Družstvo mladších žáků čtvrté a žákyň páté

po I. kole soutěže družstev, která se konalo ve čtvrtek v Blansku. Bohužel naše družstva nastoupila s velmi malým počtem závodníků mladší žáci startovali pouze 3 děvčat bylo 9. Tato skutečnost se odrazila i na umístění družstev. Níže uvedeno pořadí družstev a body získané závodníky. Podrobné výsledky na www.atletika.cz

Bodový stav ve I. kole mladší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 BYAC Brno „A“ 8 147,50
2 Atletický klub Kuřim, z.s. 7 84,50
3 SK Speed Brno, spolek 6 49,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 45,00
5 BYAC Brno „B” 4 21,00
6  AK Olymp Brno, spolek 0 59,00
7 ASK Blansko 0 38,00
8 VSK Univerzita Brno 0 20,00

 

Bodový stav v I. kole mladší žákyně 
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 8 145,50
2 AK Olymp Brno, spolek 7 95,50
3 ASK Blansko 6 82,00
4 VSK Univerzita Brno 5 61,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 36,50
6 SK Speed Brno, spolek 3 34,50
7 Atletický klub Kuřim 2 33,00
8 JAC Brno 1 3,00

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2019 za družstvo mladších žáků
P.č. Příjmení a jméno Body v kole   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
1 Sedlecký Martin 27,00 27,00 60,00 27,00
2 Bartoš Ondřej 15,00 15,00 33,33 15,00
3 Honek Kristián 3,00 3,00 6,67 3,00
4 0,00 0,00 0,00
5 0,00 0,00 0,00
   
Celkem 45,00 0,00     0,00   45,00 100,00 45,00
                   
Body získané hostujícími atlety z klubů :
 
 
Atlety AC Moravská Slavia 45,00 0,00     0,00   45,00 100,00 45,00
Celkem 45,00 0,00     0,00   45,00 100,00 45,00
                 
                 
Disciplína   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 20,00 20,00 44,44 20,00
150 m 11,00 11,00 24,44 11,00
dálka 7,00 7,00 15,56 7,00
800 m 7,00 7,00 15,56 7,00
koule neobsazeno 0,00 0,00 0,00
štafeta 4×60 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m 0,00 0,00 0,00
60 m překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
300 m 0,00 0,00 0,00
Oštěp 500 g neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kriket 0,00 0,00 0,00
Součet 45,00 0,00     0,00 0,00 45,00 100,00 45,00

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2019 za družstvo mladších žákyň
P.č. Příjmení a jméno   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Pavlíková Magdaléna 18,75 18,75 51,37 18,75 H
2 Tešnarová Nikol 8,75 8,75 23,97 8,75
3 Babánková Inka 5,75 5,75 15,75 5,75
4 Šuplerová Anna 3,25 3,25 8,90 3,25
5 Topinková Barbora 0,00 0,00 0,00 0,00
6 Dobešová Pavlína 0,00 0,00 0,00 0,00
7 Chovan Sofia 0,00 0,00 0,00 0,00
8 Coufalová Barbora 0,00 0,00 0,00 0,00
9 Fialová Jana 0,00 0,00 0,00 0,00
10   0,00 0,00 0,00
   
Celkem 36,50 0       36,50 100,00 36,50
Body získané hostujícími atlety z klubů      
                   
TJ Oslavany 18,75 0,00 0,00 18,75 51,37 18,75
Hostující celkem 18,75 0,00 0,00 18,75 51,37 18,75
Atletky AC Moravská Slavia 17,75 0,00     0,00   17,75 48,63 17,75
Celkem 36,50 0,00     0,00   36,50 100,00 36,50
                 
Disciplína Body v kole – mladší žákyně   celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.
60 m 9,00 9,00 24,66 9,00
dálka 8,00 8,00 21,92 8,00
štafeta 4×60 m 7,00 7,00 19,18 7,00
výška 7,00 7,00 19,18 7,00
800 m 4,00 4,00 10,96 4,00
60 m překážek 1,50 1,50 4,11 1,50
kriket 0,00 0,00 0,00
1 500 m 0,00 0,00 0,00
150 m 0,00 0,00 0,00 0,00
oštěp 400 g neobsazeno 0,00 0,00 0,00
300 m 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno 0,00 0,00 0,00
Součet 36,50 0,00 0,00 36,50 100,00 36,50

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card