Smíšené družstvo přípravek chlapců a děvčat

zvítězilo v I. kole Krajské ligy atletických přípravek (KLAP) skupina “A” rezervní družstvo čtvrté. První kolo, provázené deštěm, jsme uspořádali na našem stadionu v úterý 15.května.

Fotky od Miroslava Noska najdete na odkazu: http://mt03.rajce.idnes.cz

Pořadí družstev a body získané našimi závodníky viz níže:

Bodový stav v I. kole atletických přípravek (hoši a dívky)
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AC Moravská Slavia Brno, spolek “A” 8 188,00
2 JAC Brno “A” 7 147,00
3 BYAC Brno “A” 6 96,00
4 AC Moravská Slavia Brno, spolek “B” 5 44,00
5 JAC Brno “B” 4 10,00
6 BYAC Brno “B” 3 9,00
Atletický klub Panter Brno nenastoupil  
TJ. Sokol Brno-Nový Lískovec-atletika nenastoupil

 

Body získané závodníky (chlapci a děvčata), kteří startovali za “A” družstvo přípravek
P.č. Příjmení a jméno Body v kole     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Horák Tomáš 35,75 35,75 19,02 35,75
2 Dobešová Pavlína 33,00 33,00 17,55 33,00
3 Kreidl Václav 24,00 24,00 12,77 24,00
4 Havelková Lucie 17,00 17,00 9,04 17,00
5 Topinková Barbora 15,00 15,00 7,98 15,00
6 Prokopová Tereza 13,75 13,75 7,31 13,75
7 Chovan Sofia 11,75 11,75 6,25 11,75
8 Langer Adam 8,00 8,00 4,26 8,00
9 Střelická Alena 6,75 6,75 3,59 6,75
10 Dujka Matěj 5,00 5,00  2,66 5,00
11 Zatloukal Filip 4,75 4,75 2,53 4,75
12 Selinger Eljah Shal 4,00 4,00 2,13 4,00
13 Dobešová Petra 3,75 3,75 1,99 3,75
14 Svobodová Zuzana 2,00 2,00 1,06 2,00
15 Kristian Honek 1,75 1,75 0,93 1,75
16 Hrazdira Abraham 1,75 1,75 0,93 1,75
17    
18    
Celkem 188,00 0,00 0,00 0,00 0,00 188,00 100,00 188,00
Disciplína Body v kole – přípravek     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 53,00 53,00 28,19 53,00
300 m 52,00 52,00 27,66 52,00
dálka 44,00 44,00 23,40 44,00
kriket 21,00 21,00 11,17 21,00
štafeta 4×60 m 18,00 18,00 9,57 18,00
Součet 188,00 0,00 0,00 0,00 0,00   188,00 100,00 188,00

 

 

Body získané závodníky (chlapci a děvčata), kteří startovali za “B” družstvo přípravek
P.č. Příjmení a jméno Body v kole     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II.    
1 Brožová Barbora 11,50 11,50 26,14 11,50
2 Bílková Berenika 10,50 10,50 23,86 10,50
3 Lacho Adam 10,25 10,25 23,30 10,25
4 Bouzek Jan 3,50 3,50 7,95 3,50
5 Šindelková Tereza 3,00 3,00 6,82 3,00
6 Vala Tomáš 1,50 1,50 3,41 1,50
7 Melichárková Sára 1,25 1,25 2,84 1,25
8 Křehlík Štěpán 1,25 1,25 2,84 1,25
9 Skorkovská Šárka 1,25 1,25 2,84 1,25
10 Čtvrtník Sebastian 0,00 0,00 0,00 0,00
11 Kraváček Tomáš 0,00 0,00 0,00 0,00
12 Stögerová Ema 0,00 0,00 0,00 0,00
13    
14    
15    
16    
Celkem 44,00 0,00 0,00 0,00 0,00 44,00 100,00 44,00
Disciplína Body v kole – přípravek     celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II.    
60 m 12,00 12,00 27,27 12,00
štafeta 4×60 m 11,00 11,00 25,00 11,00
dálka 9,00 9,00 20,45 9,00
kriket 7,00 7,00 15,91 7,00
300 m 5,00 5,00 11,36 5,00
Součet 44,00 0,00 0,00 0,00 0,00   44,00 100,00 44,00

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card