Výsledky atletek Moravské Slavie Brno v roce 2022 stav k 30.6.

ŽENY

60 m

8,66            6 B    Kateřina Vaňatková        18.07.91   – 25.01.  –    Ostrava

9,27  -1,1     5 B    Lenka Marčíková            26.10.99   – 01.05.  –    Blansko

100 m

14,02 -0,9     4       Kateřina Vaňatková        18.07.91   – 22.05.  –    Ostrava

/13,50 +4,0  6 B                                                             – 11.06.  –    Uherské Hradiště/

14,35 +1,9   5      Lenka Marčíková            26.10.99   – 01.05.  –    Ostrava

150 m

21,79          5 B    Kateřina Vaňatková        18.07.91   – 08.01.  –    Ostrava

200 m

25,82  +0,0   3       Karolína Fuksová            01.10.98   – 22.05.  –    Ostrava

26,35  +2,1  3 B    Anna Freibergerová        19.11.96   – 11.06.  –    Uherské Hradiště

29,63          2 CH Kateřina Vaňatková        18.07.91   – 25.01.  –    Ostrava

/28,33 +2,3  3 D                                                            – 11.06.  –    Uherské Hradiště/

31,84  -0,8  5 A   Lenka Marčíková            26.10.99   – 01.05.  –    Blansko

300 m

43,59          2 B    Karolína Fuksová            01.10.98   – 08.01.  –    Ostrava

400 m

57,82          2 A   Karolína Fuksová            01.10.98   – 06.02.  –    Ostrava

59,11          6 A   Anna Freibergerová         19.11.96   – 11.06.  –    Uherské Hradiště

59,55          1 B    Eliška Freibergerová        23.07.99   – 14.05.  –    Opava

1:03,64       ms      Soňa Kouřilová               08.12.01   – 16.01.  –    Ostrava

600 m

1:37,24       2       Karolína Fuksová            01.10.98   – 08.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

800 m

2:12,25       3 C    Karolína Fuksová            01.10.98   – 24.06.  –    Hodonín

2:13,16       5       Eliška Freibergerová        23.07.99   – 15.06.  –    Nuneaton

2:14,67       5 A    Soňa Kouřilová               08.12.01   – 14.05.  –    Opava

1 500 m 

4:33,60       6       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 25.05.  –    Hodonín-klubovní rekord

5:29,71       10     Hana Burešová                25.03.86   – 14.05.  –    Opava

3 000 m 

10:16,87     3       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 06.02.  –    Ostrava

5 000 m

18:48,0       mix   Patricia Puklová              02.10.86   – 01.06.  –    Brno

19:12,0       mix   Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 01.06.  –    Brno

20:20,35     8       Hana Burešová                25.03.86   – 14.05.  –    Opava

20:34,0       mix   Magda Janková               27.09.80   – 01.06.  –    Brno

28:29,0       mix   Dagmar Dvořáčková       16.10.50   – 01.06.  –    Brno

29:27,0       mix   Iva Zitová                        27.08.59   – 01.06.  –    Brno

Půlmaratón

1:19:29       42     Tereza Jagošová              19.02.93   – 03.04.  –    Berlin

1:25:17                Patricia Puklová              02.10.86   – 03.04.  –    Bratislava

1:29:04                Hana Urbánková Alfery  28.01.82   – 03.04.  –    Berlin

2:09:44       2v     Hana Budínská                05.10.60   – 23.04.  –    Olomouc

2:31:36                Dagmar Dvořáčková       16.10.50   – 18.06.  –    Olomouc

2:34:05       2       Iva Zitová                        27.08.59   – 17.04.  –    Brno

               1 500 m překážek         

5:05,63       1       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 01.05.  –    Blansko

               3 000 m překážek         

10:28,64     1       Soňa Kouřilová               08.12.01   – 22.05.  –    Ostravaklubovní rekord

Dálka

471             5       Monica Hladíková           05.10.01   – 06.02.  –    Ostrava

410   -0,4      4       Lenka Marčíková            26.10.99   – 22.05.  –    Ostrava

/433 +3,0      15                                                               – 11.06.  –    Uherské Hradiště/

Koule 4 kg

10,60          3       Eliška Němcová              20.07.01   – 02.02.  –    Jablonec

8,51            9       Eva Hammacher              11.05.70   – 12.06.  –    Znojmo

Koule 3 kg

10,06          1       Eva Hammacher              11.05.70   – 01.05.  –    Brno

Disk 1 kg

35,04          6       Eliška Němcová              20.07.01   – 11.06.  –    Uherské Hradiště-klubovní rekord

28,25          5       Eva Hammacher              11.05.70   – 01.05.  –    Brno

Kladivo 4 kg

47,77          4       Eliška Němcová              20.07.01   – 28.05.  –    Olomouc-klubovní rekord

34,04          4       Eva Hammacher              11.05.70   – 29.05.  –    Otrokovice

Kladivo 3 kg

41,18          1       Eva Hammacher              11.05.70   – 01.06.  –    Brno

Oštěp 500 g

21,46          1       Eva Hammacher              11.05.70   – 01.05.  –    Brno

Břemeno 7,26 kg

11,60          1       Eva Hammacher              11.05.70   – 01.06.  –    Brno

1 000 m chůze

5:36,98       1       Lenka Slabáková             12.08.66   – 30.01.  –    Olomouc

3 000 m chůze

18:21,75     2       Lenka Slabáková             12.08.66   – 05.06.  –    Rumburk

5 000 m chůze

29:43,87     3       Lenka Slabáková             12.08.66   – 04.06.  –    Rumburk

10 km chůze – kratší trať

1:03:59                Lenka Slabáková             12.08.66   – 07.05.  –    Milovice

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 327          9       Lenka Marčíková            26.10.99   – 01.05.  –    Blansko

/9,27-14,93-31,84/

Vrhačský trojboj  /koule 3 kg-disk 1 kg-oštěp 500 g/

1 666                   Eva Hammacher              11.05.70   – 08.05.  –    Brno

/10,01-26,55-20,10/

Vrhačský pětiboj /kladivo 3 kg-koule 3 kg-disk 1 kg-oštěp 500 g-břemeno 7,26 kg/

1 666                   Eva Hammacher              11.05.70   – 08.05.  –    Brno

                       /38,35-10,01-26,55-20,10-11,05/

Štafeta 4 x 100 m

50,77          7 A   Bezdíčková-Freibergerová-Fuksová-Konečná – 14.05.    –    Opava

55,21          3 B    Samlíková-Havlíčková-Marčíková-Dobrovská- 14.05.    –    Opava

56,62          2 B    Kielarová-Havlíčková-Dvořáková-Vaňatková   – 11.06.  –    Uherské Hradiště

Štafeta 4 x 100 m – smíšená (ACMS+AŠK Slávia Spišská Nová Ves)

50,01          2 A   Fotulová-Bezdíčková-Konečná-Fuksová – 28.05.  –    Olomouc

50,18          4 A    Fotulová-Freibergerová-Bezdíčková-Fuksová    – 11.06.  –    Uherské Hradiště

Štafeta 4 x 200 m

1:46,35                Bezdíčková-Fuksová-Konečná-Křížová – 06.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

1:56,55                   Marčíková-Kouřilová-Hladíková-Dobrovská     – 06.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:54,33       7       Freibergerová A-Freibergerová E-Němcová-Fuksová-         25.06.        –           Hodonín-klubovní rekord

3:59,71         1          Freibergerová E.-Fuksová-Konečná-Křížová   – 14.05.  –    Opava

4:04,40       1 A   Němcová-Freibergerová A.-Křížová-Fuksová   – 11.06.  –    Uherské Hradiště

4:06,26       1 A   Navrátilová-Fuksová-Křížová-Konečná – 28.05.  –    Olomouc

4:17,02       2 B    Navrátilová-Kielarová-Havlíčková-Urbánková Alfery-        11.06.        –           Uherské Hradiště

4:28,91       8       Navrátilová-Kouřilová-Havlíčková-Křenková   – 14.05.  –    Opava

4:31,51       1       Marčíková-Němcová-Kouřilová-Šimandlová    – 22.05.  –    Ostrava

4:37,55       3 B    Marčíková-Kouřilová-Kielarová-Dobrovská      – 28.05.  –    Olomouc

JUNIORKY /18-19 let/

60 m

8,95   -1,1    3 B    Julie Samlíková               24.06.04   – 01.05.  –    Blansko

100 m

14,19  +0,8  3 D   Julie Samlíková               24.06.04   – 14.05.  –    Opava

200 m

28,41 +2,3   2 D   Nela Havlíčková              02.11.04   – 11.06.  –    Uherské Hradiště/

28,42  +1,0  5 B    Barbora Alexová             26.07.04   – 05.06.  –    Ostrava

/28,20 +2,3  2 D                                                            – 11.06.  –    Uherské Hradiště/

28,45  -1,2   1 C    Hana Kielarová               05.11.03   – 05.06.  –    Ostrava

/27,93 +2,3  1 D                                                            – 11.06.  –    Uherské Hradiště/

29,57  -1,4   3 B    Adéla Šimandlová           13.10.04   – 22.05.  –    Ostrava

29,97  -0,8   3 A   Julie Samlíková               24.06.04   – 01.05.  –    Blansko

300 m

46,79          4 C    Nela Havlíčková              02.11.04   – 08.01.  –    Ostrava

47,43          4 A   Adéla Šimandlová           13.10.04   – 08.01.  –    Ostrava

400 m

1:01,95       3 B    Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 28.05.  –    Olomouc

1:02,06       1 C    Hana Kielarová               05.11.03   – 11.06.  –    Uherské Hradiště

1:07,53       4 C    Adéla Šimandlová           13.10.04   – 06.02.  –    Ostrava

600 m

1:46,97       7       Nela Havlíčková              02.11.04   – 08.01.  –    Ostrava

800 m

2:11,45       5 B    Hana Kielarová               05.11.03   – 24.06.  –    Hodonín-klub. rekord žen

2:18,00       5 A   Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 28.05.  –    Olomouc

2:19,27       2       Nela Havlíčková              02.11.04   – 22.05.  –    Ostrava

2:25,37       2 B    Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 24.02.  –    Ostrava

1 000 m

3:17,54       7       Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 08.01.  –    Ostrava

1 500 m

4:53,52       2       Zuzana Navrátilová         03.09.03   – 22.05.  –    Ostrava

5:02,71       9          Zuzana Smejkalová         22.07.03   – 20.02.  –    Ostrava

400 m překážek

1:09,09       3       Nela Havlíčková              02.11.04   – 22.05.  –    Ostrava

Výška

144             8       Barbora Alexová             26.07.04   – 11.06.  –    Uherské Hradiště

Dálka

480  -1,1      17     Julie Samlíková               24.06.04   – 14.05.  –    Opava

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 598          5       Julie Samlíková               24.06.04   – 01.05.  –    Blansko

/8,95-14,45-29,97/

Štafeta 4 x 200 m

1:56,57                      Šimandlová-Havlíčková-Leberová-Smejkalová –  06.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

4:23,21       3       Alexová-Havlíčková-Kielarová-Navrátilová –   05.06.    –    Ostrava

DOROSTENKY /16-17 let/

60 m

7,94            1 D   Andrea Němcová            25.03.05   – 06.02.  –    Ostrava

8,05            2 B    Viktorie Křížová             03.03.06   – 24.02.  –    Ostrava

9,08            1 B    Lucie Dobrovská             20.06.06   – 07.01.  –    Brno

9,09            ms     Vendula Drápalová         27.09.06   – 16.01.  –    Ostrava

9,10            1       Martina Leberová            16.05.06   – 07.01.  –    Brno

9,21            6 A   Klára Dvořáková             24.02.06   – 24.02.  –    Ostrava

9,62            2 B    Anna Kavalcová              23.05.06   – 07.01.  –    Brno

9,81            1 E    Ema Košťálová               23.08.06   – 07.01.  –    Brno

10,39          2 C    Natálie Bartošová            14.04.06   – 07.01.  –    Brno

100 m

12,31  +0,1  1       Andrea Němcová            25.03.05   – 21.05.  –    Znojmo

12,56  +0,6  1 B    Viktorie Křížová             03.03.06   – 28.05.  –    Olomouc

12,84  +1,3   5 B    Dominika Bezdíčková     23.05.06   – 14.05.  –    Opava

13,13  -1,7   1 D   Eliška Konečná               07.08.05   – 05.06.  –    Ostrava

14,63  +0,8  4 D   Klára Dvořáková             24.02.06   – 14.05.  –    Opava

14,65  -1,6   4 F    Vendula Drápalová         27.09.06   – 07.05.  –    Vyškov

150 m

19,41          3 B    Dominika Bezdíčková     23.05.06   – 08.01.  –    Ostrava

20,36          3 C    Eliška Konečná               07.08.05   – 08.01.  –    Ostrava

22,14          4 E    Lucie Dobrovská             20.06.06   – 08.01.  –    Ostrava

25,61          5 F    Natálie Bartošová            14.04.06   – 08.01.  –    Ostrava

200 m

25,48  +0,1  4 B    Andrea Němcová            25.03.05   – 14.05.  –    Opava

/25,39 +3,9  6 A                                                             – 11.06.  –    Uherské Hradiště/

25,52  +0,3  1 C    Viktorie Křížová             03.03.06   – 21.05.  –    Znojmo

26,06          2 C    Dominika Bezdíčková     23.05.06   – 25.01.  –    Ostrava

27,04  +0,3  3 C    Eliška Konečná               07.08.05   – 21.05.  –    Znojmo

29,09          ms     Lucie Dobrovská             20.06.06   – 30.01.  –    Ostrava

29,93          4 G   Martina Leberová            16.05.06   – 06.02.  –    Ostrava

31,52  -2,4   6 D   Klára Dvořáková             24.02.06   – 07.05.  –    Vyškov

/31,32 +2,3  6 D                                                            – 11.06.  –    Uherské Hradiště/

31,75          ms     Vendula Drápalová         27.09.06   – 16.01.  –    Ostrava

300 m

43,20          4 A   Andrea Němcová            25.03.05   – 08.01.  –    Ostrava

44,54          2 B    Eliška Konečná               07.08.05   – 08.01.  –    Ostrava

400 m

55,22          2       Viktorie Křížová             03.03.06   – 19.06.  –    Ostrava-klubovní rekord žen

59,93          2 B    Eliška Konečná               07.08.05   – 14.05.  –    Opava

1:01,29       ms     Dominika Bezdíčková     23.05.06   – 30.01.  –    Ostrava

1:07,18       ms     Lucie Dobrovská             20.06.06   – 30.01.  –    Ostrava

1:09,87       4 D   Vendula Drápalová         27.09.06   – 21.05.  –    Znojmo

600 m

2:01,24       9       Lucie Dobrovská             20.06.06   – 08.01.  –    Ostrava

800 m

2:39,55       11     Lucie Dobrovská             20.06.06   – 05.06.  –    Ostrava

2:54,68       6 B    Vendula Drápalová         27.09.06   – 01.05.  –    Blansko

2:57,18       13     Natálie Bartošová            14.04.06   – 05.06.  –    Ostrava

4:17,35       7 F    Natálie Móryová             29.12.06   – 12.05.  –    Brno

2 000 m

8:50,60       6       Natálie Bartošová            14.04.06   – 08.01.  –    Ostrava

60 m překážek

8,89            ms     Dominika Bezdíčková     23.05.06   – 30.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

100 m překážek

14,60  +0,4   1 A   Dominika Bezdíčková     23.05.06   – 21.05.  –    Znojmo-klubovní rekord

100 m překážek – ženské

14,89  +2,0   5 A   Dominika Bezdíčková     23.05.06   – 28.05.  –    Olomouc-klubovní rekord

/14,59 +2,9 1 B                                                             – 11.06.  –    Uherské Hradiště/

300 m překážek

42,49          2       Dominika Bezdíčková     23.05.06   – 19.06.  –    Ostrava-klubovní rekord

400 m překážek – ženské

1:03,79         3 A   Dominika Bezdíčková     23.05.06   – 11.06.  –    Uherské Hradiště

Dálka

540             9       Andrea Němcová            25.03.05   – 25.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

517   -0,9     13     Dominika Bezdíčková     23.05.06   – 14.05.  –    Opava

506             10     Eliška Konečná               07.08.05   – 08.01.  –    Ostrava

415             1       Lucie Dobrovská             20,06.06   – 07.01.  –    Brno

415  +1,1     22     Klára Dvořáková             24.02.06   – 07.05.  –    Vyškov

406             2       Martina Leberová            16.05.06   – 07.01.  –    Brno

376             4       Anna Kavalcová              23.05.06   – 07.01.  –    Brno

348             5       Ema Košťálová               23.08.06   – 07.01.  –    Brno

345             6       Vendula Drápalová         27.09.06   – 07.01.  –    Brno

Výška

126             20     Natálie Móryová             29.12.06   – 12.05.  –    Brno

4 x 200 m

1:45,12       4 A   Bezdíčková-Křížová-Konečná-Němcová    –           20.02.        –           Ostrava-klubovní rekord

4 x 400 m

3:57,04       1 B    Konečná-Bezdíčková-Němcová-Křížová – 19.06.  –    Ostrava-klubovní rekord

4 x 400 m smíšená /ACMS+SK Speed Brno/

4:22,65       3 A   Bezdíčková-BöhmováFojtíčková-Konečná –    05.06.    –    Ostrava

STARŠÍ ŽÁKYNĚ /14-15 let/

50 m

7,63            2 G    Hana Zmeškalová            26.09.07   – 26.02.  –    Brno

7,69            2 F    Justýna Doležalová         25.04.08   – 26.02.  –    Brno

8,30            3 F    Eliška Kopečková           07.11.08   – 26.02.  –    Brno

8,69            4 E    Martina Cupáková           13.05.08   – 26.02.  –    Brno

60 m

8,21  +0,5    1 F    Barbora Brožová             14.07.08   – 12.05.  –    Brno

8,42  +0,3    4 A   Michaela Osobová           18.04.07   – 08.05.  –    Břeclav

8,48  +1,6    1 B    Veronika Kreidlová         22.10.07   – 12.05.  –    Brno

8,61  -0,6     5 B    Barbora Topinková          29.09.07   – 14.06.  –    Břeclav

8,63  -0,7     1 C    Kristýna Jedličková         03.12.07   – 30.04.  –    Vyškov

8,67            3 A   Ema Fialová                    11.02.08   – 21.01.  –    Olomouc

8,95  -0,4     6 B    Justýna Doležalová         25.04.08   – 30.04.  –    Vyškov

8,95  -1,3     3 G   Valerie Jakubcová           19.11.08   – 24.05.  –    Břeclav

9,00  -2,0     2 E    Johana Čechová              18.09.08   – 11.05.  –    Brno

9,12  +1,4     2 Ch  Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 11.05.  –    Brno

9,20  +1,6    4 E    Karolína Křešťáková       22.05.07   – 05.05.  –    Brno

9,29  -1,9     6 B    Adéla Látalová                14.08.08   – 23.04.  –    Brno

9,29  -0,9     5 G   Hana Zmeškalová            26.09.07   – 30.04.  –    Vyškov

9,36            2 F    Barbora Víchová             12.05.07   – 07.01.  –    Brno

9,65  -1,7     3 E    Gabriela Skládalová        14.06.08   – 23.04.  –    Brno

9,69  +0,0    4 D   Karolína Loskotová         03.06.08   – 05.05.  –    Brno

10,14 -1,7    5 E    Martina Cupáková           13.05.08   – 23.04.  –    Brno

10,27          2 B    Eliška Kopečková           07.11.08   – 07.01.  –    Brno

150 m

20,54  -2,5   1 CH Michaela Osobová           18.04.07   – 24.05.  –    Břeclav

20,54  -0,3   7 B    Barbora Topinková          29.09.07   – 04.06.  –    Ostrava

20,86  -2,4   1 H   Veronika Kreidlová         22.10.07   – 24.05.  –    Břeclav

21,20  -1,3   2 E    Ema Fialová                    11.02.08   – 08.05.  –    Břeclav

21,30  +0,9  3 D   Barbora Víchová             12.05.07   – 14.06.  –    Břeclav

23,14  -0,3   2 I     Adéla Látalová                14.08.08   – 14.06.  –    Břeclav

23,83  -0,3   5 I     Hana Zmeškalová            26.09.07   – 14.06.  –    Břeclav

24,84  -0,5   4 H   Martina Cupáková           13.05.08   – 14.06.  –    Břeclav

300 m

44,82          2 C    Barbora Víchová             12.05.07   – 04.06.  –    Ostrava

44,86          3 A   Pavlína Dobešová            23.02.07   – 08.05.  –    Břeclav

46,79          7 B    Barbora Topinková          29.09.07   – 30.04.  –    Vyškov

47,33          3 B    Michaela Osobová           18.04.07   – 23.04.  –    Brno

48,81          3 D   Johana Čechová              18.09.08   – 08.05.  –    Břeclav

48,83          3 E    Hana Zmeškalová            26.09.07   – 05.02.  –    Ostrava

50,25          2 E    Justýna Doležalová         25.04.08   – 23.04.  –    Brno

53,17          3 E    Eliška Kopečková           07.11.08   – 23.04.  –    Brno

600 m

2:08,21       4 D   Eliška Kopečková           07.11.08   – 11.05.  –    Brno

800 m

2:27,08       3 B    Ema Fialová                    11.02.08   – 04.06.  –    Ostrava

2:37,41       2 B    Barbora Víchová             12.05.07   – 24.05.  –    Břeclav

2:44,54       12 A Hana Zmeškalová            26.09.07   – 08.05.  –    Břeclav

2:52,65       8 B    Martina Nováková          17.09.08   – 14.06.  –    Břeclav

2:52,91       3 B    Karolína Loskotová         03.06.08   – 05.05.  –    Brno

2:54,89       15 A Eliška Kopečková           07.11.08   – 08.05.  –    Břeclav

1 500 m

5:38,48       6       Ema Fialová                    11.02.08   – 30.04.  –    Vyškov

5:48,87       4       Martina Nováková          17.09.08   – 08.05.  –    Břeclav

5:55,65       11     Hana Zmeškalová            26.09.07   – 30.04.  –    Vyškov

5:56,62       12     Eliška Kopečková           07.11.08   – 30.04.  –    Vyškov

3 000 m

12:51,87     4       Eliška Kopečková           07.11.08   – 24.05.  –    Břeclav-klubovní rekord

12:56,55     5       Martina Nováková          17.09.08   – 24.05.  –    Břeclav

12:58,48     6       Johana Čechová              18.09.08   – 24.05.  –    Břeclav

14:59,78     9       Hana Zmeškalová            26.09.07   – 24.05.  –    Břeclav

60 m překážek

9,02            1 C    Barbora Brožová             14.07.08   – 26.02.  –    Praha-klubovní rekord

10,10          1 B    Johana Čechová              18.09.08   – 21.01.  –    Olomouc

100 m překážek

14,44  -0,9   1       Barbora Brožová             14.07.08   – 29.06.  –    Olomouc-klubovní rekord

16,48  +0,1  2 B    Johana Čechová              18.09.08   – 14.06.  –    Břeclav

17,14  +0,1  1 C    Barbora Víchová             12.05.07   – 14.06.  –    Břeclav

18,02  -3,0    2 B    Kristýna Jedličková         03.12.07   – 23.04.  –    Brno

200 m překážek

30,53  +0,2  3 A   Barbora Brožová             14.07.08   – 04.06.  –    Ostrava

33,12  -0,3   3 E    Johana Čechová              18.09.08   – 24.05.  –    Břeclav

33,51  -0,3   4 E    Pavlína Dobešová            23.02.07   – 24.05.  –    Břeclav

Dálka

490  -0,8      2       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 30.04.  –    Vyškov

472  +0,7     13     Kristýna Jedličková         03.12.07   – 04.06.  –    Ostrava

454             14     Ema Fialová                    11.02.08   – 05.02.  –    Ostrava

446  +0,7     3       Veronika Kreidlová         22.10.07   – 23.04.  –    Brno

443  +0,2     11     Barbora Brožová             14.07.08   – 30.04.  –    Vyškov

434             11     Johana Čechová              18.09.08   – 21.01.  –    Olomouc

432             6       Eliška Kopečková           07.11.08   – 11.05.  –    Brno

429             15     Justýna Doležalová         25.04.08   – 12.05.  –    Brno

410             18     Karolína Křešťáková       22.05.07   – 05.05.  –    Brno

410             21     Adéla Látalová                14.08.08   – 12.05.  –    Brno

408             22     Natálie Fröhlichová         20.03.08   – 11.05.  –    Brno

407             7       Hana Zmeškalová            26.09.07   – 07.01.  –    Brno

407  +0,7     26     Barbora Víchová             12.05.07   – 30.04.  –    Vyškov

395             10     Valerie Jakubcová           19.11.08   – 07.01.  –    Brno

385             12     Michaela Osobová           18.04.07   – 07.01.  –    Brno

384             18     Martina Cupáková           13.05.08   – 26.02.  –    Brno

322  +0,3     18     Gabriela Skládalová        14.06.08   – 23.04.  –    Brno

Výška

164             5       Barbora Brožová             14.07.08   – 29.06.  –    Olomouc-klubovní rekord

146             6       Ema Fialová                    11.02.08   – 14.06.  –    Břeclav

138             7       Veronika Kreidlová         22.10.07   – 12.05.  –    Brno

135             9       Hana Zmeškalová            26.09.07   – 21.01.  –    Olomouc

9       Pavlína Dobešová            23.02.07   – 08.05.  –    Břeclav

134             9       Johana Čechová              18.09.08   – 11.05.  –    Brno

130             11     Martina Cupáková           13.05.08   – 21.01.  –    Olomouc

Koule 3 kg

10,14          1       Valerie Jakubcová           19.11.08   – 30.04.  –    Vyškov

6,23            7       Adéla Látalová                14.08.08   – 23.04.  –    Brno

Oštěp 500 g

21,38          5       Johana Čechová              18.09.08   – 23.04.  –    Brno

18,31          18     Kristýna Jedličková         03.12.07   – 14.06.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 60 m

31,58          1 A   Kreidlová-Brožová-Jedličková-Osobová  – 14.06.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 60 m smíšená (ACMS+Sokol Přísnotice/

32,95          1 B    Topinková-Čechová-Fialová-Gottwaldová –           14.06.        –           Břeclav

Štafeta 4 x 200 m – mix

1:47,82       1 B    Brožová-Kreidlová-Slavík-Kunovský –          05.02.        –           Ostrava

1:53,69       1 D   Fialová-Čechová-Zeman-Horák      – 05.02.  –    Ostrava

1:58,14       2 D   Vavruša-Telecký-Jedličková-Zmeškalová – 05.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 300 m

3:01,11       3 B    Fialová-Kreidlová-Topinková-Víchová  – 04.06.  –    Ostrava

3:06,22       2 A   Dobešová-Osobová-Topinková-Víchová – 24.05.  –    Břeclav

3:11,98       2 A   Osobová-Topinková-Víchová-Dobešová    –           30.04.        –           Vyškov

Štafeta 4 x 300 m smíšená /ACMS-Sokol Přísnotice/

3:23,64       3 B    Doležalová-Jedličková-Skalníková-Zmeškalová-  24.05.  –    Břeclav

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ /12-13 let/

50 m

7,37            1 H    Stela Navrátilová             30.06.09   – 26.02.  –    Brno

7,46            2 A    Barbora Karaffová          02.10.09   – 26.02.  –    Brno

7,46            2 H    Leontýna Eliášová           05.02.09   – 26.02.  –    Brno

7,99            1 K    Kristýna Toušová            21.07.10   – 26.02.  –    Brno

7,80            1 I     Eliška Knotková              30.10.10   – 26.02.  –    Brno

7,83            1 CH Aneta Zavřelová              20.06.10   – 26.02.  –    Brno

8,02            2 CH Victoria Šauerová            17.05.10   – 26.02.  –    Brno

8,10            1 G    Lucie Vránová                 26.08.09   – 26.02.  –    Brno

8,12            1 J     Zuzana Růžičková           22.01.09   – 26.02.  –    Brno

8,14            2 J     Natálie Honzíková          12.09.09   – 26.02.  –    Brno

8,18            2 K    Marina Hajnovičová        12.05.10   – 26.02.  –    Brno

8,20            2 I     Kristýna Kucharíková     24.11.10   – 26.02.  –    Brno

8,53            3 L    Amélie Kavalcová           10.10.09   – 26.02.  –    Brno

8,60            3 I     Klára Vykoupilová          11.09.10   – 26.02.  –    Brno

8,61            4 I     Valentýna Jelínková        12.11.10   – 26.02.  –    Brno

8,62            4 CH Nela Sedláčková             14.02.10   – 26.02.  –    Brno

8,83            4 H    Denisa Topinková           19.03.10   – 26.02.  –    Brno

8,83            3 J     Kristýna Čejková            06.11.09   – 26.02.  –    Brno

9,64            4 L    Karolína Vlčková            21.05.10   – 26.02.  –    Brno

60 m

8,34  +1,0    2       Stela Navrátilová             30.06.09   – 16.06.  –    Blansko

8,42  +1,0    3 A   Kateřina Stroblová          21.12.09   – 16.06.  –    Blansko

8,97            2 B    Barbora Karaffová          02.10.09   – 14.01.  –    Olomouc

8,97  -1,3     2 F    Julie Hojačová                 13.07.09   – 11.05.  –    Brno

/8,86  +4,1   3 B                                                             – 16.06.  –    Blansko/

9,01  +0,3    2 B    Victoria Šauerová            17.05.10   – 02.06.  –    Blansko

/8,96  +4,1   5 B                                                             – 16.06.  –    Blansko/

9,06  +0,1    2 H   Eliška Knotková              30.10.10   – 08.05.  –    Břeclav

/8,87  +4,1   4 B                                                             – 16.06.  –    Blansko/

9,07  +0,0    2G    Monika Holá                   17.02.09   – 11.05.  –    Brno

9,10  -1,7     1 D   Leontýna Eliášová           05.02.09   – 23.04.  –    Brno

9,19  +0,9   1 C    Marina Hojačová             10             – 02.06.  –    Blansko

9,22  -1,7     1 C    Ema Burešová                 02.10.09   – 19.05.  –    Blansko

9,23  +0,9    2 C    Hana Pichová                  14.09.09   – 02.06.  –    Blansko

/9,04  +2,3   1 C                                                            – 16.06.  –    Blansko/

9,23  +0,9    3 C    Aneta Zavřelová              20.06.10   – 02.06.  –    Blansko

9,27  -0,4     2 B    Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 11.05.  –    Brno

9,36  +0,9    ms     Lucie Hradílková            09.11.09   – 02.06.  –    Blansko

/9,35  +2,3   ms                                                              – 16.06.  –    Blansko/

9,38  +0,5    2 G   Evelína Vališová             13.01.09   – 08.05.  –    Břeclav

/9,36  +2,3   6 C                                                            – 16.06.  –    Blansko/

9,38  +1,3    2 D   Barbora Vérostová          15.09.09   – 16.06.  –    Blansko

9,54            1 A   Ema Zatloukalová           05.03.10   – 07.01.  –    Brno

9,56  -1,0     2 CH Marina Hajnovičová        12.05.10   – 23.04.  –    Brno

9,34  +2,3    4 C                                                            – 16.06.  –    Blansko/

9,57  +0,2    2 I     Eliška Kulhavá                28.01.10   – 11.05.  –    Brno

9,58  +1,0   ms     Nela Svobodová              19.06.10   – 16.06.  –    Blansko

9,65  -1,2     2 K   Kristýna Toušová            21.07.10   – 23.04.  –    Brno

9,70   -0,2    5 A   Amélie Kavalcová           10.10.09   – 11.05.  –    Brno

9,48  +1,3    ms     Kristýna Kucharíková     24.11.10   – 16.06.  –    Blansko

9,51  +1,3     5 D    Andrea Leberová            20.01.09   – 16.06.  –    Blansko

/9,41 +2,4    2 D                                                            – 02.06.  –    Blansko/

9,87  -1,8     4 G   Natálie Honzíková          12.09.09   – 23.04.  –    Brno

9,87   -0,8    3 D   Denisa Topinková           19.03.10   – 19.05.  –    Blansko

/9,85 +2,4    7 D                                                            – 02.06.  –    Blansko/

9,88  +1,6    ms     Lucie Kucharíková          24.11.10   – 16.06.  –    Blansko

10,14 +0,2   4 E    Klára Vykoupilová          11.09.10   – 08.05.  –    Břeclav

10,14  +1,0  ms     Valentýna Jelínková        12.11.10   – 16.06.  –    Blansko

10,25 -1,0    5 CH Kristýna Vaverová          11.08.10   – 23.04.  –    Brno

10,26 +0,2   5 E    Nela Sedláčková             14.02.10   – 08.05.  –    Břeclav

10,30 -1,2    3 K   Emma Antlová                23.08.10   – 23.04.  –    Brno

10,36          1 B    Daniela Pokorná              08.06.09   – 07.01.  –    Brno

10,64 +0,2   6 E    Kristýna Čejková            06.11.09   – 08.05.  –    Břeclav

11,04          2 B    Valerie Zvěřinová            01.07.09   – 07.01.  –    Brno

12,19  -1,2   5 K   Karolína Vlčková            21.05.10   – 23.04.  –    Brno

150 m

19,74 +1,0   1 C    Stela Navrátilová             30.06.09   – 02.06.  –    Blansko

20,33 -1,4    2 A   Kateřina Stroblová          21.12.09   – 16.06.  –    Blansko

21,85 +0,6   3 B    Eliška Knotková              30.10.10   – 02.06.  –    Blansko

22,01          2 C    Barbora Karaffová          02.10.09   – 04.02.  –    Ostrava

22,19  +1,0  4 C    Julie Hojačová                 13.07.09   – 02.06.  –    Blansko

22,39  +0,2  2 G   Ema Burešová                 02.10.09   – 16.06.  –    Blansko

22,50  +1,4  2 G   Hana Pichová                  14.09.09   – 02.06.  –    Blansko

23,33  -0,3   2 G   Victoria Šauerová            17.05.10   – 08.05.  –    Břeclav

23,75  +0,2  ms     Kristýna Kucharíková     24.11.10   – 16.06.  –    Blansko

23,75  +0,2  ms     Lucie Hradílková            09.11.09   – 16.06.  –    Blansko

24,29  -0,8   5 F    Denisa Topinková           19.03.10   – 08.05.  –    Břeclav

24,31  +0,6  ms     Lucie Vránová                 26.08.09   – 02.06.  –    Blansko

24,98   +0,2 ms     Lucie Kucharíková          24.11.10   – 16.06.  –    Blansko

25,03  -2,9   5 F    Sophie Kubová                30.12.10   – 19.05.  –    Blansko

25,62  -0,3   4 G   Klára Vykoupilová          11.09.10   – 08.05.  –    Břeclav

26,38  -0,3   5 G   Kristýna Čejková            06.11.09   – 08.05.  –    Břeclav

300 m

45,41          2 A   Stela Navrátilová             30.06.09   – 23.04.  –    Brno

46,07          3 A   Leontýna Eliášová           05.02.09   – 19.05.  –    Blansko

47,17          6 A   Kateřina Stroblová          21.12.09   – 04.02.  –    Ostrava

47,35          1 B    Eliška Knotková              30.10.10   – 19.05.  –    Blansko

47,73          1 E    Ema Burešová                 02.10.09   – 02.06.  –    Blansko

47,86          3 B    Julie Hojačová                 13.07.09   – 02.06.  –    Blansko

49,67          2 J     Victoria Šauerová            17.05.10   – 19.05.  –    Blansko

50,12          1 C    Marina Hojačová             10             – 02.06.  –    Blansko

51,18          ms     Kristýna Kucharíková     24.11.10   – 16.06.  –    Blansko

52,10          1 G   Marina Hajnovičová        12.05.10   – 23.04.  –    Brno

52,14          6 B    Aneta Zavřelová              20.06.10   – 08.05.  –    Břeclav

52,65          ms     Lucie Vránová                 26.08.09   – 02.06.  –    Blansko

53,21          ms     Denisa Topinková           19.03.10   – 16.06.  –    Blansko

53,88          3 C    Kristýna Toušová            21.07.10   – 16.06.  –    Blansko

53,95          2 H   Lucie Hradílková            09.11.09   – 23.04.  –    Brno

54,37          3 H   Natálie Honzíková          12.09.09   – 23.04.  –    Brno

55,16          ms     Nela Svobodová              19.06.10   – 16.06.  –    Blansko

55,82          6 C    Nela Sedláčková             14.02.10   – 08.05.  –    Břeclav

56,43          3 F    Emma Antlová                23.08.10   – 23.04.  –    Brno

57,10          ms     Valentýna Jelínková        12.11.10   – 16.06.  –    Blansko

57,24          4 F    Kristýna Čejková            06.11.09   – 23.04.  –    Brno

58,25          3 K   Klára Vykoupilová          11.09.10   – 23.04.  –    Brno

1:01,08       5 E    Lucie Kucharíková          24.11.10   – 08.05.  –    Břeclav

600 m

1:58,24       1 D   Kateřina Stroblová          21.12.09   – 04.05.  –    Brno

2:03,56       2 D   Stela Navrátilová             30.06.09   – 11.05.  –    Brno

2:05,26       2 C    Julie Hojačová                 13.07.09   – 11.05.  –    Brno

2:19,10       6 B    Aneta Zavřelová              20.06.10   – 04.05.  –    Brno

800 m

2:40,24       ms     Stela Navrátilová             30.06.09   – 30.01.  –    Ostrava

2:51,49       2 B    Julie Hojačová                 13.07.09   – 19.05.  –    Blansko

2:52,41       2 D   Ema Burešová                 02.10.09   – 04.02.  –    Ostrava

2:52,77       5 B    Natálie Honzíková          12.09.09   – 08.05.  –    Břeclav

2:58,59       2 B    Hana Pichová                  14.09.09   – 23.04.  –    Brno

3:01,36       7 B    Amélie Kavalcová           10.10.09   – 19.05.  –    Blansko

3:11,71       P       Denisa Topinková           19.03.10   – 30.04.  –    Svitavy

3:14,43       7 A   Evelína Vališová             13.01.09   – 14.01.  –    Olomouc

3:14,64       11 B  Pavlína Lísková               21.02.09   – 19.05.  –    Blansko

3:24,66       13 B  Kristýna Toušová            21.07.10  – 08.05.  –    Břeclav

1 500 m

6:10,76       10 A Natálie Honzíková          12.09.09   – 02.06.  –    Blansko

6:18,83       12 A Amélie Kavalcová           10.10.09   – 02.06.  –    Blansko

50 m překážek

8,24            1 A   Stela Navrátilová             30.06.09   – 26.02.  –    Brno

8,46            1 D   Leontýna Eliášová           05.02.09   – 26.02.  –    Brno

10,25          3 A   Victoria Šauerová            17.05.10   – 26.02.  –    Brno

10,39          3 B    Kristýna Toušová            21.07.10   – 26.02.  –    Brno

11,29          4 A   Kristýna Kucharíková     24.11.10   – 26.02.  –    Brno

60 m překážek

9,19   +1,9   1 A   Stela Navrátilová             30.06.09   – 30.06.  –    Olomouc-klubovní rekord

10,20 +0,3   1 B    Kateřina Stroblová          21.12.09   – 02.06.  –    Blansko

10,30 +1,1   2 A   Barbora Karaffová          02.10.09   – 02.06.  –    Blansko

10,31 +1,1   3 A   Leontýna Eliášová           05.02.09   – 02.06.  –    Blansko

11,17  -1,8   7 A   Kristýna Toušová            21.07.10   – 19.05.  –    Blansko

12,06  -1,2   4 B    Victoria Šauerová            17.05.10   – 19.05.  –    Blansko

13,73  +0,3   6 C    Kristýna Kucharíková     24.11.10   – 08.05.  –    Břeclav

15,73 +0,5   4 D   Denisa Topinková           19.03.10   – 30.04.  –    Svitavy

Dálka

474             2 A   Stela Navrátilová             30.06.09   – 19.05.  –    Blansko

464   -1,0     1       Barbora Karaffová          02.10.09   – 23.04.  –    Brno

427             8       Victoria Šauerová            17.05.10   – 11.05.  –    Brno

398             11 A Kristýna Toušová            21.07.10   – 19.05.  –    Blansko

385             14 A Natálie Honzíková          12.09.09   – 19.05.  –    Blansko

382             19     Ema Zatloukalová           05.03.10   – 11.05.  –    Brno

380   -0,9     8 B    Marina Hajnovičová        12.05.10   – 02.06.  –    Blansko

377             15 A Andrea Leberová            20.01.09   – 19.05.  –    Blansko

377             5 B    Lucie Hradílková            09.11.09   – 07.01.  –    Brno

369             16 A Leontýna Eliášová           05.02.09   – 26.02.  –    Brno

367  -0,4      34     Julie Hojačová                 13.07.09   – 23.04.  –    Brno

361             18 A Zuzana Růžičková           22.01.09   – 26.02.  –    Brno

351             9 B    Ema Burešová                 02.10.09   – 14.01.  –    Olomouc

348             11 B  Evelína Vališová             13.01.09   – 14.01.  –    Olomouc

348  -1,9      42     Emma Antlová                23.08.10   – 23.04.  –    Brno

346   -0,6     8 B    Aneta Zavřelová              20.06.10   – 02.06.  –    Blansko

345             19     Eliška Knotková              30.10.10   – 26.02.  –    Brno

344             10     Daniela Pokorná              08.06.09   – 07.01.  –    Brno

340  +0,0     39     Klára Vykoupilová          11.09.10   – 08.05.  –    Břeclav

333             16     Valentýna Jelínková        12.11.10   – 07.01.  –    Brno

330             17 B  Kristýna Kucharíková     24.11.10   – 26.02.  –    Brno

19     Eliška Kulhavá                28.01.10   – 11.05.  –    Brno

319  +0,4     ms     Nela Svobodová              19.06.10   – 16.06.  –    Blansko

316             18 B  Amélie Kavalcová           10.10.09   – 26.02.  –    Brno

311  -0,7      55     Kristýna Čejková            06.11.09   – 23.04.  –    Brno

310             23 A Denisa Topinková           19.03.10   – 26.02.  –    Brno

292             26 B  Nela Sedláčková             14.02.10   – 26.02.  –    Brno

285             27 B  Karolína Vlčková            21.05.10   – 26.02.  –    Brno

246             25     Valerie Zvěřinová            01.07.09   – 07.01.  –    Brno

Výška

135             3       Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 02.06.  –    Blansko

134             3       Monika Holá                   17.02.09   – 11.05.  –    Brno

130             5       Pavlína Lísková               21.02.09   – 02.06.  –    Blansko

120             7       Evelína Vališová             13.01.09   – 19.05.  –    Blansko

8       Sophie Kubová                30.12.10   – 19.05.  –    Blansko

118             28     Ema Zatloukalová           05.03.10   – 11.05.  –    Brno

Koule 2 kg

8,90            4       Evelína Vališová             13.01.09   – 19.05.  –    Blansko

7,73            6       Barbora Vérostová          15.09.09   – 16.06.  –    Blansko

7,42            8       Mariana Ballon-Mierná   15.01.09   – 16.06.  –    Blansko

7,15            12     Sophie Kubová                30.12.10   – 16.06.  –    Blansko

Oštěp 400 g

19,28          6       Pavlína Lísková               21.02.09   – 02.06.  –    Blansko

Kriketový míček

36,98          5       Barbora Dostalíková       27.10.09   – 11.05.  –    Brno

29,99          24     Sarah Kubová                  06.01.09   – 11.05.  –    Brno

29,80          7       Pavlína Lísková               21.02.09   – 16.06.  –    Blansko

22,58          18     Natálie Honzíková          12.09.09   – 19.05.  –    Blansko

13,99          33     Denisa Topinková           19.03.10   – 30.04.  –    Svitavy

Pětiboj  /60 m přek.-dálka-60 m-kriket-800 m/

791             23      Denisa Topinková           19.03.10   – 30.04.  –    Svitavy

                       /15,73-310-10,10-13,99-3:11,71/

Štafeta 4 x 60 m

33,33          1 A    Burešová-Karaffová-Navrátilová-Eliášová –           02.06.        –           Blansko

33,85          1 A    Burešová-Eliášová-Karaffová-Knotková – 16.06.  –    Blansko

34,96          3 A    Eliášová-Navrátilová-Kucharíková-Karaffová   – 08.05.  –    Břeclav

35,05          1 C    Hajnovičová-Hojačová-Šauerová-Vališová      – 16.06.  –    Blansko

35,32          2 B    Hojačová-Knotková-Šauerová-Toušová  – 02.06.  –    Blansko

35,53          1 B    Leberová-Pichová-Vérostová-Zavřelová  – 16.06.  –    Blansko

35,90          1 B    Leberová-Pívhová-Vališová-Vérostová  – 19.05.  –    Blansko

36,23          2 B    Burešová-Kavalcová-Lísková-Zavřelová – 19.05.  –    Blansko

36,64          2 C    Ballon-Mierná-Kavalcová-Kubová-Lísková       – 02.06.  –    Blansko

36,66          2 A    Eliášová-Hojačová-Karaffová-Knotková  –           19.05.        –           Blansko

37,12          3 C    Bollon-Mierná-Kavalcová-Kubová-Lísková       – 16.06.  –    Blansko

Štafeta 4 x 200 m – mix

1:57,63       1       Hadra-Kreidl-Stroblová-Navrátilová – 04.02.  –    Ostrava

NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ /do 11 let/

50 m

8,77            3 J     Beáta Ryglová                 17.08.11   – 26.02.  –    Brno

60 m

/9,32  +2,2   ms     Nella Marešová               03.05.11   – 07.06.  –    Brno/

9,44  +1,2    1 E    Veronika Dobešová         09.06.11   – 21.06.  –    Brno

9,51  -0,8     1 G   Eliška Sedláčková           30.08.13   – 21.06.  –    Brno

9,74  +0,7   1 F    Simona Landová             28.05.11   – 21.06.  –    Brno

/9,59  +2,9   1 B                                                             – 07.06.  –    Brno/

9,88  -0,3     2 E    Anna Sýkorová               08.06.11   – 23.04.  –    Brno

/9,75  +2,2   2 F                                                             – 07.06.  –    Brno/

9,93  -1,5     1 C    Lucie Čumpelíková         30.01.14   – 23.04.  –    Brno

 

/9,59  +2,9   3 B                                                             – 07.06.  –    Brno/

9,95  -1,2     1 A   Barbora Otisková            13.01.12   – 01.05.  –    Frýdek Místek

10,01  +0,8 1 C    Veronika Anemari Křížová  30.07.11   – 07.06.  –    Brno

/9,70  +3,8   3 B                                                             – 21.06.  –    Brno/

10,13  -1,5   1 G   Linda Dobšáková            09.12.11   – 23.04.  –    Brno

10,21  -0,3   4 E    Eliška Kolářová               11.08.12   – 23.04.  –    Brno

10,24  +0,8  2 C    Stela Lukasová                30.03.12   – 07.06.  –    Brno

10,25  -3,1   1 C    Sára Milánová                 19.09.12   – 23.04.  –    Brno

/10,04+2,9   ms                                                              – 07.06.  –    Brno/

10,33  +0,8  3 C    Veronika Honzíková       17.06.11   – 07.06.  –    Brno

10,35  +0,5   4 A   Anna Pudelková              19.01.13   – 23.04.  –    Brno

10,37                   Linda Vykydalová          23.07.11   – 21.01.  –    Brno

10,41                   Tina Plchová                    10.09.11   – 21.01.  –    Brno

10,43 +0,7   ms     Lucie Kopečná                14             – 21.06.  –    Brno

10,45  +0,5  5 A   Anika Vedrová                20.01.13   – 23.04.  –    Brno

10,46  +0,1  5 B    Kristýna Hanáková         26.11.12   – 23.04.  –    Brno

10,48  +0,8  4 C    Beáta Ryglová                 17.08.11   – 07.06.  –    Brno

10,56 +1,4   6 D   Denisa Macáková            29.06.12   – 21.06.  –    Brno

10,58  +0,8  5 C    Antonie Slaná                  24.01.12   – 07.06.  –    Brno

10,60  -3,3   2 Ch  Michaela Zítková            13.01.11   – 23.04.  –    Brno

10,67 +1,2    4 E    Romana Černěnková       23.09.12   – 21.06.  –    Brno

10,79  -1,5   1 B    Nela Pecenová                 25.03.13   – 23.04.  –    Brno

10,82  +0,5  6 A   Nela Horáková                06.01.13   – 23.04.  –    Brno

10,89  -3,1   3 C    Alexandra Kočičková     15.06.12   – 23.04.  –    Brno

10,90  -2,3   2 D   Izabela Hejlová               08.09.13   – 23.04.  –    Brno

10,93  -3,1  4 C    Alena Homolová             10.03.11   – 23.04.  –    Brno

11,03  +1,5  6 C    Simona Kuglerová           01.12.12   – 21.06.  –    Brno

11,23  -1,5   2 B    Viktorie Trčková             08.02.13   – 23.04.  –    Brno

11,23  +0,7  4 F    Anna Jílková                   03.02.12   – 21.06.  –    Brno

11,24  -1,5   4 C    Viktorie Hunkesová        19.06.13   – 23.04.  –    Brno

11,28  +0,7   3 D   Lilien Sára                       25.06.12   – 07.06.  –    Brno

11,34  +1,2   6 E    Štěpánka Vodáková        18.03.12   – 21.06.  –    Brno

11,39  +0,7   5 D   Eliška Vařeková              11.02.11   – 07.06.  –    Brno

11,44                   Ester Malášková              08.05.12   – 21.01.  –    Brno

11,48  -1,5   3 B    Veronika Šánová             14             – 23.04.  –    Brno

11,50  -1,5   5 C    Eliška Blanařová             15             – 23.04.  –    Brno

11,65  -3,3    5 Ch  Barbora Lovecká             24.09.12   – 23.04.  –    Brno

/10,64 +3,8  5 B                                                             – 21.06.  –    Brno/

11,79  -2,8    3 G   Simona Horáková            10.02.15   – 23.04.  –    Brno

11,88  -3,1   6 C    Anežka Mazálková          25.01.12   – 23.04.  –    Brno

12,08                   Tea Helia                         27.12.12   – 21.01.  –    Brno

12,22  -1,5   4 B    Mila Střítecká                  03.03.14   – 23.04.  –    Brno

12,45  -2,3   5 D   Elena Sedláková              14             – 23.04.  –    Brno

12,52  -1,5   6 C    Noemi Potrusilová           23.02.14   – 23.04.  –    Brno

12,63  +1,2  7 B    Kateřina Topinková         01.12.15   – 30.04.  –    Svitavy

12,70  +0,3  5 E    Jana Pochopová               29.06.15   – 23.04.  –    Brno

13,35  -1,5   4 B    Amélie Žilková                23.10.15   – 23.04.  –    Brno

13,87  +0,3  6 E    Adriana Železníková       14             – 23.04.  –    Brno

14,86  -1,5   6 B    Anežka Nováčková         15             – 23.04.  –    Brno

60 m – z vysokého startu bez bloků

9,67                      Veronika Dobešová         09.06.11   – 01.04.  –    Brno

10,03                    Eliška Sedláčková           30.08.13   – 01.04.  –    Brno

10,06          2        Lucie Čumpelíková         30.01.14   – 14.01.  –    Brno

10,13                    Anna Pudelková              19.01.13   – 01.04.  –    Brno

10,35                    Kristýna Hanáková         26.11.12   – 01.04.  –    Brno

10,52                    Stela Lukasová                30.03.12   – 01.04.  –    Brno

10,60          6        Marie Bartoňová             04.04.14   – 14.01.  –    Brno

10,60          7        Barbora Otisková            13.01.12   – 14.01.  –    Brno

10,63          8        Nela Horáková                06.01.13   – 14.01.  –    Brno

10,73                    Beáta Ryglová                 17.08.11   – 01.04.  –    Brno

10,85                    Anna Jílková                   03.02.12   – 01.04.  –    Brno

10,98          9        Nela Pecenová                 25.03.13   – 14.01.  –    Brno

11,63          2        Simona Horáková            10.02.15   – 14.01.  –    Brno

11,72                    Eliška Vařeková              11.02.11   – 01.04.  –    Brno

12,30          14      Elena Sedláková              14             – 14.01.  –    Brno

12,39          15      Lucie Křivánková            09.11.14   – 14.01.  –    Brno

12,57          17      Nikola Hájková               29.04.14   – 14.01.  –    Brno

12,61          18      Noemi Potrusilová           23.02.14   – 14.01.  –    Brno

13,63                    Vanda Voráčová             13.07.12   – 01.04.  –    Brno

14,90          21      Adriana Železníková       14             – 14.01.  –    Brno

15,34                    Anežka Nováčková         15             – 01.04.  –    Brno

200 m

35,59          1 B    Barbora Otisková            13.01.12   – 14.05.  –    Vsetín

38,03                    Veronika Dobešová         09.06.11   – 01.04.  –    Brno

38,34                    Eliška Sedláčková           30.08.13   – 01.04.  –    Brno

39,19                    Beáta Ryglová                 17.08.11   – 01.04.  –    Brno

39,58                    Anna Pudelková              19.01.13   – 01.04.  –    Brno

41,14                    Stela Lukasová                30.03.12   – 01.04.  –    Brno

41,19                    Kristýna Hanáková         26.11.12   – 01.04.  –    Brno

42,17                    Anna Jílková                   03.02.12   – 01.04.  –    Brno

42,83                    Nela Pecenová                 25.03.13   – 01.04.  –    Brno

43,88                    Eliška Vařeková              11.02.11   – 01.04.  –    Brno

53,66                    Vanda Voráčová             13.07.12   – 01.04.  –    Brno

56,61          7 A    Adriana Železníková       14             – 08.04.  –    Blansko

1:00,80                 Anežka Nováčková         15             – 01.04.  –    Brno

300 m

51,23          1 D    Eliška Sedláčková           30.08.13   – 21.06.  –    Brno

52,04          ms     Nella Marešová               03.05.11   – 07.06.  –    Brno

52,74          1 A    Veronika Dobešová         09.06.11   – 07.06.  –    Brno

54,49          2 E    Anna Sýkorová               08.06.11   – 07.06.  –    Brno

55,40          5 B    Kristýna Hanáková         26.11.12   – 21.06.  –    Brno

55,59          3 E    Beáta Ryglová                 17.08.11   – 07.06.  –    Brno

57,35          ms     Sára Milánová                 19.09.12   – 07.06.  –    Brno

57,37          6 A    Veronika Anemari Křížová  30.07.11   – 07.06.  –    Brno

58,90          2 B    Veronika Honzíková       17.06.11   – 07.06.  –    Brno

1:01,97       5 C    Lilien Sára                       25.06.12   – 21.06.  –    Brno

1:02,53       6 C    Anna Jílková                   03.02.12   – 21.06.  –    Brno

1:03,78       8 A    Romana Černěnková       23.09.12   – 21.06.  –    Brno

1:03,94       4 D    Stela Lukasová                30.03.12   – 07.06.  –    Brno

1:03,96       6 B    Simona Kuglerová           01.12.12   – 07.06.  –    Brno

1:05,43       6 D    Štěpánka Vodáková        18.03.12   – 07.06.  –    Brno

1:05,52       ms     Kateřina Kopečná           04.04.12   – 21.06.  –    Brno

400 m

1:24,13       3 A    Barbora Otisková            13.01.12   – 01.05.  –    Frýdek Místek

1:27,08       2 A    Beáta Ryglová                 17.08.11   – 21.01.  –    Brno

1:30,17       2        Marie Bartoňová             04.04.14   – 14.01.  –    Brno

1:30,66       1 B    Linda Vykydalová          23.07.11   – 21.01.  –    Brno

1:31,05       2 B    Veronika Dobešová         09.06.11   – 21.01.  –    Brno

1:32,86       3 B    Kristýna Hanáková         26.11.12   – 21.01.  –    Brno

1:34,55       4        Anna Pudelková              19.01.13   – 14.01.  –    Brno

1:35,94       6        Nela Horáková                06.01.13   – 14.01.  –    Brno

1:40,98       10      Nela Pecenová                 25.03.13   – 14.01.  –    Brno

1:42,10       11      Lucie Křivánková            09.11.14   – 14.01.  –    Brno

1:42,93       4 B    Barbora Lovecká             24.09.12   – 21.01.  –    Brno

1:43,76       4 C    Alena Homolová             10.03.11   – 21.01.  –    Brno

1:46,50       5 C    Tea Helia                         27.12.12   – 21.01.  –    Brno

1:48,091     5 B    Alexandra Kočičková     15.06.12   – 21.01.  –    Brno

1:52,51       13      Noemi Potrusilová           23.02.14   – 14.01.  –    Brno

1:53,60       14      Nikola Hájková               29.04.14   – 14.01.  –    Brno

1:58,46       15      Elena Sedláková              14             – 14.01.  –    Brno

600 m

2:05,25       2 A    Eliška Sedláčková           30.08.13   – 23.04.  –    Brno

2:13,77       1 A    Linda Dobšáková            09.12.11   – 23.04.  –    Brno

2:18,40       2 D    Sára Milánová                 19.09.12   – 23.04.  –    Brno

2:19,03       2 B    Anna Sýkorová               08.06.11   – 23.04.  –    Brno

2:19,24       4 B    Veronika Honzíková       17.06.11   – 23.04.  –    Brno

2:22,80       4 A    Anika Vedrová                20.01.13   – 23.04.  –    Brno

2:28,52       5 A    Barbora Otisková            13.01.12   – 23.04.  –    Brno

2:29,33       2 E    Viktorie Trčková             08.02.13   – 23.04.  –    Brno

2:20,74       5 B    Anežka Mazálková          25.01.12   – 23.04.  –    Brno

2:30,63       6 C    Lilien Sára                       25.06.12   – 23.04.  –    Brno

2:30,77       3 C    Lucie Křivánková            09.11.14   – 23.04.  –    Brno

2:31,46       7 A    Kristýna Hanáková         26.11.12   – 23.04.  –    Brno

2:44,02       4 B    Eliška Blanařová             15             – 23.04.  –    Brno

2:46,90       5 C    Viktorie Hunkesová        19.06.13   – 23.04.  –    Brno

2:48,45       8 A    Anna Pudelková              19.01.13   – 23.04.  –    Brno

2:52,85       6 C    Nikola Hájková               29.04.14   – 23.04.  –    Brno

2:54,37       4 D    Mila Střítecká                  03.03.14   – 23.04.  –    Brno

2:54,76       4 E    Veronika Šánová             14             – 23.04.  –    Brno

3:00,74       5 D    Elena Sedláková              14             – 23.04.  –    Brno

Dálka –měřeno z místa odrazu

378             7        Simona Landová             28.05.11   – 21.06.  –    Brno

365             10      Eliška Sedláčková           30.08.13   – 07.06.  –    Brno

360             10      Veronika Dobešová         09.06.11   – 21.06.  –    Brno

357             6        Tea Helia                         27.12.12   – 21.01.  –    Brno

352             7        Beáta Ryglová                 17.08.11   – 21.01.  –    Brno

13      Antonie Slaná                  24.01.12   – 07.06.  –    Brno

14      Veronika Honzíková       17.06.11   – 07.06.  –    Brno

342             18      Anna Sýkorová               08.06.11   – 07.06.  –    Brno

341             8        Linda Vykydalová          23.07.11   – 21.01.  –    Brno

340             15      Sára Milánová                 19.09.12   – 23.04.  –    Brno

338             16      Barbora Lovecká             24.09.12   – 21.06.  –    Brno

337             2        Anna Pudelková              19.01.13   – 01.04.  –    Brno

333             21      Kateřina Kopečná           04.04.12   – 07.06.  –    Brno

327             10      Veronika Anemari Křížová  30.07.11   – 21.01.  –    Brno

326             24      Eliška Kolářová               11.08.12   – 23.04.  –    Brno

25      Linda Dobšáková            09.12.11   – 23.04.  –    Brno

319             6        Lucie Čumpelíková         30.01.14   – 23.04.  –    Brno

315             30      Michaela Zítková            13.01.11   – 23.04.  –    Brno

312             32      Kristýna Hanáková         26.11.12   – 23.04.  –    Brno

24      Štěpánka Vodáková        18.03.12   – 07.06.  –    Brno

309             9        Anika Vedrová                20.01.13   – 23.04.  –    Brno

306             6        Beáta Ryglová                 17.08.11   – 01.04.  –    Brno

36      Alena Homolová             10.03.11   – 23.04.  –    Brno

23      Anna Jílková                   03.02.12   – 21.06.  –    Brno

297             12      Nela Horáková                06.01.13   – 23.04.  –    Brno

292             5        Marie Bartoňová             04.04.14   – 14.01.  –    Brno

42      Stela Lukasová                30.03.12   – 23.04.  –    Brno

291             17      Ester Malášková              08.05.12   – 21.01.  –    Brno

291             10      Barbora Otisková            13.01.12   – 01.05.  –    Frýdek Místek

286             44      Alexandra Kočičková     15.06.12   – 23.04.  –    Brno

278             6        Nela Pecenová                 25.03.13   – 01.04.  –    Brno

265             ms     Laura Kneslová               12             – 07.06.  –    Brno

262             48      Denisa Macáková            29.06.12   – 23.04.  –    Brno

260             23      Veronika Šánová             14             – 23.04.  –    Brno

258             24      Eliška Blanařová             15             – 23.04.  –    Brno

256             25      Viktorie Hunkesová        19.06.13   – 23.04.  –    Brno

50      Lilien Sára                       25.06.12   – 23.04.  –    Brno

253             51      Anežka Mazálková          25.01.12   – 23.04.  –    Brno

246             13      Eliška Vařeková              11.02.11   – 01.04.  –    Brno

244             2        Simona Horáková            10.02.15   – 14.01.  –    Brno

237             12      Lucie Křivánková            09.11.14   – 14.01.  –    Brno

29      Noemi Potrusilová           23.02.14   – 23.04.  –    Brno

235             30      Viktorie Trčková             08.02.13   – 23.04.  –    Brno,

233             18      Kateřina Topinková         01.12.15   – 30.04.  –    Svitavy

211             14      Vanda Voráčová             13.07.12   – 01.04.  –    Brno

204             37      Jana Pochopová               29.06.15   – 23.04.  –    Brno

200             38      Amélie Žilková                23.10.15   – 23.04.  –    Brno

185             19      Elena Sedláková              14             – 14.01.  –    Brno

181             42      Nikola Hájková               29.04.14   – 23.04.  –    Brno

173             5        Anežka Nováčková         15             – 14.01.  –    Brno

172             44      Adriana Železníková       14             – 23.04.  –    Brno

Koule 2 kg

5,24            3       Michaela Zítková            13.01.11   – 23.04.  –    Brno

5,11            4       Veronika Anemari Křížová  30.07.11   – 23.04.  –    Brno

5,03            5       Alexandra Kočičková     15.06.12   – 23.04.  –    Brno

5,00            6       Antonie Slaná                  24.01.12   – 23.04.  –    Brno

4,99            4       Kateřina Kopečná           04.04.12   – 21.06.  –    Brno

4,91            7       Denisa Macáková            29.06.12   – 23.04.  –    Brno

4,76            5       Romana Černěnková       23.09.12   – 21.06.  –    Brno

4,46            8       Eliška Kolářová               11.08.12   – 23.04.  –    Brno

4,12            13     Štěpánka Vodáková        18.03.12   – 21.06.  –    Brno

3,99            14     Denisa Macáková            29.06.12   – 21.06.  –    Brno

3,26            17     Lilien Sára                       25.06.12   – 21.06.  –    Brno

2,71            15     Barbora Lovecká             24.09.12   – 23.04.  –    Brno

Kriketový míček

28,97          ms     Nella Marešová               03.05.11   – 07.06.  –    Brno

24,40          3       Beáta Ryglová                 17.08.11   – 07.06.  –    Brno

23,17          5       Simona Landová             28.05.11   – 07.06.  –    Brno

21,14          7       Denisa Macáková            29.06.12   – 07.06.  –    Brno

19,85          9       Lilien Sára                       25.06.12   – 07.06.  –    Brno

17,75          13     Veronika Anemari Křížová  30.07.11   – 07.06.  –    Brno

15,16          23     Eliška Vařeková              11.02.11   – 07.06.  –    Brno

5,80            30     Kateřina Topinková         01.12.15   – 30.04.  –    Svitavy

Plný míč 1 kg

6,19            2       Lucie Čumpelíková         30.01.14   – 23.04.  –    Brno

5,06            5       Nela Pecenová                 25.03.13   – 23.04.  –    Brno

4,70            7       Nela Horáková                06.01.13   – 23.04.  –    Brno

4,40            9       Izabela Hejlová               08.09.13   – 23.04.  –    Brno

3,88            11     Mila Střítecká                  03.03.14   – 23.04.  –    Brno

3,85            13     Nikola Hájková               29.04.14   – 23.04.  –    Brno

3,64            17     Adriana Železníková       14             – 23.04.  –    Brno

3,56            19     Simona Horáková            10.02.15   – 23.04.  –    Brno

3,48            20     Noemi Potrusilová           23.02.14   – 23.04.  –    Brno

2,70            23     Jana Pochopová               29.06.15   – 23.04.  –    Brno

2,65            24     Anežka Nováčková         15             – 23.04.  –    Brno

2,57            25     Amélie Žilková                23.10.15   – 23.04.  –    Brno

Výkony hostujících závodníků a cizinců startujících za družstva

AC Moravská Slavia Brno, spolek, žen, juniorek, dorostenek a starších žákyň

ŽENY

1 500 m

5:21,61       9       Daria Ishchuk                  19.07.94   – 14.05.  –    Opava-Štefko running team

100 m překážek

15,61  +0,7  2 B    Dominika Géciová          14.08.02   – 14.05.  –    Opava

400 m překážek

1:03,82       3 A   Dominika Géciová          14.08.02   – 14.05.  –    Opava

Koule 4 kg

12,76          3       Petra Hanuliaková           24.06.02   – 14.05.  –    Opava-AO TJ Slávia STU Bratislava

10,90          ms     Andrea Feďová               11.02.98   – 11.06.  –    UH. Hradiště-Atletika Košice o.z.

Disk 1 kg

32,09          10     Andrea Feďová               11.02.98   – 28.05.  –    Olomouc-Atletika Košice o.z.

Oštěp 600 g

46,12          1       Petra Hanuliaková           24.06.02   – 14.05.  –    Opava-AO TJ Slávia STU Bratislava

Kladivo 4 kg

25,18          15     Andrea Feďová               11.02.98   – 28.05.  –    Olomouc-Atletika Košice o.z.

24,62          10     Petra Hanuliaková           24.06.02   – 14.05.  –    Opava-AO TJ Slávia STU Bratislava

JUNIORKY /18-19 let/

100 m překážek

14,87  +2,0  4 A   Mia Fotulová                   07.06.03   – 28.05.  –    Olomouc-AŠK Slávia Spišská Nová Ves

400 m překážek

1:07,15       7 A   Mia Fotulová                   07.06.03   – 11.06.  –    Uh. HradištěAŠK Slávia Spišská Nová Ves

Disk 1 kg

24,79          12     Natálie Nováková           14.09.04   – 05.06.  –    Ostrava-AHA Vyškov

Kladivo 4 kg

32,04          7       Natálie Nováková           14.09.04   – 05.06.  –    Ostrava-AHA Vyškov

DOROSTENKY /16-17 let/

60 m

14,48  -0,2    5 D   Patricie Holcová              22.06.06   – 07.05.  –    Vyškov-SK Speed Brno

200 m

27,51  -1,0   3 E    Magdalena Mádrová       01.06.06   – 07.05.  –    Vyškov-SK Speed Brno

27,86  -1,4  3 A    Veronika Böhmová          16.05.06   – 07.05.  –    Vyškov-SK Speed Brno

28,78 -1,0    4 E    Patricie Holcová              22.06.06   – 07.05.  –    Vyškov-SK Speed Brno

28,87 -1,4    6 A   Nikola Bukáčková           30.01.06   – 07.05.  –    Vyškov-SK Speed Brno

30,29 +0,3   6 E    Alena Fojtíčková             14.04.06   – 05.06.  –    Ostrava-SK Speed Brno

400 m

1:03,00       1 C    Mádrová Magdalena       01.06.06   – 07.05.  –    Vyškov-SK Speed Brno

1:05,32       2 C    Veronika Böhmová         16.05.06   – 05.06.  –    Ostrava-SK Speed Brno

1:06,26       2 C    Nikola Bukáčková           30.01.06   – 05.06.  –    Ostrava-SK Speed Brno

800 m

2:38,24       7       Alena Fojtíčková             14.04.06   – 05.06.  –    Ostrava-SK Speed Brno

Štafeta 4 x 100 m

54,29          4 B    Böhmová-Bukáčková-Fojtíčková-Holcová –          07.05.        –           Vyškov-SK Speed Brno

STARŠÍ ŽÁKYNĚ /14-15 let/

60 m

8,98  +0,0    6 C    Tereza Karbanová           24.01.08   – 24.05.  –    Břeclav-TJ Sokol Přísnotice

1 500 m

5:58,70       13      Aneta Gottwaldová        23.08.10   – 30.04.  –    Vyškov-TJ Sokol Přísnotice

3 000 m

12:30,98     3        Ellen Skalníková             09.05.07   – 24.05.  –    Břeclav-TJ Sokol Přísnotice

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card