Zmrzlinová Olympiáda

  Zmrzlinová olympiáda      
  8. června 2013, ZŠ Svážná 9, Brno      
  pořadatel: Bač line sport o.s.      
             
  příjmení  jméno ročník klub čas/cm čas finále
  60 m hoši 06 a mladší      
1. Skovajsa Ondřej 06 Bač line sport o.s. 10,9  
2. Bazala Vojtěch 06 Bač line sport o.s. 11,0  
3. Svoboda Tadeáš 07   11,4  
4. Jurášek Tobias 06 AK Kuřim 11,6  
5. Rubáš Ondřej 06 Sokol Pozořice 11,6  
6. Sedláček Milan 06 Bač line sport o.s. 12,1  
7. Šíma Ondřej 07   12,2  
8. Ďatko Vít     12,3  
9. Mach Lukáš 07   12,5  
10. Lovecký Tomáš 06   12,5  
11. Marek Adam 07 Sokol Pozořice 13,0  
12. Kliment Oliver 06 Bač line sport o.s. 13,2  
13. Petr Ondřej 07 Sokol Přísnotice 13,4  
14.  Poustecký Tomáš 07   13,4  
15. Bukvald Vojtěch 08 SK Hustopeče 13,7  
16. Hrazdira Abram 07   13,7  
17. Šebor David 06 Bač line sport o.s. 13,7  
18. Tančinec Jan 08 SK Hustopeče 15,0  
19. Ospalý Adam 08   15,7  
  60 m  hoši 05 – 04      
1. Kokojan  Jan 04 SK Bílovice 9,6 9,3
2. Kratochvil Ondřej 05 Bač line sport o.s. 10,3 9,7
3.  Neugebauer Adam 05 TJ Oslavany 10,3 9,9
4. Šebesta  Marek     10,9 10,5
5. Pazourek Ondřej 05   10,9  
6. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno 10,9  
7. Vespalec Daniel 04 AC Moravský Krumlov 10,9  
8. Šidlo Petr 05 Bač line sport o.s. 11,0  
9. Hanek Štěpán     11,1  
10. Seman Daniel 05   11,2  
11. Hrazdira Samuel 04 AC Moravská Slavia Brno 11,2  
12. Hanek Kryštof     11,2  
13. Kycl Michal   Bač line sport o.s. 11,2  
14. Křižánek Ondřej 04 SK Hustopeče 11,4  
15. Gorani Adam 04   11,5  
16. Šidlo Pavel 05 Bač line sport o.s. 11,5  
17. Kycl Ondřej 05 Bač line sport o.s. 11,7  
18. Kelbl Lukáš     12,5  
19. Jirásek Viktor  05 TJ Oslavany 12,5  
20. Pohanka Tomáš     12,6  
21. Pohanka Lukáš 04   13,3  
22. Pulkrábek David 04 SK Hustopeče 13,5  
23. Pulkrábek Erik 04 SK Hustopeče 14,1  
  60 m  hoši 03 – 02      
1.  Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 8,9 8,7
2.  Chaloupka Milan 02 Univerzita Brno 9,2 8,9
3. Morávek Jaromír 03 AC Moravská Slavia Brno 9,2 9,1
4. Konečný Jonáš 03 AK Kuřim 9,3 9,1
5. Prokeš Vojtěch 03 SK Hustopeče 9,8  
6. Krotký Petr 02 SK Hustopeče 9,8  
7. Kyzlink Adam 02 Bač line sport o.s. 9,8  
8. Kreidl Svatopluk   9,8  
9. Kresač Miroslav 02 ŠAK Židlochovice 9,8  
10. Špaček David     10,0  
11. Novotný Michal     10,1  
12.  Eibel Marek 03 AC Moravský Krumlov 10,1  
13. Čermák Marek 03 AC Moravská Slavia Brno 10,3  
14. Šťastný Petr 02 Bač line sport o.s. 10,6  
15. Bakič Vojtěch   Bač line sport o.s. 10,7  
16. Ševčík Filip 02 Bač line sport o.s. 10,7  
17. Šutera Tomáš 02 SK Hustopeče 10,7  
18. Kuchař Petr 03 SK Hustopeče 10,9  
19. Kobylka Dušan 02   11,2  
  60 m  hoši 01 – 00      
1.  Kaplan Josef 00 Bač line sport o.s. 8,5 8,4
2. Neugebauer Karel 00 TJ Oslavany 8,7 8,6
3.  Hampl Jan 00 Bač line sport o.s. 8,6 8,8
4. Švarcberger Martin 01   8,8 8,9
5. Hladký  Adam 01 AC Moravská Slavia Brno 9,1  
6. Kicl Vladislav     9,3  
7. Prát Martin 00 SK Hustopeče 9,6  
8. Kozel David 01 TJ Oslavany 9,7  
  60 m  hoši 98 – 99      
1. Hvasta Lukáš     7,9  
2. Podborský Jakub 98 AC Moravská Slavia Brno 8,3  
3. Hanáček Adam     8,4  
4. Hrazdíra Jonáš 99 AC Moravská Slavia Brno 9,0  
  60m dívky 2006 a ml.      
1. Andělová Agáta 06 Bač line sport o.s. 11,1  
2. Špačková Charlotte 06 Bač line sport o.s. 11,4  
3.  Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno 11,8  
4. Galvasová Anna 06   11,9  
5. Daněčková Lucie 07 ŠAK Židlochovice 12,3  
6. Pavlíčková Viktorie 06 Bač line sport o.s. 12,4  
7. Müllerová Amálie 06   12,9  
8. Daněčková Veronika 06 ŠAK Židlochovice 13,2  
9. Lipoldová Pavlína 06   13,5  
10. Holešická Nela 07 ŠAK Židlochovice 13,5  
11. Brestovská Klára 07 Sokol Pozořice 14,4  
12. Pohanková Marie     15,2  
13. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slavia Brno 15,7  
14. Novotná Klára 08 TJ Oslavany 16,9  
15. Ospalá Alice 08   17,4  
16. Macháčková Anna 10 ŠAK Židlochovice 18,2  
17. Nečasová Laura 09 AK Dvorská Blansko 19,2  
18. Hanková Anežka     20,4  
  60m  dívky 05 – 04      
1. Břinková Eliška 04 AC Moravský Krumlov 9,8 9,7
2. Skřivanová Ivana 04 AC Moravský Krumlov 10,1 10,0
3. Konečná Eliška 05 AK Kuřim 10,3 10,3
4. Jurášková Elen 04 AK Kuřim 10,4 10,5
5. Manová Nikola     10,7  
6. Svobodová Sára   Bač line sport o.s. 10,7  
7. Gorani Anita     10,8  
8. Trkanová Zuzana 05 Bač line sport o.s. 10,8  
9. Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice 10,8  
10. Nováčková Tereza 04 Bač line sport o.s. 10,9  
11. Myšková Tereza 05 Bač line sport o.s. 10,9  
12. Obořilová Sabina     11,0  
13. Špačková Nela     11,2  
14. Polívková Anežka 04 SK Hustopeče 11,4  
15. Kokojanová Jana 04 Sokol Bílovice 11,7  
16. Kopečná Adéla 05 Bač line sport o.s. 12,4  
17. Porková Adéla     12,5  
18. Všianská Erika 05 Sokol Židenice 14,1  
19. Ondráčková Sofie 05 ŠAK Židlochovice 15,0  
  60m  dívky 03 – 02      
1.  Kalovská Viktorie 02 AC Moravská Slavia Brno 9,1 8,9
2. Matulová Lenka 02 AC Moravská Slavia Brno 9,3 9,0
3. Pazourková Zuzana 03 AK Kuřim 9,6 9,4
4. Vacková Helena     9,8 9,7
5. Fojtíková Eva 02 AK Kuřim 9,8  
6. Kratochvílová Kateřina 02 Bač line sport o.s. 9,9  
7. Skoumalová Michaela 03 AC Moravská Slavia Brno 10,0  
8. Furchová Natálie 03 Sokol Přísnotice 10,0  
9. Holešínská Iveta 03 ŠAK Židlochovice 10,4  
10. Hristová Desi 03 Sokol Přísnotice 10,4  
11. Rubášová Beáta     10,6  
12. Beránková Sára 02 Bač line sport o.s. 10,6  
13. Semanová Nikol 02 Bač line sport o.s. 10,7  
14. Peloušková Anna   Bač line sport o.s. 10,9  
15. Sedláčková Klára 03 Sokol Přísnotice 11,6  
16. Škorňáková Markéta 03 Bač line sport o.s. 12,6  
16. Pohanková Jana     12,6  
  60m  dívky 01 – 00      
1. Benešová Kateřina 00 AC Moravská Slavia Brno 8,5 8,4
2. Ondáčková Denisa 00 TJ Oslavany 8,6 8,5
3. Škollová Barbora 00 AC Moravská Slavia Brno 9,0 8,7
4. Gabrhelová Lucie 01 SK Hustopeče 9,1 8,9
5. Strouhalová Daniela 01 SK Hustopeče 9,1  
6. Háderová Gabriela 00 SK Hustopeče 9,2  
7. Skoumalová Monika 00 AC Moravská Slavia Brno 9,8  
8. Peloušková Kateřina     10,0  
9. Rohrerová Natálie     11,2  
  60m  dívky 98 – 99      
1.  Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 8,5 8,3
2. Kolegarová Gabriela 99 Sokol Přísnotice 8,6 8,5
3. Lahodová Sára 99 AC Moravská Slavia Brno 8,8 8,6
4. Janáková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 8,9 9,1
5. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 9,1  
6. Nešporová Eliška 98 AC Moravská Slavia Brno 9,2  
7. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 9,3  
7. Krobotová Petra 99 TJ Oslavany 9,3  
  skok daleký  hoši 2006 a ml.      
1. Skovajsa Ondřej 06 Bač line sport o.s. 272 cm  
2. Jurášek Tobias 06 AK Kuřim 261 cm  
3. Rubáš Ondřej 06 Sokol Přísnotice 247 cm  
4. Svoboda Tadeáš 07   246 cm  
5. Sedláček Milan 06 Bač line sport o.s. 243 cm  
6. Šíma Ondřej 07   240 cm  
7. Bazala Vojtěch 06 Bač line sport o.s. 225 cm  
8. Lovecký Tomáš 06   220 cm  
9. Kliment Oliver 06 Bač line sport o.s. 208 cm  
10. Hrazdira Abram 07   205 cm  
11. Mach Lukáš 07   198 cm  
12. Petr Ondřej 07 Sokol Pozořice 196 cm  
13. Šebor David 06 Bač line sport o.s. 195 cm  
14. Poustecký Tomáš 07   190 cm  
15. Tančinec Jan 08 SK Hustopeče 188 cm  
16. Marek Adam 07 Sokol Pozořice 166 cm  
17. Bukvald Vojtěch 08 SK Hustopeče 147 cm  
18. Ospalý Adam 08   133 cm  
19. Šebor  Vojtěch 11   30 cm  
  skok daleký  hoši 05 – 04      
1. Galvas Matyáš 04 AC Moravská Slavia Brno 367 cm  
2. Máša Matěj 04 Bač line sport o.s. 339 cm  
3. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno 327 cm  
4. Kokojan Jan 04 SK Bílovice 322 cm  
4. Nečas Adam 04 AK Dvorská Blansko 322 cm  
5. Trutnovská Jan 04   320 cm  
6. Neugebauer Adam 05 TJ Oslavany 314 cm  
7. Kratochvil Ondřej 05 Bač line sport o.s. 308 cm  
8. Hycl Matěj 04 SK Hustopeče 302 cm  
9. Pazourek Ondřej 05 AK Kuřim 296 cm  
10. Vespalec Daniel 04 AC Moravský Krumlov 287 cm  
11. Hrazdira Samuel 04 AC Moravská Slavia Brno 286 cm  
12. Gorani Adam 04   280 cm  
13. Mach Filip 05 ŠAK Židlochovice 275 cm  
14. Kalinec Václav 05 AK Dvorská Blansko 274 cm  
15. Chaloupka Zbyněk 04   258 cm  
16. Šidlo Petr 05 Bač line sport o.s. 256 cm  
17. Kycl Ondřej 05 Bač line sport o.s. 253 cm  
17. Seman Daniel 05   253 cm  
18. Šmak  Karel 04 Bač line sport o.s. 252 cm  
19. Petr Jan 05 Sokol Pozořice 240 cm  
20. Pulkrábek David 04 SK Hustopeče 235 cm  
21. Jirásek Viktor  05 TJ Oslavany 234 cm  
22. Buršík Michal 05 TJ Oslavany 230 cm  
23. Křivánek Ondřej 04 SK Hustopeče 207 cm  
  skok daleký  hoši 02 – 03      
1. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 433 cm  
2. Chaloupka Milan 02 Univerzita Brno 403 cm  
3. Morávek Jaromír 03 AC Moravská Slavia Brno 368 cm  
4. Prokeš Vojtěch 03 SK Hustopeče 360 cm  
5. Šťastný Petr 02 Bač line sport o.s. 348 cm  
5. Konečný Jonáš 03 AK Kuřim 348 cm  
7. Krotký  Petr 02 SK Hustopeče 340 cm  
8. Kycl Lukáš 03 Bač line sport o.s. 328 cm  
9. Dítě Radek 02 AK Dvorská Blansko 325 cm  
10. Čermák Marek 03 AC Moravská Slavia Brno 317 cm  
11. Ševčík Filip 02 Bač line sport o.s. 314 cm  
12. Kresač Miroslav 02 ŠAK Židlochovice 310 cm  
13. Eibel Marek 03 AC Moravská Slavia Brno 302 cm  
14. Kryštof Zdeněk 03 TJ Oslavany 295 cm  
15. Kuchař Petr 03 SK Hustopeče 286 cm  
16. Šťastný  Jiří 03 Bač line sport o.s. 285 cm  
17. Šutera Tomáš 02 SK Hustopeče 269 cm  
18. Kobylka Dušan 02   256 cm  
  skok daleký hoši 00 – 01      
1.  Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 384 cm  
2. Švarcberger Martin 01   376 cm  
3. Neugebauer Karel 00 TJ Oslavany 360 cm  
4. Prát Martin 00 SK Hustopeče 337 cm  
5.  Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 331 cm  
6. Kozel David 01 TJ Oslavany 326 cm  
6. Bogner Tomáš 01 AC Moravský Krumlov 326 cm  
7. Vespalec Vojtěch 01 AC Moravský Krumlov 315 cm  
  skok daleký  hoši 98 – 99      
1. Klobása Ondřej 98 SK Hustopeče 486 cm  
2. Podborský Jakub 98 AC Moravská Slavia Brno 420 cm  
3. Krejzlík Tomáš 98   410 cm  
  skok daleký  dívky 06 a mladší      
1.  Špačková Charlotte 06 Bač line sport o.s. 300 cm  
2. Andělová Agáta 06 Bač line sport o.s. 268 cm  
3. Pavlíčková Viktorie 06 Bač line sport o.s. 255 cm  
4. Daněčková Lucie 07 ŠAK Židlochovice 250 cm  
5. Galvasová Anna 06   202 cm  
6. Holešická Nela 07 ŠAK Židlochovice 198 cm  
7. Müllerová Amálie 06 AK Dvorská Blansko 190 cm  
8. Brestovská Klára 07 Sokol Pozořice 180 cm  
9. Mikulášková Anna 06 Bač line sport o.s. 178 cm  
10. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slavia Brno 176 cm  
11. Lipoldová Pavlína 06   170 cm  
12. Daněčková Veronika 06 ŠAK Židlochovice 166 cm  
13. Brtníková Marie 07 SK Speed Brno 156 cm  
13. Ospalá Alice 08   156 cm  
15. Hanková Anežka 09 ŠAK Židlochovice 144 cm  
16. Nováková Martina 08 Sokol Pozořice 130 cm  
17. Novotná KLára 08 TJ Oslavany 125 cm  
18. Nečasová Laura 09 AK Dvorská Blansko 115 cm  
19. Macháčková Anna 10   106 cm  
20. Hladká Leotýna 10   100 cm  
21. Šeborová Vendula 11   42 cm  
  skok daleký  dívky 05 – 04      
1.  Konečná Eliška 05 AK Kuřim 309 cm  
2. Trkanová Zuzana 05 Bač line sport o.s. 300 cm  
3. Břinková Eliška 04 AC Moravský Krumlov 300 cm  
4. Skřivanová Ivana 04 AC Moravský Krumlov 296 cm  
5. Nováčková Tereza 04 Bač line sport o.s. 293 cm  
6. Jurášková Elen 04 AK Kuřim 290 cm  
7. Myšková Tereza 05 Bač line sport o.s. 287 cm  
8. Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice 278 cm  
9. Novotná Barbora 05 TJ Oslavany 262 cm  
10. Ondráčková Sofie 05 ŠAK Židlochovice 260 cm  
11. Borková Adéla 05 Bač line sport o.s. 252 cm  
12. Špačková Nela 05   224 cm  
13. Kokojanová Jana 04 Sokol Bílovice 222 cm  
14. Polívková Anežka 04 SK Hustopeče 220 cm  
15. Kopečná Adéla 05 Bač line sport o.s. 219 cm  
16. Cikánková Anita 05 Sokol Bílovice 208 cm  
17. Všianská Erika 05   200 cm  
  skok daleký  dívky 02 – 03      
1.  Matulová Lenka 02 AC Moravská Slavia Brno 384 cm  
2. Kalovská Viktorie 02 AC Moravská Slavia Brno 372 cm  
3. Pazourková Zuzana 03 AK Kuřim 361 cm  
4. Kalincová Anna 02 AK Dvorská Blansko 344 cm  
5. Fojtíková Eva 02 AK Kuřim 334 cm  
6. Všianská Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 330 cm  
7. Kratochvílová Kateřina 02 Bač line sport o.s. 320 cm  
8. Semanová Nicol 02   306 cm  
9. Holešínská Iveta 03 ŠAK Židlochovice 300 cm  
10. Fuchtová Natálie 03 Sokol Přísnotice 297 cm  
11. Rubášová Beáta 03 Sokol Přísnotice 285 cm  
12. Sedláčková Klára 03 Sokol Přísnotice 250 cm  
13. Škorňáková Markéta 03 Bač line sport o.s. 202 cm  
  skok daleký  dívky 00 – 01      
1. Gabrhelová Lucie 01 SK Hustopeče 403 cm  
2. Ondráčková Denisa 00 TJ Oslavany 400 cm  
3. Strouhalová Daniela 01 SK Hustopeče 371 cm  
4. Pištěková Aneta 00 AC Moravská Slavia Brno 346 cm  
5. Kelblová Adéla 01 ŠAK Židlochovice 335 cm  
6. Háderová Gabriela 00 SK Hustopeče 330 cm  
7. Kalovská Magdalena 00 SK Sokol Brno 298 cm  
  skok daleký  dívky 98 – 99      
1. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 434 cm  
2. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 429 cm  
3. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 412 cm  
4. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 402 cm  
5. Kolegarová Gabriela 99 Sokol Přísnotice 390 cm  
6. Křižková Lucie 98 AC Moravská Slavia Brno 389 cm  
7. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 368 cm  
8. Helsnerová Natálie 99   345 cm  
9. Krobotová Petra 99 TJ Oslavany 343 cm  
  skok vysoký hoši 05 – 04      
1. Pazourek Ondřej 05 AK Kuřim 90 cm  
2. Gorani Adam 04   90 cm  
3. Šmak Karel 04 Bač line sport o.s. 85 cm  
4. Šidlo Petr 05 Bač line sport o.s. 80 cm  
  skok vysoký hoši 02 – 03      
1. Dítě Radek 02 AK Dvorská Blansko 120 cm  
2. Kyzlink Adam 02 Bač line sport o.s. 110 cm  
3. Šťastný Petr 02 Bač line sport o.s. 105 cm  
4. Šťastný Jiří 03 Bač line sport o.s. 95 cm  
  skok vysoký hoši 00 – 01      
1. Kaplan Josef 00 Bač line sport o.s. 135 cm  
2. Švarcberger Martin 01   115 cm  
3. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 105 cm  
4. Vespalec Vojtěch 01 AC Moravský Krumlov 100 cm  
  skok vysoký hoši 99 – 98      
1. Hvasta Lukáš 99   155 cm  
2. Hanáček Adam 98 AC Moravská Slavia Brno 150 cm  
3. Klobása Ondřej 98 SK Hustopeče 150 cm  
4. Krejzík Tomáš 98   130 cm  
  skok vysoký dívky 04 – 05      
1. Nováčková Tereza 04 Bač line sport o.s. 105 cm  
2. Gorani Anita 04   100 cm  
3. Manová Nikola 04 AK Dvorská Blansko 95 cm  
4. Porková Adéla 05 Bač line sport o.s. 95 cm  
5. Myšková Tereza 05 Bač line sport o.s. 90 cm  
6. Svobodová Sára 04 Bač line sport o.s. 90 cm  
7. Sedláčková Martina 04 Bač line sport o.s. 85 cm  
  skok vysoký dívky 02 – 03      
1. Kalincová Anna 02 AK Dvorská Blansko 120 cm  
2. Fojtíková Eva 02 AK Kuřim 120 cm  
3. Vacková Helena 02 Bač line sport o.s. 105 cm  
4. Beránková Sára 02 Bač line sport o.s. 90 cm  
5. Peloušková Anna 03 Bač line sport o.s. 90 cm  
6. Rubášová Beáta 03 Sokol Přísnotice 75 cm  
  skok vysoký dívky 00 – 01      
1. Škollová Barbora 00   120 cm  
2. Peloušková Kateřina 00   120 cm  
3. Kelblová Adéla 01 ŠAK Židlochovice 105 cm  
4. Šmaková Martina 01 Bač line sport o.s. 100 cm  
  skok vysoký dívky 98 – 99      
1. Nešporová Eliška 98 AC Moravská Slavia Brno 135 cm  
2. Křížová Lucie 98 AC Moravská Slavia Brno 125 cm  
3. Helsnerová Natálie 99   125 cm  
  hod míčkem hoši 06 a mladší      
1. Jurášek Tobias 06 AK Kuřim 18,94 m  
2. Skovajsa Ondřej 03 Bač line sport o.s. 17,19 m  
3. Svoboda Tadeáš 07   14,97 m  
4. Sedláček Milan 06 Bač line sport o.s. 14,88 m  
5. Rubáš Ondřej 06 Sokol Přísnotice 14,31 m  
6. Mach Lukáš 07   13,99 m  
7. Bazala Vojtěch 06 Bač line sport o.s. 12,51 m  
8. Ďatko Vít 06 AC Moravský Krumlov 11,11 m  
9. Lovecký Lukáš 06   10,89 m  
10. Poustecký Tomáš 07   9,85 m  
11. Tančonec Jan 08 SK Hustopeče 9,53 m  
12. Kliment  Oliver 06 Bač line sport o.s. 8,79 m  
13. Marek Adam 07 Sokol Pozořice 8,56 m  
14. Ospalý Adam 08   8,24 m  
15. Šíma Ondřej 07   7,98 m  
16. Šebor David 06 Bač line sport o.s. 7,31 m  
17. Machač Jindřich 07   7,26 m  
18. Bukvald Vojtěch 08 SK Hustopeče 6,78 m  
19. Hrazdira Abram 07   5,30 m  
20. Petr Ondřej 07 Sokol Pozořice 5,18 m  
21. Šebor Vojtěch 11   1,63 m  
22. Novák  David 10 Sokol Pozořice 1,34 m  
  hod míčkem hoši 04 – 05      
1. Máša Matěj 04 Bač line sport o.s. 37,69 m  
2. Nečas Adam 04 AK Dvorská Blansko 35,52 m  
3. Galvas Matyáš 04 AC Moravská Slavia Brno 31,01 m  
4. Kokojan Jan 04 SK Bílovice 28,91 m  
5. Neugebauer Adam 05 TJ Oslavany 27,90 m  
6. Kycl Michal 05 Bač line sport o.s. 26,34 m  
7. Hanek Štěpán 05 ŠAK Židlochovice 26,30 m  
8. Kratochvíl Ondřej 05 Bač line sport o.s. 25,13 m  
9. Hrazdira Samuel 04 AC Moravská Slavia Brno 22,27 m  
10. Kycl Ondřej 05 Bač line sport o.s. 21,61 m  
11. Jirásek Viktor 05 TJ Oslavany 21,45 m  
12. Hanek Kryštof 05 ŠAK Židlochovice 21,39 m  
13. Pohanka Lukáš 05   20,92 m  
14. Kalinec Václav 05 AK Dvorská Blansko 20,63 m  
15. Mach Filip 05 ŠAK Židlochovice 20,40 m  
16. Petr Jan 05 Sokol Pozořice 20,00 m  
17. Trutnovský Jan 04   19,98 m  
18. Erbes Šimon 05 AC Moravská Slavia Brno 19,86 m  
19. Šebesta Marek 04   18,62 m  
20. Pohanka Tomáš 05 Bač line sport o.s. 16,98 m  
21. Křivánek Ondřej 04 SK Hustopeče 16,07 m  
22. Pukrábek David 04 SK Hustopeče 15,65 m  
23. Šmak Karel 04 Bač line sport o.s. 15,44 m  
24. Vespalec Daniel 04 AC Moravský Krumlov 15,08 m  
25. Pulkrábek Erik 04 SK Hustopeče 14,48 m  
26. Seman Daniel 05   14,44 m  
27. Kelbl Lukáš 05 ŠAK Židlochovice 13,15 m  
  hod míčkem hoši 02 – 03      
1. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 51,73 m  
2. Kyzlink Adam 02 Bač line sport o.s. 44,12 m  
3. Novotný Michal 03 AC Moravský Krumlov 38,14 m  
4. Fládr Jakub 03 Bač line sport o.s. 35,63 m  
5. Kresač Miroslav 02 ŠAK Židlochovice 34,28 m  
6. Špaček David 03   34,05 m  
7. Čermák Marek 03 AC Moravská Slavia Brno 32,85 m  
8. Krotký Petr 02 SK Hustopeče 29,70 m  
9. Kreidl Svatopluk 03 AC Moravská Slavia Brno 29,35 m  
10. Bakič Vojtěch 03 Bač line sport o.s. 26,32 m  
11. Kycl Lukáš 03 Bač line sport o.s. 23,58 m  
12. Kryštof Zdeněk 03 TJ Oslavany 22,53 m  
13. Kobylka Dušan 02   22,14 m  
14. Šutera Tomáš 02 SK Hustopeče 16,78 m  
  vrh koulí hoši 00 – 01      
1. Hampl Jan 00 Bač line sport o.s. 8,78 m  
2. Kaplan Josef 00 Bač line sport o.s. 8,03 m  
3. Erbes Filip 01 AC Moravská Slavia Brno 6,93 m  
4. Vespalec Vojtěch 01 AC Moravská Slavia Brno 5,02 m  
  vrh koulí hoši 98 – 99      
1. Podborský Jakub 98 AC Moravská Slavia Brno 7,24 m  
2. Hanáček Adam 98 AC Moravská Slavia Brno 7,23 m  
  hod míčkem dívky 06 a mladší      
1. Andělová Agáta 06 Bač line sport o.s. 12,93 m  
2. Danečková Veronika 06 ŠAK Židlochovice 12,09 m  
3. Daněčková Lucie 07 ŠAK Židlochovice 11,40 m  
4. Špačková Charlotte 06 Bač line sport o.s. 11,35 m  
5. Müllerová Amálie 06 AK Dvorská Blansko 11,01 m  
6. Galvasová Anna 06   10,83 m  
7. Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno 9,82 m  
8. Holešínská Nela 07 ŠAK Židlochovice 8,23 m  
9. Brtníková Marie 07 SK Speed Brno 7,72 m  
10. Brestovská Klára 07 Sokol Pozořice 6,35 m  
11. Pavlíčková Viktorie 06 Bač line sport o.s. 6,28 m  
12. Mikulášková Anna 06 Bač line sport o.s. 5,78 m  
13. Nečasová Laura 09 AK Dvorská Blansko 5,73 m  
14. Lipoldová Pavlína 06   5,68 m  
15. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slavia Brno 5,25 m  
16. Novotná Klára 08 TJ Oslavany 4,44 m  
17. Hanková Anežka 09 ŠAK Židlochovice 4,42 m  
18. Nováková Martina 08 Sokol Pozořice 3,75 m  
19. Hladká Leontýna 10   3,70 m  
20. Ospalá Alice 08   3,27 m  
21. Šeborová Vendula 11   1,30 m  
22. Dobešová Veronika 11   1,20 m  
  hod míčkem dívky 04 – 05      
1. Břinková Eliška 04 AC Moravský Krumlov 21,78 m  
2. Manová Nikola 04 AK Dvorská Blansko 20,41 m  
3. Skřivanová Ivana 04 AC Moravský Krumlov 20,06 m  
4. Novotná Barbora 05 TJ Oslavany 18,43 m  
5. Trkanová Zuzana 05 Bač line sport o.s. 17,81 m  
6. Svobodová Sára 04 Bač line sport o.s. 16,88 m  
7. Polívková Anežka 04 SK Hustopeče 16,38 m  
8. Kokojanová Jana 04 SK Bílovice 16,06 m  
9. Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice 14,69 m  
10. Ondráčková Sofie 05 ŠAK Židlochovice 12,89 m  
11. Švarcbergerová Adéla 05 Bač line sport o.s. 9,05 m  
12. Všianská Erika 05   8,63 m  
13. Kopečná Adéla 05 Bač line sport o.s. 8,32 m  
  hod míčkem dívky 02 – 03      
1. Skoumalová Michaela 03 AK Kuřim 31,80 m  
2. Peloušková Anna 03 Bač line sport o.s. 26,53 m  
3. Všianská Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 22,93 m  
4. Kratochvilová Kateřina 02 Bač line sport o.s. 18,88 m  
5. Holešinská Iveta 03 ŠAK Židlochovice 14,06 m  
6. Semanová Nikol 02   13,73 m  
  vrh koulí dívky 00 – 01      
1. Pištěková Aneta 00 AC Moravská Slavia Brno 7,29 m  
2. Skoumalová Monika 00 AK Kuřim 6,80 m  
3. Šmaková Martina 01 Bač line sport o.s. 4,52 m  
  vrh koulí dívky 99 – 98      
1.  Kolegarová Gabriela 99 Sokol Přísnotice 8,80 m  
2. Nešporová Eliška 98 AC Moravská Slavia Brno 8,68 m  
3. Helsnerová Natálie 99   7,48 m  
4. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 7,45 m  
5. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 6,84 m  
6. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 6,65 m  
7. Janáková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 6,13 m  
  400m hoši 04 – 05      
1. Máša Matěj 04 Bač line sport o.s. 01:18,7  
2. Nečas Adam 04 AK Dvorská Blansko 01:19,3  
3. Galvas Matyáš 04 AC Moravská Slavia Brno 01:21,1  
4. Hanek Kryštof 04 ŠAK Židlochovice 01:24,6  
5. Hycl Matěj 04 SK Hustopeče 01:28,4  
6. Kalinec Václav 05 AK Dvorská Blansko 01:30,1  
7. Hanek Štěpán 05 ŠAK Židlochovice 01:31,4  
8. Mach Filip 05 ŠAK Židlochovice 01:32,0  
9. Chaloupka Zbyněk 04   01:33,2  
10. Šebesta Marek 04   01:35,6  
11. Trutnovský Jan 04   01:36,0  
12. Petr Jan 05 Sokol Pozořice 01:36,5  
13. Kycl Michal 05 Bač line sport o.s. 01:39,5  
  400m hoši 02 – 03      
1. Chaloupka Milan 02 Univerzita Brno 01:11,9  
2. Prokeš Vojtěch 03 SK Hustopeče 01:15,0  
3. Morávek Jaromír 03 AC Moravská Slavia Brno 01:16,1  
4. Kreidl Svatopluk 03 AC Moravská Slavia Brno 01:17,1  
5. Novotný Michal 03 AC Moravská Slavia Brno 01:18,7  
6. Dítě Radek 02 AK Dvorská Blansko 01:21,8  
7. Eibel Marek 03 AC Moravský Krumlov 01:22,1  
8. Špaček David 03   01:24,3  
9. Konečný Jonáš 03 AK Kuřim 01:32,0  
10. Bakič Vojtěch 03 Bač line sport o.s. 01:33,2  
11. Kuchař Petr 03 SK Hustopeče 01:33,7  
12. Šťastný Jiří 03 Bač line sport o.s. 01:38,4  
  400m dívky 04 – 05      
1. Skřvanová Ivana 04 AC Moravská Slavia Brno 01:22,3  
2. Gorani Anita 04   01:26,4  
3. Konečná Eliška 05 AK Kuřim 01:26,8  
4. Jurášková Elen 04 AK Kuřim 01:29,0  
5. Obořilová Sabina 05 Bač line sport o.s. 01:32,2  
6. Špačková Nela 05   01:35,2  
7. Novotná Barbora 05 TJ Oslavany 01:36,5  
8. Cikánková Anita 05 Sokol Bílovice 01:37,9  
  400m dívky 02 – 03      
1. Kalincová Anna 02 AK Dvorská Blasnko 01:15,5  
2. Skoumalová Michaela 03 AK Kuřim 01:16,3  
3. Matulová Lenka 02 AC Moravská Slavia Brno 01:17,1  
4. Furchová Natálie 03 Sokol Přísnotice 01:20,0  
5. Všianská Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 01:26,1  
6. Vacková Helena 02 Bač line sport o.s. 01:27,1  
7. Peloušková Anna 03 Bač line sport o.s. 01:31,3  
8. Hristová Desi 03 Sokol Přísnotice 01:33,7  
9. Sedláčková Klára 03 Sokol Přísnotice 01:37,9  
10. Škorňáková Markéta 03 Bač line sport o.s. 01:44,4  
  300 m hoši 00 – 01      
1. Neugebauer Karel 00 TJ Oslavany 00:48,2  
2. Hampl Jan 00 Bač line sport o.s. 00:49,7  
3. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 00:51,0  
4. Bogner Tomáš 01 AC Moravský Krumlov 00:52,5  
5. Prát Martin 00 SK Hustopeče 00:54,9  
6. Kozel David 01 TJ Oslavany 00:59,3  
  800 m hoši 00 – 01      
1. Kinc Ladislav 01 AC Moravská Slavia Brno 02:56,9  
2. Bogner Tomáš 01 AC Moravský Krumlov 02:59,1  
  300 m dívky 00 – 01      
1.  Gabrhelová Lucie 01 SK Hustopeče 00:49,8  
2. Strouhalová Daniela 01 SK Hustopeče 00:50,8  
3. Skoumalová Monika 00 AK Kuřim 00:51,8  
4. Kelblová Adéla 01 ŠAK Židlochovice 00:52,6  
5. Háderová Gabriela 00 SK Hustopeče 00:55,2  
6. Šmaková Martina 01 Bač line sport o.s. 01:03,0  
  800 m dívky 00 – 01      
1. Ondráčková Denisa 00 TJ Oslavany 02:46,2  
2. Škollová Barbora 00 AC Moravská Slavia Brno 02:50,0  
3. Kalovská Magdalena 00 SK Sokol Brno 02:56,5  
4. Pištěková Aneta 00 AC Moravská Slavia Brno 03:08,2  
  300 m hoši 98 – 99      
1. Klobása Ondřej 98 SK Hustopeče 00:45,8  
2. Hvasta Lukáš 99   00:45,9  
3. Krejzlík Tomáš 98   00:49,9  
4. Hrazdíra Jonáš 99 AC Moravská Slavia Brno 00:52,0  
  1000 m hoši 98 – 99      
1. Hrazdíra Jonáš 99 AC Moravská Slavia Brno 03:42,7  
  1000 m dívky 98 – 99      
1. Krobotová Petra 99 TJ Oslavany 03:54,4  
             
             
             
  Ředitel závodu: Bc. Simona Punčochářová    
  Hlavní rozhodčí: Mgr. Petr Punčochář      
             
  Závody proběhly bez protestů.      

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card