Páté prázdninové pondělí na Vojtové

5. prázdninové atletické pondělí na Morendě    
stadion Vojtova, Brno, 19.8.2013    
           
60 m muži 1. běh        
1. Slaný Filip 97 Atletika Polička 7,6  
2. Nykl Miroslav 97 Čiba sport Brno 7,6  
3. Strýček Pavel 98 Čiba sport Brno 7,9  
4. Podborský Jakub 98 ZŠ Slovanské nám. Brno 8,6  
5. Mezlík Tomáš  00 BYAC Brno 8,6  
60 m muži 2. běh        
1. Majer Marek  93 VSK Univerzita Brno 7,3  
2. Vaverka Lukáš 97 Brno 7,4  
3. Halama Jiří 77 AC Moravská Slavia Brno 7,9  
4. Tomšů Jan  98 Atletika Polička 8,4  
5. Zamazal Michal  99 BYAC Brno 8,7  
60 m muži 3. běh        
1. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno 7,7  
2. Zvolský Daniel 01 BYAC Brno 8,6  
3. Suchý Libor 03 ASK Blansko 10,9  
4. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno 11,2  
5. Gorani Adam 04 AC Moravská Slavia Brno 11,6  
60 m muži 4. běh        
1. Mlčoušek Hynek 77 Brno 8,9  
2. Tecl Pavel 58 Troubsko 9,1  
3. Jurča Jaroslav 62 ;-() 11,3  
60 m muži 5. běh        
1. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 7,8  
2. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 7,9  
3. Malačka Ondřej 85 SK Meteor Brno 8,1  
60 m ženy 1. běh        
1. Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno 11,5  
2. Havelková Lucie 07 Brno 11,8  
3. Suchá Jana 07 ASK Blansko 12,5  
4. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slavia Brno 14,7  
5. Halasová Anežka  11 Orel Drnovice 30,4  
60 m ženy 2. běh        
1. Suchá Lenka 00 JAC Brno 8,5  
2. Konečná Magdaléna 99 JAC Brno 8,6  
3. Veisová Markéta 98 JAC Brno 8,9  
4. Centnerová Radka 00 JAC Brno 9,1  
60 m ženy 3 běh        
1. Gorecká Marcela 88   8,2  
2. Lahodová Sára 99 AC Moravská Slavia Brno 8,3  
3. Havránková Saša 95 AC Track&Field Brno 8,7  
4. Keberlová Anett 99 JAC Brno 9,4  
5. Gorani Anita 04 AC Moravská Slavia Brno 10,7  
60 m ženy 4 běh        
1. Kovářová Aneta 97 JAC Brno 9,0  
2. Soldánová Jana 99 AHA Vyškov 9,3  
3. Halasová Anna 03 SBK Kyjov 10,0  
60 m ženy 5 běh        
1. Horáčková Markéta 91 SK Meteor Brno 9,1  
2. Štěpánková Anna 89 SK Meteor Brno 10,1  
3. Sarofinová Ludmila 38 Sokol Hodonín 13,9  
150 m muži 1. běh        
1. Strnka David 95 AC Moravská Slavia Brno 17,7  
2. Slaný Filip 97 Atletika Polička 18,4  
3. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 19,2  
4. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 19,5  
150 m muži 2. běh        
1. Mlčoušek Hynek 77 Brno 21,1  
2. Tecl Jan 58 Troubsko 22,2  
3. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno 29,0  
150 m ženy 1. běh        
1. Suchá Lenka 00 JAC Brno 21,3  
2. Centnerová Radka 00 JAC Brno 24,9  
3. Halasová Anna 03 SBK Kyjov 25,8  
4. Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno 30,1  
150 m ženy 2. běh        
1. Gorecká Marcela 88   20,7  
2. Lahodová Sára 99 AC Moravská Slavia Brno 21,2  
3. Vrtělová Jana  98 JAC Brno 22,2  
4. Veisová Markéta 98 JAC Brno 23,1  
150 m ženy 3. běh        
1. Kučerová Michaela 92 AK Olomouc 19,4  
2. Kovářová Aneta  97 JAC Brno 21,5  
3. Havránková Saša 95 AC Track&Field Brno 22,7  
4. Keberlová Anett 99 JAC Brno 23,3  
150 m ženy 4. běh        
1. Horáčková Markéta 89 SK Meteor Brno 22,4  
2. Svobodová Jitka 84 AK Olomouc 24,1  
3. Sarofinová Ludmila 38 Sokol Hodonín 38,2  
200 m překážek muži 1. běh        
1. Tomšů Jan 98 Atletika Polička 31,3  
2. Zamazal Michal 99 BYAC Brno 33,9  
3. Suchý Libor 03 ASK Blansko 53,3  
200 m překážek muži 2. běh        
1. Klimeš Michal 85 SK Meteor Brno 31,7  
2. Vecheta Lukáš 86 SK Meteor Brno 32,5  
200 m překážek muži 3. běh        
1. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 24,2 rekord stadionu
2. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia Brno 24,5  
200 m překážek ženy 1. běh        
1. Konečná Magdaléna 99 JAC Brno 36,6  
2. Křížová Lucie 98 AC Moravská Slavia Brno 39,2  
200 m překážek ženy 2. běh        
1. Svobodová Jitka 84 AK Olomouc 38,6  
2. Lambrechtová Lucie 87 MS Ház. 42,8  
3. Kamenářová Lucie 86 SK Meteor Brno 43,1  
Dálka m muži        
1. Majer Marek 93 VSK Univerzita Brno 611  
2. Jimramovský Petr 92 VSK Univerzita Brno 603  
3. Vaverka Lukáš 97 Brno 554  
4. Halama Jiří  77 AC Moravská Slavia Brno 549  
5. Strýček Pavel 98 Čiba sport Brno 514  
6. Nykl Miroslav  97 Čiba sport Brno 503  
7. Slaný Filip 97 Atletika Polička 493  
8. Podborský Jakub 98 ZŠ Slovanské nám. Brno 484  
9. Tomšů Jan 98 Atletika Polička 471  
10. Mezlík Tomáš 00 BYAC Brno 469  
11. Zvolský Daniel 01 BYAC Brno 453  
12. Tecl Jan 58 Troubsko 425  
13. Suchý Libor 03 ASK Blansko 330  
14. Gorani Adam 04 AC Moravská Slavia Brno 303  
Dálka m ženy        
1. Kučerová Michaela 92 AK Olomouc 582 rekord stadionu
2. Vaverková Kateřina 94 Olymp Brno 543  
3. Gorecká Marcela 88   498  
4. Veisová Markéta 98 JAC Brno 434  
5. Křižková Lucie 98 AC Moravská Slavia Brno 433  
6. Havránková Saša 95 AC Track&Field Brno 416  
7. Suchá Lenka 00 JAC Brno 405  
8. Soldánová Jana 99 AHA Vyškov 386  
9. Malá Dominika 98 JAC Brno 381  
10. Kamenářová Lucie 86 SK Meteor Brno 373  
11. Kudelová Barbora 92 SK Meteor Brno 372  
12. Gorani Anita 04 AC Moravská Slavia Brno 352  
13. Suková Ludmila 44 Brno 332  
14. Halasová Anna 03 SBK Kyjov 311  
15. Dobešová Pavlína 07 AC Moravská Slavia Brno 260  
16. Havelková Lucie 07   238  
17. Suchá Jana 07 ASK Blansko 192  
18. Dobešová Petra 08 AC Moravská Slavia Brno 164  
           
  Ing. Jiří Proch v.r.   Ladislav Zouhar v.r.    
  hlavní rozhodčí    ředitel závodů    
  Počet startujících na pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2013
               
  Klub 22.7. 29.7. 5.8. 12.8. 19.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 20 17 20 19 11 87
2 SK Meteor Brno 6 3 5 8 7 29
3 JAC Brno 2 4 2 6 8 22
4 Brno 3 2 2 4 4 15
5 TJ Znojmo 3 4 3 10
6 AHA Vyškov 1 2 1 3 1 8
7 bez příslušnosti 2 1 1 2 6
8 TJ Spartak Třebíč 1 3 1 5
9 AC Track & Field Brno 2 1 1 1 5
10 Troubsko 1 1 1 1 1 5
11 VSK Univerzita Brno 2 1 2 5
12 Čiba sport 1 2 2 5
13 Fit online Brno 1 1 1 1 4
14 TTK Brno 1 1 1 1 4
15 BYAC Brno 1 3 4
16 BYAC Brno 2 1 3
17 SBK Kyjov 1 1 1 3
18 Sokol Hodonín 1 1 1 3
19 TJ Sokol Velké Meziříčí 2 2
20 KPPH Brno 1 1 2
21 Skol Brno 1 1 2
22 TJ Lokomotiva Břeclav 1 1 2
23 AK Olymp Brno 1 1 2
24 ASK Blansko 2 2
25 AK Olomouc 2 2
26 Atletika Polička 2 2
27 TJ Svitavy 1 1
28 AK Hodonín 1 1
29 Orel Židenice 1 1
30 Svitávka 1 1
31 AKV Bratislava 1 1
32 Inter Bratislava 1 1
33 Sokol České Budějovice 1 1
34 Linnerota 1 1
35 TJ Nové Město na Moravě 1 1
36 🙂 1 1
37 MS házená 1 1
38 Orel Drnovice 1 1
39 ZŠ Slovanské nám. 1 1
40 AK Kuřim 1 1
41 LRS Vyškov 1 1
  CELKEM 46 49 48 57 54 254

 

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card