Výsledky Běhu na Býčí skálu

15 km 3.12.2017
pořadí příjmení, jméno rok narození odddíl čas
1. Novotný Ondřej 1992 KOB ALFA Brno 1:01:26
2. Zimmermann Štěpán 1991 SK Žabovřesky Brno 1:04:14
3. Král Jan 1999 SK Žabovřesky Brno 1:05:35
4. Přikryl Petr 1967 SK Žabovřesky Brno 1:05:48
5. Chalk Steve 1965 Radioklub Bílovice nad Svitavou 1:10:11
6. Tesařová Markéta 1994 SK Žabovřesky Brno 1:11:20
7. Coufal Jáchym 2002 SK Žabovřesky Brno 1:11:43
8. Finstrle Luděk 1979 SK Žabovřesky Brno 1:12:43
9. Zháňalová Barbora 1993 SK Žabovřesky Brno 1:13:58
10. Vaculová Lucie 1982 AC Moravská Slavia Brno 1:14:05
Vacula Ondřej 1981 AC Lelek 1:14:05
12. Štěpánková Kateřina 1976 KOS Tesla Brno 1:17:49
13. Chromá Adéla 1988 KOS Tesla Brno 1:20:49
14. Vrábel Juraj 1982 Brno 1:24:02
15. Sezima Tomáš 1989 Brno 1:24:08
16. Grycová Petra 1976 KOS Tesla Brno 1:24:35
17. Král Jan 1969 ABND Design 1:25:30
18. Kočová Lenka 1981 SK Žabovřesky Brno 1:26:14
19. Koča Jaroslav 1982 SK Žabovřesky Brno 1:26:16
20. Štafa Jan 1987 Brno 1:26:35
21. Francová Martina 1978 Brno 1:26:59
22. Šikulová Andrea 1991 Brno 1:28:07
23. Růžička Tomáš 1979 SK Žabovřesky Brno 1:28:09
24. Žákovská Alena 1962 Kola Horizont Blansko 1:33:33
25. Štencl Jiří 1984 Fixed Beer Brno 1:45:47
30 km 3.12.2017
pořadí příjmení, jméno rok narození odddíl čas
1. Zháňal Jan 1987 SK Žabovřesky Brno 2:14:59
2. Bořil Vojtěch 1990 Brno 2:17:18
3. Boleček Libor 1985 Libarča 2:17:52
4. Pokorný Václav 1978 Brno 2:20:09
5. Pukl Rostislav 1979 VSK Univerzita Brno 2:20:29
6. Puklová Patricia 1986 sportTatry.sk 2:20:39
7. Konečný Libor 1971 Kuřim 2:21:31
8. Šerák Martin 1978 Sokolo Bílovice nad Svitavou 2:22:35
9. Zelinka Jiří 1987 O-mikron Brno 2:23:05
10. Hájek Jiří 1980 Brno 2:24:07
11. Tkadlčík Zbyněk 1974 Borci zdar! 2:24:53
12. Drábek Jan 1985 SK Žabovřesky Brno 2:25:45
13. Vemola Jiří 1977 Bukovice 2:26:00
14. Pospíšil David 1985 Aj my sme beh 🙂 2:30:59
15. Šimůnek Martin 1966 Botanka runnig 2:31:08
16. Czerný Pavel 1981 Never Alone 2:31:43
17. Smith Mathew 1978 Brno 2:31:56
18. Beniačová Linda 1978 Běžecký klub Brno 2:32:00
19. Hýbl Jiří 1967 Hrušovany u Brna 2:33:28
20. Anderlová Dorota 1978 AC Moravská Slavia Brno 2:35:25
21. Coufal Svatoš 1967 SK Žabovřesky Brno 2:35:40
22. Konečný Aleš 1988 passyteam 2:36:04
23. Hrdina Tomáš 1979 AC Moravská Slavia Brno 2:42:12
24. Pargač Martin 1985 Brno 2:43:08
25. Auermüller Vít 1967 VHS Brno 2:45:12
26. Juřica Pavel 1979 MK Seitl Ostrava 2:47:25
27. Blažek Viktor 1976 Brno 2:52:57
28. Lisický Adam 1992 BKB 2:58:11
29. Svoboda Pavel 1969 Brno 2:59:11
30. Kolář Ladislav 1986 Brno 3:00:48
31. Janků Lukáš 1987 PEPEP BIKE 3:03:04
32. Labedz Jan 1984 Brno 3:03:31
33. Macháček Martin 1955 Ragby Bystrc 3:06:20
34. Srnec Lukáš 1990 Židlochovice 3:08:45
35. Čadek Martin 1957 Brno 3:10:16
36. Kohoutek Jaromír 1955 Brno 3:12:37
37. Krajčír Dan 1966 o106 3:16:52
38. Kerlin Tomáš 1980 KPCHL 3:17:15
39. Ševčíková Lucie 1979 Sokolo Luleč 3:17:55
40. Hrabec Vladimír 1968 Trizorro Brno 3:22:59
41. Strážnický Jan 1988 Mikulčice 3:36:12
42. Trávníček Lukáš 1973 Brno 3:40:42
43. Dvořák Miloš 1973 Beta Ursus Orienteering 3:40:48
44. Hartmann Petr 1959 AC Moravská Slavia Brno 3:47:14
45. Kuneš David 1974 Eurunner.eu 3:51:54
46. Janáčková Vladimíra 1980 o106 3:53:08
47. Janíková Dagmar 1973 4 bike krokodýl Brno 3:53:28
Sikora Aleš 1973 4 bike krokodýl Brno 3:53:28
49. Podmelová Vilma 1962 Báječné ženy v běhu 3:53:50
50. Daněk Milan 1962 Kola Horizont Blansko 4:13:05
51. Holý Josef 1941 AC Moravská Slavia Brno 4:53:08

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card