Překonané klubovní rekordy v roce 2022

PŘEKONANÉ  REKORDY  JmKAS  

ATLETY  MORAVSKÉ SLAVIE V  ROCE  2022

JUNIOŘI

300 m                – hala          35,84       Rudolf Žižka                             08.01.       Ostrava

300 m překážek-  dráha        37,77       Štěpán Hanek                            19.06.       Ostrava

 

PŘEKONANÉ  REKORDY  BRNA  

ATLETY  MORAVSKÉ SLAVIE V  ROCE  2022

JUNIOŘI

300 m                – hala          35,84       Rudolf Žižka                             08.01.       Ostrava

300 m překážek-  dráha        37,77       Štěpán Hanek                            19.06.       Ostrava

 

PŘEKONANÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2022

 

JUNIOŘI

300 m                – hala          35,84       Rudolf Žižka                             08.01.       Ostrava

400 m                – dráha        48,93       Rudolf Žižka                             29.05.       Otrokovice

Koule 6 kg        – dráha        13,65       Luděk Čumpelík                       01.05.       Brno

 

DOROSTENCI

60 m                  – hala          7,25         Martin Martečík                         08.01.       Ostrava

7,22         Martin Martečík                         25.01.       Ostrava

7,20         Martin Martečík                         19.02.       Ostrava

150 m                – hala          17,60       Martin Martečík                         08.01.       Ostrava

3 000 m             – dráha        9:03,36    Adam Zřídkaveselý                   19.06.       Ostrava

400 m př. mužské-                dráha       55,91                                         Štěpán Hanek        11.06.  Uherské Hradiště

300 m překážek-  dráha        37,77       Štěpán Hanek                            19.06.       Ostrava

MLADŠÍ ŽÁCI

50 m                  – hala          7,36         Jan Vrbka                                  26.02.       Brno

NEJMLADŠÍ ŽÁCI

Dálka                 – hala          416          Jan Vrbka                                  26.02.       Brno

ŽENY

600 m                – hala          1:37,24    Karolína Fuksová                      08.01.       Ostrava

800 m                – hala          2:12,90    Karolína Fuksová                      03.02.       Ostrava

Koule 4 kg        – hala          10,60       Eliška Němcová                        02.02.       Jablonec

Štafeta 4×200 m- hala          1:46,35    Bezdíčková-Fuksová-

Konečná-Křížová                      06.02.       Ostrava

                                             1:45,12    Bezdíčková-Křížová-

Konečná-Němcová                   20.02.       Ostrava

400 m                – dráha        55,82       Viktorie Křížová                        21.05.       Znojmo

800 m                – dráha        2:13,16    Eliška Freibergerová                 15.06.       Nuneaton

2:11,45    Hana Kielarová                         24.06.       Hodonín

55,22       Viktorie Křížová                        19.06.       Ostrava

100 m překážek – dráha        14,89       Dominika Bezdíčková               28.05.       Olomouc

Kladivo 4 kg     – dráha        47,14       Eliška Němcová                        01.05.       Brno

47,44       Eliška Němcová                        22.05.       Ostrava

47,77       Eliška Němcová                        28.05.       Olomouc

Disk 1 kg           – dráha        34,10       Eliška Němcová                        01.05.       Brno

                                    35,04       Eliška Němcová                        11.06.       Uherské Hradiště

Štafeta  4 x 400 m                3:57,04    Konečná-Bezdíčková

                                                             Němcová-Křížová                     19.06.       Ostrava

JUNIORKY

Štafeta 4×200 m- hala          1:45,12    Bezdíčková-Křížová-

Konečná-Němcová                   20.02.       Ostrava

400 m                – dráha        56,98       Viktorie Křížová                        07.05.       Vyškov

                                    55,82       Viktorie Křížová                        21.05.       Znojmo

55,22       Viktorie Křížová                        19.06.       Ostrava

800 m                – dráha        2:11,45    Hana Kielarová                         24.06.       Hodonín

400 m překážek – dráha        1:03,79    Dominika Bezdíčková               11.06.       Uherské Hradiště

Štafeta  4 x 400 m                3:57,04    Konečná-Bezdíčková

                                                             Němcová-Křížová                     19.06.       Ostrava

DOROSTENKY

400 m                – hala          58,92       Viktorie Křížová                        12.02.       Ostrava

57,47       Viktorie Křížová                        19.02.       Ostrava

60 m překážek   – hala          9,08         Dominika Bezdíčková               16.01.       Ostrava

8,90         Dominika Bezdíčková               25.01.       Ostrava

8,89         Dominika Bezdíčková             30.01.       Ostrava

Dálka                 – hala          540          Andrea Němcová                      25.01.       Ostrava

Štafeta 4×200 m- hala          1:45,12    Bezdíčková-Křížová-

Konečná-Němcová                   20.02.       Ostrava

400 m                – dráha        56,98       Viktorie Křížová                        07.05.       Vyškov

55,82       Viktorie Křížová                        21.05.       Znojmo

55,22       Viktorie Křížová                        19.06.       Ostrava

100 m překážek – dráha        16,33       Dominika Bezdíčková               01.05.       Trnava

                                    15,88       Dominika Bezdíčková               07.05.       Vyškov

14,71       Dominika Bezdíčková               15.05.       Skalica

14,61       Dominika Bezdíčková               21.05.       Znojmo

300 m překážek – dráha        47,27       Dominika Bezdíčková               07.05.       Vyškov

                                    46,69       Dominika Bezdíčková               21.05.       Znojmo

                                    44,37       Dominika Bezdíčková               05.06.       Ostrava

43,90       Dominika Bezdíčková               18.06.       Ostrava

42,49       Dominika Bezdíčková             19.06.       Ostrava

400 m př. ženské –                dráha       1:03,79                                      Dominika Bezdíčková      11.06.                        Uherské Hradiště

Štafeta  4 x 400 m                3:57,04    Konečná-Bezdíčková

                                                             Němcová-Křížová                     19.06.       Ostrava

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

60 m překážek   – hala          10,10       Johana Čechová                        21.01.       Olomouc

                                    9,48         Barbora Brožová                       05.02.       Ostrava

                                    9,34         Barbora Brožová                       15.02.       Ostrava

                                    9,02         Barbora Brožová                    26.02.       Praha

3 000 m             – dráha        12:51,87  Eliška Kopečková                     24.05.       Břeclav

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

50 m                  – hala          7,37         Stela Navrátilová                       26.02.       Brno

60 m překážek   – hala          10,41       Stela Navrátilová                       14.01.       Olomouc

9,92         Stela Navrátilová                       30.01.       Ostrava

                                             9,90         Stela Navrátilová                     04.02.       Ostrava

150 m                – dráha        19,74       Stela Navrátilová                     02.06.       Blansko

60 m překážek   – dráha        9,89         Stela Navrátilová                       23.04.       Brno

9,65         Stela Navrátilová                       08.05.       Břeclav

9,61         Stela Navrátilová                       19.05.       Blansko

9,54         Stela Navrátilová                     02.06.       Blansko

 

VYROVNANÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2022

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Výška                – dráha        160          Barbora Brožová                   14.06.       Břeclav

 

 

 

 

NOVĚ UTVOŘENÉ KLUBOVNÍ REKORDY V ROCE 2022

NEJMLADŠÍ ŽÁCI

50 m                  – hala          7,36         Jan Vrbka                                  26.02.       Brno

 

MLADŠÍ ŽÁKNÉ

50 m                  – hala          7,37         Stela Navrátilová                       26.02.       Brno

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card