Nominovaní žáci klubu na

mezikrajové utkání družstev mladšího žactva,

skupina Moravskoslezská, které se uskuteční ve středu dne 27.9. v Olomouci, budou Jihomoravský kraj za náš klub reprezentovat Josefína Melicharová (oštěp, trenérka Eva Hammacher), Anita Gorani (koule, trenér Ladislav Majer) a Matyáš Galvas (dálka, 4×60, trenérka Martina Punčochářová). Další nominovaný Rudolf Žižka (150, 8×200, trenérka Marcela Gorecká) z důvodu nemoci musel svoji účast odřeknout, stejně jako nominačně jistý Tomáš Vrbacký (60, dálka, 4×60, trenérka Marcela Gorecká). Nominace se z důvodu dovolené musela zřeknout  dálkařka Radka Kučerová (trenér Ladislav Majer).”

autor článku Jan Dvořák

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card