2. atletické prázdninové pondělí na Morendě

Sekce: Výsledky 2012 ·
2. atletické prázdninové pondělí na Morendě      
stadion Vojtova, Brno, 30.7.2012      
             
150 m muži – 1. běh          
1. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 16,4  
2. Marko Michal  93 VSK Univerzita Brno 18,8    
3. Smolka Daniel  94 AC Moravská Slavia Brno 18,8    
4. Janík Martin 81 SK Meteor Brno 22,4    
150 m muži – 2. běh          
1. Vachetka Lukáš  86 SK Meteor Brno 19,8  
2. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 20,2    
3. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 20,3    
4. Richter Jakub 98 AC Moravská Slavia Brno 20,7    
150 m muži – 3. běh          
1. Vank Pavel 90 SK SKOL Brno 18,8    
2. Tecl Jan 58 Troubsko 22,3    
3. Haminger Milan O1 AC Moravská Slavia Brno 23,9    
4. Marčík Jiří O4 AC Moravská Slavia Brno 27,2    
150 m ženy – 1. běh          
1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 20,7    
2. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 23,6    
3. Surovcová Kamila 98 AC Moravská Slavia Brno 23,7    
150 m ženy – 2. běh          
1. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 21,8    
2. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 22,8    
3. Prochová Barbora O1 AC Moravská Slavia Brno 24,5    
4. Salčáková Dominika O4 AC Moravská Slavia Brno 28,8    
400 m muži – 1. běh          
1. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 52,0    
2. Hrazdira Martin 84 AC Moravská Slavia Brno 53,1    
3. Smolka Daniel  94 AC Moravská Slavia Brno 59,3    
400 m muži – 2. běh          
1. Dvořák Jan 77 AC Moravská Slavia Brno 54,7    
2. Sláma Michal 93 AC Moravská Slavia Brno 58,5    
3. Klaška Dominik 98 AC Moravská Slavia Brno 1:04,8    
400 m muži – 3. běh          
1. Tuček Libor 65 AC Moravská Slavia Brno 1:03,1    
2. Fiala Jan 72 AC Moravská Slavia Brno 1:04,4    
3. Tecl Jan 58 Troubsko 1:10,2    
400 m ženy           
1. Prochová Barbora O1 AC Moravská Slavia Brno 1:17,0  
1 500 m ženy           
1. Drozdová Dorota 78 AC Moravská Slavia Brno 5:34,7    
2. Žákovská Alena 62 Horizont Blansko 6:13,8    
3. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 6:58,8    
1 500 m muži          
1. Aust Martin 73 TJ Dukla Praha 4:13,5 rekord stadionu
2. Musil Pavel 75 AC Moravská Slavia Brno 4:27,5    
3. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 4:33,2    
4. Chadim Vlastimil 76 AC Moravská Slavia Brno 4:48,9    
5. Skyba Martin 62 Dinosport Ivančice 4:52,3    
6. Šálek Jindřich 66 Břeclav 4:52,4    
7. Rerych Jiří  62 AC Moravská Slavia Brno 5:10,5    
8. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 5:17,2    
9. Mihola Jiří 72 Brno 5:50,2    
10. Tecl Jan 58 Troubsko 6:01,8    
11. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno 6:31,7    
12. Kubík Radomír 64 TK Brno 6:53,5    
13. Pummer Michal 79 Orel Brno-Židenice 6:55,7    
Štafeta 4 x 800 m          
1. AC Moravská Slavia Brno “A”   Olejníček-Krejčík-Strnka-Kundera 8:14,2 klubovní rekord  
  /Měřený mezičas závodníka Olejníčka na 1. úseku na 800 m měřen   
  třemi rozhodčími a dosáhl času 1:56,0 což je rekord stadionu na této trati/  
2. AC Moravská Slavia Brno “B”   Sláma-Smolka-Marčík-Juránek 10:27,3    
Výška muži          
1. Kyzlink Marek 94 AC Moravská Slavia Brno 180    
2. Fišer Tomáš 96 AHA Vyškov 175    
3. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 135    
4. Janík Martin 81 SK Meteor Brno 135    
Výška ženy          
1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 150    
2. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 125    
3. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 110    
4. Prochová Barbora O1 AC Moravská Slavia Brno 85    
             
  Ing. Jiří Proch v.r.   Ladislav Zouhar v.r.    
  hlavní rozhodčí                     ředitel závodů      
  Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2012
               
  Klub 23.7. 30.7. 6.8. 13.8. 20.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 18 29       47
2 SK Meteor Brno 6 3       9
3 Atletický klub Blansko Dvorská 1 1       2
4 Dinosport Ivančice 1 1       2
5 TJ Lokomotiva Břeclav 1 1       2
6 SK SKOL Brno 1 1       2
7 Brno 1 1       2
8 TK Brno 1 1       2
9 AC Prostějov 1         1
10 ASK Blansko 1         1
11 AK Kuřim 1         1
12 BYAC Brno 1         1
13 Hustopeče 1         1
14 JAC Brno 1         1
15 Spartak Praha 4 1         1
16 Stolní tenis Moravská Slavia Brno 1         1
17 Tesla Brno 1         1
18 TJ Svitavy 1         1
19 AHA Vyškov   1       1
20 Dukla Praha   1       1
21 Horizont Blansko   1       1
22 Orel Brno-Židenice   1       1
23 Troubsko   1       1
24 VSK Univerzita Brno   1       1
  CELKEM 40 44 0 0 0 84

 

 

 

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card