Okresní kolo Štafetového poháru Brno – město

proběhlo letos poprvé na stadionu Moravské Slavie na Vojtově ulici ve středu 26.dubna 2017.

Přes veškeré úsilí pořadatelů, kteří Štafetový pohár propagovali jak přímo na základních školách, tak prostřednictvím odboru školství Magistrátu města Brna, se k soutěži přihlásily a na stadion dorazily výběry pouhých 2 brněnských základních škol – ZŠ Tuháčkova a ZŠ Masarova. V chladném počasí byli úspěšnější chlapci a děvčata ZŠ Masarova, kteří zvítězili ve všech třech štafetových bězích a celkovým součtem časů 10:09,55 min porazily své soupeře o necelých 12 sekund. Všichni zúčastnění školáci se tak mohli radovat z pohárů, medailí a drobných dárků věnovaných Českým atletickým svazem. Vítězná škola postupuje do krajského kola, které se uskuteční 15.května v Břeclavi.

Ing. Jiří Topinka

Fotky na http://mt03.rajce.idnes.cz/

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card