Družstvo mužů v I. kole I. ligy soutěže družstev

vybojovalo těsně pátou příčku, ženy sedmé. Fotky od Dana Orálka na odkazu: http://dao.rajce.net/I._liga_-_Opava_19.5.2018

Bodový stav v   I.kole – MUŽI
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 TJ Sokol Opava 7 229,00
2 Atletický klub Zlín, z.s. 6 160,00
3 TJ TŽ Třinec 5 147,00
4 Atletický klub Zlín, z.s. 4 147,00
5 AC Moravská Slavia Brno, spolek 3 124,00
6 VSK Vítkovice “B” 2 121,00
7 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 1 119,00

 

Bodový stav v I.kole – ŽENY
poř. družstvo body
hlavní pomocné
1 AK Olomouc, z.s. 8 191,50
2 TJ Sokol Opava 7 185,50
3 Atletický klub Zlín, z.s. 6 144,50
4 TJ TŽ Třinec 5 124,00
5 AC Slov.Slávia Uh.Hradiště 4 118,00
6 TJ Slezan Frýdek Místek, z.s. 3 108,00
7 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2 65,50
8 TJ Lokomotiva Břeclav 1 59,00

 

Body získané závodníky, kteří startovali v roce 2018 za “A” družstvo mužů     v I. až IV. kole   sk.”C” I. atletické ligy
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
   1. Balúch Matej 21,50 21,50 17,48 21,50 C
   2. Petr Ondřej 18,00 18,00 14,63 18,00
   3. Lučanský Peter 13,50 13,50 10,98 13,50 C
   4. Záveský Filip 11,75 11,75 9,48 11,75
   5. Kollár Martin 11,00 11,00 8,94 11,00
   6. Hlavenka Tomáš 11,00 11,00 8,94 11,00
   7. Dvořák Jan 8,75 8,75 7,06 8,75
   8. Stibal Jakub 8,00 8,00 6,50 8,00
   9. Klaška Dominik 6,75 6,75 5,44 6,75
   10. Dvořák Tomáš 4,00 4,00 3,25 4,00
   11. Hvasta Lukáš 3,50 3,50 2,85 3,50
   12. Orálek Daniel 3,00 3,00 2,44 3,00
   13. Mahovský František 2,00 2,00 1,63 2,00
   14. Skovránek Libor 1,00 1,00 0,81 1,00
   15. Wittek Rudolf 0,00 0,00 0,00 0,00
   16. Pospíšil Matouš 0,00 0,00 0,00 0,00
   17. Krajňák Tomáš ms 0,00 0,00 0,00 C
Celkem 123,00 0,00 0,00 0,00 124,00 100,00 124,00
Body získané hostujícími atlety z klubů:
ISCAREX Česká Třebová 0,00 0,00 0,00
Cizinci ze Slovenska 35,00 0,00 0,00 0,00 35,00 28,46 35,00
Hostující a cizinci celkem 35,00 0,00 0,00 0,00   35,00 28,46 35,00
Atlety AC Moravská Slavia 88,00 0,00 0,00 0,00   88,00 71,54 88,00
Celkem 123,00 0,00 0,00 0,00   123,00 100,00 123,00
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodoval
– nezúčastnil se
H – hostující závodníci
C – cizinec
Disciplína Body v kole – I.liga muži celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.  
400 m překážek 20,00 20,00 16,13 20,00
110 m překážek 18,00 18,00 14,52 18,00
10 000 m 14,00 14,00 11,29 14,00
chůze 11,00 11,00 8,87 11,00
koule 11,00 11,00 8,87 11,00
kladivo 11,00 11,00 8,87 11,00
1 500 m 9,00 9,00 7,26 9,00
disk 7,00 7,00 5,65 7,00
4×400 7,00 7,00 5,65 7,00
4×100 6,00 6,00 4,84 6,00
800 m 5,00 5,00 4,03 5,00
100 m 4,00 4,00 3,23 4,00
výška 1,00 1,00 0,81 1,00
oštěp neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
5 000 m 0,00 0,00 0,00
3 000 m 0,00 0,00 0,00
dálka 0,00 0,00 0,00 0,00
200 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
400 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m překážek 0,00 0,00 0,00
trojskok 0,00 0,00 0,00 0,00
Součet 124,00 0,00 0,00 0,00 0,00 124,00 100,00 124,00

 

Body získané závodnicemi, které startovaly v roce 2018 za družstvo žen               v I. až IV. kole skupiny “C” I. atletické ligy 
P.č. Příjmení a jméno Body v kole celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo Poz.
I. II. III. IV.  
   1. Kuštárová Katarína 11,75 11,75 17,94 11,75 C
   2. Čaladi Tereza 11,25 11,25 17,17 11,25
   3. Baňovičová Monika 11,00 11,00 16,79 11,00 C
   4. Freibergerová Anna 9,25 9,25 14,12 9,25
   5. Jagošová Tereza 9,25 9,25 14,12 9,25
   6. Freibergerová Eliška 5,25 5,25 8,01 5,25
   7. Kouřilová Soňa 4,25 4,25 6,49 4,25
   8. Matějáková Alena 3,25 3,25 4,96 3,25
   9. Dobrovolná Andrea 0,25 0,25 0,38 0,25
10. Weigertová Monika ms 0,00 0,00 0,00 C
Celkem 65,50 0,00 0,00 0,00 65,50 100,00 65,50
Body získané hostujícími atlety z klubů:
Cizinci ze Slovenska 22,75 0,00 0,00 0,00 22,75 34,73 22,75
Hostující a cizinci celkem 22,75 0,00 0,00 0,00 22,75 34,73 22,75
Atletky AC Moravská Slavia 42,75 0,00 0,00 0,00 42,75 65,27 42,75
Celkem 65,50 0,00 0,00 0,00 65,50 100,00 65,50
Vysvětlivky:
ms – start mimo soutěž
0 – nebodovala
– nezúčastnila se
H – hostující závodnice
C – cizinka
Disciplína Body v kole I.liga ženy celkem body Bodový zisk v % Průměr na kolo
I. II. III. IV.  
100 m překážek 21,00 21,00 32,06 21,00
800 m 9,00 9,00 13,74 9,00
4×400 9,00 9,00 13,74 9,00
5 000 m 9,00 9,00 13,74 9,00
400 m 6,00 6,00 9,16 6,00
4×100 5,00 5,00 7,63 5,00
400 m překážek 5,00 5,00 7,63 5,00
200 m 1,50 1,50 2,29 1,50
3 000 m 0,00 0,00 0,00
100 m 0,00 0,00 0,00 0,00
dálka neobsazeno 0,00 0,00 0,00
výška neobsazeno 0,00 0,00 0,00
trojskok 0,00 0,00 0,00
1 500 m neobsazeno 0,00 0,00 0,00
tyč neobsazeno 0,00 0,00 0,00
kladivo neobsazeno 0,00 0,00 0,00
disk neobsazeno 0,00 0,00 0,00
3 000 m překážek 0,00 0,00 0,00
oštěp neobsazeno 0,00 0,00 0,00
koule neobsazeno 0,00 0,00 0,00
0,00 0,00 0,00
Součet 65,50 0,00 0,00 0,00 65,50 100,00 65,50

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card