Morenda mítink

Výsledková listina 28. ročníku Morenda mítinku 
a II. ročníku memoriálu Františka Nemetze v hodinovce na dráze
datum konání 26.9.2012
místo stadion Vojtova 12, Brno
pořadatel AC Moravská Slavia Brno
60 m ženy – 1. běh
1. Coufalová Karolína 95 AC Moravská Slavia Brno 8,2
2. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 8,5
3. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 8,8
60 m ženy – 2. běh
1. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 9,2
2. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 9,4
3. Kolegarová Anna 02 Sokol Přísnotice 10,4
4. Kolegarová Aneta 02 Sokol Přísnotice 10,7
60 m ženy – 3. běh
1. Janáková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 9,4
2. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 9,5
3. Guldová Klára 00 AC Moravská Slavia Brno 9,8
60 m ženy – 4. běh
1. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 8,9
2. Gáčová Veronika 97 AC Moravská Slavia Brno 8,9
3. Surovcová Kamila 98 AC Moravská Slavia Brno 9,7
4. Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno 11,6
60 m muži – 1. běh
1. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 7,2
2. Louriz Pablo 91 R.C. Celta (SPA) 7,3
3. Šimek Ondřej 96 AC Moravská Slavia Brno 8,0
4. Blatný Jan 99 AC Moravská Slavia Brno 8,8
60 m muži – 2. běh
1. Vojtek Matouš 98 AC Moravská Slavia Brno 7,6
2. Slavík Ondřej 01 Sokol Přísnotice 9,6
3. Brázda Mikuláš 99 AC Moravská Slavia Brno 9,8
600 m ženy
1. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 1:53,2
2. Kolegarová Aneta 02 Sokol Přísnotice 2:15,4
3. Kolegarová Anna 02 Sokol Přísnotice 2:19,8
600 m muži
1. Juránek Martin 91 AC Moravská Slavia Brno 1:23,8 rekord stadionu
2. Louriz Pablo 91 R.C Celta ( SPA ) 1:28,1
3. Hladík Jiří 90 Hvězda SKP Pardubice 1:30,4
4. Kundera Zdeněk 89 AC Moravská Slavia Brno 1:32,8
5. Konečný Aleš 97 AC Moravská Slavia Brno 1:35,6
6. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 1:50,3
7. Slavík Ondřej 01 Sokol Přísnotice 1:59,5
1 míle muži
1. Ambros Jakub 87 AC Moravská Slavia Brno 4:28,4 rekord stadionu
2. Sláma Michal 93 AC Moravská Slavia Brno 5:02,1
3. Skyba Martin 62 Dinosport Ivančice 5:24,7
4 x 200 m žákyně
1. Machová, Gáčová,
Slaná M., Freibergerová E. AC Moravská Slavia Brno 2:02,2 st.žky rekord stadionu
2. Marčíková, Ročková K.,
Guldová, Havelková AC Moravská Slavia Brno 2:10,3 ml.žky
Koule 3kg ženy
1. Coufalová Karolína 95 AC Moravská Slavia Brno 6,92
2. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 6,67
3. Gážová Veronika 97 AC Moravská Slavia Brno 6,57
4. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 6,53
5. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 6,24
6. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 5,49
7. Havelková Kristýna 00 AC Moravská Slavia Brno 4,75
8. Kolegarová Aneta 02 Sokol Přísnotice 4,02
9. Guldová Klára 00 AC Moravská Slavia Brno 3,24
Koule 3kg mladší žáci
1. Blatný Jan 99 AC Moravská Slavia Brno 6,40
2. Slavík Ondřej 01 Sokol Přísnotice 5,81
3. Brázda Mikuláš 99 AC Moravská Slavia Brno 5,52
Hodinovka na dráze běh “B”
1. Jelínek Aleš 67 15 199 MB 1
2. Slatina František 66 AC Moravská Slavia Brno 14 980 MB 2
3. Polcar Jiří 77 AC Moravská Slavia Brno 14 764 MA 1
4. Tešnar Pavel 73 AC Moravská Slavia Brno 14 169 MA 2
5. Matulka Rudolf 93 13 955 MJ 1
6. Vemola Jiří 77 13 751 MA 3
7. Nosek Miroslav 55 AC Moravská Slavia Brno 13 366 MC 1
8. Vrága Filip 88 AKASIX Kroměříž 13 238 MA 4
9. Tecl Jan 58 Troubsko 13 234 MC 2
10. Skaba Martin 62 DINOSPORT Ivančice 12 801 MC 3
11. Zejda Ivo 56 AC Moravská Slavia Brno 12 210 MC 4
12. Kašpar Josef 45 AC Moravská Slavia Brno 11 441 MD 1
13. Holý Josef 41 AC Moravská Slavia Brno 10 576 ME 1
14. Stříbrný Rostislav 52 AC Moravská Slavia Brno 10 528 MD 2
Hodinovka na dráze běh “A”
1. Kučera Martin 80 VSK Univerzita Brno 18 714 MA 1 rekord stadionu
2. Olejníček Lukáš 88 AC Moravská Slavia Brno 18 314 MA 2
3. Borek Aleš 77 VSK Univerzita Brno 16 322 MA 3
4. Svoboda Petr 68 AC Moravská Slavia Brno 15 744 MB 1
5. Rerych Jiří 62 AC Moravská Slavia Brno 15 256 MC 1
6. Kolková Lucie 82 X-AIR Ostrava 15 246 ZA 1
7. Chadim Vlastimil 76 AC Moravská Slavia Brno 15 119 MA 4
8. Dočkal Radek 66 RILA TEAM 15 007 MB 2
9. Kaňovský Petr 76 AC Moravská Slavia Brno 14 978 MA 5
10. Šálek Jindřich 66 TJ Lokomotiva Břeclav 14 736 MB 3
11. Alman Dušan 67 Babice 14 511 MB 4
12. Juřica Pavel 79 MK Seitl Ostrava 14 034 MA 6
13. Hověžák Pavel 75 AC Moravská Slavia Brno 13 272 MA 7
14. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 12 529 MB 5
15. Římák Pavel 82 12 127 MA 8
Ladislav Zouhar v.r. Lenka Topinková v.r.
ředitel závodu hlavní rozhodčí

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card