Výsledky atletů Moravské Slavie Brno v roce 2022 stav k 30.6.

MUŽI

60 m

7,94            1 A   Radim Kligl                     24.03.01   – 07.01.  –    Brno

100 m

11,82  +1,2   4 B    František Křivánek          01.07.02   – 29.05.  –    Otrokovice

200 m

24,79  +0,0   1 D   František Křivánek          01.07.02   – 29.05.  –    Otrokovice

24,91  +1,0  2 E    Jakub Stibal                     29.01.01   – 29.05.  –    Otrokovice

25,74  +1,0  4 E    Jakub Hurt                       08.03.01   – 29.05.  –    Otrokovice

300 m

37,76          3 B    Jakub Stibal                     29.01.01   – 08.01.  –    Ostrava

400 m

53,34          ms     Radim Kligl                     24.03.01   – 16.01.  –    Ostrava

53,97          6 A   Jakub Stibal                     29.01.01   – 12.06.  –    Znojmo

54,94          6 C    Adam Ševčík                   13.08.00   – 24.02.  –    Ostrava

600 m

1:25,45       4       Jakub Stibal                     29.01.01   – 08.01.  –    Ostrava

1:25,92       5       Radim Kligl                     24.03.01   – 08.01.  –    Ostrava

800 m

1:59,32       ms     Radim Kligl                     24.03.01   – 16.01.  –    Ostrava

2:03,09       6 A   Jakub Stibal                     29.01.01   – 12.06.  –    Znojmo

2:08,60       3 B    Adam Ševčík                   13.08.00   – 12.06.  –    Znojmo

3:00,14       8 A   Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 12.03.  –    Ostrava

1 000 m

2:39,29       2       Radim Kligl                     24.03.01   – 08.01.  –    Ostrava

2:50,29       10     Adam Ševčík                   13.08.00   – 06.05.  –    Praha

1 500 m

4:15,97       3       Radim Kligl                     24.03.01   – 06.02.  –    Ostrava

4:16,90       6       Jindřich Martinec            07.02.85   – 15.05.  –    Vyškov

4:16,93       5       František Mahovský        22.12.83   – 12.06.  –    Znojmo

4:38,05       19     Vlastimil Chadim            13.10.76   – 15.05.  –    Vyškov

3 000 m

9:12,30       6       František Mahovský        22.12.83   – 12.06.  –    Znojmo

9:18,13       ms     Radim Kligl                     24.03.01   – 30.01.  –    Ostrava

9:19,12       9       Jindřich Martinec            07.02.85   – 12.06.  –    Znojmo

5 000 m

16:17,74     7       František Mahovský        22.12.83   – 29.05.  –    Otrokovice

16:30,22     9       Jindřich Martinec            07.02.85   – 29.05.  –    Otrokovice

17:14,0       11     Daniel Orálek                29.03.70 – 01.06. –   Brno

17:34,0      15     Tomáš Hrdina                  10.10.79   – 01.06. –   Brno

17:57,0      23     Vlastimil Chadim            13.10.76   – 01.06. –   Brno

17:59,0               Martin Vencbauer        23.06.01 – 01.06. –   Brno

18:01,0               Karel Fučík                      21.09.72   – 01.06. –   Brno

19:44,0               Michal Hozák                  08.12.81   – 01.06. –   Brno

19:45,0               Tomáš Bůbela                  01.04.71   – 01.06. –   Brno

24:51,0               Albín Hanák                    12.03.51   – 01.06. –   Brno

25:07,0               Přemysl Divácký             06.09.49   – 01.06. –   Brno

29:56,0               Rostislav Stříbrný            05.10.52   – 01.06. –   Brno

33:48,0               Karel Fuksa                     30.07.46   – 01.06. –   Brno

36:49                  Josef Holý                       28.06.41   – 01.06. –   Brno

10 000 m

39:15,43              Vlastimil Chadim            13.10.76   – 23.04.  –    Otrokovice

40:24,42              Michal Hozák                  08.12.81   – 23.04.  –    Otrokovice

Půlmaraton

1:16:58                Lukáš Kocur                    09.03.77   – 02.04.  –    Praha

1:20:43       36     Michal Glier                    10.03.82   – 18.06.  –    Olomouc

1:31:11       40     Tomáš Bůbela                  01.04.71   – 17.04.  –    Brno

1:56:46       8v     Přemysl Divácký             06.09.49   – 17.04.  –    Brno

1:56:56       2v     Ivan Kopeček                  03.03.49   – 23.04.  –    Olomouc

2:04:39       243   Ivoš Kupský                    23.09.72   – 17.04.  –    Brno

2:51:00       13v   Karel Fuksa                     30.07.46   – 17.04.  –    Brno

Maratón

2:48:15       19     Daniel Orálek                29.03.70 – 08.05. –   Praha

2:52:54     22     Lukáš Kocur                    09.03.77   – 08.05. –   Praha

50 km

3:39:03       m      Daniel Orálek                29.03.70 – 26.03. –   Plzeň

100 km

8:14:07       5       Daniel Orálek                29.03.70 – 26.03. –   Plzeň

60 m překážek – veteránské

15,29          6 B    Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 12.03.  –    Ostrava

3 000 m překážek

10:14,98     2       Jindřich Martinec            07.02.85   – 15.05.  –    Vyškov

14:46,02     6       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 15.05.  –    Vyškov

Dálka

612  +1,4     2       Jakub Hurt                       08.03.01   – 29.05.  –    Otrokovice

569  -0,2      7       František Křivánek          01.07.02   – 29.05.  –    Otrokovice

494             3       Radim Kligl                     24.03.01   – 07.01.  –    Brno

Koule 7,26

13,15          2       Martin Kollár                   18.09.90   – 12.06.  –    Znojmo

11,05          9       Ondřej Petr                      22.03.84   – 29.05.  –    Otrokovice

Disk 2 kg

39,75          1       Ondřej Petr                      22.03.84   – 18.05.  –    Brno

31,93          7       Martin Kollár                   18.09.90   – 15.05.  –    Vyškov

Oštěp 800 g

36,40          10     František Křivánek          01.07.02   – 12.06.  –    Znojmo

Kladivo 7,26 kg

46,59          2       Ondřej Petr                      22.03.84   – 29.05.  –    Otrokovice

Chůze 3 000 m

16:16,67     2       Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 12.03.  –    Ostrava

Chůze 10 000 m

57:48,80     1v     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 01.05.  –    Děčín

Chůze 5 km – kratší trať

26:32          12     Tomáš Vojtíšek                24.11.73   – 07.05.  –    Milovice

31:42        32    Petr Říha                         18.07.87  – 07.05.  –    Milovice

Chůze 10 km

57:23          8v     Tomáš Vojtíšek               24.11.73   – 15.04.  –    Olomouc

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /Moravská Slavia+AO Akademik TU Košice/

44,64          2 A   Neugebauer-Marčík-Martečík-Németh   – 12.06.  –    Znojmo

45,07          1 A   Marčík-Németh-Martečík-Hanek    – 15.05.  –    Vyškov

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /Moravská Slavia+SK Speed Brno/

44,80          1 B    VelebaPastranaKocourek-Konečný     – 12.06.  –    Znojmo

Štafeta 4 x 400 m

3:39,68       2 C    Martinec-Neugebauer-Novotný-Stibal –           29.05.        –           Otrokovice

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /Moravská Slavia

3:36,42       1 C    Marčík-Oral-Németh-Muteanu        – 29.05.  –    Otrokovice

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /Moravská Slavia+SK Speed Brno/

3:37,66       1 A   PastranaVelebaKocourek-Žižka    – 29.05.  –    Otrokovice

JUNIOŘI /18-19 let/

60 m

7,41            3 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 08.01.  –    Ostrava

7,48            3 C    Pavel Peksa                     01.09.04   – 06.02.  –    Ostrava

7,61            ms     Jonáš Konečný                21.01.03   – 16.01.  –    Ostrava

7,62            ms     Jiří Marčík                       19.02.04   – 16.01.  –    Ostrava

100 m

11,49  +1,2  1 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 29.05.  –    Otrokovice

11,64  +1,6  2 B   Jiří Marčík                       19.02.04   – 29.05.  –    Otrokovice

11,67  +0,0  5 A   Pavel Peksa                     01.09.04   – 22.05.  –    Ostrava

/11,64  +3,1 7                                                                – 22.05.  –    Ostrava/

11,72  +1,6  3 B    Jonáš Konečný                21.01.03   – 29.05.  –    Otrokovice

150 m

17,35          3 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 08.01.  –    Ostrava

17,96          4 C    Pavel Peksa                     01.09.04   – 08.01.  –    Ostrava

18,38          3 E    Jiří Marčík                       19.02.04   – 08.01.  –    Ostrava

200 m

22,60  -0,8   2 B    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 22.05.  –    Ostrava

23,43  +0,7  2 B    Jiří Marčík                       19.02.04   – 29.05.  –    Otrokovice

23,76  +0,2  3 C    Pavel Peksa                     01.09.04   – 22.05.  –    Ostrava

23,83  +0,2  4 C   Jonáš Konečný                21.01.03   – 22.05.  –    Ostrava

23,93  +1,8  3 C    Adrian Munteanu            30.09.04   – 12.06.  –    Znojmo

24,00  +0,2  6 C    Michal Novotný              16.09.03   – 22.05.  –    Ostrava

300 m

35,84          4 A    Rudolf Žižka                   07.04.04   – 08.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

39,42          4 C    Jiří Marčík                       19.02.04   – 08.01.  –    Ostrava

400 m

48,93          1 A   Rudolf Žižka                   07.04.04   – 29.05.  –    Otrokovice-klubovní rekord

52,17          4 A   Adrian Munteanu            30.09.04   – 29.05.  –    Otrokovice

53,61          5 B    Michal Novotný              16.09.03   – 05.06.  –    Ostrava

54,51          ms     Pavel Peksa                     01.09.04   – 16.01.  –    Ostrava

54,94          6 B    Jiří Marčík                       19.02.04   – 05.06.  –    Ostrava

55,11          3 C    Jonáš Konečný                21.01.03   – 12.06.  –    Znojmo

Dálka

643 +1,1      4       Jonáš Konečný                21.01.03   – 15.05.  –    Vyškov

419             5       Jiří Marčík                       19.02.04   – 07.01.  –    Brno

Trojskok

12,43          ms     Jonáš Konečný                21.01.03   – 30.01.  –    Ostrava

Koule 6 kg

13,65          2       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 01.05.  –    Brno-klubovní rekord

Disk 1,75 kg

38,64          2       Luděk Čumpelík             24.04.03   – 01.05.  –    Brno

Oštěp 800 g

37,89          7       Michal Novotný              16.09.03   – 22.05.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /Moravská Slavia-SK Speed Brno-Ukrajina/

45,47          1 B    Žižka-PasternaByčkov-Konečný    – 15.05.  –    Vyškov

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /Moravská Slavia -Ukrajina/

45,32          3 A   Byčkov-Žižka-Marčík-Sedlecký      – 07.05.  –    Vyškov

Štafeta 4 x 100 m – smíšená /Moravská Slavia-Sokol Přísnotice-SK Speed Brno/

46,47          2 B    Konečný-Pastorek-Siegel-Pasterna  – 07.05.  –    Vyškov

Štafeta 4 x 200 m

1:36,71         2          Peksa-Hanek Š.-Martečík-Konečný-  06.02.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m

3:39,74       4       Neugebauer-Hanek-Oral-Fic           – 05.06.  –    Ostrava

3:46,31       2       Žižka-Konečný-Munteanu-Marčík  – 22.05.  –    Ostrava

Štafeta 4 x 400 m – smíšená /ASMS+SK Speed Brno/

3:42,20       5       Hanek-Novotný-Marčík-Pastrana     – 05.06.  –    Ostrava

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

1 973          4       Jiří Marčík                       19.02.04   – 01.05.  –    Blansko

/7,70-12,09-24,03/

1 951          5       Jonáš Konečný                21.01.03   – 01.05.  –    Blansko

/7,64-12,07-24,53/

DOROSTENCI  /16-17 let/

60 m

7,20            4 A   Martin Martečík              11.01.05   – 19.02.  –    Ostrava-klubovní rekord

7,64            3 D   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 08.01.  –    Ostrava

7,58  -1,7     1 B    Martin Sedlecký              03.03.06   – 01.05.  –    Blansko

8,00            4 E    Vít Holík                         05.05.06   – 08.01.  –    Ostrava

8,81            2 A   Kryštof Rybníkář            23.03.06   – 07.01.  –    Brno

100 m

11,26  +1,3  4 A   Martin Martečík              11.01.05   – 18.06.  –    Ostrava

11,68  +1,2  6       Martin Sedlecký              03.03.06   – 12.06.  –    Znojmo

/11,51 +2,5  2 A                                                             – 12.06.  –    Znojmo/

11,84 +0,9   4 C    Adam Neugebauer          22.05.05   – 05.06.  –    Ostrava

12,07  -1,2   4 A   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 15.05.  –    Vyškov

12,72  +0,0  7 C    Vítězslav Siegel               20.12.06   – 07.05.  –    Vyškov

13,09  -0,8   5 E    Kryštof Rybníkář            23.03.06   – 07.05.  –    Vyškov

/13,08  +3,1 6 E                                                             – 21.05.  –    Znojmo/

150 m

17,60          4 A   Martin Martečík              11.01.05   – 08.01.  –    Ostrava-klubovní rekord

18,55          3 C    Martin Sedlecký              03.03.06   – 08.01.  –    Ostrava

20,91          6 D   Vítězslav Siegel               20.12.06   – 08.01.  –    Ostrava

200 m

23,27          1 B    Martin Martečík              11.01.05   – 06.02.  –    Ostrava

23,39  +0,5  1 B    Adam Neugebauer          22.05.05   – 12.06.  –    Znojmo

23,54  +0,5  1 B    Martin Sedlecký              03.03.06   – 21.05.  –    Znojmo

24,78  -0,8   3 D   Kryštof Hanek                28.01.05   – 07.05.  –    Vyškov

24,79  +0,0  2 D   Matyáš Oral                     26.12.06   – 29.05.  –    Otrokovice

25,27          ms     Vít Holík                         05.05.06   – 16.01.  –    Ostrava

25,35  -0,8    8 D   Martin Sedlecký              03.03.06   – 07.05.  –    Vyškov

26,03  -0,2   4 F    Kryštof Rybníkář            23.03.06   – 05.06.  –    Ostrava

300 m

37,47          2 A   Martin Martečík              11.01.05   – 08.01.  –    Ostrava

37,54          3 A   Štěpán Hanek                  28.01.05   – 08.01.  –    Ostrava

41,03          3 B    Kryštof Hanek                28.01.05   – 08.01.  –    Ostrava

41,57          4 C    Vítězslav Siegel               20.12.06   – 08.01.  –    Ostrava

400 m

51,44          3 B    Štěpán Hanek                  28.01.05   – 19.02.  –    Ostrava

52,80          1 C    Adam Neugebauer          22.05.05   – 12.06.  –    Znojmo

53,20          1 C    Matyáš Oral                     26.12.06   – 05.06.  –    Ostrava

57,93          2 D   Kryštof Hanek                28.01.05   – 12.06.  –    Znojmo

600 m

1:30,50       5       Kryštof Hanek                28.01.05   – 08.01.  –    Ostrava

800 m

2:01,11       2 A   Matyáš Oral                     26.12.06   – 12.06.  –    Znojmo

2:06,09       1 C    Vojtěch Fic                      16.12.05   – 07.05.  –    Vyškov

2:09,29       4 B    Kryštof Hanek                28.01.05   – 12.06.  –    Znojmo

1 500 m

4:16,09       8       Vojtěch Fic                      16.12.05   – 18.06.  –    Ostrava

4:57,72       ms     Tomáš Odehnal               09.07.05   – 29.05.  –    Otrokovice

3 000 m

9:03,36       6      Adam Zřídkaveselý         11.11.05   – 19.06.  –    Ostrava-klubovní rekord

9:29,08       14     Vojtěch Fic                      16.12.05   – 19.06.  –    Ostrava

5 000 m

16:21,60     8       Adam Zřídkaveselý         11.11.05   – 29.05.  –    Otrokovice

17:04,27     ms     Jan Strýček                      14.07.05   – 29.05.  –    Otrokovice

60 m překážek

8,46            3       Štěpán Hanek                  28.01.05   – 08.01.  –    Ostrava

110 m překážek

14,51  +0,3  5       Štěpán Hanek                  28.01.05   – 18.06.  –    Ostrava

/14,43 +3,1  1                                                                – 28.05.  –    Olomouc/

300 m překážek

37,77          1       Štěpán Hanek                  28.01.05   – 19.06.  –    Ostrava-rekord JmKAS

45,48          ms     Vítězslav Siegel               20.12.06   – 05.06.  –    Ostrava

400 m překážek mužské

55,91          ms     Štěpán Hanek                  28.01.05   – 11.06.  –    Uherské Hradiště

400 m překážek dorostenecké

55,88          2       Štěpán Hanek                  28.01.05   – 29.06.  –    Székesfehérvár

Dálka

625  +0,0     7       Martin Sedlecký              03.03.06   – 15.05.  –    Vyškov

580             10     Adam Neugebauer          22.05.05   – 19.01.  –    Ostrava

475  +0,8     14     Kryštof Rybníkář            23.03.06   – 07.05.  –    Vyškov

Koule 5 kg

12,62          5       Vít Holík                         05.05.06   – 06.02.  –    Ostrava

Koule 6 kg

10,06          4       Vít Holík                         05.05.06   – 01.06.  –    Brno

Disk 1,5 kg

34,99          1       Vít Holík                         05.05.06   – 01.06.  –    Brno

Sprinterský trojboj /60 m-100 m-200 m/

2 043          3     Martin Sedlecký              03.03.06   – 01.05.  –    Blansko

                   /7,58-11,96-23,96/

STARŠÍ ŽÁCI /14 – 15 let/

50 m

7,16            1 A   Ondřej Stejskal                20.02.08   – 26.02.  –    Brno

60 m

7,70  -0,4     3 A   David Pella                      24.11.08   – 24.05.  –    Břeclav

7,87  -0,7     4 FA Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 30.04.  –    Vyškov

7,92  -0,7     7 A   Jan Slavík                        25.11.08   – 30.04.  –    Vyškov

8,00  -0,2     4 D   Tomáš Horák                   05.03.08   – 04.06.  –    Ostrava

8,05  +0,7    1 C    Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 08.05.  –    Břeclav

8,19  -1,4     2 B    Michal Kunovský            21.05.07   – 23.04.  –    Brno

8,19  -0,4    5 B    Štěpán Proks                   11.06.07   – 30.04.  –    Vyškov

8,23            6 D   Vojtěch Kašpárek            17.05.07   – 20.05.  –    Opava

8,37  -0,4    8 B    Martin Zeman                  27.03.08   – 30.04.  –    Vyškov

8,42  +1,1    1 D   Oskar Telecký                 14.04.08   – 23.04.  –    Brno

8,64            1 F    Ondřej Stejskal                20.02.08   – 07.01.  –    Brno

8,64 +0,7     3 C    Eduard Vavruša              18.01.08   – 08.05.  –    Břeclav

8,72  -3,0     3 C    Matěj Dujka                    27.04.08   – 23.04.  –    Brno

9,05  -3,0     5 C    Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 07.01.  –    Brno

9,77  +1,1    5 D   Petr Daněk                      18.11.07   – 23.04.  –    Brno

150 m

18,70 +0,0   3 C    David Pella                      24.11.08   – 04.06.  –    Ostrava

18,72 +0,8   3 C    Jan Slavík                        25.11.08   – 08.05.  –    Břeclav

19,05          1 D   Michal Kunovský            21.05.07   – 05.02.  –    Ostrava

19,32  -1,1   1 F    Tomáš Horák                   05.03.08   – 24.05.  –    Břeclav

19,35  +0,2  1 E    Martin Zeman                  27.03.08   – 04.06.  –    Ostrava

19,47  +0,3  3 B    Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 14.06.  –    Břeclav

20,07  -0,2   3 G   Matěj Dujka                    27.04.08   – 14.06.  –    Břeclav

21,02  -1,1   6 F    Eduard Vavruša              18.01.08   – 24.05.  –    Břeclav

21,16          5 E    Oskar Telecký                 14.04.08   – 05.02.  –    Ostrava

300 m

38,52          3 A   Jan Slavík                        25.11.08   – 04.06.  –    Ostrava

39,75          1 C    Michal Kunovský            21.05.07   – 23.04.  –    Brno

40,78          2 A   Tomáš Horák                   05.03.08   – 15.02.  –    Ostrava

40,96          1 B    Martin Zeman                  27.03.08   – 04.06.  –    Ostrava

41,10          7 A   Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 30.04.  –    Vyškov

42,07          3 A   David Pella                      24.11.08   – 23.04.  –    Brno

43,70          5 B    Oskar Telecký                 14.04.08   – 30.04.  –    Vyškov

45,02          3 B    Ondřej Stejskal                20.02.08   – 23.04.  –    Brno

45,64          7 C    Eduard Vavruša              18.01.08   – 30.04.  –    Vyškov

46,87          4 B    Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 23.04.  –    Brno

800 m

2:06,78       2       Michal Kunovský            21.05.07   – 24.05.  –    Břeclav

2:12,41       3       Jan Slavík                        25.11.08   – 24.05.  –    Břeclav

2:20,80       4       Matěj Dujka                    27.04.08   – 14.06.  –    Břeclav

1 000 m

3:37,85       18 B  Vojtěch Kašpárek            17.05.07   – 20.05.  –    Opava

1 500 m

4:56,42       5       Matěj Dujka                    27.04.08   – 04.06.  –    Ostrava

5:34,74       2       Šimon Francl                   02.03.08   – 23.04.  –    Brno

3 000 m

11:17,40     5       Matěj Dujka                    27.04.08   – 24.05.  –    Břeclav

50 m překážek

8,66            1       Ondřej Stejskal                20.02.08   – 26.02.  –    Brno

60 m překážek

9,90            3 A   Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 21.01.  –    Olomouc

11,26          3 C    Martin Zeman                  27.03.08   – 21.01.  –    Olomouc

100 m překážek

16,19  -0,6   1 A   Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 14.06.  –    Břeclav

16,97  -2,1   2       Ondřej Stejskal                20.02.08   – 23.04.  –    Brno

200 m překážek

31,12  -2,3   1 C    Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 08.05.  –    Břeclav

32,60  -1,1   2 B   Martin Zeman                  27.03.08   – 24.05.  –    Břeclav

Dálka

562             3       Tomáš Horák                   05.03.08   – 12.02.  –    Ostrava

526             3       Ondřej Bartoš                  28.04.07   – 21.01.  –    Olomouc

525             1       David Pella                      24.11.08   – 11.05.  –    Brno

516  -0,4      3       Štěpán Proks                   11.06.07   – 23.04.  –    Brno

496  -0,6      5       Michal Kunovský            21.05.07   – 23.04.  –    Brno

468             9       Jan Slavík                        25.11.08   – 21.01.  –    Olomouc

440             3       Ondřej Stejskal                20.02.08   – 26.02.  –    Brno

439             8       Martin Zeman                  27.03.08   – 07.01.  –    Brno

419             26     Eduard Vavruša              18.01.08   – 05.02.  –    Ostrava

416             9       Ondřej Stejskal                20.02.08   – 07.01.  –    Brno

375  +0,2     9       Ondřej Stejskal                20.02.08   – 23.04.  –    Brno

369             12     Petr Daněk                      18.11.07   – 07.01.  –    Brno

349  -0,7      10     Shai Elijah Selinger         19.09.08   – 23.04.  –    Brno

344             14     Matěj Dujka                    27.04.08   – 07.01.  –    Brno

                                                       Výška

168             2       Štěpán Proks                   11.06.07   – 23.04.  –    Brno

164             7       Vojtěch Kašpárek            17.05.07   – 20.05.  –    Opava

146             24     Josef Sedlák                    06.11.07   – 12.05.  –    Brno

138             1       Tomáš Vala                     28.07.07   – 13.04.  –    Znojmo

130          4       Martin Zeman                  27.03.08   – 23.04.  –    Brno

Koule 4 kg

10,77          5       Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 30.04   –    Vyškov

9,13            38     Josef Sedlák                    06.11.07   – 12.05.  –    Brno

8,76            1       Tomáš Vala                     28.07.07   – 13.04.  –    Znojmo

8,42            5       Šimon Francl                   02.03.08   – 23.04.  –    Brno

7,42            14     Petr Daněk                      18.11.07   – 14.06   –    Břeclav

Disk 1 kg

19,37          9       Štěpán Proks                   11.06.07   – 24.05.  –    Břeclav

Oštěp 600 g

33,31          5       Štěpán Proks                   11.06.07   – 30.04   –    Vyškov

31,27          9       Jan Slavík                        25.11.08   – 30.04.  –    Vyškov

30,49          10     Lukáš Čumpelík              22.01.08   – 30.04.  –    Vyškov

Kriketový míček

37,00          47     Vojtěch Kašpárek            17.05.07   – 20.05.  –    Opava

Štafeta 4 x 60

31,61          1       Bartoš-Dujka-Pella-Vavruša            – 14.06.  –    Břeclav

Štafeta 4 x 300 m

2:41,21       2       Horák-Kunovský-Slavík-Zeman      – 04.06.  –    Ostrava

2:46,93       1 A   Horák-KunovskýZeman-Dujka       – 24.05.  –    Břeclav

2:50,97                Bartoš, Kunovský, Zeman, Horák    – 30.04.  –    Vyškov

Čtyřboj 60 m-výška-kriketový míček-1 000 m

1 533                          Vojtěch Kašpárek            17.05.07   – 20.05.  –    Opava

                   /8,23-164-3:3785-37,00/

MLADŠÍ ŽÁCI /12-13 let

50 m

8,41            3 E    Matyáš Sapák                  17.06.10   – 26.02.  –    Brno

8,52            3 A   Jan Procházka                  26.04.09   – 26.02.  –    Brno

8,55            4 E    Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 26.02.  –    Brno

60 m

8,33  -0,5     2 B    Václav Kreidl                  16.04.09   – 23.04.  –    Brno

8,35  -0,5     3 A   Lukáš Hadra                    31.10.09   – 08.05.  –    Břeclav

9,39  +0,9    6 B    Michael Slabý                  04.11.10   – 02.06.  –    Blansko

9,45  -1,2     5 C    Mikuláš Lang                  20.11.09   – 23.04.  –    Brno

9,53  +0,9    7 B    Adam Koudelka              27.03.10   – 02.06.  –    Blansko

9,91  -1,9     4 E    Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 23.04.  –    Brno

10,23  -1,9   6 E    Matěj Skládal                  16.01.10   – 23.04.  –    Brno

10,49  -1,1   6 D   Jakub Zeman                   01.07.10   – 16.06.  –    Blansko

10,58          1 B    Matyáš Sapák                  17.06.10   – 07.01.  –    Brno

10,64  -0,1   7 B    David Novák                   03.11.10   – 01.05.  –    Blansko

10,65  -1,4   7 C    Jakub Kareš                     07.05.10   – 19.05.  –    Blansko

10,15  -2,9   4 D   Matěj Knesl                     22.10.10   – 23.04.  –    Brno

11,16          2 B    Jan Procházka                  26.04.09   – 07.01.  –    Brno

11,43  -2,8   7 E    Tomáš Smejkal                03.07.10   – 19.05.  –    Blansko

150 m

20,22  +0,2  1 A   Václav Kreidl                  16.04.09   – 16.06.  –    Blansko

21,86 -1,9    2 B    Lukáš Hadra                    31.10.09   – 19.05.  –    Blansko

23,48  +0,0  3 B    Michael Slabý                  04.11.10   – 16.06.  –    Blansko

23,93  -0,2    2 D    Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 08.05.  –    Břeclav

24,04 +1,3   4 B    Matyáš Sapák                  17.06.10   – 02.06.  –    Blansko

24,50  -0,2   4 C    Adam Koudelka              27.03.10   – 08.05.  –    Břeclav

26,55  -0,2   4 D   David Novák                   03.11.10   – 08.05.  –    Břeclav

26,74  -0,2   5 D   Jakub Kareš                     07.05.10   – 08.05.  –    Břeclav

300 m

46,00          2 C    Václav Kreidl                  16.04.09   – 23.04.  –    Brno

49,05          2 C    Mikuláš Lang                  20.11.09   – 02.06.  –    Blansko

52,16          2 C    Lukáš Hadra                    31.10.09   – 04.02.  –    Ostrava

52,50          5 B    Matyáš Sapák                  17.06.10   – 19.05.  –    Blansko

55,41          1 E    Michael Slabý                  04.11.10   – 23.04.  –    Brno

1:00,68       3 E    Jakub Zeman                   01.07.10   – 23.04.  –    Brno

600 m

2:14,41       5 A   David Novák                   03.11.10   – 01.05.  –    Blansko

800 m

2:37,45       5 A   Mikuláš Lang                  20.11.09   – 19.05.  –    Blansko

2:51,72       10     Martin Fic                        28.02.10   – 16.06.  –    Blansko

2:54,07       11     Tomáš Melichar               18.06.10   – 16.06.  –    Blansko

2:54,12       12     David Novák                   03.11.10   – 16.06.  –    Blansko

3:08,91       11     Matyáš Sapák                  17.06.10   – 23.04.  –    Brno

3:11,32       12     Jakub Zeman                   01.07.10   – 23.04.  –    Brno

1 500 m

5:59,51       9       David Novák                   03.11.10   – 02.06.  –    Blansko

60 m překážek

9,33  +1,2    4 A   Václav Kreidl                  16.04.09   – 30.06.  –    Olomouc-klubovní rekord

Dálka

460             3       Václav Kreidl                  16.04.09   – 14.01.  –    Olomouc

406             10     Mikuláš Lang                  20.11.09   – 19.05.  –    Blansko

390             11     Martin Fic                        28.02.10   – 19.05.  –    Blansko

375  -1,2      13     Matyáš Sapák                  17.06.10   – 02.06.  –    Blansko

350             4       Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 07.01.  –    Brno

339  -0,9      18     Matěj Knesl                     22.10.10   – 23.04.  –    Brno

337  +0,9     19     Jakub Zeman                   01.07.10   – 16.06.  –    Blansko

335             15     Jan Procházka                  26.04.09   – 26.02.  –    Brno

306  +3,8     21     David Novák                   03.11.10   – 16.06.  –    Blansko

300  +0,3     24     Matěj Skládal                  16.01.10   – 23.04.  –    Brno

300             20     Tomáš Smejkal                03.07.10   – 19.05.  –    Blansko

292             8       Michael Slabý                  04.11.10   – 07.01.  –    Brno

9       Jakub Kareš                     07.05.10   – 07.01.  –    Brno

Koule 3 kg

7,50            4       Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 19.05.  –    Blansko

6,28            7       Matěj Knesl                     22.10.10   – 23.04.  –    Brno

5,82            8       Šimon Richter                 17.03.10   – 23.04.  –    Brno

5,11            8       Tomáš Melichar               18.06.10   – 16.06.  –    Blansk

3,76            10     Adam Koudelka              27.03.10   – 02.06.  –    Blansko

3,71            9       David Novák                   03.11.10   – 23.04.  –    Brno

Oštěp 500 g

20,92          3       Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 02.06.  –    Blansko

16,99          3       Šimon Richter                 17.03.10   – 23.04.  –    Brno

Kriketový míček

35,92          10    Jakub Kareš                     07.05.10   – 19.05.  –    Blansko

31,79          12     Tadeáš Vašut                   30.07.10   – 16.06.  –    Blansko

31,42          18    Adam Koudelka              27.03.10   – 19.05.  –    Blansko

29,10          21     Matyáš Sapák                  17.06.10   – 19.05.  –    Blansko

Štafeta 4 x 60 m

33,16          2 A   Hadra-Kreidl-Kyselov-Lang           – 16.06.  –    Blansko

34,18          2 A   Fic-Kyselov-Lang-Novák                – 08.05.  –    Břeclav

34,29          3 A   Hadra-Kyselov-Lang-Vašut            – 19.05.  –    Blansko

35,91          3 A   Koudelka-Lang-Slabý-Vašut           – 02.06.  –    Blansko

36,64          3 B    Fic-Hájek-Vašut-Slabý                    – 16.06.  –    Blansko

41,05          3 B    Kareš-Koudelka-Novák-Smejkal     – 19.05.  –    Blansko

NEJMLADŠÍ ŽÁCI /do 11 let/

50 m

7,36            2 D   Jan Vrbka                        25.02.11   – 26.02.  –    Brno-klubovní rekord

60 m

8,76   +0,7   1 A   Jan Vrbka                        25.02.11   – 07.06.  –    Brno

/9,45  +3,5   2 F    David Šenkýř                   16.04.13   – 21.06.  –    Brno/

9,59  +2,0    1 E    Nikos Šrámek                  14.07.11   – 21.06.  –    Brno

9,64    -2,0   1 D   Václav Zbořil                  06.08.11   – 21.06.  –    Brno

9,66    -2,0   2 D   Samuel Pavlíček              22.05.11   – 21.06.  –    Brno

/9,57  +2,3   1 B                                                             – 07.06.  –    Brno/

9,92    +1,9  1 B    Matěj Hájek                     01.06.11   – 21.06.  –    Brno

/9,76  +2,3   3 B                                                             – 07.06.  –    Brno/

10,09  -2,0   4 D   Matyáš Čamlík                06.04.12   – 21.06.  –    Brno

10,12  -2,0   3 E    Josef Šlahora                   18.06.12   – 23.04.  –    Brno

10,22                   Jan Kreidl                        12.03.12   – 21.01.  –    Brno

/9,31  +3,5   1 F                                                             – 21.06.  –    Brno/

10,32  -2,0   5 E    Dominik Durna               18.01.12   – 23.04.  –    Brno

/10,11 +2,3  6 B                                                             – 07.06.  –    Brno/

10,44  -2,5   5 B    Filip Mrázek                    18.09.12   – 23.04.  –    Brno

10,52  -1,6   1 D   Filip Durna                      18.01.12   – 23.04.  –    Brno

10,54                   Aleš Horák                      26.07.11   – 21.01.  –    Brno

10,56  -2,8   3 G   Adam Banský                 15.02.11   – 23.04.  –    Brno

10,66  +0,3  5 C    David Antoš                    23.04.12   – 23.04.  –    Brno

10,72                   Jan Tuček                        14.08.12   – 21.01.  –    Brno

10,85  +0,1  1 H   Tobiáš Jílek                      22.07.13   – 23.04.  –    Brno

10,87  -2,0   6 E    Viktor Musil                    13.04.12   – 23.04.  –    Brno

10,89  -1,6   3 D   Tomáš Chudík                 02.08.12   – 23.04.  –    Brno

10,92                   Petr Kotačka                   30.07.12   – 21.01.  –    Brno

10,96  -1,4   1 C    Ernest Baránek                06.09.14   – 23.04.  –    Brno

11,15                   Lukáš Doležal                 23.12.12   – 21.01.  –    Brno

11,16                   Antonín Kalous               29.03.12   – 21.01.  –    Brno

11,19  -1,6   4 D   Maxim Žilka                    14.06.11   – 23.04.  –    Brno

11,23  -2,7    4 B    Matyáš Procházka           15             – 23.04.  –    Brno

11,25  -1,6   5 D   Ondřej Železník              12.07.12   – 23.04.  –    Brno

11,50  -1,4   3 C    Lukáš Cabal                    30.06.14   – 23.04.  –    Brno

11,60  +0,0  4 B    Jonáš Topinka                  22.02.13   – 30.04.  –    Svitavy

11,68  -1,4   4 C    Tomáš Vrána                   19.04.13   – 23.04.  –    Brno

11,73  -1,4   5 C    Edgar Ocelka                  10.01.14   – 23.04.  –    Brno

11,79  -2,3   5 A   Hubert Mareček              13             – 23.04.  –    Brno

11,80  -1,4   6 C    Adrian Hönig                  18.04.14   – 23.04.  –    Brno

12,01  -2,8    2 E    Daniel Dvořák                 05.07.15   – 23.04.  –    Brno

12,84  -2,8   5 D   Adrian Bursík                  26.11.14   – 23.04.  –    Brno

13,46  -1,5   5 F    Martin Hostinský            15             – 23.04.  –    Brno

13,80  -2,8   4 E    Alva Dufka                     27.11.15   – 23.04.  –    Brno

60 m – z vysokého startu bez bloků

9,10            1       Jan Vrbka                        25.02.11   – 01.04.  –    Brno

9,91                     David Šenkýř                  16.04.13   – 01.04.  –    Brno

9,95            2       Matěj Hájek                     01.06.11   – 01.04.  –    Brno

9,97                     Lukáš Doležal                 23.12.12   – 01.04.  –    Brno

9,99                     Jaroslav Bartoň                10.09.11   – 01.04.  –    Brno

10,16                   Jan Kreidl                        12.03.12   – 01.04.  –    Brno

10,52                   Filip Mrázek                    18.09.12   – 01.04.  –    Brno

10,68          1       Ernest Baránek                06.09.14   – 14.01.  –    Brno

10,77                   Aleš Horák                      26.07.11   – 01.04.  –    Brno

11,41          5       Oliver Janáček                 21.05.13   – 14.01.  –    Brno

11,56          1       Daniel Dvořák                 05.07.15   – 14.01.  –    Brno

11,66          7       Hubert Mareček              13             – 01.04.  –    Brno

11,81          3       Vojtěch Vrbka                 15             – 14.01.  –    Brno

11,86          8       Adrian Hönig                  18.04.14   – 14.01.  –    Brno

11,93          9       Lukáš Cabal                    30.06.14   – 14.01.  –    Brno

12,10          3       Matyáš Procházka           15             – 14.01.  –    Brno

12,36          5       Filip Kuřitka                    30.03.15   – 14.01.  –    Brno

13,61          12     Eliáš Dittrich                   17.06.14   – 14.01.  –    Brno

14,18          13     Filip Hradil                      15.11.13   – 14.01.  –    Brno

14,45          6       Alva Dufka                     27.11.15   – 14.01.  –    Brno

15,06                   Viktor Voráč                   01.10.14   – 01.04.  –    Brno

200 m

31,32  -0,9   3       David Šenkýř                  16.04.13   – 31.05.  –    Ostrava

35,25          1       Jan Vrbka                        25.02.11   – 01.04.  –    Brno

38,58                   Filip Mrázek                    18.09.12   – 01.04.  –    Brno

39,64                   Jaroslav Bartoň                10.09.11   – 01.04.  –    Brno

40,92                   Jan Kreidl                        12.03.12   – 01.04.  –    Brno

46,21                   Aleš Horák                      26.07.11   – 01.04.  –    Brno

46,33          1       Vojtěch Vrbka                 15             – 14.01.  –    Brno

47,53                   Hubert Mareček              13             – 01.04.  –    Brno

47,75          3       Daniel Dvořák                 05.07.15   – 14.01.  –    Brno

49,11          4       Filip Kuřitka                    30.03.15   – 14.01.  –    Brno

51,44          5       Matyáš Procházka           15             – 14.01.  –    Brno

52,71                   Viktor Voráč                   01.10.14   – 01.04.  –    Brno

53,21          6       Alva Dufka                     27.11.15   – 14.01.  –    Brno

300 m

49,43          1 A   Jan Vrbka                        25.02.11   – 21.06.  –    Brno

51,73          2 A   David Šenkýř                  16.04.13   – 21.06.  –    Brno

53,04          1 E    Šimon Kaňovský             16.01.12   – 08.04.  –    Blansko

53,52          2 E    Filip Durna                      18.01.12   – 08.04.  –    Blansko

54,89          1 C    Nikos Šrámek                  14.07.11   – 21.06.  –    Brno

55,15          5 B    Filip Mrázek                    18.09.12   – 21.06.  –    Brno

55,44          2 C    Samuel Pavlíček              22.05.11   – 07.06.  –    Brno

55,55          6 B    Václav Zbořil                  06.08.11   – 21.06.  –    Brno

56,88          3 C    Josef Šlahora                   18.06.12   – 07.06.  –    Brno

58,93          4 C    Matyáš Čamlík                06.04.12   – 07.06.  –    Brno

59,00          5 C    Tomáš Chudík                 02.08.12   – 07.06.  –    Brno

59,01          5 A   Dominik Durna               18.01.12   – 08.04.  –    Blansko

1:01,80       4 C    Šimon Borčický               15.02.12   – 08.04.  –    Blansko

1:05,16       3 D   Ondřej Železník              12.07.12   – 08.04.  –    Blansko

400 m

1:19,30       1 A   Jan Vrbka                        25.02.11   – 21.01.  –    Brno

1:27,75       1 B    Petr Kotačka                   30.07.12   – 21.01.  –    Brno

1:28,12       6 A   Jan Kreidl                        12.03.12   – 21.01.  –    Brno

1:29,74       3 B    Jan Tuček                        14.08.12   – 21.01.  –    Brno

1:32,19       5 B    Antonín Kalous               29.03.12   – 21.01.  –    Brno

1:36,24       6 B    Matyáš Čamlík                06.04.12   – 21.01.  –    Brno

1:38,64       3       Oliver Janáček                 21.05.13   – 14.01.  –    Brno

1:39,93       7 B    Aleš Horák                      26.07.11   – 21.01.  –    Brno

1:40,01       4       Ernest Baránek                06.09.14   – 14.01.  –    Brno

1:41,20       5       Edgar Ocelka                  10.01.14   – 14.01.  –    Brno

1:49,95       10     Hubert Mareček              13             – 14.01.  –    Brno

1:52,94       11     Adrian Hönig                  18.04.14   – 14.01.  –    Brno

1:59,04       12     Filip Hradil                      15.11.13   – 14.01.  –    Brno

1:59,60       13     Lukáš Cabal                    30.06.14   – 14.01.  –    Brno

600 m

2:01,96       1 A   David Šenkýř                  16.04.13   – 23.04.  –    Brno

2:14,47       2 B    Filip Durna                      18.01.12   – 23.04.  –    Brno

2:16,35       2 A   Tobiáš Jílek                      22.07.13   – 23.04.  –    Brno

2:17,10       3 B    Tomáš Chudík                 02.08.12   – 23.04.  –    Brno

2:20,78       4 B    Dominik Durna               18.01.12   – 23.04.  –    Brno

2:23,69       5 B    Matyáš Čamlík                06.04.12   – 23.04.  –    Brno

2:25,11       6 B    Antonín Kalous               29.03.12   – 23.04.  –    Brno

2:34,45       2 C    Filip Riou                        04.02.14   – 23.04.  –    Brno

2:45,04       5 A   Adrian Bursík                  26.11.14   – 23.04.  –    Brno

2:45,83       7 B    Daniel Dvořák                 05.07.15   – 23.04.  –    Brno

2:47,38       7 B    David Antoš                    23.04.12   – 23.04.  –    Brno

2:53,93       6 A   Hubert Mareček              13             – 23.04.  –    Brno

2:59,41       7 A   Alva Dufka                     27.11.15   – 23.04.  –    Brno

Dálka

361  -0,6      3       Jan Vrbka                        25.02.11   – 16.06.  –    Blansko

/434  +2,7    3                                                                – 16.06.  –    Blansko/

337  +0,3     20     Matěj Hájek                     01.06.11   – 16.06.  –    Blansko

Dálka –měřeno z místa odrazu

478             1       Jan Vrbka                        25.02.11   – 23.04.  –    Brno

394             2       Matěj Hájek                     01.06.11   – 21.06.  –    Brno

392             3       Filip Mrázek                    18.09.12   – 21.06.  –    Brno

389             4       David Šenkýř                  16.04.13   – 21.06.  –    Brno

387             2       Adam Banský                 15.02.11   – 07.06.  –    Brno

378             5       Šimon Kaňovský             16.01.12   – 21.06.  –    Brno

366             8       Jan Kreidl                        12.03.12   – 21.06.  –    Brno

360             15     Jan Pospíšil                      14.05.11   – 23.04.  –    Brno

358             4       Lukáš Doležal                 23.12.12   – 21.01.  –    Brno

355             16     Samuel Pavlíček              22.05.11   – 23.04.  –    Brno

353             13     Tomáš Chudík                 02.08.12   – 21.06.  –    Brno

342             6       Jaroslav Bartoň                10.09.11   – 01.04.  –    Brno

5       Tobiáš Jílek                      22.07.13   – 23.04.  –    Brno

340             15     Josef Šlahora                   18.06.12   – 07.06.  –    Brno

331             18     Dominik Durna               18.01.12   – 21.06.  –    Brno

329             27     Václav Zbořil                  06.08.11   – 23.04.  –    Brno

323             9       Jan Tuček                        14.08.12   – 21.01.  –    Brno

322             20     Matyáš Čamlík                06.04.12   – 21.06.  –    Brno

320             28     Antonín Kalous               29.03.12   – 23.04.  –    Brno

318             30     Jonáš Kaláb                     29.11.11   – 23.04.  –    Brno

31     Filip Durna                      18.01.12   – 23.04.  –    Brno

313             12     Aleš Horák                      26.07.11   – 21.01.  –    Brno

303             15     Petr Kotačka                   30.07.12   – 21.01.  –    Brno

296             38     Viktor Musil                    13.04.12   – 23.04.  –    Brno

289             2       Oliver Janáček                 21.05.13   – 14.01.  –    Brno

283             10     Lukáš Cabal                    30.06.14   – 23.04.  –    Brno

40     Ondřej Železník              12.07.12   – 23.04.  –    Brno

280             5       Hubert Mareček              13             – 01.04.  –    Brno

269             5       Ernest Baránek                06.09.14   – 14.01.  –    Brno

267             7       Edgar Ocelka                  10.01.14   – 14.01.  –    Brno

267             19     Adrian Hönig                  18.04.14   – 23.04.  –    Brno

260             22     Matyáš Procházka           15             – 23.04.  –    Brno

252             1       Filip Kuřitka                    30.03.15   – 14.01.  –    Brno

248             10     Jonáš Topinka                  22.02.13   – 30.04.  –    Svitavy

247             3       Daniel Dvořák                 05.07.15   – 14.01.  –    Brno

25     Tomáš Vrána                   19.04.13   – 23.04.  –    Brno

244             4       Vojtěch Vrbka                 15             – 14.01.  –    Brno

212             6       Alva Dufka                     27.11.15   – 14.01.  –    Brno

210             13     Eliáš Dittrich                   17.06.14   – 14.01.  –    Brno

207             8       Viktor Voráč                   01.10.14   – 01.04.  –    Brno

204             34     Martin Hostinský            15             – 23.04.  –    Brno

181             14     Filip Hradil                      15.11.13   – 14.01.  –    Brno

Výška

135             3       Jan Vrbka                       25.02.11   – 23.04.  –    Brno

Koule 2 kg

6,51            2       Samuel Pavlíček              22.05.11   – 21.06.  –    Brno

6,49            3       Matěj Hájek                     01.06.11   – 21.06.  –    Brno

5,94            6       Jan Pospíšil                      14.05.11   – 23.04.  –    Brno

5,05            9       Jan Tuček                        14.08.12   – 23.04.  –    Brno

4,65            10     Václav Zbořil                  06.08.11   – 23.04.  –    Brno

4,45            11     Filip Mrázek                    18.09.12   – 23.04.  –    Brno

4,33            13     Ondřej Železník              12.07.12   – 23.04.  –    Brno

4,22            13     Tomáš Chudík                 02.08.12   – 07.06.  –    Brno

Kriketový míček

38,13          1       Šimon Borčický               15.02.12   – 07.06.  –    Brno

34,54          3       Tomáš Chudík                 02.08.12   – 07.06.  –    Brno

31,40          4       Matěj Hájek                     01.06.11   – 07.06.  –    Brno

22,99          16     Adam Banský                 15.02.11   – 07.06.  –    Brno

22,82          17     Šimon Kaňovský             16.01.12   – 07.06.  –    Brno

15,11          7       Jonáš Topinka                  22.02.13   – 30.04.  –    Svitavy

Plný míč 1 kg

5,85            3       Tomáš Vrána                   19.04.13   – 23.04.  –    Brno

4,65            8       Edgar Ocelka                  10.01.14   – 23.04.  –    Brno

4,59            9       Adrian Hönig                  18.04.14   – 23.04.  –    Brno

4,20            11     Lukáš Cabal                    30.06.14   – 23.04.  –    Brno

3,70            13     Ernest Baránek                06.09.14   – 23.04.  –    Brno

3,61            14     Adrian Bursík                  26.11.14   – 23.04.  –    Brno

3,38            17     Eliáš Dittrich                   17.06.14   – 23.04.  –    Brno

3,28            18     Martin Hostinský            15             – 23.04.  –    Brno

3,13            19     Filip Riou                        04.02.14   – 23.04.  –    Brno

2,76            22     Matyáš Procházka           15             – 23.04.  –    Brno

Raketka

34,17          4 A   Šimon Borčický               15.02.12   – 08.04.  –    Blansko

27,08          9 A   Filip Durna                      18.01.12   – 08.04.  –    Blansko

22,23          20 A Šimon Kaňovský             16.01.12   – 08.04.  –    Blansko

18,70          23 A Dominik Durna               18.01.12   – 08.04.  –    Blansko

13,80          27 A Ondřej Železník              12.07.12   – 08.04.  –    Blansko

Štafeta 4 x 60 m – kombinovaná – mix

37,30          1 A   Křížová-Landová-Zbořil-Pavlíček   – 21.06.  –    Brno

38,85          1 A   Dobešová-Landová-Banský-Pavlíček –           07.06.        –           Brno

38,94          1 C    Kopečná-Hanáková-Mrázek-Kreidl  – 21.06.  –    Brno

39,03          2 B    Sedláčková-Macáková-Kaňovský-Durna  – 21.06.  –    Brno

40,70          2 C    Hanáková-Kopečková-Šenkýř-Mrázek   – 07.06.  –    Brno

41,92          4 B    Slaná-Lukasová-Durna-Borčický    – 07.06.  –    Brno

42,17   3 C      Lovecká-Sára-Šrámek-Durna –           21.06.  –           Brno

AC Moravská Slavia Brno, spolek, mužů,  juniorů, dorostenců, a starších žáků

MUŽI

100 m

11,36  +1,2  2       Ján Daniel Németh          17.03.02   – 12.06.  –    ZnojmoAO Akademik TU Košice

200 m

22,95  -0,1   2 A   Ján Daniel Németh          17.03.02   – 15.05.  –    OtrokoviceAO Akademik TU Košice

22,97  +1,3  2 A   Viktor Veleba                  04.11.01   – 12.06.  –    Znojmo-SK Speed Brno

23,38  +0,7  1 B    Martin Kocourek             01.07.00   – 29.05.  –    Otrokovice-SK Speed Brno

400 m

50,60          1 A   Viktor Veleba                  04.11.01   – 12.06.  –    Znojmo-SK Speed Brno

52,55          5 A   Martin Kocourek             01.07.00   – 29.05.  –    Otrokovice-SK Speed Brno

800 m

2:01,85       1 A   Martin Kocourek             01.07.00   – 15.05.  –    Vyškov-SK Speed Brno

110 m překážek

16,51  -0,2   1 B    Ján Daniel Németh          17.03.02   – 12.06.  –    ZnojmoAO Akademik TU Košice

400 m překážek

1:01,61       1 B    Ján Daniel Németh          17.03.02   – 12.06.  –    ZnojmoAO Akademik TU Košice

Dálka

648  -0,1      1       Patrik Megela                  09.02.00   – 12.06.  –    Znojmo1.atletický klub Humenné

Trojskok

13,67  -1,1   3       Patrik Megela                  09.02.00   – 12.06.  –    Znojmo1.atletický klub Humenné

Disk 2 kg

29,20          11     Jakub Hromada               25.09.02   – 15.05.  –    VyškovAO Slavia STU Bratislava

Oštěp 800 g

59,98          1       Jakub Hromada               25.09.02   – 15.05.  –    VyškovAO Slavia STU Bratislava

DOROSTENCI  /16-17 let/

100 m

11,59 +0,2   4 C    Vitaliy Byčkov                02.08.06   – 16.06.  –    Znojmo-Ukrajina

200 m

24,20  +1,0  3 C    Simon Ruiz Pastrna         28.02.05   – 29.05.  –    Otrokovice-SK Speed Brno

24,62 +1,4  3 E    Patrik Pastorek                09.03.05   – 05.06.  –    Ostrava-TJ Sokol Přísnotice

25,05  -1,8   6 B    Vitaliy Byčkov                02.08.06   – 07.05.  –    Vyškov-Ukrajina

400 m

53,04          3 B    Simon Ruiz Pastrna         28.02.05   – 12.06.  –    Znojmo-SK Speed Brno

800 m

2:03,31       1 B    Simon Ruiz Pastrna         28.02.05   – 05.06.  –    Ostrava-SK Speed Brno

Dálka

568  +1,9     7       Patrik Pastorek                09.03.05   – 05.06.  –    Ostrava-TJ Sokol Přísnotice

STARŠÍ ŽÁCI /14 – 15 let/

60 m

7,73  -0,7     3 B    Jonáš Jedlička                  14.05.07   – 30.04.  –    Vyškov-AK Kuřim

150 m

18,73  -1,7  5 A   Jonáš Jedlička                  14.05.07   – 24.05.  –    Břeclav-AK Kuřim

300 m

41,00          5 A   Jonáš Jedlička                  14.05.07   – 30.04.  –    Vyškov-AK Kuřim

Koule 4 kg

11,25          4       Jonáš Jedlička                  14.05.07   – 30.04.  –    Vyškov-AK Kuřim

MLADŠÍ ŽÁCI /12-13 let

60 m

8,84  -0,6     4 E    Thymur Kyselov              01.06.10   – 08.05.  –    Břeclav-Ukrajina

150 m

22,66  +0,9  1 D   Thymur Kyselov              01.06.10   – 02.06.  –    Blansko-Ukrajina

300 m

46,60          3 A   Thymur Kyselov              01.06.10   – 19.05.  –    Blansko-Ukrajina

60 m překážek

10,80 +0,6   3 B    Thymur Kyselov              01.06.10   – 02.06.  –    Blansko-Ukrajina

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card