VII. ročník Běhu Novým Lískovcem

Hoši přípravka ml. ( 2003 a ml. ) – 430 m

1. Máša Matěj 04 AC Moravská Slavia Brno 1:31,6

2. Fládr Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 1:37,9

3. Zemen Stanislav 03 AC Moravská Slavia Brno 1:38,1

4. Bolf David 04 AC Moravská Slavia Brno 2:05,4

5. Berka Jan 03 SVČ Ledeč nad Sázavou 2:09,6

6. Tesař Matěj 05 BYAC Brno 2:11,9

7. Halas Vojtěch 05 AHA Vyškov 2:46,4

Dívky přípravka ml. ( 2003 a ml. ) – 430 m

1. Halasová Anna 03 AHA Vyškov 1:38,4

2. Matějíčková Anežka 05 AC Moravská Slavia Brno 1:41,6

3. Blažková Anna 03 AC Moravská Slavia Brno 1:43,7

4. Patermannová Eliška 03 AC Moravská Slavia Brno 1:45,8

5. Pavlíčková Viktorie 06
1:53,1

6. Patermannová Marie 06 AC Moravská Slavia Brno 2:06,3

7. Miková Julie 06 JAC Brno 2:06,9

8. Půstová Markéta 06 VSK Univarzita Brno 2:31,5

Hoši přípravka st. ( 2002-2001 ) – 807 m

1. Kavín Michal 01
3:10,2

2. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 3:24,4

3. Chaloupka Milan 02
3:26,5

4. Butora Erik 01 AC Moravská Slavia Brno 3:33,8

5. Koutník Martin 01 AC Moravská Slavia Brno 3:36,8

6. Ernst Kryštof 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 3:38,1

7. Kadlečka Lukáš 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 3:41,5

8. Tesař Tomáš 02 BYAC Brno 4:04,4

9. Drahozal Michal 02 SVČ Ledeč nad Sázavou 4:38,2

Dívky přípravka st. ( 2002 – 2001 ) – 807 m

1. Popelková Veronika 01 AC Moravská Slavia Brno 3:06,9

2. Půstková Šárka 02 VSK Univarzita Brno 3:08,0

3. Kavínová Štěpánka 02
3:29,7

4. Faktorová Tereza 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 3:48,7

5. Kuncová Martina 01 LRS Vyškov 3:53,0

6. Pecová Martina 01 SVČ Ledeč nad Sázavou 4:08,4

7. Adamcová Tereza 01 AC Moravská Slavia Brno 4:28,1

8. Podhradská Pavlína 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:28,4

9. Holíková Daniela 02 AC Moravská Slavia Brno 4:41,5

10. Adamcová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 5:18,3

Mladší žáci ( 2000 – 1999 ) – 1 550 m

1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 6:28,1

2. Čížek Roman 00 SVČ Ledeč nad Sázavou 8:20,8

3. Vítů Petr 00 SVČ Ledeč nad Sázavou 9:15,9

Mladší žákyně ( 2000 – 1999 ) – 807 m

1. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 3:18,5

2. Sedláčková Markéta 00 AC Moravská Slavia Brno 3:25,1

3. Helsnerová Natálie 99 AC Moravská Slavia Brno 3:43,8

4. Kuncová Monika 99 LRS Vyškov 3:48,0

Starší žáci ( 1998 -1997 ) – 1 550 m

1. Konečný Aleš 97 AC Moravská Slavia Brno 5:04,5

2. Vojtek Matouš 98 AC Moravská Slavia Brno 5:13,3

3. Richter Jakub 98 AC Moravská Slavia Brno 5:58,8

4. Veleta Richard 98 SVČ Ledeč nad Sázavou 6:59,2

Starší žákyně ( 1998 – 1997 ) – 1 550 m

1. Kárníková Leona 98 SVČ Ledeč nad Sázavou 9:40,0

Dorostenci ( 1996 – 1995 ) – 1 550 m

1. Veleta Rudolf 96 SVČ Ledeč nad Sázavou 6:49,9

Dorostenky ( 1994 – 1995 ) – 1750m

1. Husáková Markéta 96 SVČ Ledeč nad Sázavou 6:46,6

2. Pecová Iva 95 SVČ Ledeč nad Sázavou 6:47,9

Ženy ( 1993 a st. ) – 3 100 m /2 okruhy/

1. Procházková Tereza 90 Ořechov 12:58,9

ms Veleta Rudolf 96 SVČ Ledeč nad Sázavou 13:58,6

2. Husáková Markéta 96 SVČ Ledeč nad Sázavou 14:48,6

3. Pecová Iva 95 SVČ Ledeč nad Sázavou 14:54,4

4. Slabáková Lenka 66 AK Olymp Brno 15:02,1

Muži ( 1993 a st. ) – 6 200 m /4 okruhy/

1. Horný Petr 69 SVČ Ledeč nad Sázavou 24:37,4

2. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 25:38,6

3. Mika Ivo 66 JAC Brno 25:40,3

4. Mrůzek Alexander 65 VSK Univarzita Brno 26:03,3

5. Kresta Roman 65 TJ Zetor Brno-Židenice 26:48,8

6. Kunc Josef 60 LRS Vyškov 27:19,2


Krejčí František 43 Brno 17:48,3 běžel pouze 2 kola







Součástí běhu byl i hod kriketovým míčkem pro kategorii přípravek a ml. žactva

Přípravka hoši ml. ( 2003 a ml. )

1. Fládr Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno 28,76

2. Máša Matěj 04 AC Moravská Slavia Brno 26,28

3. Zemen Stanislav 03 AC Moravská Slavia Brno 23,56

4. Anděl Adam 03 AC Moravská Slavia Brno 20,64

5. Tesař Matěj 06 AC Moravská Slavia Brno 8,98

6. Berka Jan 03 SVČ Ledeč nad Sázavou 8,78

7. Bolf David 04 AC Moravská Slavia Brno 5,20

Přípravka dívky ml. ( 2003 a ml. )

1. Svobodová Sára 04 AC Moravská Slavia Brno 15,35

2. Halasová Anna 03 AHA Vyškov 10,86

3. Blažková Anna 03 AC Moravská Slavia Brno 10,38

4. Matějíčková Anežka 05 AC Moravská Slavia Brno 9,74

5. Pavlíčková Viktorie 06
6,00

6. Miková Julie 06 JAC Brno 5,88

7. Andělová Agáta 06
5,48

8. Půstová Markéta 06
4,02

Přípravka hoši st. ( 2002 – 2001 )

1. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 34,72

2. Butora Erik 01 AC Moravská Slavia Brno 29,74

3. Matějíček Vojtěch 02
24,44

4. Koutník Martin 01 AC Moravská Slavia Brno 24,04

5. Ernst Kryštof 02 SVČ Ledeč nad Sázavou 22,98

6. Kadlečka Lukáš 02 SVČ Ledeč nad Sázavou 21,54

7. Drahozal Michal 02 SVČ Ledeč nad Sázavou 20,92

8. Tesař Tomáš 02
19,58

9. Chaloupka Milan 02
11,04

Přípravka dívky st. ( 2002 – 2001 )

1. Půstková Šárka 02 VSK Univarzita Brno 22,82

2. Popelková Veronika 01 AC Moravská Slavia Brno 22,14

3. Podhradská Pavlína 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 20,32

4. Adamcová Tereza 01 AC Moravská Slavia Brno 18,64

5. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 18,14

6. Faktorová Tereza 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 16,18

7. Miková Dominika 02 JAC Brno 15,66

8. Holíková Daniela 02 AC Moravská Slavia Brno 13,44

9. Adamcová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 11,52

10. Kavínová Štěpánka 02
11,12

Mladší žáci ( 2000 – 1999 )

1. Vítů Petr 00 SVČ Ledeč nad Sázavou 40,76

2. Čížek Roman 00 SVČ Ledeč nad Sázavou 36,06

Mladší žákyně ( 2000 – 1999 )

1. Helsnerová Natálie 99 AC Moravská Slavia Brno 28,76

2. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 23,60

3. Kuncová Monika 99 LRS Vyškov 21,92

4. Fládrová Lucie 00 AC Moravská Slavia Brno 17,32
















Ladislav Zouhar v.r.
Mgr. Petr Punčochář v.r.



hlavní rozhodčí
ředitel závodů


Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card