Čokoládová tretra 2016

cokoladova-tretra-2016

Další informace: https://mslavia.cz/akce/cokoladova-tretra-brno-3/

MORENDA KOOPERATIVA MÍTINK – Plakát

morenda-kooperativa-meeting

Další informace zde: https://mslavia.cz/akce/zahajovaci-zavody-zactva-na-draze-9/

I. reprezentační SPORTOVNÍ PLES

Vážení přátelé, kolegyně a kolegové, Pokračovat ve čtení

PF 2016

pf2016-morenda

Příjemné prožití svátků vánočních, hodně zdraví, štěstí, pohody a sportovních úspěchů v roce 2016

přejí atleti AC Moravská Slavia Brno

Akce pořádané klubem v hale

Pokračovat ve čtení

Akce pořádané klubem – stadion na Vojtově

Pokračovat ve čtení

Akce pořádané klubem mimo stadion

Pokračovat ve čtení

Mistrovství ČR

11.01.              Akademické mistrovství ČR                                                   Praha-Strahov

12.-14.02.        V halových vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek,

dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň                                     Praha-Stromovka

14.02.              Chůze juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a žactva      Praha-Stromovka

20.-21.02.        V hale juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek                  Praha-Stromovka

27.-28.02.        V hale mužů a žen                                                                   Ostrava

05.-06.03.        V hale žactva                                                                           Praha-Stromovka

19.03               50 km chůze                                                                             Dudice

09.04.              Chůze na 20 km mužů a žen                                                    Poděbrady

16.04.              Půlmaraton                                                                               Pardubice

30.04.              Běh na 10 km na dráze mužů, žen, juniorů a juniorek             Beroun

08.05.              Maraton mužů a žen                                                                Praha

20.22.05..        Víceboje dospělých a juniorů, dorostu, ml. a st. žactva          Praha

17.-19.06.        Dráha mužů a žen                                                                    Tábor

19.06.              Dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a                       Tábor

dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př.

25.26.06.         Juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze              Třinec

06.08.              MČR v běhu do vrchů                                                             Lipová lázně

27.-28.08.        Dráha mužů a žen do 22 let                                                     Kladno

27.-28.09.        Dráha žactva                                                                            Jablonec

25.09.              Silniční běh mužů, žen, žen, juniorů a juniorek                       Běchovice

19.11.              Přespolní běh všech kategorií                                                  Praha

Mistrovství Jižní Moravy

Mistrovství Moravy a Slezska

PŘEHLED MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA V ROCE 2016

23.-24.01.        Halové víceboje všech kategorií                                              Ostrava

29.01.              V hale mužů, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň   Ostrava

06.02.              Mistrovství mužů, žen, juniorek, juniorů, dorostenek a dorostenců

Ostrava

26.03.              Chůze 10 km                                                                            Olomouc

23.04.              Půlmaraton                                                                               Olomouc

05.06.              Dráha muži, junioři, dorostenci                                               Břeclav

Dráha ženy, juniorky a dorostenky                                          Břeclav

12.06.              Starší žactvo                                                                            Ostrava

30.07.              Běh do vrchu                                                                           Lysá Hora

25.09.              Mladší žactvo                                                                          Olomouc

25.09.              Maraton                                                                                   Ostrava

08.10.              Přespolní běh všech kategorií                                                  Štenberk

08.-09.10.        Víceboje všech kategorií                                                          Třinec

05.11.              MMaS v silničním běhu na 10 km                                           Frýdek Místek

QR Code Business Card