Výsledky náboru 29.6.2015

Ročník 2001-4
Pořadí Jméno Ročník 50m plný míč 2kg dálka z místa překážková dráha 400m
1 Hofrová Karolína 2003 7,5 762 211 9,5 01:13,00
2 Kouřilová Soňa 2001 7,7 591 191 9,1 01:12,01
3 Navrátilová Zuzana 2003 8,1 583 216 8,6 01:14,01
4 Horváth Michael 2004 8,3 452 186 9,6 01:21,00
5 Melicharová Josefína 2004 8,8 445 181 9,8 01:27,00
6.-7. Cholevová Valerie 2003 8,7 424 150 16,5 01:54,00
6.-7. Vaverková Adéla 2004 9,6 371 156 10,2 01:39,00
Ročník 2005-6
Pořadí Jméno Ročník 50m plný míč 2kg dálka z místa překážková dráha 400m
1 Bílková Klára 2005 8,5 502 192 8,9 01:39,01
2 Navrátil Lukáš 2005 8,9 352 181 10,1 01:26,00
3.-4. Peštová Dagmar 2006 9,1 342 167 11,3 01:48,00
3.-4. Temenugov Isabella 2006 9,8 284 169 10,7 01:39,00
5 Novotná Adéla 2006 9,6 280 153 10,8 01:36,01
6 Palátová Renáta 2006 11,1 278 126 9,8 01:28,01
7.-8. Cibulka David 2005 11,8 395 138 12,1 01:48,00
7.-8. Doležal Vojtěch 2006 9,2 341 160 12,6 01:56,01
Ročník 2007-08
Pořadí Jméno Ročník 50m plný míč 2kg dálka z místa překážková dráha 400m
1 Lacho Adam 2007 9,7 355 154 10,9 01:36,00
2 Přichystal Jakub 2007 10,1 393 145 10,1 01:46,01
3 Dvořáková Žaneta 2008 9,8 266 147 11,3 01:38,01
4 Pokorný Ondřej 2007 10,2 271 146 11,1 01:38,00
5 Černošek Kryštof 2007 9,6 278 136 11,8 01:41,00
6 Přibylová Vanda 2007 9,8 217 144 10,9 01:40,00
7 Dvořák Lukáš 2007 10,1 238 135 11,9 01:45,01
8 Tefert Lelle 2007 11,1 344 153 12,1 02:01,00
9 Krátká Nikola 2007 9,9 318 137 13,8 02:01,00
10 Topinková Barbora 2007 10,5 222 139 12,4 01:48,01
11 Makovcová Nelly 2008 10,9 212 141 12,1 01:56,00
12 Růžičková Terezie 2007 10,4 279 132 14,1 02:00,01
13 Svobodová Eliška 2007 11,4 241 144 13,8 01:59,01
14 Slanařová Lucie 2008 10,1 189 126 12,7 01:50,00
15 Novotná Natálie 2008 11,4 203 129 12,7 01:55,00
16 Vaverka Petr 2008 11,2 177 115 13,9 01:55,01
Ročník 2009
Pořadí Jméno Ročník 50m plný míč 2kg dálka z místa překážková dráha 400m
1.-2. Krejčíř Marek 2009 11,5 244 136 13,6 01:58,01
1.-2. Lang Mikuláš 2009 11,04 161 130 12,4 01:56,00
3 Hradílek Štěpán 2009 11,11 192 131 12,6 02:28,01
4 Neveselý Šimon 2009 12,01 148 133 13,1 01:51,00
5.-6. Růžička Matyáš 2009 11,61 143 121 13,5 01:54,00
5.-6. Žižková Klára 2009 11,01 182 110 15,3 01:55,00
7 Pokorná Daniela 2009 12,51 143 119 14,2 02:16,01
8 Kuncová Ela Marie 2009 12,02 133 101 14,8 02:50,01
9 Svoboda Josef 2009 16,01 191 91 17,2 03:00,01
Ročník 2010
Pořadí Jméno Ročník 50m plný míč 2kg dálka z místa překážková dráha 400m
1 Řehák Šimon 2010 11,31 202 143 13,6 02:03,01
2 Slanař Robert 2010 11,21 153 80 12,4 01:58,01
3 Doležal Vojtěch 2010 12,01 125 109 13,5 02:34,00
4 Sapák Matyáš 2010 12,09 161 105 15,9 02:06,01
5.-6. Hykel Štěpán 2010 12,03 151 103 15,9 02:06,00
5.-6. Křístek Ondřej 2010 13,21 115 113 15,7 02:04,01
7 Pohlodek Oskar 2010 12,01 124 121 18,4 02:29,01
8 Topinková Denisa 2010 12,02 101 105 15,6 02:07,00
9 Sojková Ellen Kateřina 2010 14,04 103 99 17,2 02:51,01
10 Hovhannes Mirzojan 2010 27,07 94 73 20,2 03:15,00

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card