Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno roce 2019

Tabulky soutěží družstev AC Moravská Slavia Brno v roce 2019

  1. atletická liga mužů – skupina „C“ – stav po III. kole

poř.         družstvo                                                                                     body

hlavní          pomocné

1          SSK Vítkovice, z.s.                                            31   /           926,00

2          T. J. Sokol Opava                                               29   /           685,50

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  22   /           561,00

4          VSK Univerzita Brno “B”                                  19   /           505,00

5          AC Slov. Slávia Uh. Hradiště                            15   /           458,50

6          Atletický klub Zlín, z.s.                                      11   /           376,00

7          TJ Lokomotiva Břeclav                                      10   /           383,00

8          TJ TŽ Třinec                                                       7   /           302,50

 

  1. atletická liga žen – skupina „C“ – stav po IV. kole

poř.         družstvo                                                                              body

hlavní    pomocné

1          T.J. Sokol Opava                                                32   /           923,50

2          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  23   /           507,00

3          TJ TŽ Třinec                                                       21   /           530,50

4          AK Olymp Brno, spolek “B”                             18   /           481.00

5          AC Slov.Slávia Uh.Hradiště                              17   /           468,00

6          Atletický klub Zlín, z.s.                                      16   /           423,50

7          TJ Lokomotiva Břeclav                                      13   /           435,00

8          TJ Slezan Frýdek Místek, z.s.                             4   /           208,50          

 

Prolínací soutěž o účast v extralize – Baráž ŽENY

1          SSK Vítkovice                                            344,00

2          ASK Slávia Praha                                        164,00

3          Atletický klub Olomouc z. s.                       137,00

4          TJ Sokol Opava                                           106,00

5          TJ Lokomotiva Beroun z. s.                        92,50

6          Univerzitní spoortovní klub Praha “B”       85,00

7          TJ Sokol Kolín-atletika                                81,50

8          AC Moravská Slavia Brno, spolek           76,00

 

 

Bodový stav po  III. kole – JUNIOŘI

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                  

1          TJ Sokol Opava                                                  37   /           558,00

2          Atletický klub Olomouc z.s.                               36   /           540,00

3          VSK Univerzita Brno                                         35   /           557,00

4          SSK Vítkovice                                                    28   /           267,00

5          Atletický klub Zlín, z.s.                                      28   /           228,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  23   /           159,00

7          TJ Slezan Frýdek-Místek                                    20   /           101,00

8          TJ Šumperk, z.s.                                                  17   /           83,00

9          TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště                 13   /           77,00

10        AK Kroměříž                                                      13   /           75,00

11        Atletický klub Hodonín                                      12   /           6200

12        TJ TŽ Třinec                                                       6   /           39,00

13        Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                         53 /           38,00

Bodový stav po  III. kole – JUNIORKY

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          AK Olymp Brno “A”                                         45   /           577,00

2          TJ Sokol Opava                                                  41   /           433,00

3          SSK Vítkovice                                                    40   /           427,00

4          AK Šternberk z.s.                                               35   /           274,00

5          TJ Lokomotiva Břeclav                                      32   /           203,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  28   /           146,00

7          Atletický klub Zlín, z.s.                                      27   /          146,00

8          TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště                 26   /           156,00

9          Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                         22   /           110,00

10        AK Olymp Brno “B”                                          13   /           62,00

11        AK Kroměříž                                                      12   /           44,00

12        TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.                             12   /           31,00

13        TJ Šumperk, z.s.                                                  8   /           28,00

14        TJ TŽ Třinec                                                       8   /           27,00

15        Atletický klub Hodonín                                      7   /           41,00

 

 

 

Bodový stav po III. kole – DOROSTENCI

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          SSK Vítkovice                                                    43   /           4115,00

2          Atletický klub Olomouc z.s.                               42   /           530,00

3          TJ Lokomotiva Břeclav                                      38   /           358,00

4          TJ Jiskra Otrokovice                                           38   /           355,50

5          JAC Brno                                                            32   /           237,00

6          Atletický klub Hodonín                                      30   /           249,00

7          AC Moravská Slavia Brno, spolek                 26   /           179,00

8          TJ Sokol Opava                                                 23   /           150,50

9          Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                        20   /           125,50

10        AC Čejkovice                                                    15   /           84,00

11        TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště                14   /           69,50

12        TJ Šumperk, z.s.                                                13   /           64,00

13        VSK Univerzita Brno                                         6   /           22,00

14        AC Prostějov                                                      4   /             9,00

15        Atletický klub Zlín, z.s.                                       0   /              0,00

 

 

Bodový stav po III. kole – DOROSTENKY

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          SSK Vítkovice                                                    33   /           669,00

2          AK Olymp Brno                                                 29   /           497,50

3          Atletický klub Olomouc z.s.                               28   /           471,50

4          TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.                             24   /           331,50

5          TJ Jiskra Otrokovice                                           20   /           161,00

6          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  17   /           124,00

7          TJ Šumperk, z.s.                                                 13   /           81,50

8          TJ Sokol Opava                                                  12   /           92,00

9          ASK Blansko                                                      10   /           52,00

10        TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště                 8   /           57,00

11        AC Prostějov                                                      3   /           23,00

 

 

Krajský přebor družstev starších žáků – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.                     20   /           368,00

2          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  18   /           290,50

3          BYAC Brno                                                       16   /           247,50

4          Atletický klub Hodonín, z.s.                              13   /           178,50

5          VSK Univerzita Brno                                         12   /           154,00

6          TJ Lokomotiva Břeclav                                      11   /           125,50

7          AC Čejkovice                                                       7  /           65,00

8          TJ Znojmo, z.s.                                                      7 /           57,50

9          AK Olymp Brno, spolek                                     4   /           33,50

10        Atletický klub Kuřim, z.s.                                     0  /              5,00

Krajský přebor družstev starších žákyň – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          TJ Lokomotiva Břeclav                                      23   /           338,00

2          JAC Brno                                                            23   /           305,00

3          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.                     20   /           238,00

4          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  17   /           176,50

5          Atletický klub Hodonín z.s.                               17   /           144,00

6          Atletický klub Kyjov, z.s.                                   13   /           71,50

7          AC Čejkovice                                                     12   /           62,00

8          TJ Znojmo, z.s.                                                      9  /           56,00

9          Orel jednota Vyškov-atletika                                8  /           50,00

10        AK Olymp Brno, spolek                                       7  /           54,00

11        VSK Univerzita Brno                                           4  /           40,00

12        SK Speed Brno, spolek                                         3  /           20,00

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

1          TJ Sokol Opava                                           239,00

2          SSK Vítkovice, z.s.                                     170,00

3          Atletický klub Olomouc z.s.                        161,00

4          Atletický klub Zlín. a.s.                               91,00

5          AC Moravská Slavia Brno, spolek           77,00

6          Atletický klub AHA Vyškov, z. s.              73,00

7          BYAC Brno                                                68,00

8          AC Slovácká  Slavia Uherské Hradiště       63,00

9          Atletika Poruba, z.s.                                    22,00

10        Atletický klub Prostějov                              18,00

11        AK Šternberk z.s.                                        17,00

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žákyň

Pořadí                                                                                              Družstvo  Body

 

1          AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště         179,00

2          Atletika Poruba, z.s.                                      153,00

3          TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.                       149,00

4          SSK Vítkovice, z.s.                                       114,50

5          Atletický klub Zlín. a.s.                                 107,00

6          Atletický klub Olomouc z.s.                          94,00

7          JAC Brno                                                      56,00

8          TJ Šumperk, z.s.                                            48,50

9          AC Moravská Slavia Brno, spolek             44,00

10        TJ Lokomotiva Břeclav                                  33,00

11        Sportovní klub Přerov 1908 z.s.                    23,50

 

 

Městská soutěž družstev mladších žáků – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

hlavní  pomocné

1          BYAC Brno                                                       16  /           278,00

2          Atletický klub Kuřim                                          13  /           153,00

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek                  10  /           100,00

4          SK Speed Brno                                                   10  /           94,00

5          AK Olymp Brno, spolek                                        7  /           156,00

6          BYAC Brno „B“                                                5  /           36,00

7          ASK Blansko                                                         3  /           75,00

8          VSK Univerzita Brno                                            2  /           37,00

 

 

 

Městská soutěž družstev mladších žákyň – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                            Body                   

hlavní       pomocné

1          JAC Brno „A“                                                    16  /           277,00

2          AK Olymp Brno, spolek                                     14  /           221,50

3          ASK Blansko                                                      12  /           167,00

4          VSK Univerzita Brno                                         10  /           124,00

5          AC Moravská Slavia Brno, spolek                     8  /           72,00

6          Atletický klub Kuřim                                             5  /           65,00

7          SK Speed Brno                                                      5  /           61,50

8          JAC Brno „B“                                                       1  /              3,00

 

Krajská soutěž družstev atletických přípravek hochů a dívek – stav po II. kole

Pořadí                      Družstvo                                                                           Body                   

hlavní              pomocné

1          AC Moravská Slavia Brno, spolek “A”         14   /          410,50

2          SK Speed Brno „A“                                           12   /          375,50

3          AC Moravská Slavia Brno, spolek “B”          10   /          105,75

4          Atletický klub Panter Brno „A“                         8   /          72,50

5          Bač Line Sport Brno                                           6   /          24,75

6          SK Speed Brno „B“                                           4   /           7,00

Running zone Brno                                                    /      nestartoval

 

Finále Jižní Moravy družstev atletických přípravek hochů a dívek

Pořadí                      Družstvo                                                                           Body                    

1          AC Moravská Slavia Brno, spolek                    109,00

2          Elite Sport Bosovice, z.s.                                      71,00

3          TJ Lokomotiva Břeclav                                         64,00

4          Atletika Slavkov u Brna, z.s.                                59,00

5          VSK Univerzita Brno                                           54,00

6          Orel Vyškov                                                          45,00

7          TJ Sokol Přísnotice                                               33,00

8          SK Speed Brno, spolek                                         31,00

9          SK Atletika Hustopeče, z.s.                                  13,00

10        AK Blansko Dvorska                                            13,00

11        AK Olymp Brno                                                      4,00

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card