5. Prázdninové atletické pondělí na Morendě

5. prázdninové pondělí na Morendě        
20.8.2012, stadion Vojtova 12, Brno        
               
60 m muži – 1. běh            
1. Hrazdira Martin 94 AC Moravská Slavia Brno 6,9 vyrovnán rekord stadionu
2. Vašek Petr 94 JAC Brno 7,5      
3. Klimkovský Jiří 98 BYAC Brno 7,6      
60 m muži – 2. běh            
1. Vecheta Lukáš  86 SK Meteor Brno 8,3      
2. Šulc Martin 87 SK Meteor Brno 8,7      
3. Hanáček Adam 98 ZŠ Čejkovická Brno 8,9      
4. Havelka Michal 97 Brno 8,9      
60 m muži – 3. běh            
1. Klimeš Michal  85 SK Meteor Brno 8,0      
2. Hora Petr 76 KPPH Brno 8,2      
3. Münster Petr 83 Brno 8,3      
4. Mika Ivo  66 Orel Obřany 9,0      
60 m muži – 4. běh            
1. Vank Pavel 90 SKOL Brno 7,6      
2. Malačka Ondřej 85 SK Meteor Brno 8,1      
60 m ženy – 1. běh            
1. Ležáková Magda 95 ASK Blansko 8,4      
2. Lišková Kateřina 97 Sokol Bílovice 9,1      
3. Veisová Markéta 98 JAC Brno 9,1      
4. Šustáčková Veronika 95 Jánská Brno 9,1      
60 m ženy – 2. běh            
1. Míková Barbara  91 SK Meteor Brno 9,1      
2. Slezáková Veronika 97 Břeclav 9,2      
3. Štěpánková Anna 89 SK Meteor Brno 10,5      
60 m ženy – 3. běh            
1. Suchá Lenka 00 ASK Blansko 9,1      
2. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 9,5      
3. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 10,3      
60 m ženy – 4. běh            
1. Bahulová Kamila 05 JAC Brno 11,4      
2. Miková Julie 06 JAC Brno 12,5      
3. Topinková Denisa 10 AC Moravská Slavia Brno 25,5      
  Havelková Lucie 07 Brno DNF      
60 m ženy – 5. běh            
1. Kieselová Michaela 00 Sokol Bílovice 8,9      
2. Klusková Karolína 02 Čebín 10,6      
3. Halasová Anna 03 SBK Kyjov 10,6      
4. Bahulová Tereza 02 JAC Brno 10,7      
150 m muži – 1. běh            
1. Juránek Martin  91 AC Moravská Slavia Brno 16,4      
2. Hrazdira Martin 94 AC Moravská Slavia Brno 16,8      
3. Ambros Jakub 87 AC Moravská Slavia Brno 19,2      
150 m muži – 2. běh            
1. Vank Pavel 90 SKOL Brno 18,6      
2. Klimkovský Jiří 98 BYAC Brno 18,8      
150 m muži – 3. běh            
1. Klimeš Michal  85 SK Meteor Brno 19,6      
2. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 19,6      
3. Šulc Martin 87 SK Meteor Brno 21,5      
150 m muži – 4. běh            
1. Halama Jiří 77 Čebín 20,0      
2. Hora Petr 76 KPPH Brno 20,0      
3. Havelka Michal 97 Brno 22,6      
150 m ženy – 1. běh            
1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 20,1      
2. Ležáková Magda 95 ASK Blansko 21,1      
3. Kieselová Michaela 00 Sokol Bílovice 21,9      
4. Lišková Kateřina 97 Sokol Bílovice 22,9      
150 m ženy – 2. běh            
1. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 24,9      
2. Halasová Anna 03 SBK Kyjov 26,9      
3. Klusková Karolína 02 Čebín 27,9      
4. Miková Julie 06 JAC Brno 32,4      
150 m ženy – 3. běh            
1. Suchá Lenka 00 ASK Blansko 23,0      
2. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 24,5      
3. Bahulová Tereza 02 JAC Brno 28,1      
150 m ženy – 4. běh            
1. Obšelová Monika 91 AC Prostějov 21,1      
2. Míková Barbara 91 SK Meteor Brno 22,7      
3. Štěpánková Anna 89 SK Meteor Brno 26,1      
200 m př. muži – 1. běh            
1. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 32,4      
2. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 34,0      
200 m př. muži – 2. běh            
1. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 24,4 rekord stadionu
2. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 26,0 klubovní rekord dorostenců
3. Schmöger Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 27,7      
200 m př. ženy            
1. Obšelová Monika 91 AC Prostějov 33,9 rekord stadionu
2. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 35,0      
Dálka muži            
1. Hřebíček Marek 93 JAC Brno 612      
2. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 544      
3. Münster Petr 83 Brno 522      
4. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 518      
5. Malačka Ondřej 85 SK Meteor Brno 497      
6. Ambros Jakub 87 AC Moravská Slavia Brno 486      
7. Šulc Martin 87 SK Meteor Brno 467      
8. Mika Ivo 66 Orel Obřany 435      
9. Hora Petr 77 KPPH Brno 427      
10. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 417      
11. Hanáček Adam 98 ZŠ Čejkovická Brno 413      
Dálka ženy            
1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 477      
2. Šustáčková Veronika 95 Jánská Brno 447      
3. Kieselová Michaela 00 Sokol Bílovice 441      
4. Lišková Kateřina 97 Sokol Bílovice 432      
5. Veisová Markéta 98 JAC Brno 416      
6. Prochová Barbora 01 AC Moravská Slavia Brno 348      
7. Klusková Karolína 02 Čebín 321      
8. Halasová Anna 03 SBK Kyjov 297      
9. Bahulová Kamila 05 JAC Brno 280      
10. Bahulová Tereza 02 JAC Brno 272      
11. Miková Julie 06 JAC Brno 239      
               
  Ing. Milan Dobrovolný v.r. Ladislav Zouhar v.r.      
  hlavní rozhodčí                     ředitel závodů        
  Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2012
               
  Klub 23.7. 30.7. 6.8. 13.8. 20.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 18 29 21 22 10 100
2 SK Meteor Brno 6 3 2 4 6 21
3 Brno 1 1 1 6 3 12
4 JAC Brno 1     4 6 11
5 Atletický klub Blansko Dvorská   1 1 1 1 1 5
6 Dinosport Ivančice 1 1 1 1   4
7 TJ Lokomotiva Břeclav 1 1 1 1   4
8 VSK Univerzita Brno   1 1 2   4
9 AHA Vyškov   1 3     4
10 SK SKOL Brno 1 1   1 1 4
11 TK Brno 1 1   1   3
12 BYAC Brno 1   1   1 3
13 Orel Obřany     1 1 1 3
14 ASK Blansko 1       2 3
15 Čebín         2 2
16 Sokol Bílovice         2 2
17 AK Kuřim 1   1     2
18 Troubsko   1 1     2
19 AK Olymp Brno     1 1   2
20 AC Prostějov 1       1 2
21 KPPH Brno       1 1 2
22 Břeclav         1 1
23 Jánská Brno         1 1
24 Čejkovická Brno         1 1
25 SBK Kyjov         1 1
26 Ukrajina     1     1
27 Hustopeče 1         1
28 Spartak Praha 4 1         1
29 Stolní tenis Moravská Slavia Brno 1         1
30 Tesla Brno 1         1
31 TJ Svitavy 1         1
32 Dukla Praha   1       1
33 Horizont Blansko   1       1
34 TJ Spartak Třebíč       1   1
35 Orel Brno-Židenice   1       1
  CELKEM 40 44 37 47 41 209

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card