Morenda mítink

Výsledková listina 29. ročníku Morenda mítinku
a III. ročníku memoriálu Františka Nemetze v hodinovce na dráze
datum konání  25.9.2013
místo stadion Vojtova 12, Brno
pořadatel AC Moravská Slavia Brno
60 m ženy – 1. běh
1. Lahodová Sára 99 AC Moravská Slavia Brno 8,7
2. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 9,2
3. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 9,2
4. Krejčí Terezie 02 VSK Univerzita Brno 9,9
60 m ženy – 3. běh
1. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 8,7
2. Jurenčáková Petra 95 AC Moravská Slavia Brno 9,0
3. Koláčková Adéla 01 AC Moravská Slavia Brno 9,0
4. Machová Denisa 98 AC Moravská Slavia Brno 9,1
5. Heřmánková Kristýna 99 AC Moravská Slavia Brno 9,2
60 m muži – 1. běh
1. Pukl Rostislav 82 AC Moravská Slavia Brno 8,0
2. Richter Jakub 98 AC Moravská Slavia Brno 8,3
3. Řimák Pavel 82 8,7
4. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 9,1
60 m muži – 2. běh
1. Bui Tomáš 98 AC Track&Field Brno 8,2
2. Hrazdira Jonáš 99 AC Moravská Slavia Brno 9,3
3. Krejčí František 56 Brno 9,4
4. Brtník Jiří 52 Babice nad Svitavou 9,6
600 m ženy
1. Freibergerová Eliška 99 AC Moravská Slavia Brno 1:46,8
2. Jurenčáková Petra 95 AC Moravská Slavia Brno 1:48,3
3. Jeřábková Alžběta 99 AC Moravská Slavia Brno 1:50,4
4. Koláčková Adéla 01 AC Moravská Slavia Brno 1:52,1
5. Kalovská Viktorie 02 AC Moravská Slavia Brno 2:00,5
6. Marčíková Lenka 99 AC Moravská Slavia Brno 2:16,6
600 m muži
1. Tuček Martin 95 AC Moravská Slavia  Brno 1:24,6
2. Schmoger Martin 95 AC Moravská Slavia  Brno 1:31,3
3. Konečný Aleš 97 AC Moravská Slavia  Brno 1:32,5
4. Muller Tomáš 77 AHA Vyškov 1:35,9
5. Hrazdira Jonáš 99 AC Moravská Slavia  Brno 1:56,8
6. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia  Brno 1:57,1
7. Řimák Pavel 82 2:01,5
8. Brtník Jiří 52 Babice nad Svitavou 2:12,3
1 míle muži
1. Sochor Patrik 95 AC Moravská Slavia Brno 4:57,9
2. Schneider Milan 96 AC Moravská Slavia Brno 5:17,8
3. Richter Jakub 98 AC Moravská Slavia Brno 5:24,0
4. Skyba Martin 62 Fit-online 5:32,4
5. Hladký Adam 00 AC Moravská Slavia Brno 5:50,8
6. Ingrst Matěj 99 AC Track&Field Brno 6:10,7
7. Brtník Jiří 52 Babice nad Svitavou 6:35,2
4 x 200 m ženy
1. Jeřábková A.-Freibergerová E.
Machová D.-Heřmánková AC Moravská Slavia Brno 2:00,3 rekord stadionu
2. Kalovská-Jurenčáková,
Marčíková-Koláčková AC Moravská Slavia Brno 2:07,9
4 x 200 m muži
1. Hladký-Hrazdira,
Richter-Konečný AC Moravská Slavia Brno 1:56,2 rekord stadionu
Hodinovka na dráze běh “B”
1. Doležal Miloš Mokrá-Horákov 14 317
2. Slavík Jiří 54 Sokol Žabovřesky 14 165
3. Slouka Jiří 83 14 121
4. Schneider Milan 80 AC Moravská Slavia Brno 13 991
5. Vránek David 78 13 309
6. Tecl Jan 58 Troubsko 13 212
7. Žákovská Alena 62 Horizont kola Novák 12 399
8. Řimák Pavel 82 12 345
9. Šťasta Libor 76 11 443
10. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno 10 906
11. FORSHAW David 69 Anglie 10 797
12. Šmiták Jiří 44 AC Moravská Slavia Brno 10 638
13. Jaskulka Martin 68 Kuřim 10 550
14. Kubík Radomír 64  TTK JME Brno 10 131
Hodinovka na dráze běh “A”
1. Olejnáček Lukáš 88 AC Moravská Slavia Brno 18 049
2. Bortek Aleš 77 VSK Univerzita Brno 16 680
3. Musil Pavel 75 AC Moravská Slavia Brno 16 450
4. Glier Michal 82 AC Moravská Slavia Brno 16 443
5. Hoff Jakub 77 AC Moravská Slavia Brno 16 423
6. Chadim Vlastimil 76 AC Moravská Slavia Brno 16 290
7. Fiala Jan 72 AC Moravská Slavia Brno 16 182
8. Rerych Jiří 62 AC Moravská Slavia Brno 15 652
9. Kolková Lucie 82 AC Moravská Slavia Brno 14 854
10. Tešnar Pavel 73 AC Moravská Slavia Brno 14 670
11. Janek Petr 69 Brno 13 771
12. Sedláček Svatopluk 57 AC Moravská Slavia Brno 13 623
13. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 12 768
14. Sedláčková Alžběta 78 Brno 12 060
15. Stříbrný Rostislav 52 AC Moravská Slavia Brno 11 448
16. Cahel Pavel 38 Sokol Brno 7 939
Hodinovka absolutní pořadí
1. Olejnáček Lukáš 88 AC Moravská Slavia Brno 18 049
2. Bortek Aleš 77 VSK Univerzita Brno 16 680
3. Musil Pavel 75 AC Moravská Slavia Brno 16 450
4. Glier Michal 82 AC Moravská Slavia Brno 16 443
5. Hoff Jakub 77 AC Moravská Slavia Brno 16 423
6. Chadim Vlastimil 76 AC Moravská Slavia Brno 16 290
7. Fiala Jan 72 AC Moravská Slavia Brno 16 182
8. Rerych Jiří 62 AC Moravská Slavia Brno 15 652
9. Kolková Lucie 82 AC Moravská Slavia Brno 14 854
10. Tešnar Pavel 73 AC Moravská Slavia Brno 14 670
11. Doležal Miloš Mokrá-Horákov 14 317
12. Slavík Jiří 54 Sokol Žabovřesky 14 165
13. Slouka Jiří 83 14 121
14. Schneider Milan 80 AC Moravská Slavia Brno 13 991
15. Janek Petr 69 Brno 13 771
16. Sedláček Svatopluk 57 AC Moravská Slavia Brno 13 623
17. Vránek David 78 13 309
18. Tecl Jan 58 Troubsko 13 212
19. Marčík Petr 72 AC Moravská Slavia Brno 12 768
20. Žákovská Alena 62 Horizont kola Novák 12 399
21. Řimák Pavel 82 12 345
22. Sedláčková Alžběta 78 Brno 12 060
23. Stříbrný Rostislav 52 AC Moravská Slavia Brno 11 448
24. Šťasta Libor 76 11 443
25. Sedláček Pavel 53 AC Moravská Slavia Brno 10 906
26. FORSHAW David 69 Anglie 10 797
27. Šmiták Jiří 44 AC Moravská Slavia Brno 10 638
28. Jaskulka Martin 68 Kuřim 10 550
29. Kubík Radomír 64  TTK JME Brno 10 131
30. Cahel Pavel 38 Sokol Brno 7 939
Ladislav Zouhar v.r. Ing. Jiří Proch v.r.
ředitel závodu hlavní rozhodčí

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card