Halové klubovní přebory mladšího žacva a starších přípravek

Halové klubovní přebory mladšího žactva a starších přípravek
Běžecký koridor Brno-Nový Lískovec ulice Oblá 51c
Pořadatel AC Moravská Slavia Brno, spolek
Pátek 12. ledna 2018
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar
Ředitel závodu: Ing. Jiří Proch
Poznámka:
Běhy na 60 m měřeny elektročasomírou, běhy na 600 m měřeny ručně.
Starší přípravka hoši (2007-2008) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B P
1. Němec Jakub 12.2.2007 TJ Jiskra Litomyšl 9,00 F A 1 8,89
2. Horák Tomáš 5.3.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,63 F A 2 9,27
3. Šenkýř Dominik 25.4.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,86 F B 1 9,73
4. Kunovský Michal 21.5.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,04 F B 2 9,94
5. Proks Štěpán 11.6.2007 AK Kuřim 10,18
6. Zatloukal Filip 28.6.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,23
7. Tajovský Šimon 9.8.2007 AK Kuřim 10,27
8. Honek Kristián 5.11.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,38
9. Ellinger Denis 4.10.2007 ASK Blansko 10,44
10. Tomášek Martin 5.7.2008 AK Blansko Dvorská 10,46
11. Jedlička Jonáš 14.5.2007 AK Kuřim 10,52
12. Selinger Elijah Shai 19.9.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,59
13. Křehlík Štěpán 26.8.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,66
14. Augustin Tomáš 24.12.2007 AK Blansko Dvorská 10,72
15. Hanus Matyáš 26.4.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,83
16. Provazník Gabriel 7.1.2007 Orel Vyškov 10,95
17. Bouzek Jan 1.1.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,13
18. Dujka Matěj 28.4.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,13
19. Pevný Kryštof 28.11.2007 Orel Vyškov 11,13
20. Novotný Ondřej 31.3.2008 ZŠ Kotlářská 11,19
21. Malits Radek 23.11.2008 ASK Blansko 11,23
ms Kreidl Václav 16.4.2009 ZŠ Kotlářská 10,02
Mladší žáci (2005-2006) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B P
1. Šátek Ondřej 10.9.2005 AO Sokol Říčany a Radošovice 8,41 F A 1 8,43
2. Holík Vít 5.5.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8,81 F A 2 8,85
3. Neugebauer Adam 23.5.2005 TJ Oslavany 9,23 F B 1 9,12
4. Sedlecký Martin 3.3.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,21 F B 2 9,15
5. Tachovský Jáchym 4.11.2005 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,58
6. Frank Adam 15.9.2005 AK Kuřim 10,15
7. Kuběna Lukáš 15.9.2006 ASK Blansko 10,24
8. Křivánek Matěj 11.9.2005 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,52
Starší přípravka hoši (2007-2008) 600 m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Šenkýř Dominik 25.4.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:10.3
2. Kunovský Michal 21.5.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:12.5
3. Horák Tomáš 5.3.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:12.8
4. Tajovský Šimon 9.8.2007 AK Kuřim 2:16.3
5. Němec Jakub 12.2.2007 TJ Jiskra Litomyšl 2:18.0
6. Pevný Kryštof 28.11.2007 Orel Vyškov 2:18.7
7. Zatloukal Filip 28.6.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:19.6
8. Dujka Matěj 28.4.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:21.7
9. Selinger Elijah Shai 19.9.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:23.3
10. Hanus Matyáš 26.4.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:23.4
11. Proks Štěpán 11.6.2007 AK Kuřim 2:23.9
12. Honek Kristián 5.11.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:25.3
13. Křehlík Štěpán 26.8.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:27.2
14. Jedlička Jonáš 14.5.2007 AK Kuřim 2:31.9
15. Augustin Tomáš 24.12.2007 AK Blansko Dvorská 2:34.7
16. Svoboda Gabriel 12.11.2008 AK Kuřim 2:37.7
17. Novotný Ondřej 31.3.2008 ZŠ Kotlářská 2:40.0
18. Provazník Gabriel 7.1.2007 Orel Vyškov 2:41.9
ms Kreidl Václav 16.4.2009 ZŠ Kotlářská 2:21.7
Mladší žáci (2005-2006) 600 m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Sedlecký Martin 3.3.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:01.7
2. Charvát Matyáš 31.8.2005 Elite Sport Boskovice 2:02.3
3. Holík Vít 5.5.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:08.6
4. Bresser Timothy 5.3.2005 Elite Sport Boskovice 2:12.1
Starší přípravka hoši (2007-2008) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Horák Tomáš 5.3.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 419 426 434 434
2. Němec Jakub 12.2.2007 TJ Jiskra Litomyšl 373 376 368 376
3. Proks Štěpán 11.6.2007 AK Kuřim 354 337 337 354
4. Šenkýř Dominik 25.4.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 343 X X 343
5. Jedlička Jonáš 14.5.2007 AK Kuřim 333 313 328 333
6. Kunovský Michal 21.5.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 330 315 320 330
7. Tajovský Šimon 9.8.2007 AK Kuřim X 315 330 330
8. Provazník Gabriel 7.1.2007 Orel Vyškov 315 276 325 325
9. Zatloukal Filip 28.6.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 323 307 X 323
10. Bouzek Jan 1.1.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 298 319 304 319
11. Ellinger Denis 4.10.2007 ASK Blansko X 306 319 319
12. Malits Radek 23.11.2008 ASK Blansko 283 291 318 318
13. Honek Kristián 5.11.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 313 X 294 313
14. Augustin Tomáš 24.12.2007 AK Blansko Dvorská 306 X 298 306
15. Hanus Matyáš 26.4.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 288 222 301 301
16. Pevný Kryštof 28.11.2007 Orel Vyškov 300 288 293 300
17. Novotný Ondřej 31.3.2008 ZŠ Kotlářská 270 294 276 294
18. Selinger Elijah Shai 19.9.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek X 261 272 272
19. Dujka Matěj 28.4.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 250 245 271 271
20. Tomášek Martin 5.7.2008 AK Blansko Dvorská X X 255 255
21. Svoboda Gabriel 12.11.2008 AK Kuřim X 248 233 248
22. Křehlík Štěpán 26.8.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 230 217 237 237
Mladší žáci (2005-2006) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Šátek Ondřej 10.9.2005 AO Sokol Říčany a Radošovice X 444 458 458
2. Neugebauer Adam 23.5.2005 TJ Oslavany 383 403 416 416
3. Sedlecký Martin 3.3.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 408 412 412 412
4. Holík Vít 5.5.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 376 379 374 379
5. Tachovský Jáchym 4.11.2005 AC Moravská Slavia Brno, spolek 371 369 362 371
6. Kuběna Lukáš 15.9.2006 ASK Blansko 287 331 326 331
7. Křivánek Matěj 11.9.2005 AC Moravská Slavia Brno, spolek 319 311 316 319
8. Frank Adam 15.9.2005 AK Kuřim X 264 274 274
Starší přípravka dívky (2007-2008) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B  
1. Šamšulová Martina 6.11.2007 Elite Sport Boskovice 9,50 F A 9,25
2. Tomanová Stela 4.5.2007 Orel Vyškov 9,42 F A 9,30
3. Žáková Andrea 4.2.2007 AK Kuřim 9,56 F B 9,36
4. Mišunová Lucie 19.4.2008 AK Elim Vsetín 9,56 F B 9,52
5. Dobešová Pavlína 23.2.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,73
6. Šocová Hannah 8.7.2008 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 9,75
7. Kreidlová Veronika 2.10.2007 Orel Židenice 9,80
8. Janáčková Kateřina 9.3.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,81
9. Kostihová Veronika 26.3.2008 Orel Vyškov 9,84
10. Kopečná Karolína 13.11.2007 AK Kuřim 9,91
11. Seďová Nikola 6.6.2007 Atletika Hustopeče 9,92
12. Králová Ema 29.10.2008 AK Blansko Dvorská 10,18
13. Jadrná Nikol 13.12.2008 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 10,32
14. Němcová Kristýna 27.4.2007 AK Kuřim 10,35
15. Topinková Barbora 29.9.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,47
16. Bayerová Victoria 23.8.2007 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 10,56
17. Zádrapová Žaneta 24.11.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,62
18. Janovská Barbora 6.11.2008 Elite Sport Boskovice 10,72
19. Urbánková Klára 9.4.2008 TJ Sokol Přísnotice 10,73
20. Taušová Aneta 4.3.2008 Orel Vyškov 10,77
21. Trojancová Monika 24.4.2008 Orel Vyškov 10,78
22. Stögerová Ema 14.8.2007 ZŠ Kotlářská 11,21
23. Paldusová Adéla 19.4.2008 Orel Vyškov 11,23
24. Dobešová Petra 18.7.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,29
25. Hipšrová Magdaléna 19.6.2008 Sokol Čebín 11,29
26. Kučerová Markéta 8.9.2008 Orel Vyškov 11,29
27. Šindelková Tereza 1.1.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,29
28. Skorkovská Šárka 16.5.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,33
29. Pelikánová Laura 6.11.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,44
30. Štefanová Adéla 17.7.2008 ASK Blansko 11,50
31. Rampulová Karin 12.6.2007 Sokol Čebín 11,59
32. Sotolářová Anna 27.5.2008 AK Kuřim 11,91
Mladší žákyně (2005-2006) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B P
1. Jakusidisová Veronika 5.2.2005 ASK Blansko 8,57 F A 1 8,57
2. Konečná Eliška 7.8.2005 AK Kuřim 8,95 F A 2 8,93
3. Bezdíčková Dominika 23.5.2006 ASK Blansko 9,11 F B 1 8,99
4. Vacková Veronika 21.7.2006 ŠAK Židlochovice 9,27 F B 2 9,47
5. Křížová Viktorie Elite Sport Boskovice 9,28
6. Poláčková Natálie 29.10.2006 ASK Blansko 9,28
7. Andělová Agáta 20.7.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,36
8. Juríková Lucia 15.9.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,42
9. Hudečková Lucie 30.4.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,69
10. Šebková Kateřina 17.5.2005 ASK Blansko 9,72
11. Kuncová Julie 4.8.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,78
12. Jandáková Leona 28.11.2006 ASK Blansko 9,97
13. Trojanová Vendula 12.12.2005 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,00
14. Máčková Amálie 30.3.2006 AK Kuřim 10,02
15. Kutějová Petra 6.3.2006 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 10,07
16. Fučíková Eliška 26.12.2006 AK Kuřim 10,08
17. Kavalcová Anna 23.5.2006 ZŠ Kotlářská 10,11
18. Vuová Nikol 20.4.2006 ZŠ Kotlářská 10,29
19. Šimonová Amélie 16.5.2006 AK Kuřim 10,35
20. Štefanová Martina 8.6.2006 ASK Blansko 10,83
21. Racková Amálie 10.9.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,51
Starší přípravka dívky (2007-2008) 600 m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Zádrapová Žaneta 24.11.07 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:09.7
2. Janáčková Kateřina 9.3.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:10.0
3. Tomanová Stela 4.5.2007 Orel Vyškov 2:12.5
4. Šamšulová Martina 6.11.2007 Elite Sport Boskovice 2:14.2
5. Dobešová Pavlína 23.2.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:16.0
6. Kreidlová Veronika 2.10.2007 Orel Židenice 2:17.2
7. Žáková Andrea 4.2.2007 AK Kuřim 2:22.7
8. Coufalová Barbora 3.7.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:23.3
9. Seďová Nikola 6.6.2007 Atletika Hustopeče 2:23.9
10. Trojancová Monika 24.4.2008 Orel Vyškov 2:25.3
11. Topinková Barbora 29.9.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:25.6
12. Němcová Kristýna 27.4.2007 AK Kuřim 2:27.3
13. Janovská Barbora 6.11.2008 Elite Sport Boskovice 2:29.1
14. Sotolářová Anna 27.5.2008 AK Kuřim 2:29.5
15. Jadrná Nikol 13.12.2008 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 2:30.5
16. Šindelková Tereza 1.1.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:31.3
17. Kopečná Karolína 13.11.2007 AK Kuřim 2:32.2
18. Králová Ema 29.10.2008 AK Blansko Dvorská 2:32.9
19. Paldusová Adéla 19.4.2008 Orel Vyškov 2:34.0
20. Bayerová Victoria 23.8.2007 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 2:34.3
21. Stögerová Ema 14.8.2007 ZŠ Kotlářská 2:35.0
22. Dobešová Petra 18.7.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:35.4
23. Kučerová Markéta 8.9.2008 Orel Vyškov 2:40.6
24. Hipšrová Magdaléna 19.6.2008 Sokol Čebín 2:51.7
25. Rampulová Karin 12.6.2007 Sokol Čebín 3:07.7
Mladší žákyně (2005-2006) 600 m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Bezdíčková Dominika 23.5.2006 ASK Blansko 1:56.6  
2. Hudečková Lucie 30.4.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:56.9  
3. Křížová Viktorie Elite Sport Boskovice 2:00.8  
4. Vacková Veronika 21.7.2006 ŠAK Židlochovice 2:13.1  
5. Kutějová Petra 6.3.2006 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 2:15.9  
6. Máčková Amálie 30.3.2006 AK Kuřim 2:22.0  
7. Kavalcová Anna 23.5.2006 ZŠ Kotlářská 2:24.5  
8. Trojanová Vendula 12.12.2005 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:25.5  
9. Šebková Kateřina 17.5.2005 ASK Blansko 2:25.7  
10. Kuncová Julie 4.8.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:25.8  
11. Fučíková Eliška 26.12.2006 AK Kuřim 2:26.6  
12. Šimonová Amélie 16.5.2006 AK Kuřim 2:32.8  
Starší přípravka dívky (2007-2008) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Tomanová Stela 4.5.2007 Orel Vyškov 382 377 390 390
2. Dobešová Pavlína 23.2.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 380 377 371 380
3. Šocová Hannah 8.7.2008 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 377 370 X 377
4. Seďová Nikola 6.6.2007 Atletika Hustopeče 323 337 360 360
5. Mišunová Lucie 19.4.2008 AK Elim Vsetín 341 338 359 359
6. Žáková Andrea 4.2.2007 AK Kuřim 357 X 352 357
7. Kreidlová Veronika 2.10.2007 Orel Židenice X X 349 349
8. Němcová Kristýna 27.4.2007 AK Kuřim 309 329 315 329
9. Kostihová Veronika 26.3.2008 Orel Vyškov X 318 306 318
10. Taušová Aneta 4.3.2008 Orel Vyškov X 318 294 318
11. Jadrná Nikol 13.12.2008 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 252 288 314 314
12. Zádrapová Žaneta 24.11.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 309 281 307 309
13. Králová Ema 29.10.2008 AK Blansko Dvorská 257 307 X 307
14. Bayerová Victoria 23.8.2007 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek X 282 300 300
15. Urbánková Klára 9.4.2008 TJ Sokol Přísnotice 294 271 276 294
16. Kopečná Karolína 13.11.2007 AK Kuřim 261 284 269 284
17. Šindelková Tereza 1.1.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek X X 284 284
18. Janáčková Kateřina 9.3.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 260 278 281 281
19. Stögerová Ema 14.8.2007 ZŠ Kotlářská 221 X 277 277
20. Hipšrová Magdaléna 19.6.2008 Sokol Čebín 266 270 251 270
21. Kučerová Markéta 8.9.2008 Orel Vyškov 267 232 270 270
22. Trojancová Monika 24.4.2008 Orel Vyškov 270 246 247 270
23. Rampulová Karin 12.6.2007 Sokol Čebín X 265 247 265
24. Dobešová Petra 18.7.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 250 260 253 260
25. Pelikánová Laura 6.11.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 258 X X 258
26. Paldusová Adéla 19.4.2008 Orel Vyškov 197 223 242 242
27. Skorkovská Šárka 16.5.2008 AC Moravská Slavia Brno, spolek 236 200 242 242
28. Sotolářová Anna 27.5.2008 AK Kuřim 213 241 239 241
29. Štefanová Adéla 17.7.2008 ASK Blansko X X 218 218
30. Topinková Barbora 29.9.2007 AC Moravská Slavia Brno, spolek 193 202 X 202
Mladší žákyně (2005-2006) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Andělová Agáta 20.7.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 401 403 434 434
2. Jakusidisová Veronika 5.2.2005 ASK Blansko 418 X 426 426
3. Konečná Eliška 7.8.2005 AK Kuřim 395 418 424 424
4. Křížová Viktorie Elite Sport Boskovice X 369 390 390
5. Fučíková Eliška 26.12.2006 AK Kuřim 359 374 X 374
6. Juríková Lucia 15.9.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 373 356 314 373
7. Poláčková Natálie 29.10.2006 ASK Blansko X 371 368 371
8. Trojanová Vendula 12.12.2005 AC Moravská Slavia Brno, spolek 360 353 347 360
9. Kavalcová Anna 23.5.2006 ZŠ Kotlářská 339 349 X 349
10. Vacková Veronika 21.7.2006 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek X X 346 346
11. Jandáková Leona 28.11.2006 ASK Blansko 341 306 300 341
12. Hudečková Lucie 30.4.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek 230 326 335 335
13. Kuncová Julie 4.8.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek X X 331 331
14. Máčková Amálie 30.3.2006 AK Kuřim 326 X 327 327
15. Kutějová Petra 6.3.2006 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou X 326 305 326
16. Šimonová Amélie 16.5.2006 AK Kuřim X 310 280 310
17. Racková Amálie 10.9.2006 AC Moravská Slavia Brno, spolek X X 300 300
18. Štefanová Martina 8.6.2006 ASK Blansko 296 289 283 296
19. Vuová Nikol 20.4.2006 ZŠ Kotlářská 257 263 281 281

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card