Zahajovací závody žactva na dráze

Zahajovací závody žactva na dráze, Stadion AC Moravská Slávia Brno 14.04.2012
60 m překážek Žáci Běh 1 (14.04.2012 09:00)    
1. Konečný Aleš  1997 AC Moravská Slavia Brno  11,43
2. Křivák Martin  1998 AC Moravská Slavia Brno  12,77
60 m překážek Ml. žáci Běh 1 (14.04.2012 09:00)  
1. Zouhar Dominik  2000 Atletický klub Blansko Dvorská  12,73
2. Vítů Petr  2000 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  13.30
3. Čížek Roman  2000 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  13.36
4. Beránek Maxmilián  2000 Atletický klub Blansko Dvorská 14.45
skok vysoký Žáci (14.04.2012 09:00)  
1. Janků Petr  1997 AC Moravská Slavia Brno  I.60
2. Pavlátka Michael  1997 TJ Znojmo  I.45
3. Houser Filip-Jan  1998 ŠAK Židlochovice  I.40
4. Pernica Patrik  1998 BYAC Brno  I.40
5. Konečný Aleš  1997 AC Moravská Slavia Brno  I.35
skok vysoký Ml. žáci (14.04.2012 09:00)  
1. Prášek Štefan  2000 VSK Univerzita Brno  I.30
2. Sivila Siddartha  2000 TJ Znojmo  I.25
3. Kotek Jakub  1999 AC Moravská Slavia Brno  I.20
4. Beránek Maxmilián  2000 Atletický klub Blansko Dvorská  I.15
5. Zouhar Dominik  2000 Atletický klub Blansko Dvorská  1,05
skok vysoký Atletická přípravka-hoši (14.04.2012 09:00)  
1. Punčochář Lukáš  2002 AC Moravská Slavia Brno  I.20
2. Kyzlink Adam  2002 AC Moravská Slavia Brno  1,05
3=  Marek Miroslav  2002 AC Moravská Slavia Brno  95
3=  Kadečka Lukáš  2002 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  95
5. Geisselreiter Dan  2002 AC Moravská Slavia Brno  85
skok vysoký Dorostenci (14.04.2012 09:00)  
1. Šimek Ondřej  1996 AC Moravská Slavia Brno  I.70
2. Tuček Martin  1995 AC Moravská Slavia Brno  I.60
skok daleký Žákyně (14.04.2012 09:00)  
1. Fialová Kateřina  1997 Atletický klub Blansko Dvorská  471
2. Hrubá Michaela  1998 Atletický klub Blansko Dvorská  444
3. Motinová Sendy  1998 TJ Znojmo  438
4. Machová Denisa  1998 AC Moravská Slavia Brno  397
5. Slováková Eva  1998 TJ Znojmo  394
6. Vlčková Tereza  1998 TJ Znojmo  369
7. Veselá Michaela  1998 TJ Znojmo  358
skok daleký Ml. žákyně (14.04.2012 09:00)  
1. Heřmánková Kristýna  1999 AC Moravská Slavia Brno  432
2. Jeřábková Alžběta  1999 AC Moravská Slavia Brno  386
3. Filali Anísa  2000 Atletický klub AHA Vyškov  381
4. Tesařová Barbora  2000 AC Moravská Slavia Brno  375
5. Marčíková Lenka  1999 AC Moravská Slavia Brno  374
6. Ročková Karolína  1999 AC Moravská Slavia Brno  371
7. Freibergerová Eliška  1999 AC Moravská Slavia Brno  344
8. Helsnerová Natálie  1999 AC Moravská Slavia Brno  344
9. Fialová Gabriela  2000 Atletický klub Blansko Dvorská  341
10. Havelková Kristýna  2000 AC Moravská Slavia Brno  320
11. Sedláčková Markéta  2000 AC Moravská Slavia Brno  317
12. Guldová Klára  2000 AC Moravská Slavia Brno  258
skok daleký Atletická přípravka-dívky (14.04.2012 09:00)  
1. Koláčková Adéla  2001 AK Kuřim  384
2. Miková Dominika  2002 JAC Brno  375
3. Prochová Barbora  2001 AC Moravská Slavia Brno  347
4. Kelblová Adéla  2001 ŠAK Židlochovice  344
5. Popelková Veronika  2001 AC Moravská Slavia Brno  336
6. Půstová Šárka  2002 VSK Univerzita Brno  333
7. Podhradská Pavlína  2001 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  326
8. Faktorová Tereza  2002 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  325
9. Slaná Anna  2001 AC Moravská Slavia Brno  323
10. Kolegarová Aneta  2002 TJ Sokol Přísnotice  306
11. Holešínská Iveta  2003 ŠAK Židlochovice  304
12. Pecová Martina  2001 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  303
13. Holíková Daniela  2002 AC Moravská Slavia Brno  278
14. Ročková Veronika  2004 AC Moravská Slavia Brno  270
15. Slaná Alžběta  2004 AC Moravská Slavia Brno  250
16. Miková Julie  2006 JAC Brno  250
17. Matějíčková Anežka  2004 AC Moravská Slavia Brno  230
skok daleký Dorostenky (14.04.2012 09:00)  
1. Boháčková Barbora 1995 VSK Univerzita Brno  491
2. Peštálová Andrea  1996 AC Moravská Slavia Brno  424
vrh koulí 3kg Žákyně (14.04.2012 09:00)  
1. Hrubá Michaela  1998 Atletický klub Blansko Dvorská  8,55
2. Fialová Kateřina  1997 Atletický klub Blansko Dvorská  7,40
3. Kárníková Leona  1998 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  5,80
vrh koulí 3kg Ml. žákyně (14.04.2012 09:00)  
1. Helsnerová Natálie  1999 AC Moravská Slavia Brno  6,44
2. Tesařová Barbora  2000 AC Moravská Slavia Brno  6,12
3. Benešová Kateřina  2000 AC Moravská Slavia Brno  6,09
4. Ročková Karolína  1999 AC Moravská Slavia Brno  5,87
5. Fialová Gabriela  2000 Atletický klub Blansko Dvorská  5,68
6. Marčíková Lenka  1999 AC Moravská Slavia Brno  5,62
7. Vymazalová K.  2000 Rájec – Jestřebí  5,23
vrh koulí 3kg Dorostenky (14.04.2012 09:00)  
1. Pecová Iva  1995 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  9,33
2. Husáková Markéta  1996 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  9,11
60 m překážek Žákyně (14.04.2012 09:20)  
1. Hrubá Michaela  1998 Atletický klub Blansko Dvorská  10,40
2. Fialová Kateřina  1997 Atletický klub Blansko Dvorská  10,77
3. Škorňáková Silvie  1998 AC Moravská Slavia Brno  15,15
60 m překážek Ml. žákyně (14.04.2012 09:20)  
1. Heřmánková Kristýna  1999 AC Moravská Slavia Brno  12,26
2. Filali Anísa  2000 Atletický klub AHA Vyškov  13,12
3. Fialová Gabriela  2000 Atletický klub Blansko Dvorská  13,84
4. Marčíková Lenka  1999 AC Moravská Slavia Brno  13,93
60 m Žáci , w? (14.04.2012 09:40)  
1. Veleta Richard  1998 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  8,85
2. Richter Jakub  1998 AC Moravská Slavia Brno  8,97
3. Křivák Martin  1998 AC Moravská Slavia Brno  9,69
4. Brázda Tomáš  1997 AC Moravská Slavia Brno  9,87
60 m Ml. žáci (14.04.2012 09:40)  
1. Zelinka Marek  1999 VSK Univerzita Brno  8,70
2. Hladký Adam  2000 AC Moravská Slavia Brno  9,17
3. Čížek Roman  2000 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  9,61
4. Brázda Mikuláš  1999 AC Moravská Slavia Brno  10,11
60 m Atletická přípravka-hoši (14.04.2012 09:40)  
1. Slavík Ondřej  2001 TJ Sokol Přísnotice  9,78
2. Krčka Matěj  2002 ŠAK Židlochovice  10,46
3. Drahozal Michal  2002 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  11,03
4. Marčík Jiří  2004 AC Moravská Slavia Brno  11,23
5. Kadečka Lukáš  2002 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  11,55
6. Tesař Matěj  2005 AC Moravská Slavia Brno  15,14
60 m Dorostenci (14.04.2012 09:40)  
1. Suchánek Michal  1996 VSK Univerzita Brno  7,65
2. Jeřábek Jakub  1996 ŠAK Židlochovice  7,81
3. Marko Michal  1993 VSK Univerzita Brno  7,92
4. Jochman Viktor  1995 VSK Univerzita Brno  7,98
5. Šimek Ondřej  1996 AC Moravská Slavia Brno  8,48
60 m Žáci 1, w? (14.04.2012 09:40)  
1. Vojtek Matouš  1998 AC Moravská Slavia Brno  8,14
2. Janků Petr 1997 AC Moravská Slavia Brno  8,27
3. Teplý Aleš  1998 TJ Znojmo  9,00
60 m Atletická přípravka-hoši 1, w? (14.04.2012 09:40)  
1. Ernst Kryštof  2002 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  10,21
2. Žižka Rudolf  2004 AC Moravská Slavia Brno  10,75
3. Máša Matěj  2004 AC Moravská Slavia Brno  11,08
4. Erbes Šimon  2005 AC Moravská Slavia Brno  12,35
60 m Atletická přípravka-hoši 2 (14.04.2012 09:40)  
1. Houser Filip-Jan  1998 ŠAK Židlochovice  8,78
2. Punčochář Lukáš  2002 AC Moravská Slavia Brno  9,13
3. Pavelka Vojtěch  2002 AC Moravská Slavia Brno  10,40
4. Kyzlink Adam  2002 AC Moravská Slavia Brno  10,74
5. Berka Jan  2003 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  14,74
60 m Atletická přípravka-hoši 3 (14.04.2012 09:40)  
1. Erbes Filip  2000 AC Moravská Slavia Brno  10,16
2. Marek Miroslav  2002 AC Moravská Slavia Brno  11,28
3. Tesař Tomáš  2002 BYAC Brno  11,30
4. Ševčík Filip  2002 AC Moravská Slavia Brno  11,43
5. Geisselreiter Dan  2002 AC Moravská Slavia Brno  11,66
6. Ševčík Robin  2005 AC Moravská Slavia Brno  13,92
60 m Žákyně , w? (14.04.2012 10:00)  
1. Motinová Sendy  1998 TJ Znojmo  9,13
2. Vlčková Tereza  1998 TJ Znojmo  9,92
3. Škorňáková Silvie  1998 AC Moravská Slavia Brno  10,25
60 m Ml. žákyně (14.04.2012 10:00)  
1. Jeřábková Alžběta  1999 AC Moravská Slavia Brno  8,82
2. Ročková Karolína  1999 AC Moravská Slavia Brno  9,41
3. Hošpesová Anna  1999 TJ Znojmo  9,52
4. Tesařová Barbora . 2000 AC Moravská Slavia Brno  9,85
5. Guldová Klára  2000 AC Moravská Slavia Brno  10,51
60 m Atletická přípravka-dívky (14.04.2012 10:00)  
1. Kolegarová Anna  2002 TJ Sokol Přísnotice  10,66
2. Slaná Anna  2001 AC Moravská Slavia Brno  10,99
3. Faktorová Tereza  2002 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  11,17
4. Ročková Veronika  2004 AC Moravská Slavia Brno  11,53
5. Matějíčková Anežka  2004 AC Moravská Slavia Brno  12,19
6. Miková Julie  2006 JAC Brno  13,03
60 m Dorostenky , w? (14.04.2012 10:00)  
1. Prochová Hana  1996 AC Moravská Slavia Brno  8,33
2. Freibergerová Anna  1996 AC Moravská Slavia Brno  8,69
3. Hlavoňová Michaela  1996 AK Olymp Brno  8,72
4. Husáková Markéta  1996 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  8,72
60 m Žákyně 1, w? (14.04.2012 10:00)  
1. Machová Denisa  1998 AC Moravská Slavia Brno  9,10
2. Sivila Shannon  1997 TJ Znojmo  9,40
3. Kárníková Leona  1998 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  10,89
60 m Ml. žákyně 1 (14.04.2012 10:00)  
1. Benešová Kateřina  2010 AC Moravská Slavia Brno  9,30
2. Slaná Marie  1999 AC Moravská Slavia Brno  9,54
3. Kabilková Michaela  1999 TJ Znojmo  9,81
4. Filali Anísa  2000 Atletický klub AHA Vyškov  9,89
5. Havelková Kristýna  2000 AC Moravská Slavia Brno  10,03
6. Freibergerová Eliška  1999 AC Moravská Slavia Brno  10,07
60 m Atletická přípravka-dívky 1, w? (14.04.2012 10:00)  
1. Miková Dominika  2002 JAC Brno  9,77
2. Půstová Šárka  2002 VSK Univerzita Brno  10,48
3. Holešínská Iveta  2003 ŠAK Židlochovice  11,60
4. Holíková Daniela  2002 AC Moravská Slavia Brno  11,97
5. Konečná A.  2002 Rájec – Jestřebí  12,31
60 m Atletická přípravka-dívky 2, w? (14.04.2012 10:00)  
1. Popelková Veronika  2001 AC Moravská Slavia Brno  10,07
2. Sedláčková Markéta  2000 AC Moravská Slavia Brno  10,34
3. Kelblová Adéla  2001 ŠAK Židlochovice  10,44
4. Podhradská Pavlína  2001 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice  10,71
5. Pecová Martina  2001 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  11,47
vrh koulí 3kg Ml. žáci (14.04.2012 10:00)  
1. Vítů Petr  2000 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  6,78
vrh koulí 4kg Žáci (14.04.2012 10:00)  
1. Tancer Petr  1997 TJ Sokol Přísnotice  11,56
2. Klinkovský Jiří  1998 BYAC Brno  10,77
3. Pernica Patrik  1998 BYAC Brno  9,90
4. Veleta Richard  1998 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  9,49
5. Teplý Aleš  1998 TJ Znojmo  8,62
vrh koulí 5kg Dorostenci (14.04.2012 10:00)  
1. Veleta Rudolf  1996 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  6,48
800 m Atletická přípravka-hoši (14.04.2012 10:40)  
1. Slavík Ondřej  2001 TJ Sokol Přísnotice  2:43.32
2. Stloukal R.  2002 Rájec – Jestřebí  2:51.30
3. Ševčík Filip  2002 AC Moravská Slavia Brno  3:40.85
800 m Žáci (14.04.2012 10:40)  
1. Klinkovský Jiří  1998 BYAC Brno  2:16.19
2. Konečný Aleš  1997 AC Moravská Slavia Brno  2:21.39
3. Beneš Petr  1997 VSK Univerzita Brno  2:25.70
4. Richter Jakub  1998 AC Moravská Slavia Brno  2:40.81
5. Brázda Tomáš  1997 AC Moravská Slavia Brno  2:59.33
800 m Ml. žáci (14.04.2012 10:40)  
1. Suchánek Daniel  1999 VSK Univerzita Brno  2:23.52
2. Hladký Adam  2000 AC Moravská Slavia Brno  2:34.32
3. Foller David  1999 VSK Univerzita Brno  2:40.04
4. Prášek Štefan  2000 VSK Univerzita Brno  2:45.55
5. Brázda Mikuláš  1999 AC Moravská Slavia Brno  2:58.72
6. Stloukal Š.  2000 Rájec – Jestřebí  3:09.07
800 m Dorostenci (14.04.2012 10:40)  
1. Pokorný Jan  1996 VSK Univerzita Brno  2:27.58
2. Veleta Rudolf  1996 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  2:40.23
skok daleký Ml. žáci (14.04.2012 10:40)  
1. Hladký Adam  2000 AC Moravská Slavia Brno 425
2. Blatný Jan  1999 AC Moravská Slavia Brno  380
3. Čížek Roman  2000 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  355
4. Kotek Jakub  1999 AC Moravská Slavia Brno  352
5. Vítů Petr  2000 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  345
6. Sivila Siddartha  2000 TJ Znojmo  334
7. Brázda Mikuláš  1999 AC Moravská Slavia Brno  327
8. Erbes Filip  2000 AC Moravská Slavia Brno  326
skok daleký Atletická přípravka-hoši (14.04.2012 10:40)  
1. Punčochář Lukáš  2002 AC Moravská Slavia Brno 429
2. Slavík Ondřej  2001 TJ Sokol Přísnotice  377
3. Ernst Kryštof  2002 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  374
4. Žižka Rudolf  2004 AC Moravská Slavia Brno  346
5. Marek Miroslav  2002 AC Moravská Slavia Brno  340
6. Krčka Matěj  2002 ŠAK Židlochovice  330
7. Ševčík Filip  2002 AC Moravská Slavia Brno  320
8. Pavelka Vojtěch  2002 AC Moravská Slavia Brno  315
  Kadečka Lukáš  2002 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  315
10. Máša Matěj 2004 AC Moravská Slavia Brno  303
11. Drahozal Michal  2002 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  290
12. Geisselreiter Dan  2002 AC Moravská Slavia Brno  283
13. Erbes Šimon  2005 AC Moravská Slavia Brno  270
14. Marčík Jiří  2004 AC Moravská Slavia Brno  267
15. Ševčík Robin  2005 AC Moravská Slavia Brno  232
16. Berka Jan  2003 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  226
skok daleký Dorostenci (14.04.2012 10:40)  
1.  Jeřábek Jakub  1996 ŠAK Židlochovice  584
2. Janků Petr  1997 AC Moravská Slavia Brno 511
3.  Šimek Ondřej  1996 AC Moravská Slavia Brno  470
4. Křivák Martin  1998 AC Moravská Slavia Brno  413
5. Brázda Tomáš  1997 AC Moravská Slavia Brno  351
800 m Žákyně (14.04.2012 1:45)  
1. Mikušová Lucie  1998 AC Moravská Slavia Brno  2:54.38
800 m Ml. žákyně (14.04.2012 10:45)  
1. Freibergerová Eliška  1999 AC Moravská Slavia Brno  2:45.43
2. Kabilková Michaela  1999 TJ Znojmo  2:51.16
3. Ročková Karolína  1999 AC Moravská Slavia Brno  2:55.00
4. Grézlová Terezie  1999 VSK Univerzita Brno  3:04.01
5. Horňová A.  2000 Rájec – Jestřebí  3:13.43
6. Marčíková Lenka  1999 AC Moravská Slavia Brno  3:33.76
800 m Atletická přípravka-dívky (14.04.2012 10:45)  
1. Koláčková Adéla  2001 AK Kuřim  2:47.60
2. Popelková Veronika  2001 AC Moravská Slavia Brno  2:53.48
3. Miková Dominika  2002 JAC Brno  3:03.60
4. Prochová Barbora  2001 AC Moravská Slavia Brno  3:14.77
5. Kolegarová Aneta  2002 TJ Sokol Přísnotice 3:26.49
800 m Dorostenky (14.04.2012 10:45)  
1. Klepalová Kamila  1996 AK Olymp Brno  2:38.51
2. Sivila Shannon  1997 TJ Znojmo  2:40.06
3. Sedláková Sabina  1995 VSK Univerzita Brno  3:06.40
4. Pecová Iva  1995 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  3:12.45
skok vysoký Atletická přípravka-dívky (14.04.2012 10:45)  
1. Půstová Šárka  2002 VSK Univerzita Brno  1,05
2. Podhradská Pavlína  2001 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  95
3. Faktorová Tereza  2002 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  90
skok vysoký Žákyně (14.04.2012 10:45)  
1. Mikušová Lucie  1998 AC Moravská Slavia Brno  I.25
2. Vlčková Tereza  1998 TJ Znojmo  I.20
3. Škorňáková Silvie  1998 AC Moravská Slavia Brno  I.15
4. Veselá Michaela  1998 TJ Znojmo  I.15
skok vysoký Ml. žákyně (14.04.2012 10:45)  
1. Heřmánková Kristýna  1999 AC Moravská Slavia Brno  I.30
2. Filali Anísa  2000 Atletický klub AHA Vyškov  I.25
3. Fládrová Lucie  2000 AC Moravská Slavia Brno  I.15
4. Helsnerová Natálie  1999 AC Moravská Slavia Brno  1,05
skok vysoký Dorostenky (14.04.2012 10:45)  
1. Husáková Markéta  1996 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  I.50
2. Boháčková Barbora  1995 VSK Univerzita Brno  I.45
3. Machová Denisa  1998 AC Moravská Slavia Brno  1,10
150 m Žáci , w? (14.04.2012 11:25)  
1. Vojtek Matouš  1998 AC Moravská Slavia Brno  18.73
2. Houser Filip-Jan  1998 ŠAK Židlochovice  20.77
3. Richter Jakub  1998 AC Moravská Slavia Brno  21.22
4. Veleta Richard  1998 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  21.69
150 m Ml. žáci (14.04.2012 11:25)  
1. Zelinka Marek  1999 VSK Univerzita Brno  21.97
2. Blatný Jan  1999 AC Moravská Slavia Brno  23.47
3. Kotek Jakub  1999 AC Moravská Slavia Brno  25.37
150 m Atletická přípravka-hoši (14.04.2012 11:25)  
1. Krčka Matěj  2002 ŠAK Židlochovice  26,10
2. Tesař Tomáš  2002 BYAC Brno  27.89
3. Máša Matěj  2004 AC Moravská Slavia Brno  27.93
4. Erbes Šimon  2005 AC Moravská Slavia Brno  33.12
150 m Dorostenci (14.04.2012 11:25)  
1. Suchánek Michal  1996 VSK Univerzita Brno  17.84
2. Jeřábek Jakub  1996 ŠAK Židlochovice  18.89
3. Jochman Viktor  1995 VSK Univerzita Brno  19.31
4. Marko Michal  1993 VSK Univerzita Brno  19.63
150 m Atletická přípravka-hoši 1 (14.04.2012 11:25)  
1. Erbes Filip  2000 AC Moravská Slavia Brno  24.99
2. Ernst Kryštof  2002 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice  25.44
3. Žižka Rudolf  2004 AC Moravská Slavia Brno  26.94
4. Marek Miroslav  2002 AC Moravská Slavia Brno  28.94
150 m Atletická přípravka-hoši 2 (14.04.2012 11:25)  
1. Pavelka Vojtěch  2002 AC Moravská Slavia Brno  26.00
2. Kyzlink Adam  2002 AC Moravská Slavia Brno 27.85
3. Drahozal Michal  2002 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  29,06
4. Geisselreiter Dan  2002 AC Moravská Slavia Brno  29,12
150 m Atletická přípravka-hoši 3 (14.04.2012 11:25)  
1. Ševčík Filip  2002 AC Moravská Slavia Brno  31.79
2. Ševčík Robin  2005 AC Moravská Slavia Brno  36.55
3. Tesař Matěj  2005 AC Moravská Slavia Brno  39.47
150 m Žákyně (14.04.2012 11:30)  
1. Machová Denisa  1998 AC Moravská Slavia Brno  22,10
2. Motinová Sendy  1998 TJ Znojmo  22.13
3. Slováková Eva  1998 TJ Znojmo  22.51
4. Veselá Michaela  1998 TJ Znojmo  24,10
150 m Ml. žákyně (14.04.2012 11:30)  
1. Benešová Kateřina  2000 AC Moravská Slavia Brno  21.90
2. Havelková Kristýna  2000 AC Moravská Slavia Brno  24.56
3. Guldová Klára  2000 AC Moravská Slavia Brno  24.79
4. Kárníková Leona  1998 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  26.97
150 m Atletická přípravka-dívky (14.04.2012 11:30)  
1. Kelblová Adéla  2001 ŠAK Židlochovice  25.61
2. Holíková Daniela  2002 AC Moravská Slavia Brno  30.57
3. Matějíčková Anežka  2004 AC Moravská Slavia Brno  33.19
150 m Dorostenky (14.04.2012 11:30)  
1. Prochová Hana  1996 AC Moravská Slavia Brno  19.28
2. Freibergerová Anna  1996 AC Moravská Slavia Brno  20.35
3. Hlavoňová Michaela  1996 AK Olymp Brno  20.73
4. Peštálová Andrea  1996 AC Moravská Slavia Brno  21.87
150 m Ml. žákyně 1 (14.04.2012 11:30)  
1. Jeřábková Alžběta  1999 AC Moravská Slavia Brno  21.29
2. Slaná Marie  1999 AC Moravská Slavia Brno  22.32
3. Heřmánková Kristýna  1999 AC Moravská Slavia Brno  23,04
4. Sedláčková Markéta  2000 AC Moravská Slavia Brno  24.55
150 m Atletická přípravka-dívky 1 (14.04.2012 11:30)  
1. Koláčková Adéla  2001 AK Kuřim  24,11
2. Půstová Šárka  2002 VSK Univerzita Brno  26.18
3. Holešínská Iveta  2003 ŠAK Židlochovice  28.65
150 m Atletická přípravka-dívky 2 (14.04.2012 11:30)  
1. Miková Dominika  2002 JAC Brno  24.57
2. Kolegarová Anna  2002 TJ Sokol Přísnotice  26.60
3. Slaná Anna  2001 AC Moravská Slavia Brno  27.54
4. Pecová Martina  2001 Centrum-DDM Ledeč n/Sáz.  28.19
4 x 60 m (14.04.2012 15:00)  
1. AC Moravská Slávia Brno    Konečný-Richter-Janků-Vojtek 31,30
2. SVČ LEDEČ    Vít-Čížek-Veleta-Drahoza 39.30
3. DVCB    Ernst-Kadečka-Podhradská-Faktorová 42.50
4 x 60 m (14.04.2012 15:00)  
1. AC Moravská Slávia Brno A   Slaná M-Heřmánková-Peštálová-Machová 33,90
2. TJ Znojmo Štafeta     Slováková-Sivila-Hošpecová-Motlová 34.40
3. AC Moravská Slávia Brno B    Freibergerová E-Marčíková-Ročková-Jeřábková 34,50 
4. SVČ LEDEČ      38.40
4 x 60 m (14.04.2012 15:00)  
1. JACBR-UNIBR-MOSBR-Zidlo   Kiková D-Postová-Popelková-Kolegarová A 38,80 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card