IX. ročník Běhu Novým Lískovcem

IX.   ročník Běhu Novým Lískovcem
Pořadatel: AC Moravská   Slavia Brno
místo : Brno-Nový   Lískovec areál Pod ulicí Plachty
neděle 27.dubna 2014
Přípravka dívky ml. ( 2005 a ml. ) –   380m
1. Lucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno 1:28
2. Veronika Stuchlíková 05 SK Speed Brno 1:28
3. Tereza Janoušková 05 Bač Line Brno 1:28
4. Lea Bělohoubková 05 AC Moravská Slavia Brno 1:29
5. Anežka Matějíčková 05 Bač Line Brno 1:32
6. Lenka Drahovzalová 05 SVČ Ledeč nad Sázavou 1:32
7. Magdaléna Mádrová 06 SK Speed Brno 1:32
8. Žaneta Zádrapová 07 AC Moravská Slavia Brno 1:37
9. Markéta Hejtmánková 05 Bač Line Brno 1:41
10. Rozálie Junková 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1:41
11. Anna Galvasová 06 Brno 1:41
12. Lucie Havelková 07 AC Moravská Slavia Brno 1:42
13. Viktorie Pavlíčková 06 Bač Line Brno 1:44
14. Markéta Doležalová 06 Brno 1:51
15. Alexandra Kejdová 07 Brno 1:55
16. Eliška Šotlíková 07 AC Moravská Slavia Brno 2:02
17. Leontýna Hladká 10 Brno 2:31
18. Barbora Doležalová 08 Brno 2:37
19. nela Kadečková 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 2:57
Přípravka   hoši ml. ( 2005 a ml ) – 380m
1. Lukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1:23
2. Vojtěch Bazala 06 1:29
3. Ondřej Skovajsa 06 Bač Line Brno 1:31
4. Jindřich Žítek 06 SK Speed Brno 1:32
5. Antonín Sak 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1:36
6. Patrik Melchner 06 AC Moravská Slavia Brno 1:36
7. Vojtěch Holcman 07 AC Moravská Slavia Brno 1:36
8. Matěj Šotlík 05 AC Moravská Slavia Brno 1:37
9. Ondřej Pokorný 07 SK Speed Brno 1:44
10. Tadeáš Hladký 08 AC Moravská Slavia Brno 1:51
11. Martin Job 07 AC Moravská Slavia Brno 1:55
12. Aleš Málek 08 Brno 1:55
13. Oliver Hamerský 06 SK Speed Brno 1:55
14. Matouš Janáček 09 AC Moravská Slavia Brno 2:04
15. Vladimír Kalovský 10 Brno 4:53
Přípravka   dívky st. ( 2003-2004 )- 975m
1. Barbora Hudečková 03 AC Moravská Slavia Brno 4:17
2. Zuzana Zádrapová 03 AC Moravská Slavia Brno 4:23
3. Zuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:00
4. Leona Wachtlová 04 Bač Line Brno 5:13
5. Silvie Dvořáková 03 SK Speed Brno 5:15
6. Ema Hrušková 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:16
7. Alžběta Slaná 04 AC Moravská Slavia Brno 5:35
8. Zdenka Herdová 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:37
9. Kristýna Žáková 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:44
10. Adéla Mikšovská 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:47
11. Adéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 6:04
12. Karolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 6:34
Přípravka   hoši st. ( 2003-2004) – 975m
1. Luděk Čumpelík 03 Brno 4:19
2. Jaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno 4:30
3. Matyáš Oujezdský 03 AC Moravská Slavia Brno 4:34
4. Matyas Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno 4:46
5. Daniel Gribin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:51
6. Matouš Marek 04 Brno 4:51
7. Matěj Máša 04 Bač Line Brno 5:00
8. Tobiáš Turek 03 SK Speed Brno 5:01
9. Jiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno 5:05
10. Jan Berka 03 SVČ Ledeč nad Sázavou 5:10
11. Tobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:11
12. Pavel Dresler 04 SK Speed Brno 5:17
13. Jan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:21
14. Pavel Siegerth 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:22
15. Petr Ševčík 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:57
Daniel Kněžík 03 AC Moravská Slavia Brno DNF
Mladší   žákyně ( 2001-2002 ) – 975m
1. Viktorie Kalovská 02 AC Moravská Slavia Brno 4:05
2. Tereza Obořilová 02 SK Speed Brno 4:07
3. Anna Pavlíčková 01 4:31
4. Kateřina Žoková 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:40
5. Anna Slaná 01 AC Moravská Slavia Brno 4:41
6. Lenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno 4:45
7. Marie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4:46
8. Barbora Prochová 01 AC Moravská Slavia Brno 4:57
9. Tereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:04
10. Kristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:08
11. Natálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:47
12. Nikola Žáková 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 5:51
Mladší   žáci ( 2001-2002) – 1950m
1. Bohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9:35
2. Ondřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9:39
3. Ladislav Kinc 01 AC Moravská Slavia Brno 9:44
4. Vít Bazala 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9:49
5. Jan Daniel 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 10:35
6. Tomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 10:53
7. Lukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 10:59
8. Alexandr Uher 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 11:18
9. Kryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 11:39
10. Michal Drahovzal 02 SVČ Ledeč nad Sázavou 11:49
11. Vojtěch Bumbálek 01 OSS o.s. 13:00
Starší   žákyně ( 1999-2000) – 1950m
1. Kristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno 9:16
2. Marie Slaná 99 AC Moravská Slavia Brno 10:05
3. Natálie Hronová 00 JAC Brno 10:18
Starší   žáci ( 1999-2000) – 1950m
1. Adam Hladký 00 AC Moravská Slavia Brno 8:49
2. Jan Horáček 99 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9:06
3. Roman Čížek 00 SVČ Ledeč nad Sázavou 9:14
4. Richard Uher 99 Brno 11:12
Dorostenky   ( 1997-1998 ) – 3300m
1. Kristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno 15:43
Dorostenci   ( 1197-1998 ) – 3300m
1. Dominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno 12:52
2. Jakub Richter 98 AC Moravská Slavia Brno 13:26
3. Richard Veleta 98 SVČ Ledeč nad Sázavou 14:46
Ženy   ( 1996 a st. ) – 3300m
1. Martina Matulová 72 Brno 15:15
2. Markéta Navrátilová 79 Brno 16:39
3. Anna Veletová 93 SVČ Ledeč nad Sázavou 17:44
4. Irena Málková 72 Brno 19:11
Muži   ( 1996 a st.) – 6600m
1. Rudolf Veleta 96 SVČ Ledeč nad Sázavou 26:20
2. Pavel Juřica 79 MK Seitl Ostrava 26:50
3. Petr Horný 69 SVČ Ledeč nad Sázavou 26:56
4. Ondřej Krejčí 91 Lelekovice 27:11
5. Zdeněk Milka 84 Brno 27:53
6. Petr Bělohoubek 72 Brno 27:59
7. Martin Štěpánek 81 Popůvky 28:11
8. Ladislav Kučera 60 SK Čtyři Dvory České Budějovice 28:21
9. David Vránek 78 Brno 28:32
10. Šimon Vích 87 Brno 28:47
11. Lukáš Maňásek 80 YSOFT 29:13
12. Martin Skyba 62 FIT-online 29:38
13. Jakub Losík 92 Brno 31:08
14. Petr Marčík 72 AC Moravská Slavia Brno 31:32
15. Marek Hladný 72 Brno 32:32
16. Jindřich Kačer 77 Brno 35:14
17. Pavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno 38:05
18. Jaroslav Konečný 69 Šťastní lidé 38:37
19. František Krejčí 43 Brno 45:46
Hod   míčkem
Přípravka   dívky ml. ( 2005 a ml. )
1. Veronika Stuchlíková 05 SK Speed Brno 16,70
2. Tereza Janoušková 05 Bač Line Brno 16,10
3. Lucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno 15,50
4. Lenka Drahovzalová 05 SVČ Ledeč nad Sázavou 15,20
5. Rozálie Junková 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 15,00
6. Lea Bělohoubková 05 AC Moravská Slavia Brno 14,70
7. Nela Kadečková 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 12,60
8. Markéta Hejtmánková 05 SVČ Ledeč nad Sázavou 12,50
9. Alexandra Kejdová 07 Brno 11,90
10. Anežka Matějíčková 05 Bač Line Brno 10,90
11. Anna Galvasová 06 Brno 10,60
12. Viktorie Pavlíčková 06 Bač Line Brno 9,30
13. Eliška Šotlíková 07 Brno 5,05
14. Leontýna Hladká 10 Brno 3,70
Přípravka   hoši ml. (2005 a ml.)
1. Lukáš Vacek 05 SK Speed Brno 25,90
2. Ondřej Skovajsa 06 Bač Line Brno 22,60
3. Matěj Šotlík 05 AC Moravská Slavia Brno 21,90
4. Vojtěch Holcman 07 AC Moravská Slavia Brno 21,30
5. Lukáš Čumpelík 08 Brno 20,60
6. Antonín Sak 06 SK Speed Brno 17,40
7. Vojtěch Bazala 06 SK Speed Brno 17,10
8. Ondřej Pokorný 07 SK Speed Brno 13,60
9. Jindřich Žítek 06 SK Speed Brno 12,90
10. Oliver Hamerský 06 SK Speed Brno 12,80
11. Aleš Málek 08 Brno 12,00
12. Martin Job 07 AC Moravská Slavia Brno 7,10
13. Vladimír Kalovský 10 AC Moravská Slavia Brno 5,90
14. Hladký Mikuláš 12 1,40
Přípravka   dívky st. ( 2003-2004)
1. Barbora Hudečková 03 AC Moravská Slavia Brno 39,60
2. Zuzana Němcová 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 28,80
3. Kristýna Žáková 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 26,00
4. Ema Hrušková 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 24,60
5. Leona Wachtlová 04 Bač Line Brno 22,90
6. Zuzana Zádrapová 03 AC Moravská Slavia Brno 22,60
7. Adéla Mikšovská 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 22,20
8. Zdenka Herdová 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 18,00
9. Adéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 17,80
10. Alžběta Slaná 04 AC Moravská Slavia Brno 15,80
11. Silvie Dvořáková 03 SK Speed Brno 15,50
12. Karolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 15,30
Přípravka   hoši st. ( 2003-2004 )
1. Luděk Čumpelík 03 Brno 45,60
2. Matyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno 40,20
3. Matěj Máša 04 Bač Line Brno 37,70
4. Jakub Fládr 03 AC Moravská Slavia Brno 37,30
5. Josef Holcman 03 HC Kometa Brno 32,20
6. Matouš Mareš 04 AC Moravská Slavia Brno 31,80
7. Tobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 29,80
8. Daniel Kněžík 03 AC Moravská Slavia Brno 29,00
9. Tobiáš Turek 03 SK Speed Brno 28,20
10. Jan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 28,10
11. Jaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno 27,50
12. Pavel Siegerth 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 24,40
13. Petr Ševčík 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice 21,40
14. Jan Berka 03 SVČ Ledeč nad Sázavou 21,20
15. Jiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno 19,40
16. Daniel Gribin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice 17,40
Mladší   žákyně ( 2001-2002)
1. Marie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 34,30
2. Kateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 33,70
3. Petra Hladná 02 SK Speed Brno 32,70
4. Nikola Žáková 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 30,90
5. Viktorie Kalovská 02 AC Moravská Slavia Brno 26,30
6. Agáta Michalová 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 26,20
7. Tereza Obořilová 02 SK Speed Brno 26,00
8. Tereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 25,50
9. Ema Bendová 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 25,30
10. Kristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 21,00
11. Natálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 16,00
 Mladší žáci ( 2001-2002)
1. Lukáš Punčochář 02 AC Moravská Slavia Brno 60,20
2. Ondřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 53,30
3. Bohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 39,70
4. Kryštog Ernst 02 SVČ Ledeč nad Sázavou 34,90
5. Jan Daniel 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 32,80
6. Lukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 31,40
7. Michal Drahovzal 02 SVČ Ledeč nad Sázavou 22,10
8. Tomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 20,90
Mgr. Petr Punčochář Ladislav Zouhar v.r.
ředitel závodu hlavní rozhodčí

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card