Halové klubovní přebory staršího žactva, mužů a žen

Halové klubovní přebory staršího žactva, mužů a žen
Běžecký koridor Brno-Nový Lískovec ulice Oblá 51c
Pořadatel AC Moravská Slavia Brno, spolek
Pátek 5. ledna 2018
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar
Ředitel závodu: Ing. Jiří Proch
Poznámka:
Běhy na 60 m měřeny elektročasomírou, běhy na 800 m měřeny ručně.
Vrchník chůze: Juraj Malík
rozhodčí chůze: Jindřih Šálek, Marek Trojanec, Jiří Kubíček
100 m dlouhý obrátkový koridor
Muži (2003 – 2004) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B P
1. Kadeřábek Michal 2.5.2003 AC Moravská Slavia Brno 7,75 F A 1 7,74
2. Konečný Jonáš 21.1.2003 AC Moravská Slavia Brno 7,82 F A 2 7,99
3. Budík Ondřej 2.9.2003 Atletika Slavkov 8,00 F B 1 7,95
4. Sekerka Antonín 4.5.2003 AC Moravská Slavia Brno 8,06 F B 2 8,03
5. Hartmann Jakub 21.3.2003 AC Moravská Slavia Brno 8,09
6. Čermák Marek 7.4.2003 AC Moravská Slavia Brno 8,12
7. Vrbacký Tomáš 10.4.2004 AC Moravská Slavia Brno 8,29
8. Doležal Jakub 20.5.2003 AC Moravská Slavia Brno 8,32
9. Dvořáček Miroslav 22.7.2004 Orel Vyškov 8,40
10. Galvas Matyáš 11.2.2004 AC Moravská Slavia Brno 8,60
11. Prokeš Vojtěch 4.1.2003 SK atletika Hustopeče 8,62
12. Dočkal Jan 22.5.2003 AK Kuřim 8,87
13. Čača Alexander 14.7.2003 Orel Vyškov 9,03
14. Košťál Jakub 4.7.2003 AC Moravská Slavia Brno 9,25
15. Matula Jakub 4.11.2004 AK Kuřim 9,52
16. Tajovský Matěj 9.9.2004 AK Kuřim 9,56
17. Racek Josef 16.4.2004 AC Moravská Slavia Brno 9,56
18. Jedlička Jonáš 14.5.2007 AK Kuřim 10,18
Muži (2002 a starší) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B P
1. Lučanský Peter 8.10.1996 SVK Bardejov 7,34 F A 1 7,28
2. Hromčík Adam 6.3.1989 VSK Univerzita Brno 7,40 F A 2 7,42
3. Havlík Michael 1.1.1988 AK Slovan Moravská Třebová 7,48 F B 1 7,41
4. Dlouhý Luboš 18.10.1995 AC Moravská Slavia Brno 7,52 F B 2 7,55
5. Kristek Lukáš 18.2.1999 AC Moravská Slavia Brno 7,69
6. Dočkal Lukáš 4.1.1992 AK Olomouc 7,75
7. Křivánek František 1.7.2002 AC Moravská Slavia Brno 7,80
8. Gaszczyk Petr 6.11.2001 AC Moravská Slavia Brno 7,88
9. Habr Ondřej 15.4.1999 AC Track & Field Brno 8,00
10. Kadlec Michal 20.9.2002 AC Moravská Slavia Brno 8,04
11. Pučera Jan Sebastian 20.11.2002 AC Moravská Slavia Brno 8,06
12. Jemelka Matouš 20.3.1996 AC Track & Field Brno 8,13
13. Pohanka Martin 29.10.2002 AC Moravská Slavia Brno 8,17
14. Zounek Lukáš 10.2.2002 AC Moravská Slavia Brno 8,19
15. Hyánek Vojtěch 29.1.2002 AC Moravská Slavia Brno 8,46
16. Němec Ondřej 24.12.2002 AC Moravská Slavia Brno 8,60
17. Vrátný Jakub 9.4.2000 AC Moravská Slavia Brno 8,84
starší žáci (2003-2004) 800m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Sekerka Antonín 4.5.2003 AC Moravská Slavia Brno 2:32.4
2. Hartmann Jakub 21.3.2003 AC Moravská Slavia Brno 2:36.0
3. Prokeš Vojtěch 4.1.2003 SK atletika Hustopeče 2:41.1
4. Dočkal Jan 22.5.2003 AK Kuřim 2:45.2
5. Racek Josef 16.4.2004 AC Moravská Slavia Brno 2:50.7
6. Matula Jakub 4.11.2004 AK Kuřim 3:24.0
7. Tajovský Matěj 9.9.2004 AK Kuřim 3:34.9
Muži (2002 a starší) 800m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Němec Ondřej 24.12.2002 AC Moravská Slavia Brno 2:39.9
starší žáci (2003-2004) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Doležal Jakub 20.5.2003 AC Moravská Slavia Brno 533 522 533 533
2. Budík Ondřej 2.9.2003 Atletika Slavkov 530 519 517 530
3. Prokeš Vojtěch 4.1.2003 SK atletika Hustopeče 485 473 467 485
4. Vrbacký Tomáš 10.4.2004 AC Moravská Slavia Brno 474 484 480 484
5. Dvořáček Miroslav 22.7.2004 Orel Vyškov 440 405 453 453
6. Čača Alexander 14.7.2003 Orel Vyškov 400 424 431 431
7. Matula Jakub 4.11.2004 AK Kuřim 366 361 373 373
8. Jedlička Jonáš 14.5.2007 AK Kuřim 361 358 X 361
9. Tajovský Matěj 9.9.2004 AK Kuřim 359 339 342 359
10. Konečný Jonáš 21.1.2003 AC Moravská Slavia Brno X X X
11. Galvas Matyáš 11.2.2004 AC Moravská Slavia Brno X X X
Muži (2002 a starší) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Hromčík Adam 6.3.1989 VSK Univerzita Brno 657 669 680 680
2. Dočkal Lukáš 4.1.1992 AK Olomouc X 582 598 598
3. Havlík Michael 1.1.1988 AK Slovan Moravská Třebová 583 530 X 583
4. Kadlec Michal 20.9.2002 AC Moravská Slavia Brno 520 490 543 543
5. Zounek Lukáš 10.2.2002 AC Moravská Slavia Brno 523 493 517 523
6. Gaszczyk Petr 6.11.2001 AC Moravská Slavia Brno 508 522 483 522
7. Habr Ondřej 15.4.1999 AC Track & Field Brno 517 X 489 517
8. Křivánek František 1.7.2002 AC Moravská Slavia Brno 499 508 486 508
9. Pučera Jan Sebastian 20.11.2002 AC Moravská Slavia Brno 465 482 505 505
10. Pohanka Martin 29.10.2002 AC Moravská Slavia Brno 427 364 455 455
11. Vrátný Jakub 9.4.2000 AC Moravská Slavia Brno 453 446 422 453
Starší žákyně (2003-2004) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B  
1. Štoudková Pavla 5.3.2003 ASK Blansko 8,36 F A 1 8,26
2. Blažková Hana 21.1.2004 AK Tišnov 8,44 F A 2 8,36
3. Hudečková Barbora 28.7.2003 AC Moravská Slavia Brno 8,60 F B 1 8,54
4. Kučerová Radka 24.2.2004 AC Moravská Slavia Brno 8,64 F B 2 8,91
5. Navrátilová Zuzana 3.9.2003 AC Moravská Slavia Brno 8,87
6. Holešínská Iveta 21.11.2003 ŠAK Židlochovice 9,02
7. Gorani Anita 18.10.2004 AC Moravská Slavia Brno 9,06
8. Široká Eliška 22.10.2004 AK Blansko Dvorská 9,15
9. Nováková Natálie 14.9.2004 AK AHA Vyškov 9,14
10. Rubášová Beata 18.3.2003 TJ Sokol Přísnotice 9,18
11. Lorenzová Monika 17.2.2004 TJ Sokol Přísnotice 9,20
12. Zádrapová Zuzana 12.6.2003 AC Moravská Slavia Brno 9,28
13. Žáková Andrea 4.2.2007 AK Kuřim 9,33
14. Melicharová Josefína 18.2.2004 AC Moravská Slavia Brno 9,48
15. Trojancová Iveta 16.1.2003 Orel Vyškov 9,49
16. Štůsková Lucie 17.11.2003 AC Moravská Slavia Brno 9,56
17. Smejkalová Zuzana 22.7.2003 AC Moravská Slavia Brno 9,62
18. Karasová Nikol 7.10.2004 AC Moravská Slavia Brno 9,63
19. Hudečková Lucie 30.4.2006 AC Moravská Slavia Brno 9,76
20. Žďárková Alena 4.10.2004 AC Moravská Slavia Brno 9,80
21. Vrátná Tereza 31.3.2003 AC Moravská Slavia Brno 9,88
22. Lukášová Marie 14.12.2004 AC Moravská Slavia Brno 9,93
23. Ševčíková Tereza 15.9.2004 AC Moravská Slavia Brno 9,96
24. Galandrová Alena 1.9.2004 AC Moravská Slavia Brno 11,06
Ženy (2002 a starší) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B
1. Hladíková Monica 5.10.2001 AC Moravská Slavia Brno 8,60 F A 8,63
2. Jeřábková Alžběta 22.8.1999 AC Moravská Slavia Brno 8,73 F A 8,64
3. Bínová Valerie 19.9.2000 AK Ivančice 8,99 F B 8,95
4. Dobrovolná Andrea 9.11.2001 AC Moravská Slavia Brno 9,00 F B 8,90
5. Kalincová Anna 19.7.2002 AK AHA Vyškov 9,05
6. Marčíková Lenka 26.10.1999 AC Moravská Slavia Brno 9,15
7. Táborská Petra 3.1.2001 AC Moravská Slavia Brno 9,24
8. Procházková Alice 23.11.2000 AC Moravská Slavia Brno 9,24
9. Kouřilová Soňa 8.2.2001 AC Moravská Slavia Brno 9,31
10. Matějáková Alena 3.10.2000 AC Moravská Slavia Brno 9,31
11. Tajovská Kateřina 8.9.1976 AK Kuřim 10,79
12. Kleiblová Eliška 8.12.1999 AC Track & Field Brno 11,19
Starší žákyně (2003-2004) 800m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Štoudková Pavla 5.3.2003 ASK Blansko 2:38.2
2. Hudečková Lucie 30.4.2006 AC Moravská Slavia Brno 2:47.5
3. Zádrapová Zuzana 12.6.2003 AC Moravská Slavia Brno 2:52.8
4. Kubínová Adéla 22.10.2004 Elite sport Boskovice 3:00.6
5. Holešínská Iveta 21.11.2003 ŠAK Židlochovice 3:01.9
6. Štůsková Lucie 17.11.2003 AC Moravská Slavia Brno 3:02.3
7. Halasová Anna 21.10.2003 Orel Vyškov 3:02.6
8. Trojancová Iveta 16.1.2003 Orel Vyškov 3:02.9
9. Schmid Katharina 3.7.2003 AC Moravská Slavia Brno 3:03.4
10. Široká Eliška 22.10.2004 AK Blansko Dvorská 3:07.5
Starší žákyně (2003-2004) 800m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Táborská Petra 3.1.2001 AC Moravská Slavia Brno 3:17.8
Starší žákyně (2003-2004) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Blažková Hana 21.1.2004 AK Tišnov 465 480 X 480
2. Kučerová Radka 24.2.2004 AC Moravská Slavia Brno 452 468 X 468
3. Gorani Anita 18.10.2004 AC Moravská Slavia Brno 458 X 447 458
4. Široká Eliška 22.10.2004 AK Blansko Dvorská 421 432 X 432
5. Hudečková Barbora 28.7.2003 AC Moravská Slavia Brno 391 416 418 418
6. Navrátilová Zuzana 3.9.2003 AC Moravská Slavia Brno 347 390 404 404
7. Halasová Anna 21.10.2003 Orel Vyškov 392 371 357 392
8. Nováková Natálie 14.9.2004 AK AHA Vyškov 379 387 348 387
9. Štůsková Lucie 17.11.2003 AC Moravská Slavia Brno 369 369 385 385
10. Smejkalová Zuzana 22.7.2003 AC Moravská Slavia Brno X 384 370 384
11. Rubášová Beata 18.3.2003 TJ Sokol Přísnotice 380 364 357 380
12. Lorenzová Monika 17.2.2004 TJ Sokol Přísnotice 369 370 378 378
13. Hudečková Lucie 30.4.2006 AC Moravská Slavia Brno 366 334 330 366
14. Lukášová Marie 14.12.2004 AC Moravská Slavia Brno 313 352 366 366
15. Žďárková Alena 4.10.2004 AC Moravská Slavia Brno 323 349 X 349
16. Kubínová Adéla 22.10.2004 Elite sport Boskovice 311 323 347 347
17. Karasová Nikol 7.10.2004 AC Moravská Slavia Brno 336 344 333 344
18. Žáková Andrea 4.2.2007 AK Kuřim X 296 321 321
19. Ševčíková Tereza 15.9.2004 AC Moravská Slavia Brno 307 279 313 313
20. Vrátná Tereza 31.3.2003 AC Moravská Slavia Brno 250 277 X 277
21. Galandrová Alena 1.9.2004 AC Moravská Slavia Brno 253 X 249 253
Holešínská Iveta 21.11.2003 ŠAK Židlochovice X X X  
Ženy (2002 a starší) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Hladíková Monica 5.10.2001 AC Moravská Slavia Brno 449 482 484 484
2. Matějáková Alena 3.10.2000 AC Moravská Slavia Brno 431 448 459 459
3. Kalincová Anna 19.7.2002 AK AHA Vyškov 442 X X 442
4. Dobrovolná Andrea 9.11.2001 AC Moravská Slavia Brno 418 423 413 423
5. Marčíková Lenka 26.10.1999 AC Moravská Slavia Brno 415 411 402 415
6. Kouřilová Soňa 8.2.2001 AC Moravská Slavia Brno 399 399 407 407
7. Tajovská Kateřina 8.9.1976 AK Kuřim 285 274 X 285
Přípravka dívky ročník 2007 a mladší 1 000m chůze
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Tomanová Stela 4.5.2007 Orel Vyškov 6:02.4
2. Trojancová Monika 24.4.2008 Orel Vyškov 6:25.9
3. Danielová Viktoria 2007 AK Borský Sv. Jur 6:41.7
4. Gazárková Adriana 3.1.2008 AK Borský Sv. Jur 6:54.8
5. Tomanová Maja 4.5.2007 Orel Vyškov 7:07.9
6. Smrtičová Nina 2007 AK Borský Sv. Jur 7:23.7
7. Vicenová Silvia 2008 AK Borský Sv. Jur 7:38.8
8. Radochová Agáta 2008 AK Borský Sv. Jur 7:41.3
9. Petrášová Karolína 2008 AK Borský Sv. Jur 8:03.9
10. Halasová Anežka 2010 Orel Vyškov 8:06.8
11. Dorazilová Kristýna 2009 Orel Vyškov 8:07.3
Přípravka kluci ročník 2007 a mladší 1 000m chůze
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Pevný Kryštof 28.11.2007 Orel Vyškov 7:09.5
2. Kubíček Daniel 5.8.2008 Orel Vyškov 7:21.9
3. Krajs Metoděj 4.6.2009 Orel Vyškov 7:24.8
Mladší žákyně ročník 2005-2006 1 000m chůze
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Gazárková Mária 26.5.2005 MŠK Borský Mikuláš 5:47.9
2. Ščepková Daniela 2007 AK Borský Sv. Jur 5:48.5
3. Kreisová Anežka 21.10.2005 Orel Vyškov 6:33.3
4. Křížová Zuzana 30.1.2005 Orel Vyškov 6:34.6
Starší žákyně ročník 2003-2004 1 000m chůze
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Račanská Tereza 20.3.2004 Orel Vyškov 6:09.4
2. Trojancová Iveta 16.1.2003 Orel Vyškov 6:15.9
3. Škařoupková Michaela 23.7.2004 Orel Vyškov 6:16.4
Starší žáci ročník 2003-2004 1 000m chůze
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Čača Alexander 14.7.2003 Orel Vyškov 7:15.9
Muži 1 000m chůze
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Hlavenka Tomáš 8.2.1977 AC Moravská Slavia Brno 4:04.9
2. Vojtíšek Tomáš 24.11.1973 AC Moravská Slavia Brno 5:07.8
3. Dušík Michal 14.1.1975 AC Moravská Slavia Brno 5:08.5
Muži veteráni nad 50 let 1 000m chůze
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Záhončík Ján 23.4.1965 MŠK Borský Mikuláš 5:40.8
2. Baďura Jozef 2.8.1955 MŠK Borský Mikuláš 5:57.3
3. Gazárek Roman 18.9.1965 MŠK Borský Mikuláš 6:29.5
Ženy 1 000m chůze
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Málková Anna 18.7.1963 Orel Vyškov 5:49.8
2. Kreisová Šárka 28.5.1976 Orel Vyškov 6:24.4
3. Šeteščáková Jana 1972 Brno-Jundrov 6:38.2
Juniorky 1 000m chůze
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Hanulíková Leona 23.3.2002 Orel Vyškov 5:55.9
Starší žáci ročník 2003-2004 1 000m chůze
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Morávek Jaromír 22.3.2003 AC Moravská Slavia Brno 5:06.3
2. Sekerka Antonín 4.5.2003 AC Moravská Slavia Brno 7:50.2
3. Kadeřábek Michal 2.5.2003 AC Moravská Slavia Brno 7:58.2

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card