Běh na Býčí skálu

Sekce: Výsledky 2011 ·

Trať 15 km

1. Zháňal Jan 1987 SK Žabovřesky Brno 1:01:10
2. Stehlík Martin 1985 SK Žabovřesky Brno 1:01:27
3. Liščinský Tomáš 1984 SK Žabovřesky Brno 1:01:34
4. Přikryl Petr 1967 KOB MOIRA Brno 1:01:45
5. Kazda Adam 1991 SK Žabovřesky Brno 1:02:55
6. Mokrý Stanislav 1992 KOB MOIRA Brno 1:06:57
7. Drábek Jan 1985 SK Žabovřesky Brno 1:07:20
8. Kolková Lucie 1982   1:08:26
9. Fiedler Jan 1956 AC Moravská Slavia Brno 1:08:29
10. Hruška Jakub 1995 SK Žabovřesky Brno 1:08:51
11. Juřica Pavel 1979 MK Seitl Ostrava 1:09:02
12. Kheil Radim 1973 TJ Spartak 1. brněnská Brno 1:10:41
13. Nosek Miroslav 1955 AC Moravská Slavia Brno 1:11:30
14. Skyba Martin 1962 Barnex sport 1:11:44
15. Procházková Lucie 1988 SK Radioklub Bílovice nad Svitavou 1:11:51
16. Jirků Tomáš 1971 Luis 1:13:23
17. Smejkal Pavel 1957 OS TJ Tesla Brno 1:13:45
18. Koča Jaroslav 1982 SK Žabovřesky Brno 1:14:02
19. Lorenz Marek 1979 Baláž extrem team Ostrava 1:14:24
20. Indráková Adéla 1991 SK Žabovřesky Brno 1:14:43
21. Pokluda Tomáš 1970 Chrt Brno 1:17:34
22. Gebauerová Jana 1979 SK Žabovřesky Brno 1:18:17
  Vacula Ondřej 1981 Brno – Medlánky 1:18:17
24. Procházková Tereza 1990 Ořechov 1:20:47
25. Veškrna Ivan 1983   1:20:48
26. Hanzl Vlastimil 1953 Mendelu Brno 1:24:04
27. Smejkal Libor 1947   1:24:14
28. Křístková Veronika 1983 SK Žabovřesky Brno 1:24:34
29. Bartoš Zdeněk 1962 cemba.cz 1:25:10
30. Tesařová Markéta 1994 SK Žabovřesky Brno 1:29:52
31. Večeřa Luboš 1965 Kobylí 1:32:17
32. Krieg Petr 1949 BMT Brno 1:32:43
33. Mokrý Pavel 1968 SK Radioklub Bílovice nad Svitavou 1:33:09
34. Koporová Petra 1993 SK Žabovřesky Brno 1:40:57
35. Šitková Terezie 1992 Drnovice 1:48:03

Trať 30 km

1. Orálek Daniel 1970 AC Moravská Slávia Brno 1:59:17
2. Palko Aleš 1971 VSK Univerzita Brno 2:00:41
3. Šíbl Radek 1980 Eko Drill Zlín 2:07:23
4. Švirák Ondřej 1991 SK Žabovřesky Brno 2:07:38
5. Vedra David 1974 OS TJ Tesla Brno 2:14:58
6. Fučík Karel 1972 AC Moravská Slávia Brno 2:15:49
7. Strnad Ondřej 1980 Brno – Medlánky 2:17:51
8. Němec Petr 1986 Náměšť nad Oslavou 2:18:24
9. Rozman Ladislav 1954 Cyklo Lasl Brno 2:20:29
10. Škrdla Jan 1982 TJ Sokol Velká 2:21:13
11. Zimáček Petr 1977 SDH Čeložnice 2:21:27
12. Chalk Steve 1965 SK Radioklub Blansko 2:21:40
13. Kuchařík Milan 1980   2:23:26
14. Musil Pavel 1975 Brno – Medlánky 2:23:58
15. Kociánová Jiřina 1981 AHA Vyškov 2:24:38
16. Chadim Michal 1978 KC Brno 2:25:14
17. Šitka Josef 1986 Drnovice 2:27:59
18. Florian Radim 1970 Zetor Brno 2:28:59
19. Pospíchal Zbyněk 1986   2:31:23
20. Rerych Jiří 1962 AC Moravská Slávia Brno 2:31:26
21. Martincová Ivana 1963 AC Moravská Slávia Brno 2:32:32
22. Pospíchal Vladimír 1985   2:34:52
23. Pokorný Václav 1978 ORN Řečkovice 2:37:31
24. Slatina František 1966 AC Moravská Slávia Brno 2:38:36
25. Vemola Jiří 1977 IBM 2:39:53
26. Alman Dušan 1967 Babice nad Svitavou 2:43:55
27. Horák Pavel 1962 Barnex Sport 2:45:15
28. Kováčová Božena 1983   2:52:34
29. Kuneš David 1974 Tišnov 2:56:45
30. Nykl Roman 1969 Maňa říkala 2:57:34
31. Krčál Michal 1983   2:59:33
32. Mareš Bohumil 1951 Lear Brno 3:01:45
33. Sedláček Svatopluk 1957 AC Moravská Slávia Brno 3:03:30
34. Hověžák Pavel 1975 AC Moravská Slávia Brno 3:06:04
35. Coufal Richard 1973 Maňa říkala 3:07:26
36. Šmatera Petr 1961 Kunštát 3:07:46
37. Jaskulka Martin 1968 AK Kuřim 3:09:10
38. Tyleček Pavel 1973 Jundrov 3:12:21
39. Hrazdíra Ivan 1973   3:12:55
40. Večeřa Tomáš 1989 Hape 3:17:24
41. Floriánová Veronika 1973 AP Brno 3:19:21
42. Čtvrtníček Aleš 1961 Brünner sportclub 3:19:22
43. Zejda Ivo 1956 AC Moravská Slávia Brno 3:19:51
44. Daněk Milan 1962 Horizont Kola Blansko 3:30:00
45. Tučný Jan 1947 Pardubice 3:31:10
46. Holý Josef 1941 AC Moravská Slávia Brno 3:37:09
47. Pospíchal Valdimír 1952 Ekol Brno 3:40:00
48. Tichoň Miroslav 1964 VHS Brno 3:47:23
49. Fráňa Pavel 1959 SK Radioklub Bílovice nad Svitavou 3:56:10

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card