5. prázdninové atletické pondělí na Morendě

5. prázdninové atletické pondělí na Morendě
stadion Vojtova,   Brno, 18.8.2014
60 m muži 1. běh
1. Luděk Matoušek 00 BYAC Brno 7,5
2. Tomáš Mezlík 00 BYAC Brno 8,0
3. Viktor Veleba 01 SK Speed Brno 8,6
4. Adam Gorani 04 AC Moravská Slavia Brno 10,4
5. Pavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno 11,7
60 m muži 2. běh
1. Vojtěch Jahoda 98 JAC Brno 7,4
2. Pavel Vank 90 SK Skol Brno 7,7
3. Michal Klimeš 85 SK Meteor Brno 8,0
4. Lukáš Vecheta 86 SK Meteor Brno 8,5
5. Martin Janík 81 SK Meteor Brno 8,9
60 m muži 3. běh
1. Lukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno 7,5
2. Miroslav Nykl 97 JAC Brno 7,6
3. Adam Horák 99 TJ Lokomotiva Břeclav 7,6
4. Aleš Konečný 97 AC Moravská Slavia Brno 7,9
60 m ženy 1. běh
1. Anita Gorani 04 AC Moravská Slavia Brno 9,9
2. Pavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno 11,0
3. Lucie Havelková 07 AC Moravská Slavia Brno 11,5
4. Petra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno 21,1
5. Veronika Dobešová 11 AC Moravská Slavia Brno 45,0
60 m ženy 2. běh
1. Marcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno 8,2
2. Věra Lenská 01 SK Speed Brno 8,5
3. Dominika Miková 02 JAC Brno 8,7
4. Barbara Janíková 86 SK Meteor Brno 9,4
5 Anna Štěpánková 89 SK Meteor Brno 10,1
60 m ženy 3 běh
1. Anísa Filali 00 JAC Brno 8,6
2. Julie Wismanová 00 SK Speed Brno 8,7
3. Markéta Horáčková 91 SK Meteor Brno 9,3
4. Eva Tešnarová 99 Brno 9,3
5. Eliška Miková 00 JAC Brno 9,7
150 m muži 1. běh
1. Luděk Matoušek 00 BYAC Brno 18,0
2. Viktor Veleba 01 SK Speed Brno 21,7
3. Adam Gorani 04 AC Moravská Slavia Brno 27,5
4. Pavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno 29,3
150 m muži 2. běh
1. Vojtěch Jahoda 98 JAC Brno 17,9
2. Lukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno 18,1
3. Miroslav Nykl 97 JAC Brno 18,7
150 m muži 3. běh
1. Aleš Konečný 97 AC Moravská Slavia Brno 18,4
2. Michal Klimeš 85 SK Meteor Brno 20,1
150 m ženy 1. běh
1. Anita Gorani 04 AC Moravská Slavia Brno 25,0
2. Pavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno 29,2
3. Lucie Havelková 07 AC Moravská Slavia Brno 30,7
4. Petra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno 35,6
150 m ženy 2. běh
1. Věra Lenská 01 SK Speed Brno 21,4
2. Dominika Miková 02 JAC Brno 22,2
3. Eva Tešnarová 99 Brno 23,8
150 m ženy 3. běh
1. Marcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno 20,9
2. Kristýna Klossová 99 JAC Brno 23,0
3. Petra Fritschová 99 JAC Brno 23,9
200 m překážek muži   1. běh
1. Vojtěch Jahoda 98 JAC Brno 29,5
2. Lukáš Vecheta 86 SK Meteor Brno 34,5
3. Martin Všianský 86 SK Meteor Brno 39,0
200 m překážek muži   2. běh
1. Jan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno 27,4
2. Adam Horák 99 TJ Lokomotiva Břeclav 29,7
3 Michal Klimeš 85 SK Meteor Brno 33,9
200 m překážek muži   3. běh
1. Martin Juránek 91 VSK Univerzita Brno 23,4 rekord stadionu
2. Martin Tuček 95 AC Moravská Slavia Brno 24,3
200 m překážek ženy   1. běh
1. Anísa Filali 00 JAC Brno 35,5
2. Kristýna Klossová 99 JAC Brno 39,2
3 Petra Fritschová 99 JAC Brno 39,9
200 m překážek ženy   2. běh
1. Monika Obšelová 91 AC Moravská Slavia Brno 33,8 rekord stadionu
2. Markéta Horáčková 91 SK Meteor Brno 39,0
Dálka m muži
1. Adam Horák 99 TJ Lokomotiva Břeclav 598
2. Vojtěch Jahoda 98 JAC Brno 584
3. Marek Zelinka 99 VSK Univerzita Brno 551
4. Lukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno 536
5. Tomáš Mezlík 00 BYAC Brno 505
6. Michal Klimeš 85 SK Meteor Brno 489
7. Aleš Konečný 97 AC Moravská Slavia Brno 486
8. Lukáš Vecheta 86 SK Meteor Brno 481
9. Viktor Veleba 01 SK Meteor Brno 449
10. Martin Janík 81 SK Meteor Brno 429
11. Adam Gorani 04 AC Moravská Slavia Brno 336
Dálka m ženy
1. Anísa Filali 00 JAC Brno 501
2. Marcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno 487
3. Julie Wismanová 00 SK Speed Brno 441
4. Petra Fritschová 99 JAC Brno 424
5. Kristýna Klossová 99 JAC Brno 418
6. Markéta Horáčková 91 SK Meteor Brno 401
7. Barbara Janíková 86 SK Meteor Brno 399
8. Eva Tešnarová 99 Brno 370
9. Anita Gorani 04 AC Moravská Slavia Brno 351
Dálka přípravka   dívky
1. Pavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno 302
2. Lucie Havelková 07 AC Moravská Slavia Brno 292
3. Petra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno 235
Lubomír Křivánek v.r. Ladislav Zouhar v.r.
hlavní rozhodčí  ředitel závodů
Počet startujících na   pondělních prázdninových mítincích na Vojtové v roce 2014
Klub 21.7. 28.7. 4.8. 11.8. 18.8. Součet
1 AC Moravská Slavia Brno 10 14 19 19 13 75
2 SK Meteor Brno 6 9 9 5 8 37
3 JAC Brno 1 4 6 7 18
4 Brno 1 3 1 5 1 11
5 SK Speed Brno 6 3 9
6 AC Track & Field Brno 1 1 1 2 5
7 BYAC Brno 1 3 2 6
8 AK Drnovice 1 2 3
9 TTK Brno 1 1 1 3
10 SC Testudo Brno 2 1 3
11 Fit on line 1 1 1 3
12 SC Testudo Brno 2 1 3
13 VSK Univerzita Brno 3 2 5
14 Troubsko 1 1 2
15 SK SKOL Brno 2 1 3
16 TJ Znojmo 1 1 2
17 AHA Vyškov 1 1 2
18 Alterna Brno 1 1
19 Židlochovice 1 1
20 Benešov 1 1
21 FC Dosta Bystrc 1 1
22 TJ Lokomotiva Břeclav 1 1 2
CELKEM 20 40 46 52 38 196
Počty startujících v letech:
Rok 2013 22.7. 29.7. 5.8. 12.8. 19.8. Součet
46 49 48 57 54 254
Rok 2012 23.7. 30.7. 6.8. 13.8. 20.8. Součet
40 44 34 47 41 206
Rok 2011 25.7. 1.8. 8.8. 15.8. 22.8. Součet
39 44 37 40 36 196
Rok 2010 26.7. 2.8. 9.8. 16.8. 23.8. Součet
11 16 12 12 38 89

 

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card