Běh kolem Myslivny 2012

Sekce: Výsledky 2012 ·
  Běh kolem Myslivny        
  Pořadatel : AC Moravská Slavia Brno        
    11.3.2012        
             
  Muži a veteráni        
1. OLEJNÍČEK Lukáš AC Moravská Slavia – Newline T 1988 M 1. 0:34:05
2. ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1970 MV-1 1. 0:35:54
3. MÍČ Robert Triexpert adidas team 1992 M 2. 0:35:55
4. ONDRÁČEK Tomáš Triexpert adidas team 1977 M 3. 0:36:01
5. ZÁVESKÝ Filip ISCAREX Č. Třebová 1993 M 4. 0:36:31
6. KUCHAŘÍK David EKOL Team 1991 M 5. 0:36:34
7. NOVOTNÝ Ondřej KOB Moira Brno 1992 M 6. 0:36:59
8. SOURAL Lukáš UNI Brno – ASC Bučovice 1982 M 7. 0:37:11
9. PALKO Aleš UNI Brno – ASC Bučovice 1971 MV-1 2. 0:37:13
10. PEŠKA Pavel CBASE 1983 M 8. 0:37:14
11. KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1960 MV-2 1. 0:37:19
12. STRÁNSKÝ Aleš ISCAREX Č. Třebová 1960 MV-2 2. 0:37:24
13. SUK Ladislav UNI Brno – ASC Bučovice 1983 M 9. 0:37:35
14. GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 1982 M 10. 0:37:55
15. VABROUŠEK Petr Author Tufo Zlín 1973 M 11. 0:38:04
16. DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 1982 M 12. 0:38:14
17. KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 1979 M 13. 0:38:22
18. ŠMÍD Miroslav VSK Univerzita Brno 1984 M 14. 0:38:23
19. NĚMEC Jan Ok Chrastava 1986 M 15. 0:38:27
20. JANKŮ Lukáš CBASE 1987 M 16. 0:38:37
21. KLÍMA Tomáš EKOL Team 1980 M 17. 0:38:42
22. ŠULEK Martin Posilovna Průvan 1987 M 18. 0:38:48
23. LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 1984 M 19. 0:38:52
24. BALCAR Aleš Ok 99 Hradec Králové 1986 M 20. 0:38:55
25. FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 1972 MV-1 3. 0:39:06
26. SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 1985 M 21. 0:39:09
27. BURYŠKA Tomáš VSK Univerzita Brno 1988 M 22. 0:39:21
28. SMETANA Josef Eurofoam Sport Team 1969 MV-1 4. 0:39:28
29. CHADIM Michal KC Brno 1978 M 23. 0:39:33
30. STRNAD Ondřej Brno Medlánky 1980 M 24. 0:39:47
31. MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 1992 M 25. 0:40:03
32. DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 1979 M 26. 0:40:07
33. VEVERKA Josef AC Čejkovice 1958 MV-2 3. 0:40:08
34. MARTINEC Jindřich Radostice 1961 MV-2 4. 0:40:16
35. KUNDERA Zdeněk Velká Bíteš 1989 M 27. 0:40:17
36. KADIDLO Jiří Moravská Třebová 1972 MV-1 5. 0:40:18
37. HROBAŘ Štěpán KOB Moira Brno 1991 M 28. 0:40:43
38. RERYCH Jiří AC Moravská Slavia Brno 1962 MV-2 5. 0:40:56
39. VLASÁK Miroslav Šaratice 1988 M 29. 0:41:00
40. CACEK Josef Cáca team Tišnov 1978 M 30. 0:41:06
41. GRÜN Gustav AC Okrouhlá 1968 MV-1 6. 0:41:15
42. ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 1954 MV-2 6. 0:41:25
43. RYŠKA Vít Horokolo Jundrov 1975 M 31. 0:41:31
44. BŘEZINA Jiří Acer Bike Team 1972 MV-1 7. 0:41:35
45. KOLÍNEK František AK Perná 1956 MV-2 7. 0:41:40
46. LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 1982 M 32. 0:41:53
47. BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 1975 M 33. 0:42:01
48. HRABOVSKÝ Aleš Brno 1981 M 34. 0:42:04
49. VRTÍLKA Jiří Blansko 1980 M 35. 0:42:06
50. BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 1973 M 36. 0:42:06
51. POCSAI Sándor Čertík kunčina 1970 MV-1 8. 0:42:09
52. ZOUHAR Libor Adidas Brno 1958 MV-2 8. 0:42:12
53. PRÁT Alexandr Jinačovice 1956 MV-2 9. 0:42:18
54. ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 1982 M 37. 0:42:20
55. BOTH Martin Trilife Zlín 1987 M 38. 0:42:21
56. POSPÍCHAL Vladimír EKOL Team 1985 M 39. 0:42:25
57. FLORIÁN Radim Zetor Brno 1970 MV-1 9. 0:42:35
58. PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 1967 MV-1 10. 0:42:46
59. SUCHARDA Pavel KC Brno 1970 MV-1 11. 0:42:54
60. PETRÁSEK Václav Trilife 1976 M 40. 0:42:58
61. CIBULKA Pavel Brno 1964 MV-1 12. 0:43:04
62. KOVÁŘÍK Václav Spartakt Třebíč 1963 MV-1 13. 0:43:05
63. HLAVATÝ Radek Head Team 1966 MV-1 14. 0:43:15
64. SMOLKA Josef Brno 1970 MV-1 15. 0:43:19
65. VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 1975 M 41. 0:43:27
66. KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 1953 MV-2 10. 0:43:28
67. HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 1975 M 42. 0:43:40
68. NOVÁK Petr Zetor Brno 1976 M 43. 0:43:41
69. VEČEŘA Tomáš RELAX Brno 1989 M 44. 0:43:44
70. SKYBA Martin DINOSPORT Ivančice 1962 MV-2 11. 0:43:45
71. RÝZNAR Václav Znojmo 1977 M 45. 0:43:48
72. GLOSER Vít Merida Biking Team 1971 MV-1 16. 0:43:54
73. SVOBODA Jiří Brno 1976 M 46. 0:43:58
74. MATOUŠEK Pavel KC Brno 1978 M 47. 0:44:02
75. SLÁMA Lukáš Automedia 1984 M 48. 0:44:05
76. FERENČÁK Marek Brno 1970 MV-1 17. 0:44:09
77. DVOŘÁK Jan AC Moravská Slavia Brno 1977 M 49. 0:44:15
78. PRUDEK Vítězslav Moravec Sokol Benešov 1961 MV-2 12. 0:44:27
79. VOLEC Michal Sokol Hrušovany 1978 M 50. 0:44:32
80. SUCHÝ Karel Náměšť n. Osl. 1956 MV-2 13. 0:44:36
81. KORBIČKA Radek Moravské Budějovice 1990 M 51. 0:44:40
82. BĚLOHOUBEK Petr Brno 1972 MV-1 18. 0:45:08
83. SOVÁK Jan MU Brno 1989 M 52. 0:45:17
84. HLOUŠEK Mirek Brno 1979 M 53. 0:45:29
85. CHLUP Jiří NA Staré město 1974 M 54. 0:45:30
86. KUNITSKI Evghenii Brno 1981 M 55. 0:45:30
87. ALMAN Dušan Adamov 1967 MV-1 19. 0:45:36
88. ROČEK Radim Brno 1969 MV-1 20. 0:45:36
89. KONEČNÝ Marcel Rajhrad 1970 MV-1 21. 0:45:41
90. DUŠIL Jaroslav Brno 1970 MV-1 22. 0:45:43
91. ŠAFÁŘ Milan Moravec Sokol Benešov 1962 MV-2 14. 0:45:46
92. PERKNOVSKÝ Martin Vyškov 1977 M 56. 0:45:47
93. TESÁREK Jan Brno 1977 M 57. 0:45:48
94. BULÍN Martin Přerov 1985 M 58. 0:45:55
95. MAREK Dalimil ISCAREX Č. Třebová 1960 MV-2 15. 0:45:57
96. BARTÁL Lubomír BK Hodonín 1951 MV-3 1. 0:45:58
97. HUMLÍČEK Ondřej Brno 1971 MV-1 23. 0:45:59
98. VÍTEK Tomáš MILT TEAM 1975 M 59. 0:46:04
99. ZOUHAR Libor ml. Adidas Brno 1985 M 60. 0:46:08
100. ŠTRC Jiří ViKtor 1990 M 61. 0:46:12
101. VOŘECHOVSKÝ Martin Brno 1983 M 62. 0:46:20
102. PŠENICA Miroslav ROžnov 1980 M 63. 0:46:22
103. TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 1973 M 64. 0:46:24
104. ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 1971 MV-1 24. 0:46:24
105. SMOLÍK Antonín Sokol Přísnotice 1963 MV-1 25. 0:46:29
106. MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 1961 MV-2 16. 0:46:34
107. KOLMAN Jakub Posilovna Průvan 1976 M 65. 0:46:41
108. SIKORA Aleš Smršť Podlesí 1973 M 66. 0:46:50
109. ONDRUŠEK Pavel Zetor Brno 1989 M 67. 0:46:56
110. KRÁTKÝ Jan Vinohrady 1969 MV-1 26. 0:46:56
111. MUSIL Josef Náměšť n. Osl. 1964 MV-1 27. 0:46:57
112. MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 1965 MV-1 28. 0:47:03
113. HAUSVATER Karel Slávia Hradec Králové 1958 MV-2 17. 0:47:08
114. BÁR Lukáš Brno 1974 M 68. 0:47:16
115. BRTNÍK Jiří BAbice nad Svitavou 1952 MV-3 2. 0:47:20
116. NOVOTNÝ Petr Kuřim 1965 MV-1 29. 0:47:24
117. HORA Petr Brno 1976 M 69. 0:47:25
118. RERYCH Jiří Brno 1988 M 70. 0:47:26
119. POZLER Jiří Hradec Králové 1983 M 71. 0:47:29
120. BŘEZINA Roman VSK Technika Brno 1976 M 72. 0:47:41
121. ZELENÝ Pavel FC besídka Brno 1973 M 73. 0:47:43
122. KYSEL Jiří Čokoláda team 1984 M 74. 0:47:45
123. JANEK Petr Brno 1969 MV-1 30. 0:47:48
124. DRAGOLOV Daniel Brno 1967 MV-1 31. 0:47:52
125. ODEHNAL Aleš Biatlon Prostějov 1975 M 75. 0:47:56
126. MIKA Ivo Brno 1966 MV-1 32. 0:47:59
127. HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 1971 MV-1 33. 0:48:00
128. HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 1953 MV-2 18. 0:48:01
129. STRÁNÍK Aleš Blansko 1950 MV-3 3. 0:48:06
130. VRÁNA Filip st. Brno 1976 M 76. 0:48:09
131. STRAKOŠ Vilém SK Fuga 1969 MV-1 34. 0:48:11
132. MEZERA Pavel Brno 1968 MV-1 35. 0:48:14
133. ŠMÍD Dušan Notormotor 1985 M 77. 0:48:18
134. BERNACIK Stanislav Sokol Jehnice 1984 M 78. 0:48:34
135. VIŠŇA Zdeněk Brno 1969 MV-1 36. 0:48:36
136. MAREK Ludvík POPOCATEPETL 1958 MV-2 19. 0:48:48
137. ČADEK Martin Brno 1957 MV-2 20. 0:48:54
138. PALAŠ Zdeněk Prdlavka SSSR Modřice 1961 MV-2 21. 0:49:15
139. ANDRES Villa Madrid 1987 M 79. 0:49:18
140. KRESTA Roman Zetor Brno 1965 MV-1 37. 0:49:26
141. KRUPAR Jan Jihomoravský Kraj 1955 MV-2 22. 0:49:41
142. DIATKA Vladimír Brno 1967 MV-1 38. 0:49:43
143. KUPKA Pavel Lukovany 1975 M 80. 0:49:52
144. KOBLIHA Milan LRS Vyškov 1957 MV-2 23. 0:49:57
145. KREJČÍ Roman Kýbl krve Brno 1973 M 81. 0:49:58
146. BIL Jaroslav ml. Brno 1985 M 82. 0:50:05
147. HANÁK Albín Brno 1951 MV-3 4. 0:50:08
148. SEIBT David Neslovice 1975 M 83. 0:50:14
149. ČÍŽEK Petr OB Adamov 1971 MV-1 39. 0:50:17
150. NOVOTNÝ Libor Kuřim 1961 MV-2 24. 0:50:20
151. JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 1953 MV-2 25. 0:50:31
152. CHARVÁT Jan prostř. Brno 1969 MV-1 40. 0:50:39
153. JEŽ Martin HAPE Brno 1973 M 84. 0:50:41
154. UDŽAN Rastislav BK Stará Lubovňa 1981 M 85. 0:50:43
155. SLÁMA Jiří Automedia 1960 MV-2 26. 0:50:47
156. DRLÝ Aleš Brno 1968 MV-1 41. 0:51:05
157. KOHOUTEK Jaromír Brno 1955 MV-2 27. 0:51:11
158. ŠPERKA Oldřich Jedovnice 1956 MV-2 28. 0:51:17
159. TYLEČEK Pavel Jundrov 1973 M 86. 0:51:26
160. DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 1977 M 87. 0:51:44
161. PEPRLA Jaroslav Brno 1949 MV-3 5. 0:51:55
162. BURŠÍK Petr Brno 1987 M 88. 0:52:30
163. VÁLEK Jan Já bych se toho nebál 1989 M 89. 0:52:34
164. BŘEZINA Aleš Brno 1962 MV-2 29. 0:52:36
165. KUNC Josef LRS Vyškov 1960 MV-2 30. 0:52:53
166. SKOTÁK Jiří SC Ráječko 1964 MV-1 42. 0:53:17
167. MACHÁČEK Martin RC Brno 1955 MV-2 31. 0:53:32
168. KRIEG Petr BMT Brno 1949 MV-3 6. 0:53:39
169. KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 1946 MV-3 7. 0:53:41
170. VESELÝ Karel Brno 1970 MV-1 43. 0:53:43
171. ŠMÍDEK Petr Brno 1977 M 90. 0:53:44
172. PROSTŘEDNÍ Jíří Brno 1956 MV-2 32. 0:53:58
173. BŮŽEK Jan Brno 1957 MV-2 33. 0:54:29
174. PUDELKA Jaroslav Prdlavka SSSR Modřice 1953 MV-2 34. 0:54:39
175. VEČEŘA Luboš Kobylí 1965 MV-1 44. 0:54:50
176. BIL Jaroslav Brno 1959 MV-2 35. 0:54:57
177. FLORIÁNOVÁ Veronika AP Brno 1973 X 1. 0:55:02
178. TRZASKALÍK Lukáš Posilovna Průvan 1991 M 91. 0:55:03
179. TUČNÝ Jan MK Pardubice 1947 MV-3 8. 0:55:29
180. ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 1956 MV-2 36. 0:55:33
181. ŠRÁMEK Pavel Posilovna Průvan 1978 M 92. 0:55:52
182. LENHART David Brno 1979 M 93. 0:56:51
183. RICHTER Martin Brno 1972 MV-1 45. 0:56:56
184. SPONAR Jan Tesla Brno 1950 MV-3 9. 0:57:00
185. VAŠÍČEK David Alva Real 1975 M 94. 0:57:20
186. KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 1949 MV-3 10. 0:57:24
187. HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 1941 MV-3 11. 0:57:49
188. VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 1971 MV-1 46. 0:57:54
189. KROUPA Jiří Brno 1959 MV-2 37. 0:58:04
190. HLADNÝ Marek Brno 1972 MV-1 47. 0:58:22
191. BRYŠA Libor Brno 1955 MV-2 38. 0:59:05
192. HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 1937 MV-3 12. 0:59:34
193. JASKULKA Martin AK Kuřim 1968 MV-1 48. 1:00:00
194. POSPÍCHAL Vladimír st. EKOL Team 1952 MV-3 13. 1:00:24
195. TRS Ladislav ing. Gastrotrs 1958 MV-2 39. 1:00:38
196. STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 1952 MV-3 14. 1:01:16
197. VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 1961 MV-2 40. 1:01:34
198. ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 1965 MV-1 49. 1:01:34
199. BRADÁČ Alois Orel Žďár nad Sázavou 1940 MV-3 15. 1:02:03
200. MACHALA Jaroslav Hluk 1938 MV-3 16. 1:03:46
201. NOVOSEDLÍK Lubomír Nitra 1966 MV-1 50. 1:06:55
202. DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 1960 MV-2 41. 1:08:39
203. KREJČÍ František Brno 1943 MV-3 17. 1:10:34
204. PLACHÝ Lukáš VSK Univerzita Brno 1985 M 95. DNF
205. CRHÁK Luděk Zetor Brno 1959 MV-2 42. DNF
206. UHMANN Petr Tesla Brno 1951 MV-3 18. DNF
207. KAVUR Robert Brno 1979 M 96. DNF
  Ženy, Veteránky, junioři, dorost        
1. SMETANA Jakub Eurofoam Sport Team 1996 Dci 1. 0:18:24
2. JELÍNEK Ondřej UNI Brno – ASC Bučovice 1994 Jři 1. 0:18:25
3. SLÁMA Michal AC Moravská Slavia Brno 1993 Jři 2. 0:18:57
4. NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 1993 Jři 3. 0:19:10
5. VINDUŠKA Petr AK Albrechtice 1993 Jři 4. 0:19:21
6. ŠARŠONOVÁ Michaela AK Olymp Brno 1992 Ž 1. 0:19:26
7. KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 1995 Dci 2. 0:19:46
8. STRNKA David AC Moravská Slavia Brno 1995 Dci 3. 0:20:22
9. KOLKOVÁ Lucie Brno 1982 Ž 2. 0:20:31
10. GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1986 Ž 3. 0:20:39
11. SLAVÍK Šimon Kunštát 1996 Dci 4. 0:20:48
12. VYKOUKALOVÁ Simona ROCKTECHNIK Triatlon 1983 Ž 4. 0:20:49
13. CHROMÁ Kateřina SK Žabovřesky 1994 Jky 1. 0:21:04
14. STRÁNSKÁ Michaela ISCAREX Č. Třebová 1997 Dky 1. 0:21:10
15. HUMLÍČEK Kryštof Brno 1994 Jři 5. 0:21:10
16. DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1972 ŽV-1 1. 0:21:14
17. HAVELKA Jan Brno 1994 Jři 6. 0:21:19
18. CESAR David ARC Brno 1994 Jři 7. 0:21:20
19. SÍKORA Vít AK Kuřim 1995 Dci 5. 0:21:22
20. MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1963 ŽV-1 2. 0:21:25
21. MACHÁČKOVÁ Šárka Triexpert adidas team 1983 Ž 5. 0:21:27
22. KOHOUT Petr FC Svratka Brno 1996 Dci 6. 0:21:34
23. PEŠEK Michal AK Kuřim 1996 Dci 7. 0:21:37
24. ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 1978 Ž 6. 0:21:56
25. SMOLKA Daniel AC Moravská Slavia Brno 1994 Jři 8. 0:22:01
26. KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1996 Dky 2. 0:22:03
27. ZACHARIÁŠOVÁ Alice Brno 1987 Ž 7. 0:22:10
28. TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 1976 Ž 8. 0:22:15
29. COURALOVÁ Simona Hvězda SKP Pardubice 1996 Dky 3. 0:22:17
30. FABRIK Miroslav Brno 1959 X 1. 0:22:21
31. ONDROUŠEK David Blansko 1994 Jři 9. 0:22:24
32. JEŘÁBEK Jakub ŠAK Židlochovice 1996 Dci 8. 0:22:25
33. KELBL Vladimír KOB Moira Brno 1997 Dci 9. 0:22:27
34. STLOUKAL Jaroslav ADAMOV 1968 X 2. 0:22:29
35. DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 1964 ŽV-1 3. 0:22:30
36. HAUMER Jan Biatlon Vyškov 1996 Dci 10. 0:22:32
37. ŠMÍDOVÁ Martina ČIČA Team 1972 ŽV-1 4. 0:22:33
38. SKYBOVÁ Lucie AK Olymp Brno 1987 Ž 9. 0:22:49
39. POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 1996 Dci 11. 0:22:51
40. SOBOTKA Petr AK Tišnov 1995 Dci 12. 0:22:52
41. KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 1993 Jky 2. 0:22:53
42. MATULOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 1972 ŽV-1 5. 0:22:59
43. DROZDOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 1978 Ž 10. 0:23:06
44. FIDLEROVÁ Táňa AK Olymp Brno 1991 Ž 11. 0:23:15
45. KREJČOVÁ Magda Brno 1980 Ž 12. 0:23:22
46. RÁJOVÁ Jana Olymp Brno 1992 Ž 13. 0:23:28
47. SVOBODOVÁ Jana Mladá Boleslav 1987 Ž 14. 0:23:31
48. OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 1994 Jři 10. 0:23:31
49. STRÁNSKÁ Adéla ISCAREX Česká Třebová 1991 Ž 15. 0:23:37
50. JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 1993 Jky 3. 0:23:47
51. FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 1977 Ž 16. 0:23:58
52. VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 1998 Dci 13. 0:24:04
53. ŠÍRŮČEK Petr Dolní Loučky 1976 X 3. 0:24:06
54. SVAČINOVÁ Jitka Pampeliška Olomouc 1984 Ž 17. 0:24:16
55. HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 1969 ŽV-1 6. 0:24:21
56. TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky 1994 Jky 4. 0:24:25
57. ŠTĚPÁNOVÁ Lenka VSK Univerzita Brno 1993 Jky 5. 0:24:36
58. VLČKOVÁ Romana Střelka Brno 1971 ŽV-1 7. 0:24:39
59. JANOUŠOVÁ Tereza Bruslárna .cz 1993 Jky 6. 0:24:45
60. SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 1956 ŽV-2 1. 0:24:47
61. ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 1997 Dky 4. 0:24:51
62. KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 1955 ŽV-2 2. 0:24:55
63. ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 1962 ŽV-2 3. 0:24:59
64. NOVÁK Josef Brno 1992 X 4. 0:25:05
65. NOVOTNÁ Lucie Brno 1975 Ž 18. 0:25:09
66. KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 1973 X 5. 0:25:12
67. ZWIENEROVÁ Jitka AK Tišnov 1995 Dky 5. 0:25:26
68. HYNKOVÁ Lada VVM 1965 ŽV-1 8. 0:25:42
69. HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 1977 Ž 19. 0:25:45
70. KOHOUTOVÁ Michaela VSK Univerzita Brno 1994 Jky 7. 0:25:53
71. VŠETEČKOVÁ Pavla Brno 1975 Ž 20. 0:25:57
72. MACHÁČEK Martin Javůrek 1998 Dci 14. 0:26:12
73. ŠEVČÍKOVÁ Lucie Brno 1979 Ž 21. 0:26:22
74. KLINKOVSKÁ Anna AK Olymp Brno 1996 Dky 6. 0:26:27
75. SVOBODOVÁ Hana Brno 1976 Ž 22. 0:26:35
76. KAŠOVÁ Hana Barnex sport Brno 1954 ŽV-2 4. 0:26:41
77. DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1955 ŽV-2 5. 0:26:51
78. ŠAFÁŘOVÁ Markéta Moravec Sokol Benešov 1973 Ž 23. 0:27:10
79. DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1950 ŽV-3 1. 0:27:13
80. SOUČKOVÁ Tereza AK Tišnov 1987 Ž 24. 0:27:15
81. DIVIŠOVÁ Petra Brno 1986 Ž 25. 0:27:29
82. PATZELOVÁ Veronika AK Tišnov 1995 Dky 7. 0:27:29
83. VABROUŠEK Filip TRI LIFE ZLÍN 1999 Dci 15. 0:27:32
84. GAZDOVÁ Simona   1976 Ž 26. 0:27:33
85. KALOVÁ Jana AP Brno 1966 ŽV-1 9. 0:27:40
86. HOŘÍNKOVÁ Dita Střelka Brno 1994 Jky 8. 0:27:41
87. ČEŠKOVÁ Markéta ADAMOV 1996 Dky 8. 0:27:48
88. PIŇOS Ondřej DSP Kometa 1996 Dci 16. 0:27:56
89. DVOŘÁKOVÁ Dagmar Biatlon Vyškov 1998 Dky 9. 0:28:09
90. SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 1966 ŽV-1 10. 0:28:35
91. HRUŠKOVÁ Lenka YBM 1962 ŽV-2 6. 0:28:37
92. MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 1967 ŽV-1 11. 0:28:45
93. KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 1972 ŽV-1 12. 0:28:47
94. BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 1960 ŽV-2 7. 0:28:51
95. OTRUSINOVÁ Jana KOB Moira Brno 1995 Dky 10. 0:28:57
96. HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 1965 ŽV-1 13. 0:29:01
97. ZBOROVSKÁ Barbora Vrbice 1981 Ž 27. 0:29:06
98. HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 1953 ŽV-2 8. 0:29:11
99. LÁNÍČEK Josef Zetor Brno 1996 Dci 17. 0:29:25
100. GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 1971 ŽV-1 14. 0:29:26
101. KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 1946 ŽV-3 2. 0:29:32
102. POLÁKOVÁ Šárka HC Lemra 1973 Ž 28. 0:29:41
103. KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 1974 Ž 29. 0:29:51
104. KUNCOVÁ Martina LRS Vyškov 2001 Dky 11. 0:29:52
105. KUNC Josef LRS Vyškov 1960 X 6. 0:29:53
106. KLEPALOVÁ Vendula ASK Blansko 1998 Dky 12. 0:30:17
107. KLEPAL Petr Blansko 1966 X 7. 0:30:18
108. LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 1944 ŽV-3 3. 0:30:19
109. MRŮZKOVÁ Pavlína UNI Brno – ASC Bučovice 1970 ŽV-1 15. 0:30:25
110. ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 1971 ŽV-1 16. 0:30:30
111. TOMÁŠKOVÁ Lenka Těrlínsko 1987 Ž 30. 0:30:51
112. OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 1996 Dky 13. 0:31:16
113. DIATKOVÁ Kristýna EKOL Team 1994 Jky 9. 0:31:37
114. ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1938 ŽV-3 4. 0:31:47
115. KRESTOVÁ Denisa Zetor Brno 1994 Jky 10. 0:32:30
116. PALKOVÁ Lenka ROsice 1970 ŽV-1 17. 0:33:45
117. JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 1955 ŽV-2 9. 0:35:06
118. VACKOVÁ Hana BÍLOVICE NAD SVITAVOU 1978 Ž 31. 0:35:49
119. KROUPOVÁ Pavla Brno 1965 ŽV-1 18. 0:37:08
120. SMOLKA Milan Zetor Brno 1954 X 8. 0:37:49
121. KREJČÍK Jakub AC Moravská Slavia Brno 1993 Jři 11. NF
  Mladší žáci          
1. ZAMAZAL Michal AK Blansko Dvorská 1999 ZciM 1. 0:03:36
2. KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 2000 ZciM 2. 0:03:39
3. KEJÍK Richard ARC Brno 1999 ZciM 3. 0:03:48
4. STLOUKAL Štěpán ACT Tiro Blansko 2000 ZciM 4. 0:04:01
5. HAUMER Matěj Biatlon Vyškov 2000 ZciM 5. 0:04:18
6. KOTEK Jakub AC Moravská Slavia Brno 1999 ZciM 6. 0:04:55
7. ŠMÍDA Jan Protivanov 1999 ZciM 7. 0:05:03
8. CHILINGARYAN Gagik Brno 1999 ZciM 8. 0:05:15
  Starší žáci          
1. KLINKOVSKÝ Jiří BYAC Brno 1998 ZciS 1. 0:05:20
2. OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1998 ZciS 2. 0:05:20
3. KOTOUČEK Matěj MRX Team Bořitov 1997 ZciS 3. 0:05:28
4. MITRENGA Adam EKOL Team 1997 ZciS 4. 0:05:36
5. HOUSER Filip jan ŠAK Židlochovice 1998 ZciS 5. 0:05:56
6. ZWIENER Jan AK Tišnov 1997 ZciS 6. 0:05:58
7. SLABÁK Lukáš AK Olymp Brno 1997 ZciS 7. 0:06:05
8. HOLÍK Michal MRX Team Bořitov 1998 ZciS 8. 0:06:06
9. VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 1998 ZciS 9. 0:06:40
10. KUČERA Michal Emeix team Bořitov 1998 ZciS 10. 0:06:45
11. PRUDEK Dominik Moravec Benešov 1998 ZciS 11. 0:07:00
12. MICHAILOV Petr LODNÍ SPORTY BRNO 1998 ZciS 12. 0:07:17
  Mladší žákyně          
1. PROKEŠOVÁ Alice ARC Brno 1999 ZkyM 1. 0:03:45
2. KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice n. Sv 2000 ZkyM 2. 0:03:53
3. ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 1999 ZkyM 3. 0:03:58
4. KOLEGAROVÁ Gabriela Sokol Přísnotice 1999 ZkyM 4. 0:04:05
5. BENEŠOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 2000 ZkyM 5. 0:04:12
6. FIALOVÁ Gabriela AK Dvorská Blansko 2000 ZkyM 6. 0:04:23
7. GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 2000 ZkyM 7. 0:04:25
8. HORŇOVÁ Adriana ACT Tiro Blansko 2000 ZkyM 8. 0:04:26
9. BURIANOVÁ Lenka JAC Brno 2000 ZkyM 9. 0:04:30
10. SEDLÁČKOVÁ Markéta AC Moravská Slavia Brno 2000 ZkyM 10. 0:04:32
11. TESAŘOVÁ Jana ACT Tiro Blansko 2000 ZkyM 11. 0:04:58
12. WEINLICHOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 2000 ZkyM 12. 0:05:48
13. MIKOVÁ Eliška JAC Brno 2000 ZkyM 13. 0:06:30
  Starší žákyně          
1. ŠAFÁŘOVÁ Adéla Moravec Benešov 1998 ZkyS 1. 0:05:51
2. LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice n. Sv 1997 ZkyS 2. 0:06:00
3. TRČKOVÁ Eva EKOL Team 1997 ZkyS 3. 0:06:06
4. FIALOVÁ Kateřina AK Blansko Dvorská 1997 ZkyS 4. 0:06:10
5. DVOŘÁKOVÁ Dagmar Biatlon Vyškov 1998 ZkyS 5. 0:06:10
6. STRNADOVÁ Karolína AHA Vyškov 1998 ZkyS 6. 0:06:12
7. NEČASOVÁ Zuzana LODNÍ SPORTY BRNO 1997 ZkyS 7. 0:06:15
8. MIKUŠOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 1998 ZkyS 8. 0:06:37
9. OHEROVÁ Šárka Sokol Bílovice n. Sv 1997 ZkyS 9. 0:08:49
  Přípravka hoši starší          
1. STLOUKAL Richard ACT Tiro Blansko 2002 Př_St_H 1. 0:02:31
2. SLAVÍK Ondřej Sokol Přísnotice 2001 Př_St_H 2. 0:02:31
3. ŠÍPEK Kryštof VSK Univerzita Brno 2002 Př_St_H 3. 0:02:36
4. DERKA Jiří VSK Univerzita Brno 2002 Př_St_H 4. 0:02:47
5. TEŠNAR Michal ZŠ Vejrostova 2001 Př_St_H 5. 0:02:48
6. CHALOUPKA Milan ZŠ Botanická 2002 Př_St_H 6. 0:02:50
7. POSPÍŠIL Karel LRS Vyškov 2001 Př_St_H 7. 0:02:51
8. ODCHÁZEL Adam VSK Univerzita Brno 2001 Př_St_H 8. 0:02:54
9. ŠMÍDA Michal Moravec Benešov 2001 Př_St_H 9. 0:02:55
10. HUMLÍČEK Tomáš Sokol Střelice 2001 Př_St_H 10. 0:02:58
11. TICHÝ Filip VSK Univerzita Brno 2001 Př_St_H 11. 0:02:59
12. MOUSSA Gabriel Brno 2001 Př_St_H 12. 0:03:02
13. MAREK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 2002 Př_St_H 13. 0:03:05
14. KAVÍN Michael Sebranice 2001 Př_St_H 14. NF
  Přípravka dívky starší          
1. KOLÁČKOVÁ Adéla AK Kuřim 2001 Př_St_D 1. 0:02:35
2. POPELKOVÁ Veronika AC Moravská Slavia Brno 2001 Př_St_D 2. 0:02:38
3. PŮSTOVÁ Šárka VSK Univerzita Brno 2002 Př_St_D 3. 0:02:49
4. ŠTŮSKOVÁ Veronika VSK Univerzita Brno 2001 Př_St_D 4. 0:02:53
5. STAŇKOVÁ Michaela AK Blansko Dvorská 2001 Př_St_D 5. 0:02:56
6. PROCHOVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 2001 Př_St_D 6. 0:02:58
7. KOLEGAROVÁ Aneta Sokol Přísnotice 2002 Př_St_D 7. 0:02:59
8. SAVIOLA Taťiana Sokol Bílovice 2001 Př_St_D 8. 0:02:59
9. KOLEGAROVÁ Anna Sokol Přístnotice 2002 Př_St_D 9. 0:03:01
10. DOLEŽALOVÁ Marie AC Moravská Slavia Brno 2001 Př_St_D 10. 0:03:03
11. KROPÁČKOVÁ Daniela Brno Bystrc 2001 Př_St_D 11. 0:03:04
12. KAVÍNOVÁ Štěpánka Sebranice 2002 Př_St_D 12. 0:03:05
13. MIKOVÁ Dominika JAC Brno 2002 Př_St_D 13. 0:03:08
14. KUNCOVÁ Martina LRS Vyškov 2001 Př_St_D 14. 0:03:13
15. KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 2001 Př_St_D 15. 0:03:13

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card