Mistrovství ČR v přespolním běhu

Sekce: Akce a události ·

Pořadatel z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub ACCC Horažďovice ve spolupráci s Plzeňským krajským atletickým svazem, Městem Horažďovice a Školou v přírodě Střelské Hoštice.

Datum Sobota 24. března 2012.

Místo Střelské Hoštice. (start závodu je ve sportovním areálu Skalnice, zařízení atletického klubu ACCC Horažďovice)

Vedoucí činovníci

Delegát ČAS                                     Mgr.Václav Fišer

Technický delegát                             Jindřich Linhart

Ředitel závodů                                  Ing. Miloslav Šefler

Hlavní rozhodčí                                 Pavel Novák

Přihlášky Podávají atletické oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od středy 14. do úterý 20. března 2012, uzávěrka přihlášek je v úterý 20. března 2012 ve 24.00 hodin. V kategoriích mužů a juniorů mohou být závodníci přihlášeni pouze k jednomu závodu.

Startují Muži a ženy, junioři a juniorky, dorostenci a dorostenky, starší žáci a starší žákyně, mladší žáci a mladší žákyně, kteří byli k účasti na mistrovství ČR přihlášeni atletickými oddíly. Muži mohou startovat buď v závodě mužů – vytrvalců nebo v závodě mužů – mílařů. Junioři mohou startovat buď v závodě mužů – mílařů nebo v závodě juniorů.

Závodní kancelář Bude otevřena v pátek 23. března 2012 od 16.00 do 19.00 hodin v areálu Školy v přírodě Střelské Hoštice a v sobotu 24. března 2012 od 08.30 hodin ve sportovním areálu Skalnice, zařízení atletického klubu ACCC Horažďovice, prezentace závodníků a závodnic bude ukončena v sobotu 24. března2012, ato vždy jednu hodinu před startem příslušné kategorie.

Časový pořad

10.50   Slavnostní zahájení

11.00   Mladší žákyně                                                                                              1250 m

11.15   Mladší žáci                                                                                                    1850 m

11.30   Starší žákyně                                                                                                 1850 m

11.45   Starší žáci                                                                                                      3050 m

12.15   Dorostenky                                                                                                    3050 m

12.35   Dorostenci                                                                                                     3775 m

13.05   Muži – mílaři                                                                                                  3775 m

13.30   Juniorky                                                                                                         3775 m

13.55   Junioři                                                                                                            6300 m

14.40   Ženy                                                                                                              6300 m

15.15   Muži – vytrvalci                                                                                           10000 m

Popis tratí. Tratě jsou vedeny zvlněným travnatým terénem, s maximálním převýšením25 m.