46. ročník Brněnské 25

Výsledková listina
                   
Brněnská pětadvacítka
                   
      25 km
                   
Pořadí Pořadí v kategorii Kat St. Č. Příjmení Jméno Ročník Oddíl Čas Ztráta
1 1 MA 48 Mahovský František 1983 AC Moravská Slavia Brno 1:26:53  
2 1 MB 63 Palko Aleš 1971 VSK UNI Brno 1:28:46 0:01:53
3 2 MB 39 Ondráček Tomáš 1977 Sportmall 1:29:51 0:02:58
4 2 MA 68 Fousek Jan 1991 MK Seitl Ostrava 1:30:27 0:03:34
5 3 MA 15 Pulicar Kamil 1991 MK Seitl 1:31:25 0:04:32
6 4 MA 66 Glier Michal 1982 AC Moravská Slavia Brno 1:32:41 0:05:48
7 3 MB 86 Musil Pavel 1975 AC Moravská Slavia Brno 1:34:00 0:07:07
8 1 MC 45 Svoboda Petr 1968 AC Moravská Slavia Brno 1:34:00 0:07:07
9 5 MA 76 Dlabáček Lukáš 1979 Orel Řečkovice 1:35:25 0:08:32
10 6 MA 42 Němec Jan 1986 OK Chrastava 1:36:03 0:09:10
11 4 MB 32 Bursa Radomír 1972 Author Tufo Trilife 1:36:17 0:09:24
12 2 MC 55 Slatina František 1966 AC Moravská Slavia Brno 1:37:48 0:10:55
13 7 MA 13 Hrůza Pavel 1983 AC Track & Field Brno 1:37:58 0:11:05
14 5 MB 22 Dečo Peter 1973 Bratislava 1:38:19 0:11:26
15 6 MB 65 Nový Zdeněk 1975 Prostějov 1:38:21 0:11:28
16 3 MC 50 Giertli Tomáš 1967 Bratislava 1:38:36 0:11:43
17 8 MA 25 Strnad Ondřej 1980 Brno Medlánky 1:39:11 0:12:18
18 7 MB 71 Benek Radim 1975 Vinicne Sumice 1:40:38 0:13:45
19 4 MC 52 Stloukal Jaroslav 1968 ART Adamov 1:40:40 0:13:47
20 9 MA 10 Bulín Martin 1985 Přerov 1:40:45 0:13:52
21 8 MB 69 Číž Radim 1974 VUT Brno 1:40:58 0:14:05
22 10 MA 62 Pokorny Vaclav 1978 Brno 1:41:10 0:14:17
23 11 MA 58 Havelka Jan 1994 AC Moravská Slavia Brno 1:41:44 0:14:51
24 12 MA 88 Čeladník Michal 2013 X-trail Rychlohrad 1:42:15 0:15:22
25 1 MD 85 Rozman Ladislav 1954 Cyklolasl 1:43:34 0:16:41
26 9 MB 3 Tešnar Pavel 1973 AC Moravská Slavia Brno 1:43:55 0:17:02
27 1 FA 28 Kolkova Lucie 1982 AC Moravska Slavia Brno 1:43:56 0:17:03
28 13 MA 72 Němec Petr 1986 Zastávka 1:44:02 0:17:09
29 14 MA 75 Humlíček Kryštof 1994 Runaway Brno 1:44:49 0:17:56
30 15 MA 6 Nohel Petr 1990   1:45:08 0:18:15
31 16 MA 46 Pšenica Miroslav 1980 Valaští bajkeři 1:46:12 0:19:19
32 10 MB 1 Plekanec Juraj 1974 Dianetika Brno 1:46:43 0:19:50
33 11 MB 81 Hora Petr 1976 KPPH Brno 1:46:59 0:20:06
34 5 MC 33 Cibulka Pavel 1964   1:47:44 0:20:51
35 12 MB 21 Kropáček Jaroslav 1970   1:48:14 0:21:21
36 13 MB 74 Humlíček Ondřej 1971 Runaway Brno 1:48:34 0:21:41
37 17 MA 83 Hrabovský Aleš 1981 IBM 1:48:55 0:22:02
38 14 MB 73 Halouzka Karel 1973 JAVORNÍKY 1:49:24 0:22:31
39 15 MB 49 Smolka Josef 1970 Brno 1:49:47 0:22:54
40 16 MB 35 Čech Martin 1978 SK Veselí 1:50:23 0:23:30
41 2 MD 5 Suchý Karel 1956 Náměšť n.O. 1:51:23 0:24:30
42 6 MC 41 Skřivanek Petr 1966 LRS Vyškov 1:51:35 0:24:42
43 18 MA 31 Zavřel Vratislav 1984   1:51:44 0:24:51
44 1 FD 9 Krcháková Alena 1957 AC Moravská Slavia Brno 1:51:48 0:24:55
45 1 FB 44 Všetečková Pavla 1975 Motor Journal 1:52:05 0:25:12
46 19 MA 29 Vacula Ondřej 1981 Honzíkovi plavci 1:52:05 0:25:12
47 17 MB 67 Prášek Ondřej 1978 Kajak VUT 1:52:13 0:25:20
48 7 MC 30 Zavadil Alexander 1966 Jeseník 1:53:39 0:26:46
49 3 MD 24 Mareš Bohumil 1951 LEAR Brno 1:53:47 0:26:54
50 2 FA 12 Zanozina Ekaterina 1985   1:53:55 0:27:02
51 2 FB 38 Bodiová Adéla 1976 Sportomall 1:54:38 0:27:45
52 3 FA 64 Šusterová Kateřina 1979 TJ Liga 100 Olomouc 1:54:41 0:27:48
53 20 MA 78 Dařena František 1979   1:54:50 0:27:57
54 18 MB 82 Hrazdira Ivan 1973   1:56:47 0:29:54
55 4 MD 79 Čadek Martin 1957   1:58:14 0:31:21
56 8 MC 23 Trávníček Jaroslav 1964 Drnovice 1:58:20 0:31:27
57 19 MB 91 Tyleček Pavel 1973 Jundrov 1:58:24 0:31:31
58 5 MD 36 Macháček Martin 1955   1:58:33 0:31:40
59 1 ME 4 Dobrodenka Anton 1948 ZKS Dulo SK 1:58:35 0:31:42
60 20 MB 20 Polóny Michal 1973 Čierna Voda 1:58:37 0:31:44
61 21 MA 37 Knotek David 1982   1:58:39 0:31:46
62 9 MC 60 Novotný Petr 1965 Kuřim 1:59:19 0:32:26
63 6 MD 16 Štekauer Ján 1949 BBS Bratislava 2:02:17 0:35:24
64 1 FC 51 Žákovská Alena 1962 Horizont kola novak Blansko 2:02:20 0:35:27
65 10 MC 90 Kresta Roman 1965 Zetor Brno 2:03:13 0:36:20
66 11 MC 43 Skoták Jiří 1964 SC Ráječko 2:03:43 0:36:50
67 22 MA 56 Vrábel Juraj 1982 Brno 2:03:53 0:37:00
68 4 FA 7 Pešáková Mirka 1985 Triexpert team 2:04:33 0:37:40
69 3 FB 11 Horňáčková Irena 1970 Veselí nad Moravou 2:07:13 0:40:20
70 2 ME 18 Köplinger Erich 1940 Bratislava 2:11:42 0:44:49
71 2 FC 40 Szabová Dana 1967 Borki Horákov 2:14:15 0:47:22
72 3 ME 14 Hlavsa František 1947 ABK99 Pohořelice 2:14:18 0:47:25
73 3 FC 26 Budinská Hana 1960 AC Moravská Slavia Brno 2:21:46 0:54:53
74 12 MC 92 Daněk Milan 1962 Horizont kola novak Blansko 2:24:15 0:57:22
75 23 MA 47 Kapavík Radim 1985   2:24:45 0:57:52
76 13 MC 61 Jaskulka Martin 1968 Kuřim 2:26:39 0:59:46
77 4 ME 87 Fuksa Karel 1946 AC Moravská Slavia Brno 2:28:26 1:01:33
78 21 MB 34 Richter Martin 1972 individuální Brno 2:30:29 1:03:36
79 7 MD 2 Beránek Tomáš 1957 TJ Spartak Přerov 2:32:29 1:05:36
80 14 MC 84 Dražan Libor 1960 Univerzita obrany 2:36:45 1:09:52
81 4 FC 77 Zitová Iva 1959 AC Moravská Slavia Brno 2:38:16 1:11:23
82 8 MD 80 Holeček Stanislav 1955 Hare krišna Blansko 2:38:16 1:11:23
83 9 MD 27 Kopeček Ivan 1949 AC Moravská Slavia Brno 2:44:50 1:17:57
84 1 MF 8 Hrubý Milan 1938 ASK Blansko 2:50:07 1:23:14
85 5 ME 19 Košťál Pavel 1944 ČAFC Brno 2:56:10 1:29:17
86   MC 89 Jurča Jaroslav 1962 😉 DNF X

Komentáře

Pro korektní odeslání komentáře opište prosím také kód z obrázku níže.





Blue Captcha Image
Refresh

*

QR Code Business Card