AC Moravská Slavia Brno, má nově

specializovanou chodeckou skupinu, kterou vede zkušený a úspěšný trenér Tomáš Hlavenka.

Tréninky jsem předběžně stanovené na pondělí a pátek od 16.30 hod., další domluva přímo s trenérem Hlavenkou na jeho tel. č. 777 298 426. Tréninky probíhají v okolí Anthroposu v Pisárkách. Buď na hřišti VAAZ, nebo na přilehých cyklostezkách.
Trenérská koncepce pana Hlavenky je taková, že svěřence v nižším věku nechce zcela vyhrańovat pouze pro chůzi, ale považuje za vhodné, aby doplňkově běhali delší tratě 1500 m a výše, jezdili na kole, nebo plavali. Skupina je otevřena od 12ti let výše (vč. veteránů na 1. a 2NL). Úspěšnějším svěřencům může trenér Hlavenka zajistit účast na chodeckých závodech v zahraničí.

Zájemci o trénink v nově založené chodecké skupině se můžou hlásit přímo trenérovi Hlavenkovi nebo vedoucímu trenérovi klubu Janu Dvořákovi (tel. 777892442)”.

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.

Komentáře nejsou povoleny.

QR Code Business Card