.01.55   – 08.04.  –    Bratislava

Maratón

3:17:19       7       Klára Mirvaldová            29.01.93   – 08.04.  –    Bratislava

3:27:21                Alena Krcháková            10.12.57   – 06.05.  –    Praha

60 m překážek

9,20            6 B    Tereza Čaladi                  13.08.96   – 17.02.  –    Praha

100 m překážek

15,07 -0,6    3 A    Tereza Čaladi                  13.08.96   – 09.06.  –    Třinec-klubovní rekord

300 m překážek

47,18          1 A   Tereza Čaladi                  13.08.96   – 29.04.  –    Blansko-klubovní record

400 m překážek

1:04,97       1 B    Tereza Čaladi                  13.08.96   – 09.06.  –    Třinec-klubovní rekord

1:08,48       1 B    Marcela Gorecká             14.07.88   – 10.06.  –    Znojmo

Dálka

528 +0,6     3       Marcela Gorecká             14.07.88   – 19.05.  –    Jihlava

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+

50,83          2       Čaladi-BaňovičováWeigertová-Freibergerová  – 09.06.  –    Třinec

51,25          5 A   Čaladi-Kuštárová-Freibergerová Eliška-Anna   – 19.05.  –    Opava

Štafeta 4 x 400 m

4:13:52       2       Matějáková-Marčíková-Jeřábková-Freibergerová   –    17.06.    –   Ostrava

4:16,68       5 A   Freibergerová E-Dobrovolná-Čaladi-Matějáková     –    09.06.    –   Třinec

4:26,35       1       Gorecká-Marčíková.Táborská-Žálkovská      –    10.06.    –   Znojmo

4:27,75       3       Hladíková-Matulová-Kouřilová-Kleiblová    –    17.06.    –   Ostrava

4:28,63       2 B    Kouřilová-Dobrovolná-Matějáková-Jagošová     –             19.05. –           Opava

4:50,33       6       Johaníková-Staňková-Urbánková Alfery-Zemánková- 10.06.    –   Znojmo

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ACMS+

4:07,79       5 A   Čaladi-Kuštárová-Freibergerová Eliška-Anna   – 19.05.  –    Opava

JUNIORKY /18-19 let/

60 m

8,64            2       Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 05.01.  –    Brno

8,84            4 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 03.02.  –    Ostrava

9,04            2 A   Valerie Bínová                19.09.00   – 29.04.  –    Blansko

9,24            8       Alice Procházková          23.11.00   – 05.01.  –    Brno

9,31            10     Alena Matějáková           03.10.00   – 05.01.  –    Brno

9,58            6 B    Barbora Žalkovská          19.06.00   – 27.01.  –    Bratislava

100 m

13,75 +1,6  2 B    Eva Tešnarová                 24.10.99   – 05.05.  –    Olomouc

13,76 +1,6  3 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 05.05.  –    Olomouc

14,56          1 B    Valerie Bínová                19.09.00   – 29.04.  –    Blansko

14,62 -2,7   5 C    Barbora Žalkovská          19.06.00   – 10.06.  –    Znojmo

14,96          2 B    Alice Procházková          23.11.00   – 29.04.  –    Blansko

/14,42 +2,5  6 C                                                            – 05.05.  –    Olomouc/

200 m

27,00          1 D   Dominika Bochníčková   04.05.99   – 03.02.  –    Ostrava

/26,92 +2,2  5 B                                                             – 05.05.  –    Olomouc/

28,03          4 C    Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 20.01.  –    Ostrava

28,72 -1,7   3 A   Eliška Freibergerová        23.07.99   – 29.04.  –    Blansko

29,22         6 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 27.06.  –    Ostrava

29,40 +0,3  3 D   Eva Tešnarová                 24.10.99   – 05.05.  –    Olomouc

29,83 -0,5   2 D   Barbora Žalkovská          19.06.00   – 26.05.  –    Břeclav

30,15 +0,3  5 D   Valerie Bínová                19.09.00   – 05.05.  –    Olomouc

30,22 +0,3  6 D   Alice Procházková          23.11.00   – 05.05.  –    Olomouc

300 m

43,95          5 A   Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 06.01.  –    Ostrava

45,80          5 C    Alena Matějáková           03.10.00   – 06.01.  –    Ostrava

48,70          6 A   Lenka Marčíková            26.10.99   – 06.01.  –    Ostrava

50,19          4 B    Barbora Žalkovská          19.06.00   – 27.01.  –    Bratislava

400 m

56,97          2       Dominika Bochníčková   04.05.99   – 24.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

1:01,28       3       Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 17.06.  –    Ostrava

1:01,41       2 B    Eliška Freibergerová        23.07.99   – 19.05.  –    Opava

1:03,35       2 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 05.05.  –    Olomouc

1:05,84       2 C    Barbora Žalkovská          19.06.00   – 19.05.  –    Jihlava

1:11,15       4 A   Lenka Marčíková            26.10.99   – 20.01.  –    Ostrava

500 m

1:21,06       1 A   Eliška Freibergerová        23.07.99   – 29.04.  –    Blansko-klubovní rekord

1:31,23       6       Lenka Marčíková            26.10.99   – 27.01.  –    Bratislava

1:33,93       8 A    Alice Procházková          23.11.00   – 29.04.  –    Blansko

600 m

1:39,40       2 B    Alena Matějáková           03.10.00   – 06.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

1:40,03       2 A   Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 06.01.  –    Ostrava

1:41,62       5 A   Eliška Freibergerová        23.07.99   – 06.01.  –    Ostrava

800 m

2:17,03       1 A   Alena Matějáková           03.10.00   – 17.06.  –    Ostrava-klubovní rekord

2:18,64       3 C    Eliška Freibergerová        23.07.99   – 24.02.  –    Ostrava-halový klub. rek.

2:22,17       6 A   Alžběta Jeřábková           22.08.99   – 20.01.  –    Ostrava

1 500 m

4:49,02       2       Alena Matějáková           03.10.00   – 17.06.  –    Ostrava

5:20,59       4       Kristýna Havelková        26.06.00   – 19.05.  –    Jihlava

3 000 m

11:24,76     2       Kristýna Havelková        26.06.00   – 17.06.  –    Ostrava

400 m překážek

1:18,73       1 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 26.05.  –    Břeclav

Dálka

459             2       Alena Matějáková           03.10.00   – 05.01.  –    Brno

415             5       Lenka Marčíková            26.10.99   – 05.01.  –    Brno

Štafeta 4 x 100 m

53,80          2       Marčíková-Freibergerová-Bochníčková-Žalkovská –    05.05.    –   Olomouc

54,18          4       Žalkovská-Tešnarová-Marčíková-Matulová   –    19.05.    –   Jihlava

57,27          5       Kleiblová-Táborská-Schmid-Havelková        –    19.05.    –   Jihlava

Štafeta 4 x 200 m

1:48,29       2 C    Hladíková-Freibergerová E.

Jeřábková-Bochníčková                   – 25.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

2:01,73       3       Marčíková-Žalkovská-

Tešnarová-Kouřilová                       – 03.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m – smíšená SK Speed Brno

4:38,80       1       Marčíková-Žalkovská-Hronová-Matějáková         –    26.05.    –   Břeclav

DOROSTENKY /16-17 let/

60 m

8,46            1 E    Lenka Matulová              23.02.02   – 20.01.  –    Ostrava

8,57            5 E    Monica Hladíková           05.10.01   – 20.01.  –    Ostrava

8,90            4        Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 05.01.  –    Brno

9,04            8 D    Karolína Petrová             22.01.02   – 06.01.  –    Ostrava

9,24            7       Petra Táborská                 30.01.01   – 05.01.  –    Brno

9,31            9        Soňa Kouřilová               08.12.01   – 05.01.  –    Brno

9,58            7 F    Sarah Kalčíková              27.06.02   – 06.01.  –    Ostrava

150 m

22,12          3 E    Karolína Kleiblová          27.09.02   – 06.01.  –    Ostrava

22,95          5 D   Karolína Petrová             22.01.02   – 06.01.  –    Ostrava

200 m

27,39         5 B    Lenka Matulová              23.02.02   – 17.06.  –    Ostrava

27,48         2 C    Petra Táborská                 30.01.01   – 17.06.  –    Ostrava

27,74 +1,5  5 F    Monica Hladíková           05.10.01   – 05.05.  –    Olomouc

29,38 +2,5  6 C  Soňa Kouřilová               08.12.01   – 05.05.  –    Olomouc

32,51 -0,9   6 D   Markéta Ševčíková          14.10.02   – 26.05.  –    Břeclav

300 m

46,61          2 G   Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 06.01.  –    Ostrava

47,15          4 G   Soňa Kouřilová               08.12.01   – 06.01.  –    Ostrava

47,65          5 F    Petra Táborská                 30.01.01   – 06.01.  –    Ostrava

49,71          6 G   Karolína Kleiblová          27.09.02   – 06.01.  –    Ostrava

400 m

1:01,98       6 A   Monica Hladíková           05.10.01   – 17.06.  –    Ostrava

1:04,16       4 B    Soňa Kouřilová               08.12.01   – 26.05.  –    Břeclav

1:04,44       2 B    Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 05.05.  –    Olomouc

1:04,97       6 B    Petra Táborská                 30.01.01   – 17.06.  –    Ostrava

1:06,80       5 A   Lenka Matulová              23.02.02   – 05.05.  –    Olomouc

1:07,34       3 D   Karolína Kleiblová          27.09.02   – 26.05.  –    Břeclav

1:15,93       6 C   Markéta Ševčíková          14.10.02   – 26.05.  –    Břeclav

500 m

1:24,85       3       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 27.01.  –    Bratislava

1:33,68       4 A   Petra Táborská                 30.01.01   – 29.04.  –    Blansko

600 m

1:45,62       1 C    Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 06.01.  –    Ostrava

1:47,32       3 C    Soňa Kouřilová               08.12.01   – 06.01.  –    Ostrava

1:57,43       9 B    Petra Táborská                 30.01.01   – 06.01.  –    Ostrava

800 m

2:20,76       7       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 19.05.  –    Opava

2:20,94       8       Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 09.06.  –    Třinec

2:28,69       7 A   Karolína Kleiblová          27.09.02   – 17.06.  –    Ostrava

2:43,90       6 A   Petra Táborská                 30.01.01   – 29.04.  –    Blansko

1 500 m

4:48,97       2       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 26.05.  –    Břeclav

100 m překážek

17,65          5 C    Sára Kopřivová               14.10.02   – 17.06.  –    Ostrava

300 m překážek

53,01          6 B    Sára Kopřivová               14.10.02   – 17.06.  –    Ostrava

1 500 m překážek

5:18,29       1       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 17.06.  –    Ostrava-klubovní rekord

2 000 m překážek

7:18,82       1       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 05.05.  –    Olomouc-klubovní rekord

Dálka

522             6       Monica Hladíková           05.10.01   – 03.02.  –    Ostrava

464 +1,2     11     Lenka Matulová              23.02.02   – 10.06.  –    Znojmo

423             4       Andrea Dobrovolná        09.11.01   – 05.01.  –    Brno

407             6       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 05.01.  –    Brno

395             24     Kristýna Petrová             22.01.02   – 06.01.  –    Ostrava

394             25     Sarah Kalčíková              27.06.02   – 06.01.  –    Ostrava

Koule 3 kg

12,31        3        Marie Doležalová            27.11.01   – 06.01.  –    Ostrava

8,27            13      Kristýna Petrová             22.01.02   – 06.01.  –    Ostrava

7,10            17      Sarah Kalčíková              27.06.02   – 06.01.  –    Ostrava

Koule 4 kg

10,59          4        Marie Doležalová            27.11.01   – 19.05.  –    Jihlava

Disk 1 kg

32,10          1        Marie Doležalová            27.11.01   – 06.06.  –    Brno-klubovní rekord

Oštěp 500 g

37,73          1        Marie Doležalová            27.11.01   – 06.06.  –    Brno-klubovní rekord

Oštěp 600 g

38,78          3        Marie Doležalová            27.11.01   – 09.06.  –    Třinec-klubovní rekord

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /ACMS+ SK Speed Brno/

52,41          2       Jedličková-Juřenčáková-Hladíková-Matulová        –    05.05.    –   Olomouc

Štafeta 4 x 400 m

4:37,00       2       Hladíková-Kopřivová-Kouřilová-Táborská   –    26.05.    –   Břeclav

ŽÁKYNĚ /do 15 let/

(včetně žákyň atletických kroužků ZŠ Svážná, Kamínky, Tuháčkova, Kotlářská a Hudcova)

60 m

8,54            3        Barbora Hudečková        28.07.03   – 05.01.  –    Brno

8,56 -1,1     2 A    Andrea Němcová            25.03.05   – 27.05.  –    Břeclav

8,64            4        Radka Kučerová             24.02.04   – 05.01.  –    Brno

8,73 -1,0     1 D    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 21.04.  –    Brno

8,82 +0,0    3 D    Vladislava Siegelová       24.05.04   – 10.06.  –    Břeclav

8,88 +0,6    1 C    Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 21.04.  –    Brno

9,05 +0,5    4 B    Anita Gorani                   18.10.04   – 21.04.  –    Brno

9,14 +0,0    5 D    Josefína Melicharová       18.02.04   – 10.06.  –    Břeclav

9,20            4 G    Lucia Juríková                 15.09.06   – 21.01.  –    Ostrava

9,20            1        Barbora Vedralová          04.04.05.  – 09.04.  –    Brno

9,24            4 K    Nikol Karasová               07.10.04   – 21.01.  –    Ostrava

9,24            3        Eliška Pelíšková              05.09.04   – 09.04.  –    Brno

9,36            7        Agáta Andělová              20.07.06   – 12.01.  –    Brno

9,36 +1,2    1 E    Lucie Havelková             12.04.07   – 21.04.  –    Brno

9,42 -0,7     3 D    Vendula Trojanová          12.12.05   – 10.05.  –    Blansko

9,49 +1,0    1 F    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 21.04.  –    Brno

9,52 +0,5    3 F    Tereza Ševčíková            15.09.04   – 21.04.  –    Brno

9,3              3        Sofia Chovan                  26.07.07   – 26.05.  –    Brno

9,55            5        Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 09.04.  –    Brno

9,56            16      Lucie Štůsková                17.11.03   – 05.01.  –    Brno

9,59 -1,1     4 E    Julie Kuncová                  04.08.06   – 10.05.  –    Blansko

9,60            5 L    Tereza Vrátná                  31.03.03   – 21.01.  –    Ostrava

9,63            1        Hannach Šocová             08             – 12.04.  –    Brno

9,4              2        Barbora Topinková          29.09.07   – 12.06.  –    Brno

9,69            9        Lucie Hudečková            30.04.06   – 12.01.  –    Brno

9,69 +1,2   3 E    Barbora Brožová             14.07.08   – 21.04.  –    Brno

9,70            7        Anna Vařeková               15.08.03   – 09.04.  –    Brno

9,76 -1,7     5 B    Franziska Schmid            01.10.05   – 10.05.  –    Blansko

9,78 +0,6   5 C    Veronika Hartmannová   23.11.04   – 21.04.  –    Brno

9,80            20      Alena Žďárková              04.10.04   – 05.01.  –    Brno

9,80 +1,1    3 E    Karolína Šanderová         12.06.06   – 14.06.  –    Brno

9,81            8        Kateřina Janáčková         09.03.07   – 12.01.  –    Brno

9,85            3        Adéla Mátlová                09.02.06   – 09.04.  –    Brno

9,93            22      Marie Lukášová               14.12.04   – 05.01.  –    Brno

9,93            5 E    Anna Žižková                  25.03.06   – 21.01.  –    Ostrava

9,93            9        Elen Vališová                  30.08.04   – 09.04.  –    Brno

9,8              1        Nicol Dospíšilová            05             – 11.04.  –    Brno

10,06          5 H    Anna Kavalcová              23.05.06   – 21.01.  –    Ostrava

10,06 -1,5   4 C    Alena Střelická                21.10.07   – 21.04.  –    Brno

10,14 +1,1  4 E    Dana Stupková                07.11.06   – 14.06.  –    Brno

10,15 +0,1  3 F    Anna Kalin                      12.05.05   – 14.06.  –    Brno

10,18 -0,3   1 F    Stela Navrátilová             30.06.09   – 21.04.  –    Brno

10,35 +0,3  5 G    Nikol Vuová                    20.04.06   – 21.04.  –    Brno

10,38          5        Nikola Tešnarová            23.09.06   – 09.04.  –    Brno

10,43          2 C    Berenika Bílková             21.04.08   – 15.05.  –    Brno

10,2            2        Kateřina Pivničková        04.01.05   – 11.04.  –    Brno

10,45          8 N    Natálie Móryová             29.12.06   – 21.01.  –    Ostrava

10,45 +1,2  4 E    Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 21.04.  –    Brno

10,51 +0,4  1 J     Zuzana Růžičková           09             – 21.04.  –    Brno

10,3            4        Ani Varosjan                   29.01.10   – 26.05.  –    Brno

10,3            8        Tereza Šindelková           16.06.08   – 26.05.  –    Brno

10,58          8        Jolana Sedláková             30.12.05   – 09.04.  –    Brno

10,58          8        Clementina Fraňková      21.09.05   – 09.04.  –    Brno

10,58          2 B    Sára Melichárková           21.04.08   – 15.05.  –    Brno

10,60 +0,5  4 D    Zuzana Svobodová         29.04.08   – 21.04.  –    Brno

10,61          13      Lucie Juřenová                24.03.03   – 09.04.  –    Brno

10,65          10      Emma Štěpánková          18.01.06   – 09.04.  –    Brno

10,72 +0,4   4 CH Tereza Melicharová         16.04.08   – 21.04.  –    Brno

10,75          3        Petra Dobešová               18.07.08   – 12.04.  –    Brno

10,86          4        Gabriela Skládalová        08             – 12.04.  –    Brno

10,90 +0,3  7        Barbora Neveselá            26.01.09   – 21.04.  –    Brno

10,90 -0,3   2 F    Ema Zatloukalová           05.03.10   – 21.04.  –    Brno

10,92 +0,3  3 E    Barbora Dotalíková         27.10.09   – 21.04.  –    Brno

10,98          5        Leontýna Eliášová           05.02.09   – 19.01.  –    Brno

10,98 -1,1   4 E    Amálie Racková              10.09.06   – 10.05.  –    Blansko

11,03          14      Alena Galandrová           01.09.04   – 09.04.  –    Brno

10,9            3        Anna Bílková                  02.08.06   – 11.04.  –    Brno

11,1            22      Ema Stögerová                14.08.07   – 12.01.  –    Brno

11,24          1        Aneta Zavřelová              20.06.10   – 12.04.  –    Brno

11,33          28      Šárka Skorkovská            16.05.08   – 12.01.  –    Brno

11,1            4        Laura Pelikánová             06.11.08   – 11.04.  –    Brno

11,40          3        Daniela Janíčková           20.02.09   – 12.04.  –    Brno

11,42          1        Veronika Dobešová         09.06.11   – 19.01.  –    Brno

11,47          9        Pavlína Lísková               21.02.09   – 19.01.  –    Brno

11,65          4        Klára Sachsová                17.02.10   – 12.04.  –    Brno

11,74 -0,3  1 Ch  Klára Bulíčková              01.12.10   – 21.04.  –    Brno

11,75 -0,5  3 J     Emma Zavadilová           23.10.09   – 21.04.  –    Brno

11,76          5        Adéla Helmanová           08             – 12.04.  –    Brno

11,79          13      Sára Pelikánová               03.07.10   – 19.01.  –    Brno

11,89          5        Anna Brabcovičová         10             – 12.04.  –    Brno

11,8            9        Nicole Keprtová              08             – 12.06.  –    Brno

12,05          6        Klára Žižková                  13.06.09   – 12.04.  –    Brno

12,08 +0,4 3 L    Sofie Hanáková               24.03.11   – 21.04.  –    Brno

12,10          15      Adéla Topolánková         18.12.09   – 19.01.  –    Brno

12,22 -0,3  3 Ch  Klára Brožová                 11             – 21.04.  –    Brno

12,0            18      Julie Novohradská           10             – 26.05.  –    Brno

12,25          17      Amálka Kavalcová          10.10.09   – 19.01.  –    Brno

12,33 +0,4  4 K    Romana Svobodová        17.02.10   – 21.04.  –    Brno

12,36 -0,3   4 CH Denisa Topinková           19.03.10   – 21.04.  –    Brno

12,41          3        Sofie Hanáková               24.03.11   – 19.01.  –    Brno

12,61 +0,0  6 C    Klára Čičatková              12.11.10   – 21.04.  –    Brno

12,62          7        Anna Musilová                14.07.09   – 12.04.  –    Brno

12,78          9        Iva Musilová                   28.10.11   – 12.04.  –    Brno

13,14          6        Sára Zatloukalová           12.02.13   – 19.01.  –    Brno

13,22          11      Nela Sedláčková             14.12.10   – 12.04.  –    Brno

13,37 +0,7  6 D    Kristýna Půžová              11.10.12   – 21.04.  –    Brno

13,62          7        Anna Bergrová                21.02.11   – 19.01.  –    Brno

13,5            3        Emma Hájková                02.06.11   – 23.03.  –    Brno

13,78          8        Kristýna Půžová              12.10.12   – 19.01.  –    Brno

14,0            10      Ludmila Vodičková        13             – 26.05.  –    Brno

24,71          6 A    Kateřina Topinková         01.12.15   – 29.05.  –    Brno

25,83          7 D    Anežka Jeřábková           15             – 29.05.  –    Brno

100 m

15,44          1 B    Lucie Hudečková            30.04.06   – 29.04.  –    Blansko

18,00          5 A    Marie Anna Mazurová    12.02,11   – 07.06.  –    Brno

18,94          1 C    Veronika Dobešová         09.06.11   – 29.05.  –    Brno

19,26          2 D    Sofie Hanáková               24.03.11   – 29.05.  –    Brno

20,48          2 A    Pavla Pánková                 25.02.11   – 29.05.  –    Brno

20,68          3 C    Kristýna Půžová              12.10.12   – 29.05.  –    Brno

20,92          4 B    Žofie Baťa                       27.03.11   – 29.05.  –    Brno

25,31          6 B    Simona Kuglerová           01.12.12   – 29.05.  –    Brno

150 m

20,09 +0,0  3 A    Barbora Hudečková        28.07.03   – 27.05.  –    Břeclav

20,87         1 B    Andrea Němcová            25.03.05   – 27.05.  –    Břeclav

21,19 -1,4   3 E    Radka Kučerová             24.02.04   – 12.05.  –    Vyškov

22,02 -1,4   8 E    Anita Gorani                   18.10.04   – 12.05.  –    Vyškov

22,22          1        Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 09.04.  –    Brno

22,47         3 G    Nikol Karasová               07.10.04   – 10.06.  –    Břeclav

22,84          3 O    Zuzana Pazourková         17.03.03   – 21.01.  –    Ostrava

23,12          2 P    Lucia Juríková                 15.09.06   – 21.01.  –    Ostrava

23,14 -0,1   3 B    Lucie Hudečková            30.04.06   – 10.05.  –    Blansko

23,33          4 O    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 21.01.  –    Ostrava

23,74          2        Eliška Pelíšková              05.09.04   – 09.04.  –    Brno

23,84          6 P    Tereza Ševčíková            15.09.04   – 21.01.  –    Ostrava

24,29          2        Barbora Vedralová          04.04.05.  – 09.04.  –    Brno

24,31          3        Vladislava Siegelová       24.05.04   – 09.04.  –    Brno

24,34          5        Elen Vališová                  30.08.04   – 09.04.  –    Brno

23,40 -0,3   1 G    Alena Žďárková              04.10.04   – 27.05.  –    Břeclav

24,54          3        Adéla Mátlová                09.02.06   – 09.04.  –    Brno

24,64          6 O    Tereza Vrátná                  31.03.03   – 21.01.  –    Ostrava

24,97 -1,7   5 F    Anna Kavalcová              23.05.06   – 10.05.  –    Blansko

/24,72 +3,2  4 E                                                             – 14.06.  –    Brno/

25,11          4        Franziska Schmid            01.10.05   – 09.04.  –    Brno

25,21 -1,1   3 D    Nikola Tešnarová            23.09.06   – 10.05.  –    Blansko

/23,52 +2,2  1 F                                                             – 14.06.  –    Brno/

25,62 +1,4  4 H    Anna Kalin                      12.05.05   – 14.06.  –    Brno

25,5            1        Nicol Dospíšilová            05             – 11.04.  –    Brno

26,31          6        Dana Stupková                07.11.06   – 09.04.  –    Brno

26,39          7        Clementina Fraňková      21.09.05   – 09.04.  –    Brno

26,46          8        Emma Štěpánková          18.01.06   – 09.04.  –    Brno

26,76          1        Barbora Brožová             14.07.08   – 12.04.  –    Brno

26,80          9        Jolana Sedláková             30.12.05   – 09.04.  –    Brno

27,01 -1,1   6 D    Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 10.05.  –    Blansko

27,21          9        Marie Lukášová               14.12.04   – 09.04.  –    Brno

27,6            1        Zuzana Svobodová         29.04.08   – 11.04.  –    Brno

28,6            2        Anna Bílková                  02.08.06   – 11.04.  –    Brno

28,7            2        Tereza Melicharová         16.04.08   – 11.04.  –    Brno

28,9            3        Laura Pelikánová             06.11.08   – 11.04.  –    Brno

29,25          2        Gabriela Skládalová        08             – 12.04.  –    Brno

29,49          10      Alena Galandrová           01.09.04   – 09.04.  –    Brno

29,55          1        Bára Neveselá                 26.01.09   – 12.04.  –    Brno

30,5            3        Kateřina Pivničková        04.01.05   – 11.04.  –    Brno

30,88          2        Daniela Janíčková           20.02.09   – 12.04.  –    Brno

31,27          3        Klára Sachsová                17.02.10   – 12.04.  –    Brno

31,99          4        Anna Brabcovičová         10             – 12.04.  –    Brno

32,19          5        Klára Žižková                  13.06.09   – 12.04.  –    Brno

32,87          3        Adéla Helmanová           08             – 12.04.  –    Brno

200 m

35,67          4 A    Stela Navrátilová             30.06.09   – 29.05.  –    Brno

35,98          5 B    Aneta Zavřelová              20.06.10   – 07.06.  –    Brno

36,48          5 A    Leontýna Eliášová           05.02.09   – 29.05.  –    Brno

37,51          6 A    Leontýna Hladká            25.01.10   – 07.06.  –    Brno

39,33          5 B    Ema Burešová                 02.10.09   – 29.05.  –    Brno

41,38          5 C    Eva Jestříbková               21.07.10   – 29.05.  –    Brno

41,91          6 C    Sára Šuláková                  11.12.09   – 29.05.  –    Brno

42,8            1        Veronika Dobešová         09.06.11   – 19.01.  –    Brno

43,24          8 C    Nela Daňhelová               27.12.09   – 29.05.  –    Brno

45,49          9 B    Nikol Zednicková           25.09.10   – 29.05.  –    Brno

45,9            3        Sofie Hanáková               24.03.11   – 19.01.  –    Brno

48,0            4        Anna Bergrová                21.02.11   – 19.01.  –    Brno

52,5            6        Sára Zatloukalová           12.02.13   – 19.01.  –    Brno

52,6            7        Kristýna Půžová              12.10.12   – 19.01.  –    Brno

54,7            8        Emma Hájková                02.06.11   – 19.01.  –    Brno

300 m

42,54          2 A    Barbora Hudečková        28.07.03   – 27.05.  –    Břeclav

46,28          1 D    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 27.05.  –    Břeclav

46,87          1 C    Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 21.04.  –    Brno

47,16          1 B    Lucie Štůsková                17.11.03   – 21.04.  –    Brno

47,23          1 D    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 10.06.  –    Břeclav

47,53          1 C    Lucie Hudečková            30.04.06   – 02.02.  –    Ostrava

49,30          1        Veronika Ročková          22.06.04   – 09.04.  –    Brno

50,56          5 E    Alena Žďárková              04.10.04   – 27.05.  –    Břeclav

51,12          1 C    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 29.05.  –    Brno

51,17          1 D    Lucie Havelková             12.04.07   – 29.05.  –    Brno

51,22          4 E    Lucia Juríková                 15.09.06   – 21.01.  –    Ostrava

51,53          5 E    Nikol Karasová               07.10.04   – 21.01.  –    Ostrava

51,83          4 B    Vendula Trojanová          12.12.05   – 27.05.  –    Břeclav

54,59          3 A    Kateřina Janáčková         09.03.07   – 29.05.  –    Brno

54,5            2        Barbora Topinková          29.09.07   – 12.06.  –    Brno

54,68          2 B    Lucie Havelková             12.04.07   – 15.05.  –    Brno

54,6            1        Tereza Ševčíková            15.09.04   – 13.04.  –    Brno

55,12          3 E   Tereza Vrátná                  31.03.03   – 21.04.  –    Brno

55,2            5        Eliška Pelíšková              05.09.04   – 13.04.  –    Brno

55,55          4 A    Alena Střelická                21.10.07   – 29.05.  –    Brno

55,70          2        Vladislava Siegelová       24.05.04   – 09.04.  –    Brno

56,30          2        Nicol Dospíšilová            05             – 09.04.  –    Brno

57,10          3        Emma Štěpánková          18.01.06   – 09.04.  –    Brno

57,60          4        Dana Stupková                07.11.06   – 09.04.  –    Brno

57,84          4 B    Nikola Tešnarová            22.09.06   – 21.04.  –    Brno

58,02          6 A    Barbora Coufalová          03.07.07   – 29.05.  –    Brno

58,82          6 C    Petra Dobešová               18.07.08   – 29.05.  –    Brno

59,29          7 B    Kateřina Vladíková         08.02.08   – 29.05.  –    Brno

59,41          3 A    Berenika Bílková             21.04.08   – 15.05.  –    Brno

1:00,40       6        Anna Žižková                  25.03.06   – 09.04.  –    Brno

1:00,70       7        Kateřina Pivničková        04.01.05   – 09.04.  –    Brno

1:01,0         4        Ema Burešová                 02.10.09   – 12.06.  –    Brno

1:02,42       8 C    Zuzana Svobodová         29.04.08   – 29.05.  –    Brno

1:02,61       7 A    Berenika Lukášová          13.06.08   – 29.05.  –    Brno

1:02,93       11      Tereza Melicharová         16.04.08   – 29.05.  –    Brno

1:03,25       6 A    Ema Stögerová                14.08.07   – 15.05.  –    Brno

1:03,30       8        Anna Bílková                  02.08.06   – 09.04.  –    Brno

1:10,70       10      Nikol Otáhalová              03.12.08   – 29.05.  –    Brno

1:13,9         3        Karolína Šanderová         12.06.06   – 13.04.  –    Brno

 

400 m

1:17,5         2        Pavlína Dobešová            23.02.07   – 26.05.  –    Brno

1:19,8         4        Sofia Chovan                  26.07.07   – 26.05.  –    Brno

1:25,4         7        Daniela Zemanová          08             – 26.05.  –    Brno

1:25,9         4        Ema Zatloukalová           05.03.10   – 26.05.  –    Brno

1:26,8         2        Stela Navrátilová             30.06.09   – 19.01.  –    Brno

1:33,4         5        Bára Neveselá                 26.01.09   – 19.01.  –    Brno

1:35,2         7        Leontýna Eliášová           05.02.09   – 19.01.  –    Brno

1:36,1         9        Pavlína Lísková               21.02.09   – 19.01.  –    Brno

1:37,8         10      Amálka Kavalcová          10.10.09   – 19.01.  –    Brno

1:39,0         11      Sára Pelikánová               03.07.10   – 19.01.  –    Brno

1:44,5         15      Adéla Topolánková         18.12.09   – 19.01.  –    Brno

1:45,1         16      Klára Žižková                  13.06.09   – 19.01.  –    Brno

1:46,4         18      Denisa Topinková           19.03.10   – 19.01.  –    Brno

600 m

1:56,9         2        Lucie Hudečková            30.04.06   – 12.01.  –    Brno

1:59,7         2        Clementina Fraňková      21.09.05   – 03.05.  –    Brno

2:01,96       3 B    Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 21.04.  –    Brno

2:06,81       2 A    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 21.04.  –    Brno

2:10,0         2        Kateřina Janáčková         09.03.07   – 12.01.  –    Brno

2:10,01       2 B    Stela Navrátilová             30.06.09   – 21.04.  –    Brno

2:10,58       5 B    Lucie Havelková             12.04.07   – 21.04.  –    Brno

2:13,68       5 A    Sofia Chovan                  26.07.07   – 21.04.  –    Brno

2:15,67       6 A    Barbora Topinková          29.09.07   – 21.04.  –    Brno

2:17,82       11 B  Zuzana Svobodová         29.04.08   – 21.04.  –    Brno

2:18,39       4 A    Monika Holá                   17.12.09   – 21.04.  –    Brno

2:23,3         8        Barbora Coufalová          03.07.07   – 12.01.  –    Brno

2:24,17       11 B  Ema Zatloukalová           05.03.10   – 21.04.  –    Brno

2:24,5         7        Anna Kavalcová              23.05.06   – 12.01.  –    Brno

2:25,03       6 A    Klára Bulíčková              01.12.10   – 21.04.  –    Brno

2:25,5         8        Vendula Trojanová          12.12.05   – 12.01.  –    Brno

2:25,8         10      Julie Kuncová                  04.08.06   – 12.01.  –    Brno

2:29,67       7 A    Bára Neveselá                 26.01.09   – 21.04.  –    Brno

2:31,3         16      Tereza Šindelková           16.06.08   – 12.01.  –    Brno

2:35,0         21      Ema Stögerová                14.08.07   – 12.01.  –    Brno

2:35,4         22      Petra Dobešová               18.07.08   – 12.01.  –    Brno

2:39,71       11 B  Denisa Topinková           19.03.10   – 21.04.  –    Brno

2:53,70       11 A  Sára Zatloukalová           12.02.13   – 21.04.  –    Brno

3:10,17       5 B    Dana Stupková                07.11.06   – 21.04.  –    Brno

800 m

2:27,64       1 A   Lucie Hudečková            30.04.06   – 27.05.  –    Břeclav

2:29,39       2 B    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 03.06.  –    Brno

2:30,94       1 C    Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 02.02.  –    Ostrava

2:31,72       6       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 10.06.  –    Břeclav

2:36,63       4 A   Lucie Štůsková                17.11.03   – 21.04.  –    Brno

2:47,28       11     Katharina Schmid           03.07.03   – 10.06.  –    Znojmo

2:51,41       3 B    Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 10.05.  –    Blansko

2:56,94       9 C    Zuzana Pazourková         17.03.03   – 21.01.  –    Ostrava

3:07,30       7 A   Anna Bílková                  02.08.06   – 21.04.  –    Brno

3:12,92       13 B  Anna Kavalcová              23.05.06   – 21.01.  –    Ostrava

3:22,1         15     Tereza Vrátná                  31.03.03   – 04.05.  –    Brno

1 500 m

5:11,87       1       Lucie Hudečková            30.04.06   – 14.06.  –    Brno

5:30,08       3       Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 21.01.  –    Ostrava

6:07,28       6       Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 14.06.  –    Brno

60 m překážek

11,45          1 A   Agáta Andělová              20.07.06   – 28.01.  –    Opava

13,31          7 A   Franziska Schmid            01.10.05   – 21.01.  –    Ostrava

14,10 -0,1   4 C    Adéla Mátlová                09.02.06   – 27.05.  –    Břeclav

Dálka

499 +0,1     3       Radka Kučerová             24.02.04   – 27.05.  –    Břeclav

467             5       Anita Gorani                   18.10.04   – 21.04.  –    Brno

434             1       Agáta Andělová              20.07.06   – 12.01.  –    Brno

1       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 12.06.  –    Brno

418             5       Barbora Hudečková        28.07.03   – 05.01.  –    Brno

405             21     Vladislava Siegelová       24.05.04   – 21.04.  –    Brno

404             6       Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 05.01.  –    Brno

403             1       Veronika Ročková          22.06.04   – 09.04.  –    Brno

401             2       Eliška Pelíšková              05.09.04   – 09.04.  –    Brno

394             24     Tereza Ševčíková            15.09.04   – 21.04.  –    Brno

393             2       Sofia Chovan                  26.07.07   – 12.06.  –    Brno

392             8       Vendula Trojanová          12.12.05   – 10.05.  –    Blansko

385             9       Lucie Štůsková                17.11.03   – 05.01.  –    Brno

384             10     Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 05.01.  –    Brno

383             3       Barbora Brožová             14.07.08   – 2.06.    –    Brno

375             5       Daniela Zemanová          08             – 26.05.  –    Brno

373             6       Lucia Juríková                 15.09.06   – 12.01.  –    Brno

368             1       Adéla Mátlová                09.02.06   – 09.04.  –    Brno

366             13     Lucie Hudečková            30.04.06   – 05.01.  –    Brno

366             14     Marie Lukášová               14.12.04   – 05.01.  –    Brno

365             4       Berenika Bílková             21.04.08   – 12.06.  –    Brno

364             1       Nicol Dospíšilová            05             – 11.04.  –    Brno

2       Nikola Tešnarová            23.09.06   – 09.04.  –    Brno

363             3       Barbora Vedralová          04.04.05.  – 09.04.  –    Brno

363             16     Franziska Schmid            01.10.05   – 10.05.  –    Blansko

362             5       Kateřina Kleiblová          28.02.08   – 12.06.  –    Brno

360             5        Elen Vališová                  30.08.04   – 09.04.  –    Brno

355             9       Tereza Šindelková           16.06.08   – 26.05.  –    Brno

353 -0,1      14     Anna Kavalcová              23.05.06   – 27.05.  –    Břeclav

349             15     Alena Žďárková              04.10.04   – 05.01.  –    Brno

348             23     Julie Kuncová                  04.08.06   – 10.05.  –    Blansko

347             6       Karolína Šanderová         12.06.06   – 09.04.  –    Brno

346             2       Kateřina Pivničková        04.01.05   – 11.04.  –    Brno

6       Petra Dobešová               18.07.08   – 12.06.  –    Brno

344             17     Nikol Karasová               07.10.04   – 05.01.  –    Brno

340             27     Alena Střelická                21.10.07   – 21.04.  –    Brno

334             1       Stela Navrátilová             30.06.09   – 19.01.  –    Brno

328             26     Clementina Fraňková      21.09.05   – 14.06.  –    Brno

327             7       Dana Stupková                07.11.06   – 09.04.  –    Brno

8       Jolana Sedláková             30.12.05   – 09.04.  –    Brno

325             10     Alena Střelická                21.10.07   – 15.05.  –    Brno

324             11     Sára Melichárková           21.04.08   – 15.05.  –    Brno

321             33     Zuzana Růžičková           09             – 21.04.  –    Brno

320             3       Ema Zatloukalová           05.03.10   – 26.05.  –    Brno

320             3       Ani Varosjan                   29.01.10   – 26.05.  –    Brno

315             14     Ema Stögerová                14.08.07   – 15.05.  –    Brno

314             10     Emma Štěpánková          18.01.06   – 09.04.  –    Brno

6       Monika Holá                   17.12.09   – 21.04.  –    Brno

312             27 B  Natálie Móryová             29.12.06   – 21.01.  –    Ostrava

31     Anna Kalin                      12.05.05   – 14.06.  –    Brno

309             12     Zuzana Zádrapová          12.06.03   – 12.01.  –    Brno

304             3       Anna Bílková                  02.08.06   – 11.04.  –    Brno

300             17     Amálie Racková              10.09.06   – 12.01.  –    Brno

5       Leontýna Eliášová           05.02.09   – 19.01.  –    Brno

6       Klára Žižková                  13.06.09   – 19.01.  –    Brno

298             29     Tereza Vrátná                  31.03.03   – 04.05.  –    Brno

296             32 B  Nikol Vuová                    20.04.06   – 21.01.  –    Ostrava

294             1       Veronika Dobešová         09.06.11   – 19.01.  –    Brno

292             20     Bára Neveselá                 26.01.09   – 21.04.  –    Brno

291             7       Alena Galandrová           01.09.04   – 09.04.  –    Brno

289             2       Zuzana Svobodová         29.04.08   – 11.04.  –    Brno

288             11     Anna Žižková                  25.03.06   – 09.04.  –    Brno

286             23     Emma Zavadilová           23.10.09   – 21.04.  –    Brno

282             3       Tereza Melicharová         16.04.08   – 11.04.  –    Brno

281             18     Kateřina Janáčková         09.03.07   – 12.01.  –    Brno

27     Barbora Dostalíková       27.10.09   – 21.04.  –    Brno

270             11     Pavlína Lísková               21.02.09   – 19.01.  –    Brno

267             1       Aneta Zavřelová              20.06.10   – 12.04.  –    Brno

266             42     Klára Čičatková              12.11.10   – 21.04.  –    Brno

258             25     Laura Pelikánová             06.11.08   – 12.01.  –    Brno

257             13     Sára Pelikánová               03.07.10   – 19.01.  –    Brno

256             2       Anna Musilová                14.07.09   – 12.04.  –    Brno

254             37     Klára Bulíčková              01.12.10   – 21.04.  –    Brno

38     Sofie Hanáková               24.03.11   – 21.04.  –    Brno

245             43     Klára Brožová                 11             – 21.04.  –    Brno

242             27     Šárka Skorkovská            16.05.08   – 12.01.  –    Brno

16     Denisa Topinková           19.03.10   – 19.01.  –    Brno

239             18     Adéla Topolánková         18.12.09   – 19.01.  –    Brno

3       Iva Musilová                   28.10.11   – 12.04.  –    Brno

226             52     Romana Svobodová        17.02.10   – 21.04.  –    Brno

213             56     Kristýna Půžová              12.10.12   – 21.04.  –    Brno

206             6       Sofie Hanáková               24.03.11   – 19.01.  –    Brno

203             58     Sára Zatloukalová           12.02.13   – 21.04.  –    Brno

202             30     Barbora Topinková          29.09.07   – 12.01.  –    Brno

197             7       Emma Hájková                02.06.11   – 19.01.  –    Brno

194             22     Amálka Kavalcová          10.10.09   – 19.01.  –    Brno

188             8       Anna Bergrová                21.02.11   – 19.01.  –    Brno

175             7       Nela Sedláčková             14.12.10   – 12.04.  –    Brno

Výška

131             8       Agáta Andělová              20.07.06   – 21.01.  –    Ostrava

130             2       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 26.05.  –    Brno

4       Nikola Tešnarová            23.09.06   – 14.06.  –    Brno

121             14     Anna Kavalcová              23.05.06   – 21.01.  –    Ostrava

120             12     Amálie Racková              09.09.06   – 27.05.  –    Břeclav

118             9       Katharina Schmid           03.07.03   – 04.05.  –    Brno

110             3       Daniela Zemanová          08             – 26.05.  –    Brno

105             5       Petra Dobešová               18.07.08   – 26.05.  –    Brno

Koule 3 kg

8,41            3       Anita Gorani                   18.10.04   – 20.02.  –    Ostrava

7,80            11     Veronika Hartmannová   23.11.04   – 10.06.  –    Břeclav

5,02            16     Katharina Schmid           03.07.03   – 21.04.  –    Brno

Koule 2 kg

7,58            12     Anna Žižková                  25.03.06   – 02.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

6,31            4       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 21.04.  –    Brno

4,94            10     Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 21.04.  –    Brno

3,89            13     Barbora Brožová             14.07.08   – 21.04.  –    Brno

3,69            14     Tereza Melicharová         16.04.08   – 21.04.  –    Brno

3,67            15     Zuzana Svobodová         29.04.08   – 21.04.  –    Brno

Disk 0,75 kg

19,01          1       Josefína Melicharová       18.02.04   – 06.06.  –    Brno

14,28          15     Veronika Hartmannová   23.11.04   – 10.06.  –    Břeclav

Oštěp 500 g

30,44          3       Josefína Melicharová       18.02.04   – 06.06.  –    Brno

Oštěp 400 g

11,72          10     Anna Žižková                  25.03.06   – 10.05.  –    Blansko

Kriketový míček

39,64          1       Lucie Hudečková            30.04.06   – 14.06.  –    Brno

34,45          10     Vendula Trojanová          12.12.05   – 27.05.  –    Břeclav

30,34          1       Tereza Prokopová            31.08.07   – 15.05.  –    Brno

27,23          5       Clementina Fraňková      21.09.05   – 14.06.  –    Brno

26,42          6       Žaneta Zádrapová           24.11.07   – 14.06.  –    Brno

26,40          21     Amálie Racková              09.09.06   – 27.05.  –    Břeclav

25,77          7       Nikola Tešnarová            23.09.06   – 14.06.  –    Brno

20,76          2       Petra Dobešová               18.07.08   – 12.06.  –    Brno

18,25          11     Dana Stupková                07.11.06   – 14.06.  –    Brno

17,40          7       Alena Střelická                21.10.07   – 15.05.  –    Brno

16,62          4       Sára Melichárková           21.04.08   – 12.06.  –    Brno

16,58          8       Barbora Brožová             14.07.08   – 15.05.  –    Brno

16,54          9       Zuzana Svobodová         29.04.08   – 15.05.  –    Brno

15,60          5       Nicole Keprtová              08             – 12.06.  –    Brno

15,58          6       Ema Stögerová                14.08.07   – 12.06.  –    Brno

12,57          11     Šárka Skorkovská            16.05.08   – 15.05.  –    Brno

11,95          12     Eliška Vodičková            11             – 26.05.  –    Brno

11,40          13     Ani Varosjan                   29.01.10   – 26.05.  –    Brno

11,02          7       Ema Burešová                 02.10.09   – 12.06.  –    Brno

7,65            4       Ludmila Vodičková        13             – 26.05.  –    Brno

7,50            5       Veronika Dobešová         09.06.11   – 26.05.  –    Brno

Plný míč – 1 kg

5,42            6       Monika Holá                   17.12.09   – 21.04.  –    Brno

4,54            11     Klára Čičatková              12.11.10   – 21.04.  –    Brno

4,27            14     Sofie Hanáková               24.03.11   – 21.04.  –    Brno

3,69            16     Zuzana Růžičková           09             – 21.04.  –    Brno

3,17            19     Klára Brožová                 11             – 21.04.  –    Brno

3,09            20     Kristýna Půžová              12.10.12   – 21.04.  –    Brno

3,07            21     Veronika Dobešová         09.06.11   – 21.04.  –    Brno

1 km chůze – dráha

7:02,6         7        Valerie Vojtíšková          16.12.07   – 01.05.  –    Vyškov

1 km chůze – silnice

6:49,0         7        Valerie Vojtíšková          16.12.07   – 30.03.  –    Olomouc

Štafeta 4 x 60 m

32,81          6 A   Hudečková-Gorani-Kučerová-Štůsková   – 27.05.  –    Břeclav

34,43          3 C    Žďárková-Karasová-Kučerová-Gorani           –    12.05.    –   Vyškov

35,64          3 D   Melicharová-Navrátilová-Vrátná-Ždárková               –    27.05.    –   Břeclav

36,05          5 A    Hudečková-Mátlová-Němcová-Schmid  – 27.05.  –    Břeclav

36,65          2 A   Fraňková-Hudečková-Mátl-Němcová –           14.06.         –   Brno

37,37          5 A   Zádrapová-Hudečková-Mátlová-Schmid – 10.05.  –    Blansko

40,23          4 B    Kuncová-Racková-Vuová-Kavalcová            –    10.05.    –   Blansko

Štafeta 4 x 60 m – smíšená /ACMS+ ŠAK Židlochovice/

38,68          4 B    Kavalco vá-Šanderová-Zádrapová-Sigmundová       –    14.06.    –   Brno

Štafeta 4 x 200 m

1:59,20       3 C    Hudečková B.-Hudečková L.

Zádrapová-Smejkalová                    – 02.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

3:18,45       6       Hudečková-Karasová                      – 10.06.  –    Břeclav

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva AC Moravská Slavia Brno, spolek, mužů, žen, juniorek, dorostenců, staršího a mladšího žactva

ŽENY

100 m

12,27 -0,9   2 C    Monika Weigertová         20.03.92   – 09.06.  –    Třinec–AK Slávia UK Bratislava

/12,16 +2,3 ms     Monika Weigertová         20.03.92   – 19.05.  –    Opava–AK Slávia UK Bratislava/

200 m

25,08 +0,7  3 A   Monika Weigertová         20.03.92   – 09.06.  –    Třinec–AK Slávia UK Bratislava

25,79 +0,6 1 D   Katarína Kuštárová         08.12.95   – 19.05.  –    Opava-VŠC Dukla BB

100 m překážek

14,02 -0.6   1 A   Monika Baňovičová        28.08.95   – 09.06.  –    Třinec -AK Slávia UK Bratislava

15,52 -0,5   2 B    Katarína Kuštárová         08.12.95   – 19.05.  –    Opava-VŠC Dukla BB

Dálka

600 +1,1       1          Monika Baňovičová        28.08.95   – 09.06.  –    Třinec -AK Slávia UK Bratislava

Tyč

285             3       Soňa Krajňaková                              – 10.06.  –    Znojmo-Akademik TU Košice

Koule 4 kg

10,76          6       Monika Weigertová         20.03.92   – 09.06.  –    Třinec–AK Slávia UK Bratislava

JUNIORKY /18-19 let/

400 m

54,33          ms     Emma Zapletalová           24.03.00   – 19.05.  –    Opava-ŠK ŠOG Nitra

800 m

2:52.51       4 B    Natálie Hronová              14.09.00   – 26.05.  –    Břeclav-SK Speed Brno

DOROSTENKY /16-17 let/

100 m

13,37 +1,1  4 B    Marie Jedličková             18.09.01   – 05.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

13,67 +1,3  2 E    Martina Juřenčáková       04.01.02   – 05.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

200 m

27,38 +1,5  3 B    Marie Jedličková             18.09.01   – 05.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

28,65 +1,0   1 E    Natálie Hluší                   09.12.02   – 26.05.  –    Břeclav-SK Speed Brno

/28,52 +2,5 2 C                                                            – 05.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno/

28,01 +0,5  2 E    Martina Juřenčáková       04.01.02   – 05.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

400 m

1:01,83       1 D   Natálie Hluší                   09.12.02   – 26.05.  –    Břeclav-SK Speed Brno

1:07,32       6 A   Martina Juřenčáková       04.01.02   – 6.05.    –    Břeclav-SK Speed Brno

800 m

2:19,98       3       Natálie Hluší                   09.12.02   – 05.05.  –    Olomouc-SK Speed Brno

ŽÁKYNĚ

60 m

8,77            2 F    Iveta Holešínská              21.11.03   – 12.05.  –    Vyškov- ŠAK Židlochovice

9,06   +0,2  3 B    Veronika Vacková          21.07.06   – 14.06.  –    Brno- ŠAK Židlochovice

150 m

22,17 +4,6  4 B    Veronika Vacková          21.07.06   – 14.06.  –    Brno- ŠAK Židlochovice

300 m

44,50          5 A   Iveta Holešínská              21.11.03   – 12.05.  –    Vyškov- ŠAK Židlochovice

800 m

2:40,19       4 A   Adéla Sigmundová         30.06.05   – 10.05.  –    Blansko- ŠAK Židlochovice

1 500 m

5:30,73       2       Adéla Sigmundová         30.06.05   – 14.06.  –    Brno- ŠAK Židlochovice

60 m překážek

11,93 +1,5   2 B     Adéla Sigmundová         30.06.05   – 14.06.  –    Brno- ŠAK Židlochovice

12,34 +1,5  4 B    Lucie Daněčková            20.06.07   – 14.06.  –    Brno – ŠAK Židlochovice

Dálka

448             12     Iveta Holešínská              21.11.03   – 10.06.  –    Břeclav- ŠAK Židlochovice

379             13     Veronika Vacková          21.07.06   – 14.06.  –    Brno- ŠAK Židlochovice

371             14     Lucie Daněčková            20.06.07   – 10.05.  –    Blansko- ŠAK Židlochovice

Oštěp 400 g

17,95          3       Lucie Daněčková            20.06.07   – 10.05.  –    Blansko- ŠAK Židlochovice

14,96          7       Adéla Sigmundová         30.06.05   – 10.05.  –    Blansko- ŠAK Židlochovice

Kriketový míček

34,61          3       Lucie Daněčková            20.06.07   – 14.06.  –    Brno- ŠAK Židlochovice

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card