Družstvo starších žáků třetí, děvčata pátá

na I. kole, které se konalo v sobotu dne 29. dubna v Hodoníně.Pořadí družstev v I. kole a body získané závodníky:

Bodový stav ve I. kole starší žáci
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Lokomotiva Břeclav 10 192,00
2 AHA Vyškov 9 116,00
3 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8 110,50
4 BYAC Brno 7 100,50
5 AC Čejkovice 6 82,00
6 AK Hodonín 5 33,00
7 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 32,00
8 TJ Znojmo 3 31,00
9 AK Kyjov 2 26,00
10 VSK Univerzita Brno 1 24,00
Bodový stav v I. kole starší žákyně
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 JAC Brno 13 133,00
2 AHA Vyškov 12 113,00
3 TJ Lokomotiva Břeclav 11 98,00
4 AK Olymp Brno 10 93,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9 70,00
6 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 47,00
7 AK Hodonín 7 45,00
8 AK Kyjov 6 39,00
9 SK Speed Brno 5 35,00
10 AC Čejkovice 4 16,00
11 TJ Znojmo 3 15,00
12 VSK Univerzita Brno 2 14,00
13 Orel jednota Vyškov-atletika 1 2,00

Body získané závodníky v I. kole

P.č. Příjmení a jméno Body v kole Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.
1. Čumpelík Luděk 20,00 20,00 18,10 20,00
2. Kadeřábek Michal 10,00 10,00 9,05 10,00
3. Konečný Vojtěch 10,00 10,00 9,05 10,00
4. Doležal Jakub 10,00 10,00 9,05 10,00
5. Hartmann Jakub 8,75 8,75 7,92 8,75
6. Zounek Lukáš 8,50 8,50 7,69 8,50
7. Pohanka Martin 8,00 8,00 7,24 8,00
8. Pučera Sebastian Jan 7,00 7,00 6,33 7,00
9. Konečný Jonáš 6,75 6,75 6,11 6,75
10. Kadlec Michal 6,00 6,00 5,43 6,00
11. Křivánek František 5,75 5,75 5,20 5,75
12. Morávek Jaromír 5,00 5,00 4,52 5,00
13. Hyánek Vojtěch 2,75 2,75 2,49 2,75
14. Švejnoha Jakub 2,00 2,00 1,81 2,00
15.    
 
Celkem 110,50 0,00 0,00 0,00 110,50 100,00 110,50
           
Body získané hostujícími atlety z klubů:  
TJ Sokol Přísnotice 0,00 0,00 0,00
Hostující celkem 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
           
Atlety AC Moravská Slavia 110,50 0,00 0,00 0,00 110,50 100,00 110,50
Celkem 110,50 0,00 0,00 0,00 110,50 100,00 110,50
Disciplína Body v kole – starší žáci celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.  
štafeta 4 x 60 m 19,00 19,00 17,19 19,00
1 500 m 16,00 16,00 14,48 16,00
dálka 12,00 12,00 10,86 12,00
100 překážek 12,00 12,00 10,86 12,00
300 m 11,00 11,00 9,95 11,00
výška 9,50 9,50 8,60 9,50
60 m 8,00 8,00 7,24 8,00
tyč 8,00 8,00 7,24 8,00
koule 7,00 7,00 6,33 7,00
150 m 6,00 6,00 5,43 6,00
oštěp 2,00 2,00 1,81 2,00
800 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
200 m překážek 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00
štafeta 4 x 300 m 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
1 500 m překážek 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
Součet 110,50 0,00 0,00 0,00 110,50 100,00 110,50

Body získané závodnicemi

P.č. Příjmení a jméno Body v kole Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III.
1. Furchová Natálie 22,75 22,75 32,50 22,75 H
2. Radová Veronika 14,00 14,00 20,00 14,00
3. Petrová Kristýna 8,75 8,75 12,50 8,75
4. Kleiblová Karolína 7,00 7,00 10,00 7,00
5. Holešínksá Iveta 5,75 5,75 8,21 5,75 H
6. Štůsková Lucie 5,00 5,00 7,14 5,00
7. Hristová Desislava 4,00 4,00 5,71 4,00 H
8. Petrová Karolína 2,75 2,75 3,93 2,75
9. Hofrová Karolína ms 0,00 0,00 0,00
10. Rubášová Beáta ms 0,00 0,00 0,00
11. Ryšavá Anna 0,00 0,00 0,00 0,00
12. Schmid Khatrina 0,00 0,00 0,00 0,00
13. Smejkalová Zuzana 0,00 0,00 0,00 0,00
14. Vařeková Anna 0,00 0,00 0,00 0,00
15. Vrátná Tereza 0,00 0,00 0,00 0,00
16. Zádrapová Zuzana 0,00 0,00 0,00 0,00
17.   0,00 0,00 0,00
 
Celkem 70,00 0,00 0,00   70,00 70,00 70,00
           
Body získané hostujícími atlety z klubů :  
TJ Sokol Přísnotice 26,75 26,75 38,21 26,75
ŠAK Židlochovice 4,00 4,00 5,71 4,00
Hostující celkem 26,75 26,75 38,21 26,75
Atlety AC Moravská Slavia 43,25 0,00 0,00 43,25 61,79 43,25
Celkem 70,00 0,00 0,00 70,00 100,00 70,00
Disciplína Body v kole – starší žákyně Finále Moravy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III.
koule 6,00 6,00 8,57 6,00
300 m 11,00 11,00 15,71 11,00
1 500 m 12,00 12,00 17,14 12,00
100 překážek neobsazeno 0,00 0,00 0,00
800 m 15,00 15,00 21,43 15,00
60 m 0,00 0,00 0,00 0,00
oštěp neobsazeno 0,00 0,00 0,00
štafeta 4 x 60 m 11,00 11,00 15,71 11,00
dálka 4,00 4,00 5,71 4,00
150 m 11,00 11,00 15,71 11,00
výška neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
štafeta 4 x 300 m 0,00 0,00 0,00
200 m překážek 0,00 0,00 0,00
Součet 70,00 0,00 0,00 0,00 70,00 100,00 70,00

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card