47. ročník Brněnské pětadvacítky

Výsledková listina
Brněnská pětadvacítka
14.10.2014 47. ročník 25 km
Kategorie:
Muži: MA – do 34, MB 35-44, MC 45-54, MD 55-64, ME 65-74, MF nad 75
Ženy: FA – do 34, FB 35-44, FC 45-54, FD 55-64, FE 65-74, FF nad 75
Pořadí Pořadí v kategorii Kat St. Č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl Čas Ztráta
1 1 MB 153 Ondráček Tomáš 1977 sporty.cz 1:30:11
2 1 MA 145 Fousek Jan 1991 MK Seitl Ostrava 1:32:05 0:01:54
3 2 MB 158 Dlabáček Lukáš 1979 Orel Řečkovice 1:32:59 0:02:48
4 3 MB 173 Hoff Jakub 1977 AC Moravska slavia Brno 1:33:22 0:03:11
5 2 MA 107 Dokulil Zdeněk 1980 Olomouc 1:34:34 0:04:23
6 4 MB 144 Škapa Marek 1971 X-Air Ostrava 1:35:33 0:05:22
7 1 MC 131 Svoboda Petr 1968 AC Moravská Slavia Brno 1:36:14 0:06:03
8 3 MA 127 Czerny Pavel 1981 Karviná 1:38:25 0:08:14
9 4 MA 139 Baciu Serban 1980 1:38:49 0:08:38
10 5 MB 117 Doležal Milan 1972 Horal Šumperk 1:40:37 0:10:26
11 6 MB 166 Hrdina Tomáš 1979 Moravský Krumlov 1:42:10 0:11:59
12 7 MB 112 Dušil Jaroslav 1970 Žár trvá 1:42:16 0:12:05
13 8 MB 151 Havránek Jan 1977 Brno 1:42:33 0:12:22
14 9 MB 176 Kaňovský Petr 1976 AC Moravská Slavia Brno 1:42:50 0:12:39
15 10 MB 126 Dečo Peter 1973 Bratislava 1:43:21 0:13:10
16 11 MB 140 Klíma Miroslav 1975 Wreck-It Ralph 1:43:41 0:13:30
17 2 MC 119 Jelínek Aleš 1967 Brno 1:43:59 0:13:48
18 3 MC 114 Hýbl Jiří 1967 Hrušovany u Brna 1:44:12 0:14:01
19 4 MC 124 Giertli Tomáš 1967 Bratislava 1:45:18 0:15:07
20 12 MB 161 Halouzka Karel 1973 Javorníky 1:45:49 0:15:38
21 5 MA 180 Šterc Jiří 1990 Brno 1:45:58 0:15:47
22 13 MB 135 Míchal Petr 1974 SKP České Budějovice 1:46:07 0:15:56
23 14 MB 169 Konečný Libor 1971 1:46:49 0:16:38
24 15 MB 125 Kocur Lukáš 1977 Otmarov 1:46:54 0:16:43
25 1 MD 143 Zouhar Libor 1958 Brno – Líšeň 1:47:17 0:17:06
26 16 MB 104 Tešnar Pavel 1973 AC Moravská Slavia Brno 1:47:28 0:17:17
27 5 MC 154 Slatina František 1966 AC Moravská Slavia Brno 1:48:12 0:18:01
28 6 MA 134 Macek Lubomír 1983 1:48:33 0:18:22
29 17 MB 163 Prášek Ondřej 1978 Kajak VUT 1:48:34 0:18:23
30 18 MB 146 Mrajca Tomáš 1972 MK Seitl Ostrava 1:48:44 0:18:33
31 7 MA 136 Urbánek Ivan 1984 1:48:56 0:18:45
32 2 MD 106 Nosek Miroslav 1955 Moravská Slavia Brno 1:49:37 0:19:26
33 8 MA 171 Cabák Ondřej 1988 1:50:53 0:20:42
34 3 MD 109 Suchý Karel 1956 Náměšť 1:50:53 0:20:42
35 19 MB 102 Pavlík Jiří 1977 1:51:25 0:21:14
36 6 MC 118 Jurča Jaroslav 1962 😉 1:53:10 0:22:59
37 4 MD 175 Rozman Ladislav 1954 CykloLasl,Brno 1:54:47 0:24:36
38 7 MC 150 Trávníček Jaroslav 1964 AK Drnovice 1:55:28 0:25:17
39 1 FB 129 Klimánková Eva 1973 Brno 1:55:34 0:25:23
40 8 MC 101 Cibulka Pavel 1964 nereg. Brno 1:55:37 0:25:26
41 20 MB 155 Čech Martin 1978 Brno 1:55:40 0:25:29
42 1 FA 121 Pešáková Mirka 1985 Triexpert Brno 1:55:46 0:25:35
43 2 FB 133 Ráček Pelikánová Dáša 1976 1:55:50 0:25:39
44 5 MD 147 Pivko Pavel 1958 MK Seitl Ostrava 1:56:10 0:25:59
45 9 MA 162 Halaj Michal 1990 1:56:34 0:26:23
46 21 MB 168 Dařena František 1979 1:57:14 0:27:03
47 10 MA 111 Maňásek Lukáš 1980 2:00:09 0:29:58
48 22 MB 108 Kropáček Jaroslav 1970 2:00:17 0:30:06
49 9 MC 149 Nosek Pavel 1965 ASK Slavkov 2:00:59 0:30:48
50 11 MA 183 Milka Zdeněk 1984 2:01:05 0:30:54
51 12 MA 137 Bulín Martin 1985 Přerov 2:01:59 0:31:48
52 6 MD 103 Gončár Jiří 1957 Lišeň 2:01:59 0:31:48
53 13 MA 178 Brauner Jan 1990 Brno 2:03:43 0:33:32
54 10 MC 105 Čtvrtníček Aleš 1961 BehejBrno.com 2:04:22 0:34:11
55 11 MC 132 Šmatera Petr 1961 Kunštát 2:04:22 0:34:11
56 3 FB 142 Sikora Lucyna 1976 2:05:32 0:35:21
57 7 MD 130 Čadek Martin 1957 Brno 2:06:13 0:36:02
58 23 MB 157 Pokluda Tomáš 1970 CHRT Brno 2:08:11 0:38:00
59 12 MC 174 Barták Ronald 1965 Kuřim 2:09:13 0:39:02
60 14 MA 113 Kučínský Pavel 2014 Brno 2:10:29 0:40:18
61 13 MC 156 Mrůzek Alexander 1965 Univerzita Brno plavání 2:10:36 0:40:25
62 14 MC 110 Šťastný Jiří 1960 Moravský Krumlov 2:12:20 0:42:09
63 1 ME 123 Štekauer Ján 1949 BBS Bratislava 2:12:31 0:42:20
64 2 ME 148 Hlavsa František 1947 ABK99 Pohořelice 2:13:46 0:43:35
65 3 ME 141 Smejkal Libor 1947 Brno 2:17:50 0:47:39
66 15 MA 138 Kapavík Radim 1985 Přerov 2:21:03 0:50:52
67 8 MD 165 Šilhan Vladimír 1957 2:24:16 0:54:05
68 24 MB 164 Linhart Petr 1973 2:24:34 0:54:23
69 25 MB 152 Dvořák David 1976 2:25:01 0:54:50
70 4 FB 122 Ubrová Veronika 1978 Body Care 2:25:21 0:55:10
71 16 MA 115 Peníška Jiří 1992 2:25:27 0:55:16
72 26 MB 120 Čech Aleš 1976 Brno 2:28:11 0:58:00
73 15 MC 182 Daněk Milan 1962 Horizont kola Novák 2:30:21 1:00:10
74 16 MC 170 Jaskulka Martin 1968 2:32:01 1:01:50
75 17 MC 181 Konečný Jaroslav 1969 Fontes H 2:33:02 1:02:51
76 2 FA 116 Kilianová Iva 1993 2:34:19 1:04:08
77 27 MB 160 Lenhart David 1979 2:35:40 1:05:29
78 4 ME 177 Fuksa Karel 1946 Moravská Slávia Brno 2:40:08 1:09:57
79 5 ME 159 Holý Josef 1941 AC Moravská Slavia Brno 2:42:19 1:12:08
80 28 MB 128 Koudelka Tomáš 1970 Brno 2:42:56 1:12:45
81 1 FD 167 Zitová Iva 1959 2:43:38 1:13:27
82 9 MD 172 Stříbrný Rostislav 1952 Ac Moravská Slavia brno 2:44:39 1:14:28
83 FC 179 Podmelová Vilma 1962 AC Moravská Slavia Brno DNF X

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card