Výsledky náboru 13.6. a 21.6.2017

Sekce: Výsledky SpS ·

Fotky z náboru 13.6.2017

Výsledky z náboru 13.6.2017. Po skončení druhého termínu 21.6.2017 budou tabulky doplněny o výsledky z tohoto termínu(tzn. že se pořadí bude poté měnit).

2012-13            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka medoš přek.d. 200m
1 ZICHA Matěj 2012 11,69 110 200 29,3 00:52,90
2 SVOBODA Štěpán 2012 14,74 105 175 41,2 01:03,80
3 KULHÁNEK Šimon 2012 13,78 90 150 48,6 01:09,80
4.-5. ČIČATKOVÁ Tereza 2012 15,02 80 160 39,2 01:14,60
4.-5. KUDERA Štěpán 2013 14,31 80 100 48,5 01:07,10
6 HAVRÁNKOVÁ Sára 2012 15,78 90 125 52,1 01:16,10
               
2011            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka medoš přek.d. 200m
1. SKÝBOVÁ Barbora 2011 10,86 125 240 16,2 00:43,90
2. SLUNEČKO Adam 2011 11,14 115 225 29,4 00:49,20
3 PÁNKOVÁ Pavla 2011 11,59 105 175 34,7 00:49,30
4 ŠRŮTEK Radim 2011 11,7 80 175 32,9 00:53,50
5 OSTŘÍŽEK Tobiáš 2011 11,73 115 275 43,1 00:59,20
6 JAKUBÍČEK Vít 2011 12,18 100 125 33,4 00:57,20
7 VALIŠ Adam 2011 13,39 100 160 44,4 00:58,70
               
2010            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka medoš přek.d. 400m
1. TILLHON Tomáš 2010 10,32 125 350 30,4 01:56,00
2. PELIKÁNOVÁ Sára 2010 10,51 125 260 25,1 01:42,70
3 MENDELOVÁ Karolína 2010 9,98 110 320 29,2 01:56,50
4 LICHKA Radek 2010 10,5 140 210 29,3 01:54,40
5 ČIČATKOVÁ Klára 2010 11,38 110 310 28,7 02:03,40
6 URBÁNKOVÁ Ella 2010 10,96 110 225 29,3 01:57,90
7 KALIŠOVÁ Anna 2010 10,44 120 225 34,6 02:03,90
8 KUCHARÍKOVÁ Lucie 2010 11,64 105 200 30,3 01:57,30
9 KUCHARÍKOVÁ Kristýna 2010 11,93 65 175 32,8 02:03,70
               
2009            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka medoš přek.d. 400m
1. VÁCLAVÍK David 2009 9,51 140 450 24,5 01:32,90
2. TOMAN Matyáš 2009 9,82 135 490 24,5 01:41,90
3.-4. DAŇHELOVÁ Nela 2009 10,03 125 390 25,5 01:49,90
3.-4 ZAVADILOVÁ Emma 2009 10,0 135 250 26,1 01:47,10
5. ŠULÁKOVÁ Sára 2009 9,99 130 325 29,6 01:51,10
6. JAKUBÍČKOVÁ Kristýna 2009 11,18 115 350 31,1 01:51,70
               
2008            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka medoš přek.d. 400m
1. RIEDER Adam 2008 8,73 160 410 20,2 01:22,40
2. URBÁNEK Ondřej 2008 9,13 150 550 20,3 01:40,50
3. PELIKÁNOVÁ Laura 2008 9,73 140 430 24,1 01:42,90
4 KALVODA David 2008 9,62 135 310 24,1 01:46,20
5.-6. KADLECOVÁ Anna 2008 10,26 130 375 26,8 01:51,80
5.-6. BERNAT Jan 2008 10,42 115 400 26,8 01:49,70
               
2007            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka medoš přek.d. 400m
1. HANUS Matyáš 2007 8,76 155 450 22,1 01:24,10
2. DOLEŽAL Petr 2007 9,49 150 425 21,6 01:37,70
               
2006            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka medoš přek.d. 400m
1. VÁCLAVÍKOVÁ Karolína 2006 8,81 160 590 22,6 01:25,90
             
2005            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka medoš přek.d. 400m
1. KŘIVÁNEK Matěj 2005 8,75 175 490 19,5 01:19,70
2. LÁSKO Adam 2005 8,62 155 600 21,6 01:25,40
               
2004            
místo příjmení a jméno ročník 50m dálka medoš přek.dr. 400m
1. ROSTINSKÝ Lukáš 2004 8,3 130 650 19,6 01:17,70

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card