1. atletické prázdninové pondělí na Morendě

Sekce: Výsledky 2012 ·
1. atletické prázdninové pondělí na Morendě      
stadion Vojtova, Brno, 23.7.2012      
             
60 m muži          
1. Buček David  98 BYAC Brno 8,0    
2. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 8,9    
3. Matějíček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 9,0    
4. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 9,6    
60 m ženy          
1. Ležáková Magda 95 ASK Blansko 8,7    
2. Matějíčková Anežka 05 AC Moravská Slavia Brno 11,9    
200 m muži – 1.běh          
1. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 28,6    
2. Zedník Jan 53 Spartak Praha 4 29,9    
3. Sponar Jan 50 Tesla Brno 39,1    
200 m muži – 2.běh          
1. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 22,5 rekord stadionu
2. Vank Pavel 90 SK SKOL Brno 25,5    
3. Hora Petr 76 Brno 27,2    
200 m muži – 3.běh          
1. Liška Jaroslav 85 SK Meteor Brno 26,8    
2. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 27,9    
3. Janík Martin 81 SK Meteor Brno 30,1    
200 m ženy – 1.běh          
1. Coufalová Dominika 94 AC Moravská Slavia Brno 27,4    
2. Ležáková Magda 95 ASK Blansko 29,4    
3. Kudelová Barbora 92 SK Meteor Brno 33,2    
4. Štěpánková Anna 89 SK Meteor Brno 35,0    
200 m ženy – 2.běh          
1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 28,6    
2. Obšelová Monika 91 AC Prostějov 28,7    
3. Koláčková Adéla 01 AK Kuřim 30,8    
4. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 31,0    
600 m muži          
1. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 1:24,7    
2. Krejčík Jakub 93 AC Moravská Slavia Brno 1:24,8 klub.rek. juniorů
3. Dvořák Jan 77 AC Moravská Slavia Brno 1:28,4    
4. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno 1:31,0    
5. Kundera Zdeněk 89 AC Moravská Slavia Brno 1:32,0    
6. Vank Michal 92 SK SKOL Brno 1:33,4    
7. Sláma Michal 93 AC Moravská Slavia Brno 1:39,6    
8. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 1:59,2    
9. Sponar Jan 50 Tesla Brno 2:25,3    
600 m ženy          
1. Obšelová Monika 91 AC Prostějov 1:54,6    
2. Koláčková Adéla 01 AK Kuřim 2:00,0    
3. Miková Barbora 91 SK Meteor Brno 2:01,8    
4. Štěpánková Anna 89 SK Meteor Brno 2:22,5    
2 000 m muži          
1. Klička Ondřej 88 TJ Svitavy 5:54,5 rekord stadionu
2. Skyba Martin 62 Dinosport Ivančice 6:54,5    
3. Šálek Jindřich 66 Břeclav 6:57,4    
4. Rerych Jiří  62 AC Moravská Slavia Brno 7:07,1    
5. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 7:22,5    
6. Hora Petr 76 Brno 7:27,9    
7. Nosek Miroslav  55 AC Moravská Slavia Brno 7:41,4    
8. Šenkapol Petr 80 Stolní tenis Moravská Slavia Brno 8:22,3    
9. Sponar Jan 50 Tesla Brno 9:16,4    
10. Kubík Radomír 64 TK Brno 9:37,2    
2 000 m ženy          
1. Drozdová Dorota 78 AC Moravská Slavia Brno 7:41,3    
Dálka muži          
1. Pernica Vít 95 JAC Brno 607    
2. Buček David 98 BYAC Brno 537    
3. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 517    
4. Liška Jaroslav 85 SK Meteor Brno 512    
5. Janík Martin 81 SK Meteor Brno 465    
6. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 424    
7. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 355    
8. Matějíček Vojtěch 02 AC Moravská Slavia Brno 348    
9. Sponar Jan 50 Tesla Brno 293    
             
1.    549    585        x          x        x    607      
2.    507    508    516    511    537    528      
3.    488    504    517    508    513        x      
4.    453        x     510    478    496    512      
5.    415        x     462    465    446    464            
6.    402    386    380    347    424    414      
7.    291    355    333    343    337    302      
8.    329        x         x     264    348    290      
9.    291        –          –     278    293    288      
             
Dálka ženy          
1. Hrubá Michaela 98 AK Blansko Dvorská 488    
2. Coufalová Dominika 94 AC Moravská Slavia Brno 441    
3. Slezáková Veronika 97 Hustopeče 438    
4. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 437    
5. Obšelová Monika 91 AC Prostějov 431    
6. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 426    
7. Kudelová Barbora 92 SK Meteor Brno 393    
8. Matějíčková Anežka 05 AC Moravská Slavia Brno 256    
             
1.    488    318    445    454        x    427      
2.    438    429    362        x         x    441      
3.    438    429    427    392    401    321      
4.    428    424    415    400    437    433      
5.    407    382    431    413    419    401      
6.    426    373    416    390    396    402        
7.    357        x         x    324    354    393      
8.    206    249    248    256    200    234      
             
  Ing.Milan Dobrovolný v.r.   Ladislav Zouhar v.r.    
  hlavní rozhodčí                     ředitel závodů      

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card