Zmrzlinová Olympiáda 2014

Zmrzlinová olympiáda
24. května 2014, ZŠ Svážná 9, Brno
pořadatel: Bač line sport o.s.
příjmení jméno ročník klub čas/cm čas finále
60m hoši 07 a mladší
1. Svoboda Tadeáš 07 Bač line sport 10,4
2. Holcman Vojtěch 07 AC Moravská Slávia Brno 10,8
3. Toufar Jakub 07 Bač line sport 10,9
4. Svoboda Jan 07 Bač line sport 11,1
5. Fejta Tadeáš 07 Bač line sport 11,5
6. Macháč Jindřich 07 Bač line sport 11,5
7. Fejta Matyáš 07 Bač line sport 11,7
8. Šíma Ondřej 07 11,7
9. Pokorný Ondřej 07 SK Speed Brno 11,8
10. Marek Adam 07 Sokol Pozořice 11,9
11. Novák Ondřej 07 SDH Starý Lískovec – Sport 12,2
12. Janeček Patrik 07 12,4
13. Máca Petr 07 12,5
14. Dvořák Lukáš 07 12,7
15. Synek Matěj 07 SDH Starý Lískovec – Sport 12,7
16. Bolek Ondřej 07 12,7
17. Adámek Daniel 09 SDH Starý Lískovec – Sport 12,9
18. Job Martin 07 AC Moravská Slávia Brno 13,5
19. Cimmer František 09 13,5
20. Stolek Ondra 08 13,7
21. Lorenz Petr 07 14,9
22. Kříž Matěj 07 15,0
23. Řihošek Tomáš 08 15,9
24. Stejskal Michael 10 16,9
25. Kalovský Vladimír 10 Sokol Brno 18,0
26. Adámek Aleš 10 SDH Starý Lískovec – Sport 18,6
27. Sáček Sedrik 10 19,8
28. Pokorný Jakub 11 21,3
29. Novák David 10 22,5
30. Hladký Mikuláš 12 27,1
31. Pešl Matěj 11 27,6
60m  hoši 06 –   05
1. Toufar Josef 05 Bač line sport 9,6 9,5
2. Franc Vojtěch 05 Bač line sport 10,2 9,9
3. Hamšík Václav 05 ŠAK Židlochovice 10,4 10,0
4. Bazala Vojtěch 06 Bač line sport 10,4 10,1
5. Skovajsa Ondřej 06 Bač line sport 10,5
6. Hanek Kryštof 05 ŠAK Židlochovice 10,6
7. Melcher Patrik 06 AC Moravská Slávia Brno 11,2
8. Stratil Artur 06 Bač line sport 11,5
9. Janhuba Erik 06 AC Moravská Slávia Brno 12,3
10. Jelínek Tadeáš 06 13,1
60m  hoši 04 –   03
1. Morávek Jaromír 03 AC Moravská Slávia Brno 8,8 8,8
2. Konečný Jonáš 03 AK Kuřim 9,1 8,9
3. Pelánek Dan 03 9,7 9,6
4. Vilímek Vojtěch 03 9,6 9,7
5. Retzl Filip Bač line sport 10,4
6. Bakič Vojtěch 03 Bač line sport 10,5
7. Novák Zdeněk 04 SDH Nový Lískovec – Sport 11,0
8. Daněk Štěpán 04 AC Moravská Slávia Brno 11,3
60m  hoši 02 –   01
1. Bogner Tomáš 9,1
2. Svoboda Jan 9,4
3. Miroslav Kresač 02 ŠAK Židlochovice 9,5
4. Břinek Vojtěch 02 AC Moravský Krumlov 9,5
60m  hoši 00 –   99
1.-2. Hampl Jan 00 Bač line sport 7,9
1.-2. Kaplan Josef 00 Bač line sport 7,9
3. Lee Antonín 99 Bač line sport 8,6
4. Křivka Adam 10,2
60m dívky 2007 a ml.
1. Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slávia Brno 11,1
2. Daněčková Lucie 07 ŠAK Židlochovice 11,3
3. Kejdová Alexandra 07 Bač line sport 11,5
4. Koláčková Natálie 07 Bač line sport 11,8
5. Holešínská Nela 07 ŠAK Židlochovice 11,9
6. Střížová Barbora 07 Sokol Pozořice 12,1
7. Nováčková Anna 08 12,2
8. Zádrapová Žaneta 07 AC Moravská Slávia Brno 12,3
9. Cimmerová Alena 07 12,4
10. Retzlová Natálie 07 12,4
11. Bornerová Leontýnka 07 12,6
12. Steklá Amálie 07 12,9
13. Šmerdová Sandra 08 Sokol Pozořice 13,1
14. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slávia Brno 13,5
15. Ševčíková Pavlína 08 Bač line sport 13,6
16. Brestovská Klára 07 Sokol Pozořice 13,8
17. Brestovská Johana 07 Sokol Pozořice 14,1
18. Nováková Martina 08 14,3
19. Hanková Anežka 09 14,4
20. Sáčková Niky 08 14,8
21. Uzunová Karolína 08 Sokol Pozořice 14,9
22. Mácová Blanka 09 15,0
23. Macháčová Anna 10 15,6
24. Hladká Leontýna 10 16,4
25. Říhošková Anna 21,7
26. Kejdová Sofie 23,9
60m  dívky 06   – 05
1. Konečná Eliška 05 AK Kuřim 9,7 9,2
2. Trkanová Zuzana 05 Bač line sport 10,3 10,2
3. Sigmundová Adéla 10,3 10,2
4. Myšková Tereza 05 Bač line sport 10,5 10,4
5. Janoušková Tereza 05 Bač line sport 10,5
6. Lorencová Anežka 05 Bač line sport 11,0
7. Matějíčková Anežka 05 Bač line sport 11,0
8. Kopečná Adéla 05 Bač line sport 11,5
9. Jechová Kristýna 06 Bač line sport 12,0
10. Daněčková Veronika 12,6
11. Judexová Aneta 06 Bač line sport 13,4
60m  dívky 04   – 03
1. Zádrapová Zuzana 03 9,3 9,1
2. Břinková Eliška 04 AC Moravský Krumlov 9,7 9,4
3. Všianská Tereza 03 10,0 9,7
4. Wachtlová Leona 04 Bač line sport 10,1 9,8
5. Holešínská Iveta 03 ŠAK Židlochovice 10,2
6. Peloušková Anna 03 Bač line sport 10,4
7. Lorenzová Monika 04 ŠAK Židlochovice 10,6
8. Svobodová Kateřina 04 Bač line sport 10,9
9. Nováčková Tereza 04 Bač line sport 11,1
10. Kresáčová Kateřina 04 ŠAK Židlochovice 12,9
60m  dívky 02   – 01
1. Koláčková Adéla 8,5
2. Kleibilová Karolína 9,2
3. Šompláková Lucie 10,3
60m  dívky 00   – 99
1. Pelánková Nela 99 9,5
skok daleký    hoši 2007 a ml.
1. Svoboda Tadeáš 07 Bač line sport 2,98 cm
2. Fejta Matyáš 07 Bač line sport 2,70 cm
3. Hocman Vojtěch 07 AC Moravská Slávia Brno 2,68 cm
4. Macháč Jindřich 07 Bač line sport 2,67 cm
5. Šíma Ondřej 07 2,58 cm
6. Pokorný Ondřej 07 SK Speed Brno 2,55 cm
7. Fejta Tadeáš 07 Bač line sport 2,47 cm
8. Adámek Daniel 07 SDH Starý Lískovec – Sport 2,27 cm
9. Máca Petr 07 2,21 cm
10. Dvořák Lukáš 07 2,17 cm
11. Marek Adam 07 Sokol Pozořice 2,15 cm
12. Novák Ondřej 07 SDH Starý Lískovec – Sport 2,10 cm
13. Svoboda Jan 07 Bač line sport 2,06 cm
14. Janeček Patrik 07 2,05 cm
15. Synek Matěj 07 SDH Starý Lískovec – Sport 1,95 cm
16. Bolek Ondřej 07 1,94 cm
17. Stolek Ondra 08 1,85 cm
18. Kříž Matěj 07 1,83 cm
19. Job Martin 07 AC Moravská Slávia Brno 1,82 cm
20. Cimmer František 09 1,67 cm
21. Řihošek Tomáš 08 1,57 cm
22. Lorenz Petr 07 1,35 cm
23. Králík Vojtěch 08 1,20 cm
24. Pokorný Jakub 11 1,07 cm
25.-26. Kalovský Vladimír 10 Sokol Brno 1,02 cm
25.-26. Sáček Sedrik 10 1,02 cm
27. Adámek Aleš 10 SDH Starý Lískovec – Sport 1,0 cm
28. Novák David 10 0,93 cm
29. Stejskal Michael 10 0,88 cm
30. Hladký Mikuláš 12 0,62 cm
skok daleký    hoši 06 – 05
1. Toufar Josef 05 Bač line sport 3,37 cm
2. Skovajsa Ondřej 06 Bač line sport 3,34 cm
3. Hamšík Václav 05 ŠAK Židlochovice 3,31 cm
4. Hanek Štěpán 05 ŠAK Židlochovice 3,20 cm
5. Franc Vojtěch 05 Bač line sport 3,12 cm
6. Hanek Kryštof 05 ŠAK Židlochovice 3,05 cm
7. Bazala Vojtěch 06 Bač line sport 2,91 cm
8. Stratil Artur 06 Bač line sport 2,82 cm
9. Melcher Patrik 06 AC Moravská Slávia Brno 2,80 cm
10. Sedláček Milan 06 Bač line sport 2,75 cm
11.-12. Jelínek Tadeáš 06 2,40 cm
11.-12. Kliment Oliver 06 Bač line sport 2,40 cm
13. Janhuba Erik 06 1,90 cm
skok daleký    hoši 03 – 04
1. Morávek Jaromír 03 AC Moravská Slávia Brno 4,07 cm
2. Konečný Jonáš 03 AK Kuřim 4,02 cm
3. Vilímek Vojtěch 03 3,71 cm
4. Novotný Michal 03 AC Moravský Krumlov 3,68 cm
5. Máša Matěj 04 Bač line sport 3,62 cm
6. Pelánek Dan 03 3,42 cm
7. Holcman Josef 03 3,30 cm
8. Králík Jakub 03 3,25 cm
9. Beneš Jan 04 3,24 cm
10. Bakič Vojtěch 03 Bač line sport 3,18 cm
11. Ševčík Robert 04 Bač line sport 2,94 cm
12. Novák Zdeněk 04 SDH Starý Lískovec – Sport 2,53 cm
13. Daněk Štěpán 04 AC Moravská Slávia Brno 2,37 cm
skok daleký hoši 02 – 01
1. Kinc Ladislav 01 AC Moravská Slávia Brno 3,55 cm
2. Břinek Vojtěch 02 AC Moravský Krumlov 3,31 cm
3. Šťastný Petr 02 Bač line sport 3,28 cm
4. Kresač Miroslav 02 ŠAK Židlochovice 3,01 cm
5. Vojtaš Kristian 02 2,73 cm
6. Jaitner David 02 2,46 cm
7. Ševčík Filip 02 Bač line sport 1,97 cm
skok daleký    hoši 00 – 99
1. Křivka Adam 00 3,60 cm
skok daleký    dívky 07 a mladší
1. Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slávia Brno 2,98 cm
2. Kejdová Alexandra 07 Bač line sport 2,61 cm
3. Danečková Lucie 07 ŠAK Židlochovice 2,54 cm
4. Střížová Barbora 07 Sokol Pozořice 2.53 cm
5. Holešínská Nela 07 ŠAK Židlochovice 2,32 cm
6. Retzlová Natálie 07 2,25 cm
7. Koláková Natálie 07 Bač line sport 2,20 cm
8. Bognerová Leontýnka 07 2,15 cm
9. Brestovská Klára 07 Sokol Pozořice 2,10 cm
10. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slávia Brno 2,07 cm
11. Cimmerová Alena 07 2,02 cm
12. Šmerdová Sandra 08 Sokol Pozořice 1,93 cm
13. Zádrapová Žaneta 07 AC Moravská Slávia Brno 1,91 cm
14.-15. Nováčková Anna 08 1,80 cm
14.-15. Hanková Anežka 09 1,80 cm
16.-18. Uzunová Karolína 08 Sokol Pozořice 1,70 cm
16.-18. Nováková Martina 08 1,70 cm
16.-18. Brestovská Johana 07 Sokol Pozořice 1,70 cm
19. Machářová Anna 10 1,55 cm
20. Ševčíková Pavlína 08 Bač line sport 1,48  cm
21. Hladká Leontýna 10 1,47 cm
22. Steklá Amálei 07 1,43 cm
23. Sáčková Niky 08 1,37 cm
24. Mácová Blanka 09 1,33 cm
25. Dobešová Veronika 11 0,69 cm
skok daleký    dívky 06 – 05
1. Janoušková Tereza 05 Bač line sport 3,42 cm
2. Konečná Eliška 05 AK Kuřim 3,41 cm
3. Trkanová Zuzana 05 Bač line sport 3,37 cm
4. Myšková Tereza 05 Bač line sport 3,10 cm
5. Lorencová Anežka 05 Bač line sport 2,89 cm
6. Kopečná Adéla 05 Bač line sport 2,86 cm
7. Jechová Kristýna 06 Bač line sport 2,50 cm
8. Topinková Andrea 06 Sokol Pozořice 2,41 cm
9. Judexová Aneta 06 Bač line sport 2,24 cm
skok daleký    dívky 04 – 03
1. Všianská Tereza 03 3,76 cm
2. Zádrapová Zuzana 03 3,70 cm
3. Wachtlová Leona 04 Bač line sport 3,56 cm
4. Sedlecká Petra 03 3,45 cm
5. Holešínská Iveta 03 ŠAK Židlochovice 3,43 cm
6. Břinková Eliška 04 AC Moravský Krumlov 3,27 cm
7. Peloušková Anna 03 Bač line sport 3,10 cm
8. Nováčková Tereza 04 Bač line sport 3,02 cm
9. Svobodová Kateřina 04 Bač line sport 2,98 cm
10.-11. Lorenzová Monika 04 ŠAK Židlochovice 2,93 cm
10.-11. Jaitnerová Šárka 04 Bač line sport 2,93 cm
skok daleký    dívky 02 – 01
1. Kalovská Viktorie 02 AC Moravská Slávia Brno 3,85 cm
2. Nguyenová Natálie 02 3,29 cm
3. Holíková Daniela 02 Bač line sport 2,92 cm
4. Smitalová Natálie 02 2,44 cm
skok daleký    dívky 00 – 99
1. Pelánková Nela 99 3,58 cm
2. Kalovská Magdalena 00 Sokol Brno 3,57 cm
3. Helsnerová Natálie 99 Bač line sport 3,53 cm
skok vysoký hoši 06 – 05
1. Sedláček Milan 06 Bač line sport 85 cm
2. Kliment Oliver 06 Bač line sport 80 cm
skok vysoký hoši 02 – 03
1. Fládr Jakub 03 Bač line sport 120 cm
2. Šťastný Jiří 03 Bač line sport 115 cm
3. Konečný Jonáš 03 AK Kuřim 110 cm
4. Beneš Jan 04 105 cm
5. Králík Jakub 03 100 cm
skok vysoký hoši 02 – 01
1. Šťastný Petr 02 Bač line sport 115 cm
2. Vojtaš Kristian 02 105 cm
skok vysoký hoši 00 – 99
1. Kaplan Josef 00 Bač line sport 150 cm
2. Fiala Tomáš 00 Bač line sport 110 cm
skok vysoký dívky 06 – 05
1. Myšková Tereza 05 Bač line sport 110 cm
2. Matějíčková Anežka 05 Bač line sport 95 cm
3. Kopečná Adéla 05 Bač line sport 85 cm
skok vysoký dívky 04 – 03
1. Holešínská Iveta 03 ŠAK Židlochovice 110 cm
2. Nováčková Tereza 04 Bač line sport 110 cm
3. Benešová Anna 04 105 cm
4. Jaitnerová Šárka 04 Bač line sport 85 cm
skok vysoký dívky 01 – 02
1. Šompláková Lucie 01 105 cm
2. Holíková Daniela 02 Bač line sport 100 cm
3. Smitalová Natálie 02 100 cm
skok vysoký dívky 00 – 99
1. Helsnerová Natálie 99 Bač line sport 110 cm
hod míčkem hoši 07 a mladší
1. Holcman Vojtěch 07 AC Moravská Slávia Brno 25,97 m
2. Svoboda Tadeáš 07 Bač line sport o.s. 21,91 m
3. Pokorný Ondřej 07 SK Speed Brno 20,37 m
4. Fejta Matyáš 07 Bač line sport o.s. 20,11 m
5. Toufar Jakub 07 Bač line sport o.s. 17,95 m
6. Fejta Tadeáš 07 17,45  m
7. Macháč Jindřich 07 Bač line sport o.s. 16,84 m
8. Synek Matěj 07 SDH Nový Lískovec – Sport 16,71 m
9. Marek Adam 07 Sokol Pozořice 13,06 m
10. Marčan Jan 07 12,79 m
11. Lorenz Petr 07 12,05 m
12. Stolek Ondra 08 11,21 m
13. Šíma Ondřej 07 11,16 m
14. Marčan Tomáš 09 10,72 m
15. Svoboda Jan 07 Bač line sport o.s. 9,75 m
16. Máca Petr 07 9,72 m
17. Kříž Matěj 07 9,25 m
18. Job Martin 07 AC Moravská Slávia Brno 9,02 m
19. Cimmer František 09 8,56 m
20. Novák Ondřej 07 SDH Nový Lískovec – Sport 7,79 m
21. Adámek Daniel 09 SDH Nový Lískovec – Sport 6,89 m
22. Králík Vojtěch 08 6,58 m
23. Dvořák Lukáš 07 6,57 m
24. Janeček Patrik 07 6,35 m
25. Kalovský Vladimír 10 Sokol Brno 5,80 m
26. Bolek Ondřej 07 4,45 m
27. Adámek Aleš 10 SDH Nový Lískovec – Sport 3,92 m
28. Řihošek Tomáš 08 3,85 m
29. Stejskal Michael 10 3,49 m
30. Sáček Sedrik 10 3,46 m
31. Pokorný Jakub 11 3,26 m
32. Novák David 10 2,18 m
33. Hladký Mikuláš 12 1,69 m
34. Pešl Matěj 11 1,59 m
hod míčkem hoši 06 – 05
1. Toufar Josef 05 Bač line sport 30,85 m
2. Hanek Štěpán 05 ŠAK Židlochovice 29,71 m
3. Franc Vojtěch 05 Bač line sport 24,74 m
4. Skovajsa Ondřej 06 Bač line sport 23,80 m
5. Sedláček Milan 06 Bač line sport 19,80 m
6. Janhuba Erik 06 15,52 m
7. Jelínek Tadeáš 06 15,08 m
8. Stratil Artur 06 Bač line sport 12,16 m
9. Kliment Oliver 06 Bač line sport 10,07 m
hod míčkem hoši 04 – 03
1. Novotný Michal 03 AC Moravský Krumlov 39,83 m
2. Fládr Jakub 03 Bač line sport 39,55 m
3. Máša Matěj 04 Bač line sport 38,73 m
4. Holcman Josef 03 33,96 m
5. Bakič Vojtěch 03 Bač line sport 31,99 m
6. Vilímek Vojtěch 03 31,20 m
7. Morávek Jaromír 03 AC Moravská Slávia Brno 30,30 m
8. Šťastný Jiří 03 Bač line sport 25,85 m
9. Retzl Filip 04 Bač line sport 25,52 m
10. Pelánek Jan 03 22,64 m
11. Králík Jakub 03 20,50 m
12. Novák Zdeněk 04 SDH Nový Lískovec – Sport 19,94 m
13. Ševčík Robert 04 Bač line sport 17,14 m
vrh koulí hoši 02 – 01
1. Vojtaš Kristian 02 5,89 m
2. Kinc Ladislav 01 AC Moravská Slávia Brno 5,23 m
3. Jaitner David 02 4,78 m
vrh koulí hoši 00 – 99
1. Hampl Jan 00 Bač line sport 8,97 m
2. Kaplan Josef 00 Bač line sport 8,45 m
3. Lee Antonín 99 Bač line sport 7,85 m
4. Fiala Tomáš 00 Bač line sport 5,42 m
hod míčkem dívky 07 a mladší
1. Daněčková Lucie 07 ŠAK Židlochovice 13,04 m
2. Kejdová Alexandra 07 Bač line sport 11,53 m
3. Retzlová Natálie 07 10,82 m
4. Holešínská Nela 07 ŠAK Židlochovice 10,34 m
5. Zádrapová Žaneta 07 AC Moravská Slávia Brno 9,46 m
6. Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slávia Brno 9,08 m
7. Šmerdová Sandra 08 Sokol Pozořice 7,90 m
8. Nováčková Anna 08 6,72 m
9. Střížová Barbora 07 6,62 m
10. Bognerová Leontýnka 07 6,61 m
11. Cimmerová Alena 07 6,50 m
12. Brestovská Klára 07 Sokol Pozořice 6,46 m
13. Uzunová Karolína 08 5,62 m
14.-15. Hanková Anežka 09 5,50 m
14.-15. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slávia Brno 5,50 m
16. Nováková Martina 08 5,05 m
17. Brestovská Johana 07 Sokol Pozořice 4,70 m
18. Ševčíková Pavlína 08 4,57 m
19. Steklá Amálie 07 4,12 m
20. Nováčková Anna 08 3,53 m
21. Hladká Leontýna 10 2,73 m
22. Mácová Blanka 09 1,85 m
23. Dobešová Veronika 11 1,72 m
hod míčkem dívky 06 – 05
1. Konečná Eliška 05 AK Kuřim 23,91 m
2. Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice 19,27 m
3. Trkanová Zuzana 05 Bač line sport 17,66 m
4. Janoušková Tereza 05 Bač line sport 12,40 m
5. Danečková Veronika 06 ŠAK Židlochovice 10,25 m
6. Topinková Andrea 06 9,86 m
7. Jechová Kristýna 06 Bač line sport 9,72 m
8. Judexová Aneta 06 Bač line sport 6,00 m
hod míčkem dívky 04 – 03
1. Peloušková Anna 03 Bač line sport 28,93 m
2. Sedlecká Petra 03 27,85 m
3. Všianská Tereza 03 25,95 m
4. Břinková Eliška 04 AC Moravský Krumlov 23,05 m
5. Wachtlová Leona 04 Bač line sport 21,73 m
6. Lorenzová Monika 04 ŠAK Židlochovice 19,64 m
7. Benešová Anna 04 19,53 m
8. Kresáčková Kateřina 04 ŠAK Židlochovice 17,01 m
9. Jobová Jolana 03 15,64 m
vrh koulí dívky 02 – 01
1. Koláčková Adéla 01 AC Moravská Slávia Brno 5,96 m
2. Holíková Daniela 02 Bač line sport 5,57 m
3. Kalovská Viktorie 02 AC Moravská Slávia Brno 5,07 m
4. Smitalová Natálie 02 4,52 m
5. Nguyenová Natálie 02 4,33 m
6. Šompláková Lucie 01 4,10 m
vrh koulí dívky 00 – 99
1. Helsnerová Natálie 99 Bač line sport 7,32 m
2. Kalovská Magdalena 00 Sokol Brno 5,82 m
400m hoši 06 – 05
1. Hanek Kryštof 05 ŠAK Židlochovice 01:23,7
2. Hanek Štěpán 05 ŠAK Židlochovice 01:24,8
3. Hamšík Václav 05 ŠAK Židlochovice 01:24,9
4. Bazala Vojtěch 06 Bač line sport 01:26,2
5. Melcher Patrik 06 AC Moravská Slávia Brno 01:29,3
MS Holcman Vojtěch 01:38,4
400m hoši 04 – 03
1. Novotný Michal 03 AC Moravský Krumlov 01:16,3
2. Máša Matěj 04 Bač line sport 01:18,5
3. Fládr Jakub 03 Bač line sport 01:26,2
4. Retzl Filip 04 Bač line sport 01:28,2
5. Ševčík Robert 04 Bač line sport 01:37,5
6. Daněk Štěpán 04 AC Moravská Slávia Brno 01:46,4
400m dívky 06 – 05
1. Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice 01:26,3
2. Matějíčková Anežka 05 Bač line sport 01:33,4
3. Lorencová Anežka 05 Bač line sport 01:36,6
4. Daněčková Veronika 06 ŠAK Židlochovice 01:51,4
5. Topinková Andrea 06 02:08,9
400m dívky 04 – 03
1. Zádrapová Zuzana 03 AC Moravská Slávia Brno 01:15,2
2. Sedlecká Petra 03 01:18,7
3. Svobodová Kateřina 04 Bač line sport 01:24,4
4. Jaitnerová Šárka 04 Bač line sport 01:44,2
MS Wachtlová Leona Bač line sport 01:23,2
300 m hoši 02 – 01
1. Bogner Tomáš 01 AC Moravský Krumlov 00:54,0
2. Ševčík Filip 02 Bač line sport 01:05,8
800 m hoši 02 – 01
1. Bogner Tomáš 01 AC Moravský Krumlov 02:59,3
2. Kresač Miroslav 02 ŠAK Židlochovice 03:02,2
3. Ševčík Filip 02 Bač line sport 03:23,7
300 m dívky 02 – 01
1. Koláčková Adéla 01 AC Moravská Slávia Brno 00:47,8
2. Kalovská Viktorie 02 AC Moravská Slávia Brno 00:49,2
800 m dívky 02 – 01
1. Kleiblová Karolína 02 AK Kuřim 03:02,3
300 m hoši 00 – 99
1. Hampl Jan 00 Bač line sport 00:44,3
2. Křivka Adam 00 00:57,9
3. Fiala Tomáš 00 Bač line sport 01:01,6
300 m dívky 00 – 99
1. Pelánková Nela 99 00:53,2
Ředitel závodu: Bc.   Simona Punčochářová
Hlavní rozhodčí: Mgr.   Petr Punčochář
Závody proběhly bez   protestů.

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card