Výsleky Dětského Mikulášského souboje

Dětský Mikulášský souboj
Halové závody pro nejmladší, mladší a starší přípravku
Běžecký koridor Brno-Nový Lískovec ulice Oblá
Pořadatel Sokol Nový Liskovec
Pátek 1. prosince 2017
Hlavní rozhodčí: Lubomír Křivánek
Ředitel závodu: Ing. Jiří Proch
Poznámka : skok daleký měřen z místa odrazu
nejmladší přípravka hoši (do 7 let) dálka
        1 2 3  
1. Kandrnal Matěj 2010 323 332 313 332
2. Gregor Daniel 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 289 268 262 289
3. Lienert Jonáš 2011 ZŠ Medlánky 278 272 X 278
4. Staniczek Tomáš 2010 ZŠ Medlánky 217 233 264 264
5. Esender David 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 263 243 242 263
6. Kocourek Jakub 2010 ZŠ Medlánky 244 251 245 251
7. Czengodi Maty 2010 238 244 243 244
8. Bařák Marek 2011 ZŠ Medlánky 243 220 232 243
9. Bouzek Petr 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 242 237 233 242
10. Ondráček Tomáš 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 241 218 236 241
11. Otoupalík Jakub 2012 MŠ Poměnky 235 226 223 235
12. Šrůtek Radim 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 153 207 176 207
13. Krejčí Viktor 2012 AC Moravská Slavia Brno, spolek 203 206 173 206
14. Hověžák Vít 2012 203 143 156 203
15. Kocourek Matyáš 2012 ZŠ Medlánky 118 167 143 167
16. Janech Adam 2012 AC Moravská Slavia Brno, spolek 154 90 134 154
17. Hověžák Petr 2010 X 153 118 153
nejmladší přípravka dívky (do 7 let) dálka
        1 2 3  
1. Zatloukalová Ema 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 284 305 303 305
2. Císařová Lucie 2011 247 231 302 302
3. Soukupová Anna 2011 ZŠ Kotlářská 262 247 241 262
4. Kandrnalová Vendula 2012 229 256 236 256
5. Pelikánová Sára 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 234 234 251 251
6. Varosjan Ani 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 238 221 244 244
7. Dobešová Veronika 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 206 227 244 244
8. Skýbová Bára 2011 243 232 239 243
9. Buličková Klára 2010 ZŠ Medlánky 241 242 237 242
10. Sachsová Klára 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 236 238 242 242
11. Somolová Sára 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 163 238 183 238
12. Kubátová Ema 2010 AK Kuřim 237 228 236 237
13. Topinková Denisa 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 206 226 X 226
14. Musilová Iva 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 214 225 196 225
15. Hanáková Sofie 2011 ZŠ Kotlářská 220 213 223 223
16. Mendelová Karolína 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 186 182 213 213
17. Kubátová Běta 2010 AK Kuřim 172 213 192 213
18. Jestříbková Eva 2010 ZŠ Medlánky 182 209 204 209
19. Veselá Veronika 2010 ZŠ Medlánky 128 183 198 198
20. Zatloukalová Sára 2013 AC Moravská Slavia Brno, spolek 165 187 193 193
21. Tesáčková Lucie 2013 TJ Sokol Brno-Nový Lískovec 192 135 167 192
mladší přípravka hoši (8-9 let) dálka
        1 2 3  
1. Šenkýř Dominik 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 346 289 362 362
2. Kreidl Václav 2009 ZŠ Kotlářská 352 351 356 356
3. Burkoň Radek 2008 ZŠ Medlánky 348 319 313 348
4. Tesáček Kamil 2009 Sokol Brno I 327 322 329 329
5. Novotný Ondřej 2008 ZŠ Kotlářská 300 305 322 322
6. Zatloukal Filip 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 306 322 307 322
7. Selinger Elijan Shai 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 263 270 302 302
8. Bulička Martin 2008 ZŠ Medlánky 283 299 294 299
9. Růžička Matyáš 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 289 295 286 295
10. Dujka Matěj 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 295 274 267 295
11. Partyka Daniel 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 272 274 292 292
12. Císař Daniel 2008 267 288 278 288
13. Příhoda Josef 2008 ZŠ Tuháčkova 282 X279 282 282
14. Sedlář Michal 2009 ZŠ Kotlářská 252 228 270 270
15. Malý Matyáš 2009 ZŠ Kotlářská 262 264 253 264
16. Drastich Vít 2009 ZŠ Kotlářská 223 243 241 243
mladší přípravka dívky (8-9 let) dálka
        1 2 3  
1. Kleiblová Kateřina 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 318 332 313 332
2. Tesařová Klára 2008 ZŠ Medlánky 322 309 318 322
3. Eliášová Leontýna 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 307 304 281 307
4. Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 298 297 300 300
5. Burkoňová Zuzana 2008 ZŠ Medlánky 282 265 288 288
6. Výtisková Karolína 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 279 286 278 286
7. Kadlecová Anna 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 255 283 262 283
8. Neveselá Bára 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 253 278 272 278
9. Balloz Mierna Marina 2009 ZŠ Kotlářská 266 264 265 266
10. Daňhelová Nela 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 262 245 233 262
11. Topolánková Adéla 2009 ZŠ Medlánky 246 243 257 257
12. Musilová Anna 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 251 221 246 251
13. Burešová Ema 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 205 198 238 238
14. Pfefferová Nikol 2009 ZŠ Tuháčkova 215 215 226 226
15. Šuláková Šárka 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 201 158 222 222
16. Otáhalová Nikol 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 217 222 216 222
17. Pelikánová Laura 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 138 185 182 185
starší přípravka hoši (10-11 let) dálka
        1 2 3  
1. Tajovský Šimon 2007 AK Kuřim 320 330 338 338
2. Bouzka Jan 2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 321 326 337 337
starší přípravka dívky (10-11 let) dálka
        1 2 3  
1. Andělová Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 417 418 427 427
2. Kuncová Julie 2006 ZŠ Kotlářská 372 357 353 372
3. Prokopová Tereza 2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 297 287 336 336
4. Lichková Veronika 2007 335 272 325 335
5. Topinková Barbora 2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 243 267 315 315
6. Melichárková Sára 2007 ZŠ Kotlářská 285 291 276 291
7. Nováková Mariana 2007 ZŠ Tuháčkova 261 269 282 282
8. Burešová Šárka 2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 207 245 253 253
nejmladší přípravka hoši (do 7 let) 60 m
        rozběh finále    
Gregor Daniel 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,3 2 B 11,7 4.
Šrůtek Radim 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,8
Bařák Marek 2011 ZŠ Medlánky 13,4
Staniczek Tomáš 2010 ZŠ Medlánky 12,5
Kocourek Jakub 2010 ZŠ Medlánky 11,8
Lienert Jonáš 2011 ZŠ Medlánky 12,2
Krejčí Viktor 2012 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,8
Janech Adam 2012 AC Moravská Slavia Brno, spolek 14,3
Esender David 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,8
Kandrnal Matěj 2010   10,5  1 A 10,2 1.
Ondráček Tomáš 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,5
Otoupalík Jakub 2012 MŠ Poměnky 13,7
Hověžák Petr 2010 15,5
Hověžák Vít 2012 14,4
Czengodi Maty 2010 11,5 1 B 11,4 3.
Bouzek Petr 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,2  2 A 11,2 2.
Kocourek Matyáš 2012 ZŠ Medlánky 16,7
nejmladší přípravka dívky (do 7 let) 60 m
        rozběh Finále    
Varosjan Ani 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,8  
Mendelová Karolína 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,6 1 B 11,7 3
Pelikánová Sára 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,0  
Buličková Klára 2010 ZŠ Medlánky 12,5  
Jestříbková Eva 2010 ZŠ Medlánky 11,7  
Veselá Veronika 2010 ZŠ Medlánky 12,1  
Hanáková Sofie 2011 ZŠ Kotlářská 12,4  
Soukupová Anna 2011 ZŠ Kotlářská 11,6  2 A 11,9 2
Somolová Sára 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 14,1  
Zatloukalová Ema 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,0  1 A 11,2 1
Dobešová Veronika 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,0  
Zatloukalová Sára 2013 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13,5  
Topinková Denisa 2010 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,8  
Musilová Iva 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13,1  
Kandrnalová Vendula 2012 12,9  
Tesáčková Lucie 2013 TJ Sokol Brno-Nový Lískovec 20,6  
Skýbová Bára 2011 13,8  
Císařová Lucie 2011 13,8  
Sachsová Klára 2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,6  2 B 11,8 4
Kubátová Ema 2010 AK Kuřim 11,8
Kubátová Běta 2010 AK Kuřim 12,5
mladší přípravka hoši (8-9 let) 60 m
        rozběh finále    
1. Partyka Daniel 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,7  
2. Bulička Martin 2008 ZŠ Medlánky 11,3  
3. Burkoň Radek 2008 ZŠ Medlánky 11,0  
4. Novotný Ondřej 2008 ZŠ Kotlářská 11,5  
5. Sedlář Michal 2009 ZŠ Kotlářská 11,2  
6. Kreidl Václav 2009 ZŠ Kotlářská 9,4  2 A 9,9 2
7. Drastich Vít 2009 ZŠ Kotlářská 12,1  
8. Malý Matyáš 2009 ZŠ Kotlářská 11,7  
9. Zatloukal Filip 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,9  
10. Šenkýř Dominik 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,1  1 A 9,6 1
11. Tesáček Kamil 2009 Sokol Brno I 10,4 1 B 9,6 3
12. Dujka Matěj 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,9  
13. Výtisk Jakub 2008 10,4  
14. Selinger Elijan Shai 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,4  2 B 10,1 4
15. Císař Daniel 2008 11,7  
16. Růžička Matyáš 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,0  
17. Příhoda Josef 2008 ZŠ Tuháčkova 11,0  
mladší přípravka dívky (8-9 let) 60 m
        rozběh Finále    
1. Eliášová Leontýna 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,2  2 A 10,5 2
2. Kadlecová Anna 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,0  
3. Daňhelová Nela 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,5  
4. Pelikánová Laura 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,9  
5. Topolánková Adéla 2009 ZŠ Medlánky 12,6  
6. Burkoňová Zuzana 2008 ZŠ Medlánky 12,1  
7. Tesařová Klára 2008 ZŠ Medlánky 10,7  
7. Balloz Mierna Marina 2009 ZŠ Kotlářská 11,3  
9. Dobešová Petra 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,6  
10. Neveselá Bára 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,9  
11. Šuláková Šárka 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,7  
12. Musilová Anna 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,0  
13. Burešová Ema 2009 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,0  
14. Výtisková Karolína 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,5 1 B 11,1 3
15. Otáhalová Nikol 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,5  2 B 12,1 4
16. Kleiblová Kateřina 2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,0  1 A 9,6 1
17. Pfefferová Nikol 2009 ZŠ Tuháčkova 12,1  
starší přípravka hoši (8-9 let) 60 m
        rozběh finále  
Tajovský Šimon 2007 AK Kuřim 9,6 1.
Bouzka Jan 2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,0 2.
starší přípravka dívky (8-9 let) 60 m
        rozběh Finále  
Nováková Mariana 2007 ZŠ Tuháčkova 11,0
Melichárková Sára 2007 ZŠ Kotlářská 10,9
Kuncová Julie 2006 ZŠ Kotlářská 10,3 1 B 10,2
Prokopová Tereza 2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,4  2 B 10,8
Topinková Barbora 2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,1  2 A 9,8
Burešová Šárka 2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,1
Lichková Veronika 2007 10,3
Andělová Agáta 2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,8  1 A 9,4
Počty startujících:
AC Moravská Slavia Brno, spolek 40
ZŠ Medlánky 13
ZŠ Kotlářská 10
individuální 10
AK Kuřim 3
ZŠ Tuháčkova 3
MŠ Poměnky 1
Sokol Brno I 1
TJ Sokol Brno-Nový Lískovec 1
82

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card