Výsledky Silvestrovský běh 2015
Sekce: Výsledky 2015 ·
XXXVII. Ročník Silvestrovského běhu, Memoriál Richarda Plcha | |||||
Brno – Nový Lískovec, 31.12.2015 | |||||
Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno | |||||
Rodiče s dětmi ( 2008 a ml. ) – 175 m | |||||
1. | Procházková Sára | 2009 | SK Přísnotice | 35,2 | |
2. | Jančaříková Karolína | 2008 | UNI Brno | 35,7 | |
3. | Zřídkaveselý Martin | 2008 | SK Žabovřesky | 36,1 | |
4. | Vaclavíčková Sofie | 2008 | SK MG Mantila Brno | 37,0 | |
5. | Ospalý Adam | 2008 | Lelekovice | 37,5 | |
6. | Hladký Tadeáš | 2008 | Brno- Nový Lískovec | 38,6 | |
7. | Kreidl Václav | 2009 | ŠAK Židlochovice | 39,6 | |
8. | Procházková Nikol | 2009 | SK Přísnotice | 40,1 | |
9. | Ospalá Alice | 2008 | Lelekovice | 40,5 | |
10. | Anderlová Marie | 2009 | Brno | 41,1 | |
11. | Anderlová Anna | 2009 | Brno | 41,4 | |
12. | Hladká Leontýna | 2009 | Brno- Nový Lískovec | 41,8 | |
13. | Buráková Valentýna | 2008 | SK Speed Brno | 43,7 | |
14. | Novák David | 2010 | Viničné Šumice | 54,7 | |
15. | Ondráček Tomáš | 2011 | Brno | 56,4 | |
16. | Moravcová Martina | 2010 | Brno | 01:01,0 | |
17. | Bubeník Jan | 2010 | Brno | 01:01,3 | |
18. | Topinková Denisa | 2010 | AC MS Brno | 01:02,1 | |
19. | Hladký Mikuláš | 2012 | Brno- Nový Lískovec | 01:03,4 | |
20. | Kreidl Jan | 2012 | ŠAK Židlochovice | 01:04,6 | |
21. | Topinka Jonáš | 2013 | AC MS Brno | 01:49,5 | |
22. | Moravec Petr | 2013 | Brno | 02:08,9 | |
Přípravka mladší – hoši (2006 – 2007) 380 m | |||||
1 | Horák Tomáš | 2008 | AC MS Brno | 2:18 | |
2 | Holík Vít | 2006 | AC MS Brno | 2:20 | |
3 | Kreidl Vašík | 2009 | Holasice | 3:07 | |
4 | Kreidl Jeník | 2012 | Holasice | 4:16 | |
Přípravka mladší – dívky (2006 – 2007) 380 m | |||||
1. | Daněčková Lucie | 2007 | ŠAK Židlochovice | 2:57 | |
2. | Horáková Nikola | 2006 | Prštice | 3:02 | |
3. | Procházková Sára | 2009 | SK Přísnotice | 3:13 | |
4. | Pavlíčková Viktorie | 2006 | Brno | 3:18 | |
5. | Jančaříková Karolína | 2008 | UNI Brno | 3:29 | |
6. | Kejdová Alexandra | 2007 | BAČ line | 4:02 | |
7. | Nováková Martina | 2008 | AC MS Brno | 4:10 | |
8. | Procházková Nikol | 2009 | SK Přísnotice | 4:11 | |
9. | Prokopová Tereza | 2007 | BAČ line | 4:16 | |
10. | Daněčková Veronika | 2006 | ŠAK Židlochovice | 4:28 | |
11. | Palásková Markéta | 2007 | Lotrando Brno | 4:41 | |
12. | Kroupová Bára | 2008 | AK Blansko Dvorská | 5:02 | |
13. | Dvořáková Lucie | 2007 | BBM | 5:30 | |
14. | Hanková Anežka | 2009 | ŠAK Židlochovice | 6:14 | |
Přípravka starší – hoši (2004 – 2005) 975 m | |||||
1. | Doušek Tomáš | 2004 | Tesla Brno | 4:06 | |
2. | Zřídkaveselý Adam | 2005 | SK Žabovřesky | 4:10 | |
3. | Racek Josef | 2004 | AC MS Brno | 4:13 | |
4. | Hanek Štěpán | 2005 | ŠAK Židlochovice | 4:19 | |
5. | Kroupa Kryštof | 2005 | AK Dvorská | 4:24 | |
6. | Jančařík Tomáš | 2005 | UNI Brno | 4:27 | |
7. | Koudelka Petr | 2005 | ŠAK Židlochovice | 4:31 | |
8. | Hanek Kryštof | 2005 | ŠAK Židlochovice | 4:51 | |
9. | Dvořák Jakub | 2005 | BBM | 6:07 | |
Přípravka starší – dívky (2004 – 2005) 975 m | |||||
1. | Sigmundová Adéla | 2005 | ŠAK Židlochovice | 4:20 | |
Mladší žáci (2002 – 2003) 975 m | |||||
1. | Sekerka Antonín | 2003 | AC MS Brno | 3:57 | |
2. | Morávek Jaromír | 2003 | AC MS Brno | 4:01 | |
3. | Pohanka Martin | 2002 | AC MS Brno | 4:04 | |
Mladší žákyně (2002 – 2003) 975 m | |||||
1. | Hojovcová Marie | 2003 | VSK UNI Brno | 4:15 | |
2. | Kolegarová Anna | 2002 | SK Přísnotice | 4:17 | |
3. | Zádrapová Zuzana | 2003 | AC MS Brno | 4:24 | |
4. | Holešínská Iveta | 2003 | ŠAK Židlochovice | 4:39 | |
5. | Gladišová Sára | 2003 | SKG Brno | 4:42 | |
6. | Gladišová Johana | 2003 | SKG Brno | 5:25 | |
Starší žáci (2000 – 2001) 1950 m | |||||
1. | Urban Eliáš | 2000 | BYAC Brno | 8:21 | |
2. | Hladký Adam | 2000 | AC MS Brno | 8:34 | |
3. | Borák Jan | 2001 | SK Speed Brno | 9:35 | |
Starší žákyně (2000 – 2001) 1950 m | |||||
1. | Havlenová Barbora | 2000 | SK Spirit Brno | 8:50 | |
2. | Pavlíčková Anna | 2001 | Brno | 9:51 | |
3. | Kvochová Karolína | 2001 | ČIBA sport | 10:00 | |
Dorostenci (1998 – 1999) 5300 m | |||||
1. | Klaška Dominik | 1998 | AC MS Brno | 20:59 | |
2. | Zeman Filip | 1999 | AC MS Brno | 21:49 | |
Dorostenky (1998 – 1999) 5300 m | |||||
1. | Grézlová Terezie | 1999 | VSK UNI Brno | 23:35 | |
Ženy (1976 – 1997) 5300 m | |||||
1. | Tesařová Markéta | 1994 | SK Žabovřesky | 21:42 | |
2. | Fickerová Dana | 1985 | AK Olymp Brno | 21:49 | |
3. | Zádrapová Dáša | 1978 | Brno | 26:16 | |
4. | Vlachová Hutová Eliška | 1988 | Brno | 27:06 | |
5. | Horáčková Pavla | 1977 | AC MS Brno | 27:09 | |
Ženy 40 – 49 let (1966 – 1975) 5300 m | |||||
1. | Jančaříková Lenka | 1970 | AAC Brno | 22:06 | |
2. | Matulová Martina | 1972 | Brno | 23:52 | |
Ženy nad 50 let (1965 a starší) 5300 m | |||||
1. | Martincová Ivana | 1963 | AC MS Brno | 23:43 | |
2. | Tománková Stanislava | 1955 | Brno | 27:23 | |
3. | Hořínková Jana | 1965 | Střelka Brno | 27:28 | |
4. | Siegelová Magdalena | 1965 | AC Choceň | 28:25 | |
5. | Zitová Iva | 1959 | Brno | 29:14 | |
6. | Kociánová Marie | 1946 | Křenovice | 30:32 | |
Lidový běh 2000 m | |||||
1. | Janek Petr | 1969 | Brno | 8:02 | |
2. | Skyba Martin | 1962 | Fit On Line | 8:08 | |
3. | Mika Ivo | 1966 | Brno | 8:25 | |
4. | Jurčová Michaela | 1989 | Brno | 8:34 | |
5. | Pohanka Martin | 2002 | AC MS Brno | 8:40 | |
6. | Nevěčný Milan | 1976 | Brno | 8:41 | |
7. | Gorecká Marcela | 1988 | AC MS Brno | 9:07 | |
8. | Koláčková Adéla | 2001 | AC MS Brno | 9:10 | |
9. | Matulová Martina | 1972 | Brno | 9:14 | |
10. | Borek Jan | 1979 | Brno-Nový Lískovec | 9:42 | |
11. | Miková Dominika | 2002 | JAC Brno | 9:47 | |
12. | Zbořilová Zlatuše | 1970 | Brno | 10:24 | |
13. | Borek Jiří | 1979 | Brno-Nový Lískovec | 10:28 | |
14. | Hladký Tadeáš | 2008 | Brno- Nový Lískovec | 10:30 | |
15. | Svoboda Ivo | 1964 | SK KP Brno | 10:35 | |
16. | Bubeníková Hana | 1977 | Brno | 10:38 | |
17. | Obrátilová Naďa | 1966 | KOB Moira | 10:40 | |
18. | Zbořil Tomáš | 1969 | Brno | 11:15 | |
19. | Dvořák Miloš | 1973 | BBM | 11:17 | |
20. | Obrátil Vilém | 1992 | KOB Moira | 11:29 | |
21. | Kubík Jaromír | 1964 | Biatlon Brno | 11:51 | |
22. | Spargel Ladislav | 1973 | Brno | 11:59 | |
23. | Vlach Petr | 1983 | Brno | 13:37 | |
24. | Janková Magda | 1980 | Brno | 13:47 | |
25. | Miková Eliška | 2000 | JAC Brno | 14:20 | |
26. | Miková Renata | 1972 | Brno | 14:20 | |
Zeman Filip | 1999 | AC MS Brno | DNP | ||
Muži 1976 – 1997 10250 m | |||||
1. | Kocourek Milan | 1987 | Adidas Boots Team | 33:53 | |
2. | Brlica Pavel | 1993 | SK Žabovřesky | 34:00 | |
3. | Lysák Vlastimil | 1986 | AZ Fitness | 35:56 | |
4. | Frank Marcel | 1978 | Puma | 37:02 | |
5. | Borek Aleš | 1977 | VSK UNI Brno | 37:14 | |
6. | Boleček Libor | 1985 | Libarča | 38:49 | |
7. | Bárta Jaroslav | 1982 | SVK Kyjov | 39:18 | |
8. | Blaha Ondřej | 1986 | Hutisko-Solanec | 39:19 | |
9. | Kříž Michal | 1981 | AC Track and Field | 41:09 | |
10. | Roreček Eduard | 1978 | Botanka Running | 41:29 | |
11. | Pařík Jan | 1986 | Brno | 41:46 | |
12. | Palásek Martin | 1977 | Lotrando Brno | 44:27 | |
13. | Lidmila Jakub | 1992 | Brno | 44:42 | |
14. | Blecha Oldřich | 1981 | Domašov | 45:19 | |
15. | Kaňovský Petr | 1976 | AC MS Brno | 45:28 | |
16. | Siegel Josef | 1986 | AC Choceň | 45:42 | |
17. | Dvořák Jan | 1977 | AC MS Brno | 45:49 | |
18. | Rivera Crespo Victor | 1981 | Marathon Running Shop | 47:09 | |
19. | Maňásek Lukáš | 1980 | YSOFT | 47:21 | |
20. | Brunovský Jiří | 1987 | Brno | 48:22 | |
21. | Slouka Jiří | 1983 | Blažovice | 48:30 | |
22. | Jetelina Pavel | 1986 | Brno | 49:55 | |
23. | Vránek David | 1978 | Brno | 49:55 | |
24. | Lidmila Patrik | 1998 | Brno | 50:33 | |
25. | Gaňa Roman | 1989 | Teplá Lhota | 52:07 | |
26. | Milka Zdeněk | 1984 | Brno | 52:59 | |
27. | Kadlec Martin | 1978 | Brno-Kohoutovice | 56:07 | |
Ovčačík Jan | 1993 | Brno | DNF | ||
ms | Paříková Pavla | 1986 | Brno | 48:45 | |
ms | Hladká Klára | 1978 | Nový Lískovec | 58:59 | |
Muži 1966 – 1975 10250 m | |||||
1. | Musil Pavel | 1975 | AC MS Brno | 38:51 | |
2. | Hladký Jiří | 1975 | Nový Lískovec | 42:16 | |
3. | Gladiš Daniel | 1968 | SKG Brno | 44:45 | |
4. | Mrůzek Alexander | 1965 | UNI Brno Plavání | 46:45 | |
6. | Matula Jaroslav | 1970 | Brno | 50:34 | |
7. | Václavíček Rostislav | 1972 | Synerga Bike Team | 56:02 | |
8. | Pončík Jiří | 1973 | Brno | 58:32 | |
9. | Žák Stanislav | 1972 | Brno | 1:00:01 | |
Muži 1956 – 1965 10250 m | |||||
1. | Siegel Josef | 1958 | AC Choceň | 1. | 42:45 |
2. | Martinec Jindřich | 1961 | Sokol Radostice | 2. | 43:04 |
3. | Forman Petr | 1965 | Žďár nad Sázavou | 3. | 43:07 |
4. | Krejčí Bronislav | 1964 | Prdlavka ČSSR Modřice | 4. | 43:21 |
5. | Rerych Jiří | 1962 | AC MS Brno | 5. | 43:59 |
6. | Jurča Jaroslav | 1962 | 😉 | 6. | 44:49 |
7. | Cibulka Pavel | 1964 | Brno | 7. | 45:10 |
8. | Plch Richard | 1964 | AC MS Brno | 8. | 45:49 |
9. | Žákovský Jiří | 1960 | Brno | 9. | 48:03 |
10. | Kresta Roman | 1965 | Brno | 10. | 50:15 |
11. | Gimun Vladislav | 1956 | Povodí Moravy | 11. | 58:09 |
Muži 1955 a starší 10250 m | |||||
1. | Nosek Miroslav | 1955 | AC MS Brno | 46:17 | |
2. | Šlancar Lubomír | 1953 | ZŠ Nikolčice | 53:32 | |
3. | Kubíček Pavel | 1953 | Relax Dobré Pole | 54:21 | |
4. | Uhmann Petr | 1951 | Tesla Brno | 56:56 | |
5. | Stříbrný Rostislav | 1952 | AC MS Brno | 58:51 | |
6. | Holý Josef | 1941 | AC MS Brno | 1:03:46 | |
jasno, teplota – 5°C | |||||
Lubomír Křivánek | Jan Fiala | ||||
hlavní rozhodčí | ředitel závodu |
Komentáře
Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.