Morenda mítink 2014

Výsledková listina 30. ročníku Morenda mítinku
a IV. ročníku memoriálu Františka Nemetze v hodinovce na dráze
datum konání 24.9.2014
místo stadion Vojtova 12, Brno
pořadatel AC Moravská Slavia Brno
60 m ženy – 1. běh
1. Sedláčková Barbora 02 Sokol Přísnotice 9,2
2. Cechmeisterová Kamila 02 Sokol Přísnotice 9,2
3. Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno 9,7
4. Slabná Alžběta 04 AC Moravská Slavia Brno 10,5
60 m ženy – 2. běh
1. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 8,8
2. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 8,8
3. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 8,8
4. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 9,4
60 m ženy – 3. běh
1. Koláčková Adéla 01 AC Moravská Slavia Brno 8,7
2. Sedláková Vendula 01 AC Moravská Slavia Brno 9,3
3. Všianská Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 9,6
60 m muži – 1. běh
1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 8,5
2. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 8,7
3. Galvas Matyáš 03 AC Moravská Slavia Brno 9,2
600 m ženy
1. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 1:42,7 rekord stadionu
2. Coufalová Dominika 94 AC Moravská Slavia Brno 1:45,4
3. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 1:48,4
4. Koláčková Adéla 01 AC Moravská Slavia Brno 1:50,5
5. Sedláková Vendula 01 AC Moravská Slavia Brno 1:53,7
6. Všianská Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 2:17,6
7. Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno 2:22,3
8. Slaná Alžběta 04 AC Moravská Slavia Brno 2:28,1
600 m muži
1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 1:38,3
2. Galvas Matyáš 04 AC Moravská Slavia Brno 2:06,4
Dálka ženy
1. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 420
2. Matějáková Alena 00 AC Moravská Slavia Brno 398
3. Ročková Karolína 99 AC Moravská Slavia Brno 397
4. Slaná Marie 99 AC Moravská Slavia Brno 382
5. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 376
6. Všianská Tereza 03 AC Moravská Slavia Brno 348
7. Ročková Veronika 04 AC Moravská Slavia Brno 336
8. Hladíková Monica 01 AC Moravská Slavia Brno 295
9. Bělohoubková Lea 05 AC Moravská Slavia Brno 264
10. Slaná Alžběta 04 AC Moravská Slavia Brno 217
Dálka muži
1. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 478
2. Varaus Šimon 00 AC Moravská Slavia Brno 425
3. Punčochář Lukáš 02 AC Moravská Slavia Brno 384
4. Sýs Tomáš 02 AC Moravská Slavia Brno 333
5. Svoboda Jan 01 AC Moravská Slavia Brno 331
6. Zoblivý Ondřej 99 AC Moravská Slavia Brno 330
Hodinovka na dráze kategorie pořadí v kategorii
1 MUSIL PAVEL 75 AC Moravská Slavia Brno 16 995 M 1
2 BOREK ALEŠ 77 VSK UNIVERZITA BRNO 16 961 M 2
3 ONDRÁČEK TOMÁŠ 77 Sporty.cz 16 959 M 3
4 KONÍŘ Vojtěch 91 AC Moravská Slavia Brno 16 485 M 4
5 SVOBODA PETR 68 AC Moravská Slavia Brno 16 200 M 40 1
6 RERYCH JIŘÍ 62 AC Moravská Slavia Brno 16 140 M 50 1
7 DOLEŽAL MILAN 72 HORAL ŠUMPERK 15 615 M 40 2
8 JELÍNEK Aleš 67 Brno 15 608 M 40 3
9 KUČERA Petr 88 Ski Klub Pastviny 15 338 M 5
10 SPÁČIL Leopold 59 Inkospor Letovice 15 010 M 50 2
11 TEŠNAR PAVEL 73 AC Moravská Slavia Brno 14 858 M 40 4
12 NOSEK MIROSLAV 55 AC Moravská Slavia Brno 14 418 M 50 3
13 BUBLA MICHAL 74 SEVER BRNO 14 052 M 40 5
14 BEDNÁŘ ZBYNĚK 73 JAMNÉ 14 003 M 40 6
15 BENIAČOVÁ LINDA 78 13 790 Ž 1
16 SLANÍKOVÁ ADRIANA 93 SK Krasov 13 653 Ž 2
17 MAREK Jaromír 64 STS Chvojkovice-Brod 13 551 M 50 4
18 ŠMÍDEK PETR 77 BRNO 13 500 M 6
19 TECL JAN 58 TROUBSKO 13 421 M 50 5
20 BŘEZINA ALEŠ 62 PINAX 13 411 M 50 6
21 TOPINKOVÁ LENKA 76 AC Moravská Slavia Brno 13 390 Ž 3
22 SKYBA MARTIN 62 Fit-Online 13 201 M 50 7
23 BRTNÍK JIŘÍK 52 OREL Obřany 13 150 M 60 1
24 STRACHOŇ Milan 50 13 120 M 60 2
25 KRESTA ROMAN 65 EKO TEAM 12 400 M 40 7
26 MITRENGA Rostislav 70 12 119 M 40 8
27 STUDNIČKOVÁ ALICE 70 STS Chvojkovice – Br 11 843 Ž 40 1
28 SEDLÁČKOVÁ ALŽBĚTA 78 11 639 Ž 4
29 SEDLÁČEK PAVEL 53 11 420 M 60 3
30 STŘÍBRNÝ ROSTISLAV 52 AC Moravská Slavia Brno 11 299 M 60 4
31 PODMELOVÁ VILMA 62 AC Moravská Slavia Brno 10 560 Ž 50 1
32 ZEJDA IVO 56 AC Moravská Slavia Brno 10 210 M 50 8
33 KUBÍK RADOMÍR 64 TTK JME BRNO 9 706 M 50 9
34 CAHEL PAVEL 38 SOKOL BRNO 7 246 M 60 5
Běh 12 minut
Šír Martin 08 2 010
Ladislav Zouhar v.r. Lubomír Křivánek v.r.
ředitel závodu hlavní rozhodčí

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card