Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen

Sekce: Akce a události ·

která se uskuteční  v neděli dne 9.září v Třinci, které se zúčastní “B” družstvo mužů /vybojovalo si postup/ a družstvo žen o udržení v I. lize. Odjezd autobusem je v 6,30 hod. z parkoviště naproti hotelu Grand /staré autobusové nádraží/

 

Účastníci baráže o I. ligu sk. C” – muži
z I.ligy družstva na 6. 7. místě VSK Univerzita Brno “B” odřekl účast
AK PSK Zlín
první čtyři družstva sk. “D2” I.ligy AHA Vyškov
AC Moravská Slavia Brno “B”
AC Slovácká Slavia Uh.Hradiště
SK Přerov
první čtyři družstva sk. “D1” I.ligy TJ TŽ Třinec
SK Hranice
Atletika Poruba o.s.
TJ Šumperk

 

Účastníci baráže o I. ligu sk. C” – ženy
z I.ligy družstva na 6. 7. místě TJ TŽ Třinec

AC Moravská Slavia Brno
první čtyři družstva sk. “D2” I.ligy Atletický klub AHA Vyškov

AK Kroměříž

TJ Znojmo

SK Přerov
první čtyři družstva sk. “D1” I.ligy Atletika Poruba o.s.

SK Hranice

TJ Slezan Frýdek-Místek

TJ Šumperk
P R O P O Z I C E 
Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen skupina C
Místo: Třinec, městský stadion na Lesní ulici
Datum: neděle 9.9.2012
Porada vedoucích: v restauraci Hokejka v 9.30 hod.
Škrty: 9.00-9.30 v restauraci Hokejka
Přihlášky: webová stránka ČAS (http://www.atletika.cz)
do pátku 7.9. do 18.00 hod. Nutno uvést startovní čísla
Závodní kancelář: bude otevřena od 9.00 hod. pod tribunou
v prostoru cíle do ukončení závodů
Šatny: jsou zajištěny v tělovýchovném domě STARS.
Slouží jen k převlečení, za ztráty pořadatel neručí.
Vážení náčiní: v bráně borců 60 min. před zahájením disciplíny
Rozcvičování:  na hřišti za WC
Činovníci:
Ředitel závodů: Emilie Szmeková
Hlavní rozhodčí: Josef Galuszka
Řídící soutěže mužů: Květoslav Vykydal
Řídící soutěže žen: Jarmila Hynková
Zdravotní služba: Ščerbová Erika
Startující závodníci musí mít potvrzení o lékařské prohlídce, v den soutěže
ne starší jednoho roku, za dodržení tohoto ustanovení zodpovídají oddíly
Č A S O V Ý   P O Ř A D
10:30 5 km chůze M tyč Ž dálka M kladivo M oštěp Ž
11:00 100 m ŽR
11:15 100 m MR
11:30 800 m ŽF
11:40 800 m MF výška M kladivo Ž oštěp M
11:55 100 m př ŽF dálka Ž
12:10 110 m př MF
12:25 100 m ŽF
12:35 100 m MF
12:45 400 m ŽF
12:55 400 m MF tyč M
13:05 5000 m ŽF trojskok M disk Ž koule M
13:15 výška Ž
13:35 5000 m MF
14:00 400 m př ŽF
14:15 400 m př MF
14:30 200 m ŽF trojskok Ž disk M koule Ž
14:45 200 m MF
15:00 1500 m ŽF
15:10 1500 m MF
15:20 4×100 m ŽF
15:30 4×100 m MF
15:40 4×400 m ŽF
15:50 4×400 m MF
Hod kladivem a diskem  bude probíhat na vrhačské louce
vedle stadionu

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card