Halové klubovní přebory mladších a nejmladších přípravek

Halové klubovní přebory mladších a nejmladších přípravek
Běžecký koridor Brno-Nový Lískovec ulice Oblá 51c
Pořadatel AC Moravská Slavia Brno, spolek
Pátek 19. ledna 2018
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zouhar
Ředitel závodu: Ing. Jiří Proch
Poznámka:
Běhy na 60 m měřeny elektročasomírou, běhy na 200 m a 400 m měřeny ručně. Dálka měřena z místa odrazu.
Přípravka mladší hoši (2009-2010) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B P
1. Krňávek Vojtěch 22.1.09 AK Kuřim 9,90 F A 1 9,60
2. Kreidl Václav 16.4.09 ZŠ Kotlářská Brno 10,09 F A 2 9,60
3. Čapek Matyáš 26.10.09 Orel jednota Vyškov-atletika 10,98 F B 1 10,08
4. Kandrnal Matěj 2.3.10 Brno 10,52 F B 2 10,41
5. Balák Filip 25.5.09 AK Kuřim 11,07  
6. Krais Metoděj 4.6.09 Orel jednota Vyškov-atletika 11,13
7. Růžička Matyáš 25.5.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,25
8. Vašut Tadeáš 30.7.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,28
9. Zedník Marek 8.4.09 Orel jednota Vyškov-atletika 11,35
10. Vejslík Vojtěch 29.1.09 AC Track & Field Brno 11,41
11. Malý Matyáš 25.10.09 ZŠ Kotlářská Brno 11,60
12. Pávek Matyáš 7.7.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,62
13. Ellinger Šimon 14.7.09 ASK Blansko 11,85  
14. Zwettler Oto 9.5.09 AK Kuřim 11,93
15. Pokorný Matěj 17.11.09 AK Kuřim 12,52
16. Sedlář Michal 18.3.09 ZŠ Kotlářská Brno 12,55
17. Drastich Vít 6.7.09 ZŠ Kotlářská Brno 12,56  
18. Páč Adam 9.5.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,75
19. Pávek Lukáš 7.7.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,77
20. Novák David 3.11.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13,72
21. Koláček Richard 11.6.10 ZŠ Kotlářská Brno 14,68
Nejmladší přípravka hoši (2011 a mladší) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B P
1. Gregor Daniel 9.5.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,77 F A 1 11,56
2. Krejčík Kryštof 26.9.11 AHA Vyškov 11,96 F A 2 11,78
3. Grec Josef 29.5.11 Orel jednota Vyškov-atletika 12,13 F B 1 11,99
4. Ondráček Tomáš 24.1.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,12 F B 2 12,75
5. Hájek Matěj 1.6.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,20
6. Pokorný Jakub 3.8.11 AK Kuřim 13,16
7. Kudera Štěpán 22.6.13 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13,66
8. Blažek Samuel David 17.5.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13,99
9. Kreidl Jeníček 12.3.12 Orel Židenice 14,24
Přípravka mladší hoši (2009-2010) 400 m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Kreidl Václav 16.4.09 ZŠ Kotlářská Brno 1:27.5
2. Růžička Matyáš 25.5.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:28.7
3. Krňávek Vojtěch 22.1.09 AK Kuřim 1:29.8
4. Kandrnal Matěj 2.3.10 Brno 1:31.7
5. Zedník Marek 8.4.09 Orel jednota Vyškov-atletika 1:35.0
6. Vašut Tadeáš 30.7.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:35.7
7. Krais Metoděj 4.6.09 Orel jednota Vyškov-atletika 1:37.4
8. Čapek Matyáš 26.10.09 Orel jednota Vyškov-atletika 1:38.5
9. Sedlář Michal 18.3.09 ZŠ Kotlářská Brno 1:38.9
10. Malý Matyáš 25.10.09 ZŠ Kotlářská Brno 1:39.8
11. Páč Adam 9.5.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:43.3
12. Novák David 3.11.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:43.7
13. Pávek Matyáš 7.7.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:48.8
14. Pokorný Matěj 17.11.09 AK Kuřim 1:49.8
15. Zwettler Oto 9.5.09 AK Kuřim 1:52.3
16. Pávek Lukáš 7.7.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:02.6
17. Balák Filip 25.5.09 AK Kuřim 2:41.1
Drastich Vít 6.7.09 ZŠ Kotlářská Brno NF
Nejmladší přípravka hoši (2011 a mladší) 200 m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Krejčík Kryštof 26.9.11 AHA Vyškov 43,2
2. Grec Josef 29.5.11 Orel jednota Vyškov-atletika 44,2
3. Hájek Matěj 1.6.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 45,5
4. Ondráček Tomáš 24.1.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 46,5
5. Pokorný Jakub 3.8.11 AK Kuřim 47,7
6. Kreidl Jeníček 12.3.12 Orel Židenice 51,0
7. Blažek Samuel David 17.5.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 52,4
8. Kudera Štěpán 22.6.13 AC Moravská Slavia Brno, spolek 53,4
Přípravka mladší hoši (2009-2010) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Krňávek Vojtěch 22.1.09 AK Kuřim 384 X 371 384
2. Kreidl Václav 16.4.09 ZŠ Kotlářská Brno 363 352 374 374
3. Čapek Matyáš 26.10.09 Orel jednota Vyškov-atletika 316 338 282 338
4. Kandrnal Matěj 2.3.10 Brno 327 298 312 327
5. Krais Metoděj 4.6.09 Orel jednota Vyškov-atletika 292 321 283 321
6. Zedník Marek 8.4.09 Orel jednota Vyškov-atletika 282 298 305 305
7. Ellinger Šimon 14.7.09 ASK Blansko 273 256 305 305
8. Vašut Tadeáš 30.7.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 210 299 300 300
9. Vejslík Vojtěch 29.1.09 AC Track & Field Brno 293 284 280 293
10. Balák Filip 25.5.09 AK Kuřim X 286 282 286
11. Růžička Matyáš 25.5.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 284 246 258 284
12. Páč Adam 9.5.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 281 256 279 281
13. Malý Matyáš 25.10.09 ZŠ Kotlářská Brno 259 280 X 280
14. Sedlář Michal 18.3.09 ZŠ Kotlářská Brno 272 X 270 272
15. Pokorný Matěj 17.11.09 AK Kuřim 267 X 272 272
16. Zwettler Oto 9.5.09 AK Kuřim 226 245 226 245
17. Novák David 3.11.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 240 230 218 240
18. Drastich Vít 6.7.09 ZŠ Kotlářská Brno 195 201 234 234
19. Pávek Lukáš 7.7.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 224 216 211 224
20. Pávek Matyáš 7.7.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek X 206 212 212
21. Koláček Richard 11.6.10 ZŠ Kotlářská Brno 189 183 196 196
Nejmladší přípravka hoši (2011 a mladší) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Grec Josef 29.5.11 Orel jednota Vyškov-atletika 293 263 266 293
2. Krejčík Kryštof 26.9.11 AHA Vyškov 257 273 265 273
3. Hájek Matěj 1.6.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 254 270 258 270
4. Gregor Daniel 9.5.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 236 263 263 263
5. Krejčí Viktor 9.10.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 236 238 263 263
6. Ondráček Tomáš 24.1.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 253 253 257 257
7. Pokorný Jakub 3.8.11 AK Kuřim 241 247 249 249
8. Kreidl Jeníček 12.3.12 Orel Židenice X 147 132 147
Přípravka mladší dívky (2009-2010) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B  
1. Procházková Sára 3.7.09 Sokol Přísnotice 10,47 F A 1 10,33
2. Jandáková Zuzana 10.5.09 ASK Blansko 10,35 F A 2 10,44
3. Navrátilová Stela 30.6.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,63 F B 1 10,40
4. Polášková Pavla 23.9.09 AK Kuřim 10,91 F B 2 10,77
5. Eliášová Leontýna 5.2.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10,98  
6. Zatloukalová Ema 5.3.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,05
7. Neveselá Bára 26.1.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,23
8. Bezdíčková Daniela 21.2.10 ASK Blansko 11,36  
9. Lísková Pavlína 21.2.09 ZŠ Kotlářská Brno 11,47
10. Zápotocká Emma 25.10.09 Orel jednota Vyškov-atletika 11,52
11. Štoudková Lucie 14.5.09 AK Kuřim 11,54
12. Šujanová Rozálie 23.10.09 AK Blansko Dvorská 11,54
13. Pelikánová Sára 3.7.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,79
14. Bořilová Alice 8.7.10 AK Kuřim 12,05  
15. Topolánková Adéla 18.12.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,10
16. Žižková Klára 13.6.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,10
17. Kavalcová Amálka 10.10.09 ZŠ Kotlářská Brno 12,25
18. Žáková Rebecca 12.5.10 AK Blansko Dvorská 12,26
19. Zwettlerová Sofie 13.12.10 AK Kuřim 12,35
20. Topinková Denisa 19.3.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,66
21. Žampachová Adéla 29.5.09 ASK Blansko 12,68
22. Krňávková Simona 2.9.10 AK Kuřim 12,74
23. Dorazilová Kristýna 6.11.09 Orel jednota Vyškov-atletika 13,72  
24. Kubátová Běta 5.6.10 AK Kuřim 13,78
Nejmladší přípravka dívky (2011 a mladší) 60 m
  Příjmení: RN Oddíl: A P B P
1. Dobešová Veronika 9.6.2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,42 F A 1 11,65
2. Kandrnalová Vendula 14.3.2012 Sokol Nový Lískovec 12,52 F A 2 12,40
3. Hanáková Sofie 24.3.2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,73 F B 1 12,41
4. Halasová Anežka 26.1.2011 Orel jednota Vyškov-atletika 12,88 F B 2 12,91
5. Ondrašíkova Lea 4.5.2011 ŠAK ŽIDLOCHOVICE 13,14
6. Zatloukalová Sára 12.2.2013 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13,14
7. Bergerová Anna 21.2.2011 ZŠ Kotlářská Brno 13,62
8. Půžová Kristýna 12.10.2012 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13,78
9. Hájková Emma 2.6.2011 AC Moravská Slavia Brno, spolek 14,41
Přípravka mladší dívky (2009-2010) 400 m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Procházková Sára 3.7.09 Sokol Přísnotice 1:24.4
2. Navrátilová Stela 30.6.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:26.8
3. Polášková Pavla 23.9.09 AK Kuřim 1:30.4
4. Bezdíčková Daniela 21.2.10 ASK Blansko 1:33.4
5. Neveselá Bára 26.1.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:33.4
6. Jandáková Zuzana 10.5.09 ASK Blansko 1:34.9
7. Eliášová Leontýna 5.2.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:35.2
8. Zatloukalová Ema 5.3.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:35.5
9. Lísková Pavlína 21.2.09 ZŠ Kotlářská Brno 1:36.1
10. Kavalcová Amálka 10.10.09 ZŠ Kotlářská Brno 1:37.8
11. Pelikánová Sára 3.7.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:39.0
12. Šujanová Rozálie 23.10.09 AK Blansko Dvorská 1:40.9
13. Zwettlerová Sofie 13.12.10 AK Kuřim 1:41.4
14. Žáková Rebecca 12.5.10 AK Blansko Dvorská 1:41.4
15. Topolánková Adéla 18.12.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:44.5
16. Žižková Klára 13.6.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:45.1
17. Bořilová Alice 8.7.10 AK Kuřim 1:45.8
18. Topinková Denisa 19.3.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:46.4
19. Štoudková Lucie 14.5.09 AK Kuřim 1:47.8
20. Kubátová Běta 5.6.10 AK Kuřim 1:54.8
21. Dorazilová Kristýna 6.11.09 Orel jednota Vyškov-atletika 1:56.1
Žampachová Adéla 29.5.09 ASK Blansko NF
Nejmladší přípravka dívky (2011 a mladší) 200 m
  Příjmení: RN Oddíl: Čas  
1. Dobešová Veronika 9.6.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 42,8  
2. Halasová Anežka 26.1.11 Orel jednota Vyškov-atletika 45,9  
3. Hanáková Sofie 24.3.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 45,9  
4. Bergerová Anna 21.2.11 ZŠ Kotlářská Brno 48,0  
5. Ondrašíkova Lea 4.5.11 ŠAK ŽIDLOCHOVICE 49,8  
6. Zatloukalová Sára 12.2.13 AC Moravská Slavia Brno, spolek 52,5  
7. Půžová Kristýna 12.10.12 AC Moravská Slavia Brno, spolek 52,6  
8. Hájková Emma 2.6.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 54,7  
Přípravka mladší dívky (2009-2010) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Navrátilová Stela 30.6.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 334 319 312 334
2. Procházková Sára 3.7.09 Sokol Přísnotice 310 313 299 313
3. Jandáková Zuzana 10.5.09 ASK Blansko 307 289 303 307
4. Zatloukalová Ema 5.3.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 302 271 293 302
5. Eliášová Leontýna 5.2.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 292 300 X 300
6. Žižková Klára 13.6.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 288 281 300 300
7. Šujanová Rozálie 23.10.09 AK Blansko Dvorská 250 216 296 296
8. Neveselá Bára 26.1.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 289 272 262 289
9. Polášková Pavla 23.9.09 AK Kuřim 258 277 288 288
10. Zápotocká Emma 25.10.09 Orel jednota Vyškov-atletika 263 281 255 281
11. Lísková Pavlína 21.2.09 ZŠ Kotlářská Brno 228 270 269 270
12. Bořilová Alice 8.7.10 AK Kuřim 260 225 270 270
13. Pelikánová Sára 3.7.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 257 246 237 257
14. Bezdíčková Daniela 21.2.10 ASK Blansko 240 252 256 256
15. Žampachová Adéla 29.5.09 ASK Blansko 244 227 238 244
16. Topinková Denisa 19.3.10 AC Moravská Slavia Brno, spolek 231 217 242 242
17. Žáková Rebecca 12.5.10 AK Blansko Dvorská 228 233 240 240
18. Topolánková Adéla 18.12.09 AC Moravská Slavia Brno, spolek 229 X 239 239
19. Krňávková Simona 2.9.10 AK Kuřim 212 202 218 218
20. Zwettlerová Sofie 13.12.10 AK Kuřim X 196 213 213
21. Dorazilová Kristýna 6.11.09 Orel jednota Vyškov-atletika 183 178 195 195
22. Kavalcová Amálka 10.10.09 ZŠ Kotlářská Brno 193 194 169 194
23. Štoudková Lucie 14.5.09 AK Kuřim X 186 184 186
24. Kubátová Běta 5.6.10 AK Kuřim 184 178 185 185
Nejmladší přípravka dívky (2011 a mladší) dálka
  Příjmení: RN Oddíl: 1 2 3 N
1. Dobešová Veronika 9.6.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 253 247 294 294
2. Kandrnalová Vendula 14.3.12 Sokol Nový Lískovec 249 234 236 249
3. Halasová Anežka 26.1.11 Orel jednota Vyškov-atletika 227 235 224 235
4. Ondrašíkova Lea 4.5.11 ŠAK ŽIDLOCHOVICE 234 225 227 234
5. Půžová Kristýna 12.10.12 AC Moravská Slavia Brno, spolek 199 197 211 211
6. Hanáková Sofie 24.3.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 194 202 206 206
7. Hájková Emma 2.6.11 AC Moravská Slavia Brno, spolek 142 192 197 197
8. Bergerová Anna 21.2.11 ZŠ Kotlářská Brno 148 188 185 188
9. Zatloukalová Sára 12.2.13 AC Moravská Slavia Brno, spolek 185 145 163 185

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card