Silvestrovský běh 2012

Sekce: Výsledky 2012 ·
XXXIV. Ročník Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha  
Brno – Nový Lískovec, 31.12.2012    
         
Rodiče s dětmi ( 2007 a ml. ) – 180 m    
1. Martin Zřídkaveselý 08 SK Žabovřesky 1:02
2. Barbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno 1:06
3. Julie Vráblová 10 Brno 1:56
4. Anežka Halasová 11 Orel Drnovice 2:46
Přípravka dívky ml. ( 2003 a ml. ) – 380 m  
1. Pavla Štoudková 03 ASK Blansko 1:26
2. Anna Halasová 03 SBK Kyjov 1:34
3. Julie Miková 06 Orel Obřany 2:33
4. Viktorie Pavlíčková 06 Brno 2:34
Přípravka hoši ml. ( 2003 a ml. ) – 380 m  
1. Adam Zřídkaveselý 05 SK Žabovřesky 1:36
2. Zbyněk Chaloupka 04 Brno 1:43
Přípravka dívky st. ( 2001 – 2002 ) – 807 m  
1. Adéla Koláčková 01 AK Kuřim 3:00
2. Tereza Obořilová 02 SK Speed Brno 3:06
3. Barbora Prochová 01 AC Moravská Slavia Brno 3:07
4. Dominika Miková 02 JAC Brno 3:17
Přípravka hoši st. ( 2001 – 2002 ) – 807 m  
1. Milan Chaloupka 02 Brno 3:04
2. Miroslav Marek 02 AC Moravská Slavia Brno 3:18
Mladší žákyně ( 1999 – 2000 ) – 807 m  
1. Anísa Filali 00 AHA Vyškov 3:18
2. Kateřina Tichá 99 JAC Brno 3:22
3. Lenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno 3:47
4. Eliška Miková 00 Brno 5:14
Mladší žáci ( 1999 – 2000 ) – 807 m  
1. Filip Zeman 99 AHA Vyškov 2:57
2. Adam Hladký 00 AC Moravská Slavia Brno 3:06
Starší žákyně ( 1997 – 1998 ) – 1 614 m  
1. Lucie Mikušová 98 JAC Brno 10:39
Starší žáci ( 1997 – 1998 ) – 1 614 m  
1. Patrik Ptáček 98 Beta ursus orientiring 9:56
2. Marek Láníček 98 Zetor Brno 11:23
3. Tomáš Crhák 98 Zetor Brno 11:40
Dorostenky ( 1995 – 1996 ) – 5 300 m    
1. Gabriela Hiršová 96 Mendelu Brno 27:05
2. Dominika Miková 02 JAC Brno 35:12
2. Kateřina Tichá 99 JAC Brno 35:12
Dorostenci ( 1995 – 1996 ) – 5 300 m    
1. Pavel Záděra 95 Beta ursus orientiring 21:01
2. Martin Tuček 95 AC Moravská Slavia Brno 21:36
3. Otakar Hirš 98 Mendelu Brno 22:18
4. Pavel Ptáček 96 Beta ursus orientiring 23:26
5. Patrik Ptáček 98 Beta ursus orientiring 29:50
6. Josef Láníček 96 Zetor Brno 30:37
Ženy ( 1973 – 1994 ) – 5 300 m    
1. Klanicová Jana 87 AC Moravská Slavia Brno 24:31
2. Kusyová Veronika 87 Brno 27:30
3. Hégrová Jitka 84 Drnovice 35:19
Ženy veteránky ( 1972 a st. ) – 5 300 m  
1. Soňa Smržová 71 HaPe Brno 26:31
2. Alice Studničková 70 Brno 27:46
3. Ivana Volavá 64 Fit online 28:03
4. Martina Mikušová 97 Zetor Brno 31:32
5. Marie Kociánová 46 Křenovice 32:33
MS Luděk Crhák 59 Zetor Brno 27:30
Lidový běh – 2 000 m      
1. Ondřej Kubík 95 Kunštát 8:00
2. Martin Skyba 62 Dino sport Ivančice 8:07
3. Jiří Rerych 88 Brno 8:47
4. Jakub Matula 99 Kometa Brno 9:10
5. Tereza Obořilová 02 SK Speed Brno 10:03
6. Lenka Slabáková 66 AK Olymp Brno 10:23
7. Ivo Drápal 54 Brno 10:55
8. Luboš Rezner 65 AC Moravská Slavia Brno 10:55
9. Radomír Kubík 64 TK Brno 11:38
10. Katarína Kusyová 66 Brno 11:50
11. Tomáš Kubík 70 Kunštát 12:08
12. Ladislav Latta 55 Brno 12:13
13. Richard Puškáš 74 SK Speed Brno 12:24
14. František Krejčí 43 Brno 12:49
15. Mandy Koláčková 71 AK Kuřim 13:08
16. Ludvík David 51 Sokol Slavkov 13:25
17. Petr Všetečka 48 KMSNL 14:21
18. Petr Puškáš 46 SK Speed Brno 14:41
19. Adéla Koláčková 01 AK Kuřim 24:44
Muži ( 1973 – 1994 ) – 10 250 m      
1. Aleš Borek 77 VSK Univerzita Brno 38:22
2. Zdeněk Kundera 89 AC Moravská Slavia Brno 40:29
3. Vojtěch Bořil 90 LOWEPRO 40:37
4. Lukáš Maiwaelder 91 Ekol team Brno 40:37
5. Ondřej Plechatý 84 HaBeK Velká Bíteš 42:21
6. Jan Havelka 94 AC Moravská Slavia Brno 44:14
7. Martin Macholán 88 Velká Bíteš 44:46
8. Bohuslav Dokoupil 80 Tetčice 44:51
9. Petr Jeřábek 93 HaBeK Velká Bíteš 45:02
10. Rudolf Matula 93 Kohoutovice 45:49
11. Karel Musil 78 Brno 45:55
12. Dominik Kinter 92 ČVK Brno 46:22
13. Petr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia Brno 46:23
14. Jakub Procházka 94 TJ Sokol V. Meziříčí 47:05
15. Jiří Slouka 83 Blažovice 47:25
16. Petr Halas 73 AHA Vyškov 47:48
17. Oldřich Blecha 81 Lotrando Brno 48:33
18. Roman Březina 76 VSK Univerzita Brno 49:11
19. Pavel Pohanka 73 Lotrando Brno 50:02
20. Juraj Vrabel 82 Brno 50:42
21. Petr Hora 76 KPPH Brno 55:16
22. Martin Kadlec 78 Lotrando Brno 57:44
23. Michal Hutský 86 AC Moravská Slavia Brno 58:13
24. Ladislav Kracík 76 Stones of Madeira 1:00:20
25. Michal Studnička 73 Nejlepší nakonec 1:04:29
26. Tomáš Vykoukal 75 Stones of Madeira 1:15:18
Muži veteráni nad 40 ( 1963 – 1972 ) – 10 250 m  
1. Pavel Cibulka 64 Brno 44:51
2. Jaroslav Kropáček 70 Brno 46:01
3. Libor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno 46:16
4. Petr Janek 69 Brno 47:19
5. Petr Marčík 72 AC Moravská Slavia Brno 47:35
6. Richard Plch 64 AC Moravská Slavia Brno 48:24
7. Ivo Mika 66 Orel Obřany 49:19
8. Jaroslav Matula 70 Zetor Brno 49:28
9. Jaromír Marek 64 Brno 53:47
10. Ota Vlasák 68 Šmeral Brno 1:02:00
  Martin Smrž 65 HaPe Brno DNF
Muži veteráni nad 50 ( 1953 – 1962 ) – 10 250 m  
1. Jiří Rerych 62 AC Moravská Slavia Brno 47:00
2. Jan Fiedler 56 AC Moravská Slavia Brno 47:30
3. Libor Pečenka 61 KHB Radegast 49:27
4. Stanislav Juránek 56 Orel Židenice 55:32
5. Oto Suchánek 58 Sokol Syrovice 56:08
6. Milan Daněk 62 Horizont Blansko 56:20
7. Stanislav Holeček 55 Sokol Syrovice 59:01
Muži veteráni nad 60 ( 1952 a st. ) – 10 250 m  
1. Albín Hanák 51 AC Moravská Slavia Brno 51:15
2. Petr Krieg 49 BMT Brno 55:49
3. Rostislav Stříbrný 52 AC Moravská Slavia Brno 58:00
4. Karel Fuksa 46 AC Moravská Slavia Brno 1:12:40

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card