Halové klubovní přebory staršího žactva

Halové klubovní přebory staršího žactva
Běžecký koridor Brno-Nový Lískovec ulice Oblá
Pořadatel AC Moravská Slavia Brno
Pátek 8. ledna 2016
Disciplíny : 60 m, dálka 800 m
Hlavní rozhodčí : Monika Olejníčková
Ředitel závodů : Ing. Jiří Proch
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60 m starší žákyně (2001-2002)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60m] finále
1 Štůsková Veronika 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,4 8,5
2 Horáčková Markéta 2002 AC Moravská Slavia Brno 8,6 8,8
3 Hladíková Monica 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,9 8,7
4 Dobrovolná Andrea 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,8 9,0
5 Petrová Karolína 2002 AC Moravská Slavia Brno 9,1 9,0
6 Slaná Anna 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,1 9,3
7 Petrová Kristýna 2002 AC Moravská Slavia Brno 9,2 9,0
8 Koláčková Adéla 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,2 9,1
9 Kleiblová Karolína 2002 AC Moravská Slavia Brno 9,3 9,4
10 Kelblová Adéla 2001 ŠAK Židlochovice 9,3 9,4
11 Kalčíková Sarah 2002 AC Moravská Slavia Brno 9,9 9,4
12 Sedláková Vendula 2001 AC Moravská Slavia Brno 10,0 10,1
13 Němcová Kateřina 2002 AC Moravská Slavia Brno 10,5 10,4
14 Hlavačíková Klára 2002 AC Moravská Slavia Brno 10,7 10,8
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60 m ženy (2000 a starší)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60m] finále
1 Křižková Lucie 1998 AC Moravská Slavia Brno 8,3 8,3
2 Jeřábková Alžběta 1999 AC Moravská Slavia Brno 8,4 8,5
3 Hanáková Lucie 1997 AC Moravská Slavia Brno 8,4 8,3
4 Matějáková Alena 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,5 8,5
5 Lišková Kateřina 1997 TJ Sokol Bílovice nad Svit. 8,6 8,6
6 Tešnarová Eva 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,1 9,3
7 Drápalová Anna 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,2 9,2
8 Pištěková Aneta 2000 AC Moravská Slavia Brno 9,3 9,6
9 Prchalová Nikol 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,8 9,6
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 800 m starší žákyně (2001-2002)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [800m]
1 Rybníčková Monika 2001 AC Moravská Slavia Brno 3:12,6
2 Kleiblová Karolína 2002 AC Moravská Slavia Brno 3:14,8
3 Štůsková Veronika 2001 AC Moravská Slavia Brno 3:20,6
4 Kelblová Adéla 2001 ŠAK Židlochovice 3:20,9
5 Sedláková Vendula 2001 AC Moravská Slavia Brno 3:21,6
6 Petrová Kristýna 2002 AC Moravská Slavia Brno 3:32,7
7 Petrová Karolína 2002 AC Moravská Slavia Brno 3:40,8
8 Kalčíková Sarah 2002 AC Moravská Slavia Brno 3:45,1
9 Hlavačíková Klára 2002 AC Moravská Slavia Brno 3:58,2
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 800 m ženy (2000 a starší)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [800m]
1 Jeřábková Alžběta 1999 AC Moravská Slavia Brno 2:47,0
2 Lišková Kateřina 1997 TJ Sokol Bílovice nad Svit. 2:48,6
3 Matějáková Alena 2000 AC Moravská Slavia Brno 2:59,0
4 Křižková Lucie 1998 AC Moravská Slavia Brno 3:04,9
5 Prchalová Nikol 1999 AC Moravská Slavia Brno 3:06,3
6 Tešnarová Eva 1999 AC Moravská Slavia Brno 3:17,4
7 Hanáková Lucie 1997 AC Moravská Slavia Brno 3:18,0
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka starší žákyně (2000-2001)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]
1 Rybníčková Monika 2001 AC Moravská Slavia Brno 453 432 448 453 cm
2 Štůsková Veronika 2001 AC Moravská Slavia Brno 432 450 440 450 cm
3 Horáčková Markéta 2002 AC Moravská Slavia Brno 395 391 413 413 cm
4 Dobrovolná Andrea 2001 AC Moravská Slavia Brno 395 393 405 405 cm
5 Petrová Kristýna 2002 AC Moravská Slavia Brno 388 384 389 389 cm
6 Hladíková Monica 2001 AC Moravská Slavia Brno 373 358 388 388 cm
7 Kelblová Adéla 2001 ŠAK Židlochovice 365 369 388 388 cm
8 Petrová Karolína 2002 AC Moravská Slavia Brno X X 354 354 cm
9 Kalčíková Sarah 2002 AC Moravská Slavia Brno X X 352 352 cm
10 Hlavačíková Klára 2002 AC Moravská Slavia Brno 329 X 351 351 cm
11 Němcová Kateřina 2002 AC Moravská Slavia Brno 293 296 X 296 cm
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka ženy (2000 a starší)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]
1 Matějáková Alena 2000 AC Moravská Slavia Brno 461 468 483 483 cm
2 Jeřábková Alžběta 1999 AC Moravská Slavia Brno X 423 456 456 cm
3 Křižková Lucie 1998 AC Moravská Slavia Brno 422 237 435 435 cm
4 Hanáková Lucie 1997 AC Moravská Slavia Brno X X 431 431 cm
5 Pištěková Aneta 2000 AC Moravská Slavia Brno 364 387 374 387 cm
6 Tešnarová Eva 1999 AC Moravská Slavia Brno 333 381 377 381 cm
7 Prchalová Nikol 1999 AC Moravská Slavia Brno 359 367 366 367 cm
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60 m starší žáci (2001-2002)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60m] finále
1 Hurt Jakub 2001 AC Moravská Slavia Brno 7,8 7,8
2 Kadlec Michal 2002 AC Moravská Slavia Brno 8,0 8,4
3 Stibal Jakub 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,1 8,0
4 Punčochář Lukáš 2002 AC Moravská Slavia Brno 8,3 8,5
5 Charbaka Ivan 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,3 8,2
6 Fiedor Dominik 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,3 8,8
7 Blažek Tomáš 2001 ZŠ Kotlářská 8,4 8,5
8 Jarošek Maxim 2001 AC Moravská Slavia Brno 8,6 8,8
9 Pohanka Martin 2002 AC Moravská Slavia Brno 8,7 8,7
10 Snirych Jaroslav 2001 ZŠ Kotlářská 9,1 9,0
11 Žemla Marek 2001 AC Moravská Slavia Brno 9,5 9,2
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 60 m muži (2000 a starší)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [60m] finále
1 Klaška Dominik 1998 AC Moravská Slavia Brno 7,5 7,2
2 Habr Lukáš 2000 AC Moravská Slavia Brno 7,5 7,4
3 Kristek Lukáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 7,6 7,6
4 Kaplan Josef 2000 AC Moravská Slavia Brno 7,9 8,0
5 Zeman Filip 1999 AC Moravská Slavia Brno 7,9 7,6
6 Ševčík Ondřej 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,1 8,2
7 Hladký Adam 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,2 8,0
8 Kotek Jakub 1999 AC Moravská Slavia Brno 8,3 8,3
9 Pazourek Petr 2000 AC Moravská Slavia Brno 8,5 8,3
10 Vrátný Jakub 2000 AC Moravská Slavia Brno 9,0 9,2
11 Hrazdira Jonáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 9,0 8,6
12 Bauer Martin 2000 AC Moravská Slavia Brno 9,0 8,7
13 Kučera Dominik 2000 ZŠ Kotlářská 8,2
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 800 m starší žáci 2001-2002
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [800m]
1 Blažek Tomáš 2001 ZŠ Kotlářská 2:40,8
2 Kadlec Michal 2002 AC Moravská Slavia Brno 2:52,9
3 Charbaka Ivan 2001 AC Moravská Slavia Brno 2:54,0
4 Pohanka Martin 2002 AC Moravská Slavia Brno 2:55,7
5 Jarošek Maxim 2001 AC Moravská Slavia Brno 2:56,5
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 800 m muži 2000 a starší)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [800m]
1 Klaška Dominik 1998 AC Moravská Slavia Brno 2:25,5
2 Hladký Adam 2000 AC Moravská Slavia Brno 2:27,4
3 Zeman Filip 1999 AC Moravská Slavia Brno 2:30,3
4 Pazourek Petr 2000 AC Moravská Slavia Brno 2:38,7
5 Hrazdira Jonáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 2:55,9
6 Kotek Jakub 1999 AC Moravská Slavia Brno 2:56,0
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka starší žáci (2001-2002)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]
1 Hurt Jakub 2001 AC Moravská Slavia Brno 565 562 519 565 cm
2 Stibal Jakub 2001 AC Moravská Slavia Brno 493 477 482 493 cm
3 Fiedor Dominik 2001 AC Moravská Slavia Brno 438 444 462 462 cm
4 Punčochář Lukáš 2002 AC Moravská Slavia Brno 439 457 440 457 cm
5 Charbaka Ivan 2001 AC Moravská Slavia Brno 439 452 435 452 cm
6 Žemla Marek 2001 AC Moravská Slavia Brno 450 431 424 450 cm
7 Kadlec Michal 2002 AC Moravská Slavia Brno 425 330 410 425 cm
8 Snirych Jaroslav 2001 ZŠ Kotlářská X 349 407 407 cm
9 Jarošek Maxim 2001 AC Moravská Slavia Brno 387 398 375 398 cm
10 Pohanka Martin 2002 AC Moravská Slavia Brno 367 361 381 381 cm
11 Blažek Tomáš 2001 ZŠ Kotlářská 359 364 347 364 cm
VÝSLEDKOVÁ LISTINA dálka muži (2000 a starší)
  Příjmení: Jméno: RN Oddíl: [dálka]
1 Klaška Dominik 1998 AC Moravská Slavia Brno 561 566 596 596 cm
2 Habr Lukáš 2000 AC Moravská Slavia Brno X 548 533 548 cm
3 Kučera Dominik 2000 ZŠ Kotlářská 516 479 511 516 cm
4 Kaplan Josef 2000 AC Moravská Slavia Brno 487 481 497 497 cm
5 Kristek Lukáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 493 250 X 493 cm
6 Kotek Jakub 1999 AC Moravská Slavia Brno 462 472 482 482 cm
7 Ševčík Ondřej 2000 AC Moravská Slavia Brno 460 X 444 460 cm
8 Pazourek Petr 2000 AC Moravská Slavia Brno 450 452 449 452 cm
9 Hrazdira Jonáš 1999 AC Moravská Slavia Brno 406 414 408 414 cm
10 Vrátný Jakub 2000 AC Moravská Slavia Brno 393 377 360 393 cm

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card