26 medailí přivezli naši závodníci

z Mistrovství Moravy a Slezska na dráze, z toho 8 zlatých 11 stříbrných a 7  bronzových

ZLATÁ medaile – 8 x

Kollár Martin                                                     koule 7,26 kg          15,49               muži

Dvořák- Gaszczyk-Hvasta-Zeman štafeta         štafeta  4 x 400       3:31,14            muži

Stibal Jakub                                                        800 m                     1:56,33            junioři

Čermák-Konečný-Křivánek-Hartmann             štafeta 4 x 400         3:51,12           dorostenci

Matějáková Alena                                              1 500 m                   4:49,23            juniorky

Kouřilová Soňa                                                  3 000 m překážek    11:13,16         juniorky

Hladíková Monica                                             dálka                         542                 juniorky

Matějáková-Kouřilová-Dobrovolná-Hladíková štafeta 4 x 400 m    4:23,02            juniorky

STŘÍBRNÁ medaile – 11 x

Klvaňa Martin                                                     1 500 m                    4:25,34           muži

Schmőger Martin                                                110 m překážek         15,53             muži

Hvasta Lukáš                                                      400 m překážek         56,29             muži

Šmída Michal                                                      1 500 m                     4:24,89          junioři

Wilk Sebastian                                                    oštěp 800 g                 52,31            junioři

Strýček Heinrich                                                 Tyč                              392               dorostenci

Čumpelík Luděk                                                 oštěp 700 g                 58,39            dorostenci

Pohanka-Němec-Košťál-Švejnoha                      štafeta 4 x 400            4:05,62        dorostenci

Freibergerová Anna                                             400 m                         59,00            ženy

Dobrovolná Andrea                                             800 m                          2:20,29        juniorky

Smejkalová-Navrátilová-Matulová-Kleiblová    štafeta 4 x 400 m         4:48,07        dorostenky

BRONZOVÁ medaile – 7 x

Chadim Vlastimil                                                 5 000 m                        17:57,56      muži

Zeman Filip                                                          400 m překážek            57,11           muži

Dvořák Tomáš                                                      800 m                            2:00,51       junioři

Pohanka Martin                                                    2 000 m překážek          6:47,62      dorostenci

Hartmann-Čermák-Konečný-Křivánek                štafeta 4 x 100               45,93         dorostenci

Freibergerová Eliška                                             800 m                            2:18,70       ženy

Matějáková Alena                                                 800 m                            2:22,51       juniorky

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card