Konec roku jsme zakončili Silvestrovským během

v pondělí 31. prosince jsme uspořádali 34. ročník Silvestrovského běhu, který je memoriálem Richarda Plcha. Závod probíhal na tratích pod ulicí

Plachty. Na start se postavilo 111 závodníků ze 45 oddílů. Závod provázelo téměř jarní počasí se sluníčkem což se projevilo i na stavu tratí, kdy bylo bláto a místy i zledovatělá trať, zkrátka Silvestr jak má být. Bohužel se daří i silvestrovsky mást závodníky v délkách tratí. Poslední dobou je to zapřičiněno převážně výstavbou posilovny v areálu a tím nutná úprava tratí. Doufám, že v příštích ročnících už se nám trať nebude výrazně měnit. Na startu závodu byl tradičně i Ing. Stanislav Juránek, ceny předávala starostka Nového Lískovce Ing. Jana Drápalová. Závodu přihlížela a fandila devadesátidvouletá paní Lída Plchová. V sekci výsledky 2012 najdete výsledky závodu a v komentářích fotky ze závodů, které poslali účastníci a jejich fandové. Tak hodně zdraví v roce 2013 a ať to všem běhá.

L. Zouhar

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card